Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W - 9x Dutch Passion Mazar fem. v hlíně, SCROG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Americky_brouk
Nový Člen

Karma uživatele Americky_brouk - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 25  

Hlína 400W - 9x Dutch Passion Mazar fem. v hlíně, SCROG Příspěvek č. 1

Ahoj zahrádkáři, rozhodl jsem se s vámi podělit o moje snažení. Mám za sebou 2 víceméně úspěšná kola, ale teprve teď jsem se odhodlal se také prezentovat. Třeba mi poradíte, třeba se někdo přiučí z mých postupů nebo chyb.

A teď už k tomuto kolu. Rozhodl jsem se zainvestovat do pořádné Seed banky. Do teď jsem jel Fair Seeds - spokojenost, ale chtěl jsem zkusit něco jiného. Rozhodl se pro Dutch Passion. Až později jsem se dočetl o problémech s genetikou, které tuto seed banku trápí, no nic, alespoň se ukáže, co je na tom pravdy. Strain, který pojedu je feminizovaný Mazar.

Moje výbavička :

Stan Dark Street 120 - rozměry 120x120x185cm
odtah VK125 + Pachový filtr Can-Lite 300 m3/h industry
stínidlo Adjust-a-Wing
předřadník PRO-IT 400W,
lampy na růst GIB MH 400W, na květ GIB LIGHTING FLOWER SPECTRE HPS 400W
pojedu to v 11 litrových nádobách s LightMixem od Plagronu-100 litrů (na dně cca 3 cm keramzitu - dohromady 20 litru)
papání je kompletní řada od Advanced Hydroponics + Enzymes a Final solution, PH-
PH a EC meřáky z číny
Zvlhočovač na 3,5 litru
teploměr a vlhkoměr

Klíčit jsem dal 9 semen a všechny krásně vyjely, takže spokojenost. Odstartoval jsem to 17.9. na ubrousku s převařenou vodou, kytím je teď něco kolem 14-ti dní.
Některé prošly topingem, ty menší nechávám, těsně před přepnutím mám v plánu poprvé jet techniku SCROG.

Ano vím - 400W je na tento stan málo, ale do budoucna plánuji downgrade stanu - chtěl bych něco menšího. 60-80, takže se mi už nevyplatí kupovat větší watáž.

A napadá mě dotaz: mám v plánu koupit na květ novou výbojku (tahle už má minimálně 3 kola za sebou) a zajímá mě rozdíl mezi GIB LIGHTING FLOWER SPECTRE HPS 400W a GIB LIGHTING FLOWER SPECTRUM PRO HPS 400W. Kterou byste doporučili, ceny obou jsou velmi podobné.

Naposledy upravil Americky_brouk 06-10-2016 v 08:54 AM

Old Post 05-10-2016 v 12:02 PM
Americky_brouk je offline   Profil uživatele Americky_brouk   Find more posts by Americky_brouk   Foto galerie člena Americky_brouk   Click here to Send Americky_brouk a Private Message   Add Americky_brouk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Americky_brouk
Nový Člen

Karma uživatele Americky_brouk - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 2




a ještě pár fotek

Kytky byly 14 dní v kelímkách od jogurtu s proděravěným dnem. včera jsem je již přesadil. U těch menších jsem mohl rozhodně ještě počkat, ty větší už měly krásné kořeny všude kolem kelímku.

Naposledy upravil Americky_brouk 05-10-2016 v 14:14 PM

Old Post 05-10-2016 v 13:57 PM
Americky_brouk je offline   Profil uživatele Americky_brouk   Find more posts by Americky_brouk   Foto galerie člena Americky_brouk   Click here to Send Americky_brouk a Private Message   Add Americky_brouk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Americky_brouk
Nový Člen

Karma uživatele Americky_brouk - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 3



Chtěl bych dělat update každou neděli, týden mi přijde jako fajn doba na UP.
Tak všechny rostlinky prošli topingem, až na jednu opožděnou. V týdnu už jsem zalil plnou dávkou a zdá se, že zatím bez sebemenšího problému. Teplota den 29-30°C, vlhkost den 50%, na noc teplota kolem 20°C, vlhkost vystřelí někam k 80-90%.
EC zálivky 1.4, ph 6.

kytky se začínají větvit. Nevím, jestli se vyplatí dělat toping na vedlejších stoncích, nebo je to zpomalí tak, že už nedorostou. Před přepnutím dám sít SCROG, tak nevim, jestli se to vyplatí.
Jak to děláte vy?

Old Post 10-10-2016 v 11:27 AM
Americky_brouk je offline   Profil uživatele Americky_brouk   Find more posts by Americky_brouk   Foto galerie člena Americky_brouk   Click here to Send Americky_brouk a Private Message   Add Americky_brouk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 4

Měl si je nechat víc povyrust mazar se ti rozvětví i bez zaštipování nic neštípej jen to ohejbej pod síŤ tím že to ohneš vyrazí boční větve. tyhle první tři patra je lepší uplně odstranit a pěstovat ty vrchnější.. tyhle bývají obvykle zakrslá. Takhle malý kytky bych nehnojil vubec nech je rozjet přidávej jen kořeňák.

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Old Post 10-10-2016 v 12:24 PM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Americky_brouk
Nový Člen

Karma uživatele Americky_brouk - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 5




3.týden růstu. Nasazena síť a začínáme trénovat. Zvlhčovačka už je pryč - nevejde se do stanu, ale kytky si drží 40-50% vlhkosti asi i díky počasí venku. Je to moje první zkušenost se SCROG sítí, tak pokud máte připomínky, sem s nimi

Old Post 18-10-2016 v 12:22 PM
Americky_brouk je offline   Profil uživatele Americky_brouk   Find more posts by Americky_brouk   Foto galerie člena Americky_brouk   Click here to Send Americky_brouk a Private Message   Add Americky_brouk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 6

Také jsem jel fem. Mazara od DP. Je fakt, že se větví sám a nemusel jsem ho vůbec zaštipovat. Co se vytažení po přepnutí týče, tak mám zkušenost takovou, že se vytáhl pouze minimálně. V květu jsem musel odstraňovat některé listy, protože jich bylo fakt hodně a byla by škoda neposvítit i na spodky. Oproti Blueberry (také DP) snesl Mazar hnojení daleko lépe i když byl daleko menší. Obě dvě kytky jsem hnojil stejně a Blue jsem trošku přehnojil. S Mazarem to ani nehlo. Máš to pěkné, budu sledovat. Co se tvé otázky k výbojkám týče, tak jsem hledal na netu a GIB LIGHTING FLOWER SPECTRUM PRO HPS 400W by měla mít více lumenů, takže pokud bych si vybíral já, vybral bych si PRO HPS. Ať se daří.

Old Post 19-10-2016 v 01:44 AM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Americky_brouk
Nový Člen

Karma uživatele Americky_brouk - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 7




Update :
další týden za námi, trénuji kytky co to jde a rostou jak z vody. Žádné problémy kytky netrápí, dostávají plnou dávku AH hnojiv, kořeňáku a enzimů podle tabulky.
Přemýšlím, že jim dám ještě týden ať se pěkně rozvětví a přepnu je. No uvidím za týden. Co si o tom myslíte ? Vyplatí se nechat je pořádně rozrůst nebo byste přepínali (za týden) ?


Na poslední fotce je krásně vidět efekt sítě. Vyráží boční větve. Snažím se jim vždy udělat prostor, aby na ně svítilo a zesílily.

Jinak co jsem si neuvědomil je, že dělat scrog ve stanu, který je 120 cm hluboký, je dost pruda. Ještě že jsem to tušil a ty nejmenší kytky dal až dozadu.

Naposledy upravil Americky_brouk 25-10-2016 v 20:16 PM

Old Post 25-10-2016 v 20:00 PM
Americky_brouk je offline   Profil uživatele Americky_brouk   Find more posts by Americky_brouk   Foto galerie člena Americky_brouk   Click here to Send Americky_brouk a Private Message   Add Americky_brouk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Hrdic
Také jsem jel fem. Mazara od DP. Je fakt, že se větví sám a nemusel jsem ho vůbec zaštipovat. Co se vytažení po přepnutí týče, tak mám zkušenost takovou, že se vytáhl pouze minimálně. V květu jsem musel odstraňovat některé listy, protože jich bylo fakt hodně a byla by škoda neposvítit i na spodky. Oproti Blueberry (také DP) snesl Mazar hnojení daleko lépe i když byl daleko menší. Obě dvě kytky jsem hnojil stejně a Blue jsem trošku přehnojil. S Mazarem to ani nehlo. Máš to pěkné, budu sledovat. Co se tvé otázky k výbojkám týče, tak jsem hledal na netu a GIB LIGHTING FLOWER SPECTRUM PRO HPS 400W by měla mít více lumenů, takže pokud bych si vybíral já, vybral bych si PRO HPS. Ať se daří.



Taky mam ted BlueBerry od DP a vypada na přehnojením dusíkem.. pak mam jacka 47 od sweet seeds a Big Bud od Nirvany...a ty vipadaj že by dusík potřebovali... zalejvam to stejnou zalivkou... od Biobizzu (Bio Heaven,Root juice, Bio Grow, Bio Bloom, Top max. o trošku víc než uvaděj v tabulce. Chlastaj to jak pomatený... 6l kýble v substratu Biobiz light mix, 3-4 dny a je to pustina... 15litru . Tak si myslím že ta blueberry to ma asi v genetice a zatím samice . Od DP sem se bál že to hermí

Old Post 27-10-2016 v 16:00 PM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 9

Měl jsem od DP Mazara a Blueberry a žádný problém nebyl.

Old Post 27-10-2016 v 20:10 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indorfan
Stálý Člen

Karma uživatele indorfan - 90% PěstitelskáKarma uživatele indorfan - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 10

hele kamo ja mel scrog metr dozadu a reknu ti ze je to hruza zalevat tlakovaci bomba vzduchovací cerpadlo trošku upgrade duck tape a mam tlakovku a zalevam to tím

Old Post 03-11-2016 v 10:07 AM
indorfan je offline   Profil uživatele indorfan   Find more posts by indorfan   Foto galerie člena indorfan   Click here to Send indorfan a Private Message   Add indorfan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 11

Tak co brouku? Jak jsi na tom?

Old Post 03-11-2016 v 12:47 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Americky_brouk
Nový Člen

Karma uživatele Americky_brouk - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 12



UPDATE:
3. den květu
rozhodl jsem se přepnout na květ, prozatím nemám žádné obtíže. Teplota se pohybuje kolem 24-25°C přes den, vlhkost kolem 50%.
Mám tam nějaké díry v sítí, snad je zaplním jak začnou růst po přepnutí.

Old Post 04-11-2016 v 08:17 AM
Americky_brouk je offline   Profil uživatele Americky_brouk   Find more posts by Americky_brouk   Foto galerie člena Americky_brouk   Click here to Send Americky_brouk a Private Message   Add Americky_brouk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Americky_brouk
Nový Člen

Karma uživatele Americky_brouk - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 13

Jinak výbojku na květ jsem pořídil zcela novou a rozhodl jsem se pro GIB LIGHTING PURE BLOOM SPECTRE HPS XTREME.

Old Post 04-11-2016 v 08:22 AM
Americky_brouk je offline   Profil uživatele Americky_brouk   Find more posts by Americky_brouk   Foto galerie člena Americky_brouk   Click here to Send Americky_brouk a Private Message   Add Americky_brouk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 14

Nepřepl jsi moc brzy? Mě osobně se mazar po přepnutí skoro vůbec nevytáhl.

Old Post 07-11-2016 v 21:47 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Americky_brouk
Nový Člen

Karma uživatele Americky_brouk - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 15



Doufám, že ne. Přeci jen klíčit jsem dal někdy 15.9. a 17.9 šly do země. To je měsíc a půl v růstu. To snad stačí, ne ?
Zatím hezky jednou. Mrkněte na fotky. Už jsou vidět samičí pestíky. Zdá se, že hermafroditi nejsou, alespoň pro tuto chvíli.

Old Post 08-11-2016 v 12:32 PM
Americky_brouk je offline   Profil uživatele Americky_brouk   Find more posts by Americky_brouk   Foto galerie člena Americky_brouk   Click here to Send Americky_brouk a Private Message   Add Americky_brouk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Americky_brouk
Nový Člen

Karma uživatele Americky_brouk - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 16



15. květu

kytky vyjely docela hodně dobře. Dejme tomu na dvounásobnou velikost. Jedné kytce zežloutlo par spodních listu, nejspíše jsem je namočil zálivkou a spálily se. Vrchol ani střed rostliny žádným problémem netrpí, ani jiné kusy nemají obtíže. Nebudu hledat problémy kde nejsou .

Prosím o radu :
Zatím ještě strkám co povyroste nad sít zpět dolů. Jak dlouho takto ještě trénovat ?

Old Post 16-11-2016 v 09:58 AM
Americky_brouk je offline   Profil uživatele Americky_brouk   Find more posts by Americky_brouk   Foto galerie člena Americky_brouk   Click here to Send Americky_brouk a Private Message   Add Americky_brouk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3615130 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív