Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » KOKOS po prvé
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

KOKOS po prvé Příspěvek č. 1

Čaute bando,prosím někoho ochotného kdo mi v pár bodech vysvětlí pěstování v kokosu.Dojedu kolo a chci přejít.Jaky kokos ? Jakou znacku ? Moc nerozumim pojmu "pufrovani " muze mi to nekdo vysvetlit jak dementovi ? Na co si mám dávat pozor at nezajebu? Budu rád za každou odpoved

Old Post 15-10-2016 v 23:35 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 2

Hele já držím pH okolo 5,8 pufrování je že ten kokos nemá určitě
PH a ty ho musíš naladit na 5,8 nejlepší hnojky jsou canna kokos nebo levnější varianta hesi kokos canna je dvoualozka hesi jednoalozka dále kokos použít nejspíš canna

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 16-10-2016 v 10:53 AM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 3

Dále v kokosu nejsou hnojiva tak je musíš dodávat od začátku kokos se zaliva tak 3 dene je to v podstatě hydro musí ti cca 2o procent při zálivce musí vytict

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 16-10-2016 v 10:56 AM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 4

Radil bCh koupit pH a ec metry hodnoty ec ti psát
Nebudu každá kyti žere jinak to ti
Řekne matkar jak hnojit další věci se klidne zepte

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 16-10-2016 v 10:59 AM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 5

Metry mam , mam odjete tři roky v hlíně , 20 procent vytect ? To jako po každem zaliti budu uklizet stanovou vanu s "bordelem" ? To pufrování : Dám si kokos do květínáču a každý budu prolívat upraveným PH 5,8 , jak dlouho ? Za jak dlouho se to ustalí ? den ? dva ?

Old Post 16-10-2016 v 11:57 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guevaar
Nový Člen

Karma uživatele Guevaar - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 6

Mně se osvědčila kombinace 70/30 kokos a worm humus + perlit. Mám automatickou tlakovou závlahu (pár hadic, spojky, čerpadlo, kapiláry,jehly,časovač) a vše mám nastaveno tak, aby mně nic nevyteklo.Zalévám častěji( v květu i 10x denně). Chvíli trvá než všechno správně vychytáš. Ze začátku jsem raději zaléval méně i když mám na zemi dlaždičky, tak se mně nechtělo pořád vytírat. Hlavně, když to hlídáš, tak ručně zapnout čerpadlo a zalít můžeš vždycky. Hnojky používám GH organics BIO (růst: simple + bioroot,bioworm, květ: simple + biobud). První týden hnojím podle tabulek, poté hnojím podle hodnot ec. 2.týden 0.5-poslední 1.8-2 podle odrůdy. Substrát nepřipravuju. Smíchám, zasadím, proleju vodou s hnojkama.

Old Post 16-10-2016 v 12:27 PM
Guevaar je offline   Profil uživatele Guevaar   Find more posts by Guevaar   Foto galerie člena Guevaar   Click here to Send Guevaar a Private Message   Add Guevaar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 7

Hele já na to mam efb desku s takovou kovovilm podstavcem a odtéka to do kyblu hele na ten proplach staci trojnaso objemlu kvetunace

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 20-10-2016 v 12:13 PM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 8

Od jakého vyrobce jsou kokosy pufrovane ? At to nemusím dělat. Jaké jsou nejlepší hnojky pro kokos ? Je to vždy priorita aby mi cca tech 20 procent vytekalo z kvetinacu ?

Old Post 22-10-2016 v 18:24 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 9

Nebo použij ten nejjednodušší způsob který je vyzkoušený a funkční a máš klid
http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=65817

Old Post 22-10-2016 v 18:39 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BadatelAroma
Nový Člen

Karma uživatele BadatelAroma - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 10

díky vám lidi dneska jsem zjistil (dočetl že kokos je vlastně jen vlákno bez PH ) a já jsem si dodnes řikal proč mám prakticky až žlutý kitičky teprve mi vylezly ze semínka maj necelý dva týdny a nějak byli jako zabržděný ted jsem zjistil proč,bylo to kvůli ph pač voda kterou zalejvám mněla velmi vysoké ph asi 7, tak sem použil Ph down snad to bude lepší díky za radu .

Tohle je poprvé co pěstuju v kokosu. takže sem ohledně tohodle absoultně amatér. ještě že mám PH tester .

Old Post 11-12-2016 v 16:39 PM
BadatelAroma je offline   Profil uživatele BadatelAroma   Find more posts by BadatelAroma   Foto galerie člena BadatelAroma   Click here to Send BadatelAroma a Private Message   Add BadatelAroma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9497490 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív