Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Popálení vršků (Anténky)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
stromjakoprase
Stálý Člen

Karma uživatele stromjakoprase - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 34 

Dotaz Popálení vršků (Anténky) Příspěvek č. 1


Čau
mám problém s popálením vršků
vznikají ,,anténky,, daleko později dokvétají (jestli vůbec) vypadají daleko hůř než nižší patra, mnohem méně pryskyřice,
vzdálenost od lampy cca 60-70cm známky se jeví už i při 80...
teplota u vršku je 26-28
na stínidle mam přidělaný klipsnový ofuk
předřadník 660w, rockwool, hnojky atami teď AH
ph: 5,6-6,2 (většinou 5,8)
stinidlo je A wing starší a maličko jinak prohlé, fólie po stranách sem tam polámaná, ulepená.....to snad by na to vliv mít nemělo
lampa přes noc nijak nezlobí jiné světlo neprosvítá maj klidnou tmu až na par hodin co si tam občas posvítim zelenejma ledkama...
některé modely to zvládají daleko lip i při nižší vzdálenosti
ta vzdálenost na kterou to mam je maximální, víš už to nešlo zavěsit
proto jsem maličko překopal box aby bylo více prostoru
zvažuji dokoupení tepelného štítu, máte někdo zkušenost ?
také vyměním značku výbojky, teď jsem tam měl OSRAM son-t plus
doporučíte nějaký jiný druh výbojky vzhledem na problém ?
za veškeré rady bud rád díky : )

Old Post 28-10-2016 v 18:04 PM
stromjakoprase je offline   Profil uživatele stromjakoprase   Find more posts by stromjakoprase   Foto galerie člena stromjakoprase   Click here to Send stromjakoprase a Private Message   Add stromjakoprase to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 2

Čau tak tohle není určitě popelení od lampy, dělá to většinou genetika změnou výbojky to nijak neovlivní.
Vzdálenost máš ok není problém 50cm od vrchů a nic se nepálí.

Old Post 28-10-2016 v 20:08 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stromjakoprase
Stálý Člen

Karma uživatele stromjakoprase - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 3

jo taky sem si rikal ze to neni mozny ale kdyz mi to dela uz nejaka pátá genetika wtf, hlavne to ten vrchol nakonec uplne znici pomalu zevnitr usycha az uschne a vytvori se v nem plisen proto to uz ani nedojizdim dokonce a jedu podle spodnich palicek......

Old Post 29-10-2016 v 09:35 AM
stromjakoprase je offline   Profil uživatele stromjakoprase   Find more posts by stromjakoprase   Foto galerie člena stromjakoprase   Click here to Send stromjakoprase a Private Message   Add stromjakoprase to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuckyBoy
Stálý Člen

Karma uživatele LuckyBoy - 85% PěstitelskáKarma uživatele LuckyBoy - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 4

přikláním se ke kolegovi Renemu, tohle neustálé nakvítání horních špiček je genetikou..dělájí to hlavně sativové geny...ale že by to, jak píšeš, zevnitř uschlo a uhnilo či shnilo je vážně zvláštní...jinak to vypadá moc pěkně, akorát zralý na kosu

Legalize It!

Old Post 29-10-2016 v 10:37 AM
LuckyBoy je offline   Profil uživatele LuckyBoy   Find more posts by LuckyBoy   Foto galerie člena LuckyBoy   Click here to Send LuckyBoy a Private Message   Add LuckyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stromjakoprase
Stálý Člen

Karma uživatele stromjakoprase - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 5

no to se mi stalo kdyz jsem je nechaval dost prezrat a ke konci se mi na nich objevili svilusky s pavucinama tak je mozny ze to uhnilo a totalne vyschlo diky nim, hlavne me zarazi ze na ty palde je daleko min pryskyrice a listky jsou daleko osklivejsi, mnohem drive sezloutnou kdyz to prolejvam a tak no....proste se mi vice libi nizsi paldy nez vrsky a to me vedlo k tomu ze je neco spatne...
kazdopadne diky hosi

Old Post 29-10-2016 v 13:50 PM
stromjakoprase je offline   Profil uživatele stromjakoprase   Find more posts by stromjakoprase   Foto galerie člena stromjakoprase   Click here to Send stromjakoprase a Private Message   Add stromjakoprase to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 6

Na anténky se vypadni máš to zralé sklízej nečekej na ně, klony bereš od stejného matkaře ?
Skus jiného ještě mně napadá narušení fotoperiody tady se to řešilo http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=20008 ale jak jsme psal výše určitě to bude genem.

Old Post 29-10-2016 v 15:15 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stromjakoprase
Stálý Člen

Karma uživatele stromjakoprase - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 7

hele stalo se mi to uz od ruznejch matkaru a ruznejch modelu ale je pravda ze kdyz sem testoval automaty tak se mi to nedelo....
s tou periodou si dam ted vic zalezet a mega to pohlidam
dik ten thread je presne muj problem...

Old Post 29-10-2016 v 17:31 PM
stromjakoprase je offline   Profil uživatele stromjakoprase   Find more posts by stromjakoprase   Foto galerie člena stromjakoprase   Click here to Send stromjakoprase a Private Message   Add stromjakoprase to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 8

Jo nemáš zač a ať se daří.

Old Post 29-10-2016 v 18:06 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 9

Stejne tema http://grower.cz/forum/showthread....ight=%2Bretizky

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 30-10-2016 v 08:06 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 10

čus..semtam se mi to děje taky..a ze semen..bud v klidu a sklízej

Old Post 10-11-2016 v 11:05 AM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stromjakoprase
Stálý Člen

Karma uživatele stromjakoprase - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 11

ahoj teď jsem se dočetl na leafly u modelu white widow:
Changing light cycle to 8 hours during the final 2 weeks of flowering prevents regrowth of buds; stress will induce better resin coverage.
--- snižit na poslední 2 týdny dobu světla na 8 hodin aby se předešlo právě znovu tvoření květu...jestli jsem to správně pochopil

máte někdo zkušenost ? zkoušel někdo ?

teď mám Agent Orange, kterej skoro netvoří palice i když byl celou dobu krásně zelenej, mega priskyřice, ph, ec tak jak by mělo bejt :/ ale děje se mu to taky...

Old Post 11-01-2017 v 07:24 AM
stromjakoprase je offline   Profil uživatele stromjakoprase   Find more posts by stromjakoprase   Foto galerie člena stromjakoprase   Click here to Send stromjakoprase a Private Message   Add stromjakoprase to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-10-2016 - Popálení vršků (Anténky) - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5443060 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív