Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani III.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 23 24 25 26 27 »
Autor
Téma 
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 385

Je pravda, že některé modely nejsou takové jako pod HPS, právě proto jsem nakoupil par modelu s větším či menším podílem sativy a indicy, ať se to ukáže. Bohužel, jsem přišel domů po6 pivech a pár brk a štítky jsem zadupal.
Vím že Big bud a klony Jack herer co jsem měl tu možnost odzkoušet jsou pro COB to pravé ořechové. Takové palmy jsem neměl ani pod HPS. Je to zajímavé a nedokážu si to vysvětlit, že některé odrůdy jsou větší a některé menší ( myslim tím HPS vs led COB).

Old Post 02-01-2017 v 21:16 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 386

citace:
Původní příspěvek od metracek
podle te studie v roce 2014 LED jeste neprekonala HPS, mozna ze letos uz je to tedy jinak..


jo to je dlouhá doba, vlastně 3 roky :-D

Je celkem důležitý si uvědomit že samotné LED čipy tvoří pouze část svítidla, vůbec bych se nebál říct to že když si někdo koupil nebo poskládal před dvouma rokama panel o 8mi čipech, efektivitou 140lm/w a celkovou spotřebou 640w za 20 000 tak LED čipy tvoří pouze část ceny, je-li to LED-freak tak si tento rok přestavil ten panel na efektivitu 160lm/w - zvýšil svítivost, nebo naopak to na zdrojích třeba trochu přiškrtil protože mu svítivost stačila a dostal se třeba na 550w, a za další dva roky do toho půjde znova protože proč ne. Tenhle postup vím protože už jsem takový dva panely místním členům předělával a sobě též, a proč ne když 2/3 ceny jsou chladiče, zdroje, optiky atd atd :-), tohle se sodíkem prostě neuděláš, můžeš koupit novou lampu ale zvýšenou efektivitu ne :-)

Old Post 02-01-2017 v 21:24 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metracek
Stálý Člen

Karma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 122 

Příspěvek č. 387

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Je pravda, že některé modely nejsou takové jako pod HPS, právě proto jsem nakoupil par modelu s větším či menším podílem sativy a indicy, ať se to ukáže. Bohužel, jsem přišel domů po6 pivech a pár brk a štítky jsem zadupal.
Vím že Big bud a klony Jack herer co jsem měl tu možnost odzkoušet jsou pro COB to pravé ořechové. Takové palmy jsem neměl ani pod HPS. Je to zajímavé a nedokážu si to vysvětlit, že některé odrůdy jsou větší a některé menší ( myslim tím HPS vs led COB).


A to je prave vec ktera me nejvice zajima - struktura, chut a vune. Vynos je druhorada vec pro me osobne. Sem hodne spokojenej s tim jak to kvete pod hps. A zajima me jaky je rozdil v strukture, chuti a vuni pod LED . Tak jako spousta klonu (bavme se o klonech, semena mi na tohle neprijdou dost stabilni) chutna, voni i vypada o nekolik urovni lepe outdoor nez indoor. Tak by me zajimaly tyhle rozdily mezi led a hps. Verim ze tam nejake musi byt a budou.

Nejhorsi mi na LED prijde ze na to musi byt clovek fakt machr a vyznat se, aby vedel ktere jsou v te zaplave ty opravdu kvalitni. Jeste kdyz se to kazdej rok, ne-li drive, meni...uplne me sere predstava ze sem si treba v 2014 kupil panel za 20+ tycek a letos se dozvim "No jo, 3 roky? to je uz dlouha doba."

Old Post 02-01-2017 v 22:04 PM
metracek je offline   Profil uživatele metracek   Find more posts by metracek   Foto galerie člena metracek   Click here to Send metracek a Private Message   Add metracek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 388

citace:
Původní příspěvek od metracek
Nejhorsi mi na LED prijde ze na to musi byt clovek fakt machr a vyznat se, aby vedel ktere jsou v te zaplave ty opravdu kvalitni. Jeste kdyz se to kazdej rok, ne-li drive, meni...uplne me sere predstava ze sem si treba v 2014 kupil panel za 20+ tycek a letos se dozvim "No jo, 3 roky? to je uz dlouha doba."


jojo mám stejnej pocit, kdyby to byl ale jen panel - auto po 3 letech o 200 levnejší, počítač na polovině po roce a mobil? - lol...

všechno co jsem měl starý by sloužilo i dnes, ale čkověk chce furt něco novýho, ať už to je cokoliv, pokud chceš něco na furt, kup víno a koukej jak zraje .-)

Old Post 02-01-2017 v 22:19 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 389

citace:
Původní příspěvek od metracek
Co me lehce znejistuje je fakt ze vetsina amiku ktere sleduju a beru je jako autority v growingu jedou HPS. Asi se drzi zvyku.

Není se čemu divit. HPS funguje dobře a spousta LED světel je mizerná. Opravdu komerčně zajímavá je tak možná poslední generace COB LED světel. Ale řekl bych, že i názory zatvrzelých sodíkářů se pomalu mění z "LED jsou drahý a nic pod tím nevypěstuješ" na "LED jsou drahý".

Viděl jste mimochodem někdo nějaký report, kde by byl někdo s COB (řekněme CXA3070 a lepší) nespokojen? Teď mě to tak napadlo a žádný si nevybavím...?

a.

Old Post 02-01-2017 v 22:50 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 390

Jen info pro zdejsi LED nadsence co kupuji cinske panely od ceskych prekupcu za sileny penize..

Na Ebay je ted celkem uchazejici cinsky panel co dava zhruba g/w.
A to hlavní je na sklade v cesku v Boru od nemeckeho prodejce.takze postovne snad stovka a za par dnu doma.a cena je taky myslim lidová..
Mam ten samy jen jiny vyrobce..Zatim spokojenost..
Tohle je hlavně info pro laiky, experti to ignorujte,dik

Odkaz: http://m.ebay.com/itm/MEIZHI-Reflek...1%257Ciid%253A3

Old Post 03-01-2017 v 00:13 AM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 391

Frak, jestli pod tím udělá někdo 450g, tak si vytru moji řit svojím jazykem. I když reálný příkon bude někde kolem 200W,tak 200 g uděláš jen tehdy pokud to necháš půl roku na růstu.

Old Post 03-01-2017 v 14:46 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jann
Stálý Člen

Karma uživatele jann - 54% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 392

vzdyt to tam pisou, ze realnej vykon je 195W.
(je to uplne zbytecny jak porad vsude uvadej ty nerealny zvetseny vykony, ktery vetsinou ani neodpovidaj souctu max vykonu pouzitych chipu..... asi marketing )

Old Post 03-01-2017 v 15:56 PM
jann je offline   Profil uživatele jann   Find more posts by jann   Foto galerie člena jann   Click here to Send jann a Private Message   Add jann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 393

Real vykon je 200w. G na W, tudiz 200g budu sklizet za 14 dni. Rad vyfotim..

Old Post 03-01-2017 v 16:59 PM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 394

Doufam ze se tu zas nebude resit cinskej panel a gram na watt.. ) again again again..

Old Post 03-01-2017 v 17:06 PM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 395

at se reší bude prdel

Old Post 03-01-2017 v 17:15 PM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 396

Ja nepotrebuju nic dokazovat..Chtel jsem jenom dat tip klukum co kupujou MarsHydro v cesku za 8 tyšic..

Old Post 03-01-2017 v 17:34 PM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 397

No i takový se najdu

Old Post 03-01-2017 v 17:35 PM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
romy
Stálý Člen

Karma uživatele romy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 398

ked je osvetlenie 3x 30w full spektrum a pridam ešte 2x obyčajné led warm white 15w 2700k nebude to vadit?myslím tým,že fullky vydávajú fialové svetlo a led žiarovky žlté,,,nebude žlte svetlo ničit to fialové? lámem si s tým hlavu a neviem odpoved,,poradte prosím

potrebujem poradit od skúsených
ludí,dakujem

Old Post 03-01-2017 v 18:04 PM
romy je offline   Profil uživatele romy   Find more posts by romy   Foto galerie člena romy   Click here to Send romy a Private Message   Add romy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 399

citace:
Původní příspěvek od metracek


A to je prave vec ktera me nejvice zajima - struktura, chut a vune. Vynos je druhorada vec pro me osobne. Sem hodne spokojenej s tim jak to kvete pod hps. A zajima me jaky je rozdil v strukture, chuti a vuni pod LED . Tak jako spousta klonu (bavme se o klonech, semena mi na tohle neprijdou dost stabilni) chutna, voni i vypada o nekolik urovni lepe outdoor nez indoor. Tak by me zajimaly tyhle rozdily mezi led a hps. Verim ze tam nejake musi byt a budou.

Nejhorsi mi na LED prijde ze na to musi byt clovek fakt machr a vyznat se, aby vedel ktere jsou v te zaplave ty opravdu kvalitni. Jeste kdyz se to kazdej rok, ne-li drive, meni...uplne me sere predstava ze sem si treba v 2014 kupil panel za 20+ tycek a letos se dozvim "No jo, 3 roky? to je uz dlouha doba."


amen...

tady vsichni resi g/w jako by to snad melo bejt smerodatny pro kazdyho se staci podivat na co se lidi ptaj jako prvni kdyz se zajimaj o nakej strain... vynos, vynos, vynos... me zajima chut, vune, sila... presne v tomhle poradi... pak az vynos. Kdyz to bude top co nema nikdo v okoli tak bych byl spoko klidne s 0,5g/w a bylo by mi jedno cim svitim... jinak samozrejme, cim vic tim lip, ale ne na ukor chuti, vune nebo struktury finalniho produktu...

Ja o LEDkach premejslim dlouho, ale penez na rozhazovani nemam a HPS slape slusne... tak spis hledam model co by mi vyhovoval (i proto ted jedu takovej silenej mix viz. odkaz gangsta paradise v podpisu)

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 03-01-2017 v 18:11 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jann
Stálý Člen

Karma uživatele jann - 54% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 400

romy: nic se nevyrusi, naopak se to scita

Old Post 03-01-2017 v 18:26 PM
jann je offline   Profil uživatele jann   Find more posts by jann   Foto galerie člena jann   Click here to Send jann a Private Message   Add jann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 23 24 25 26 27 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani IV. - 648 odpovědí
04-10-2016 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani II. - 1018 odpovědí
21-04-2014 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani I. - 1016 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4779760 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív