Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 9 x White Rhino (mediciman) 400w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

9 x White Rhino (mediciman) 400w Příspěvek č. 1



Zdravím, jsem tu s dalším pěstem a další novou sadbou.
Budou to klony od Bárta a měly by přijít ve čtvrtek/pátek.

Snad to pojede v pohodě, jako minulý pěst.
Výbava je naprosto jednoduchá, základní set JiDB,PH kapky,xl waveflector,plantastar,420m3/h prima klima,hlína biobizz-light mix.

Naposledy upravil Plagrom 13-09-2016 v 15:53 PM

Old Post 13-09-2016 v 15:40 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 2

Ahh ocekavany serial je zde!

Kvalita predevsim!

Old Post 13-09-2016 v 16:45 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 3





Katastrofa (2. den)

Něco na moji obranu: Lampou to bejt nemohlo, ta je mnohem výš, než minulej rok + neni žadný popálení...teplota stále 28C po stranách, na prostředek fouká ofuk(směrem nahoru)...zalito normálně, nepřelito, ale dost vody...a udušení taky ne, protože takhle jsem to jen minulé dvě kola taky a ještě jednou tolik dnů.
Možná menší kořeny + další moje menší chyby nebo náchylnější genetika.

Jinak jsem svítil 18/6...nevím čím jiným by to mohlo být, kdyžtak určitě napište




Pff tuhle sezónu jsem se na to fakt těšil





UP:
Teď mi psal někdo, že kořeny jsou OK, tak jim ještě dám 24h tmu(nebo uvidim) a potom hodím zas UP. Pytlíky sundané.



UP:
Tak už se zvedaj, ale je dost možný, že úplné vršky budou uschlé...stejně jsem chtěl zaštípnout, tak ještě uvidíme. V 18:00 bych měl zas zapnout, jestli už budou ok.

Je pravda, že se ještě neochladilo podle představ, takže jel odtah na 100% + 28C, možná měly bejt květníky víc mokrý.

Naposledy upravil Plagrom 19-09-2016 v 18:58 PM

Old Post 18-09-2016 v 07:44 AM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 4



3. den
Lampa snížena 35cm, EC 1.6








vs

Naposledy upravil Plagrom 19-09-2016 v 18:56 PM

Old Post 19-09-2016 v 18:36 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 5

máš i dost EC bych řekl.....

Old Post 19-09-2016 v 19:56 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 6

Tak EC je samozřejmě ve větších dávkách v hlíně a navíc, tohle je light mix, kde sice uvádí 1.2EC ale kdoví(tady se to řešilo, je to něco jako kokos)...Já jsem tam neurčitě neviděl zelené vršky, tak jak mají být.
Nějaké kořeny už mají a tohle je ideální dávka, uvidíme.

Old Post 19-09-2016 v 20:04 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 7

Ahoj, ec 1,6 je určite moc. Ja idem kokos a nad ec 1,8 som sa v tomto kole nedostal (33. deň kvetu, výška 80 - 100cm). Pre takto malé rastlinky dávaš skoro toxickú dávku. No ak to zázrakom dajú zbytočne si už od začiatku zasoluješ substrát, z toho môžu vzniknúť len problémy. Light mix sa dokrmuje, to je pravda, ale až od 2-3 týždňa podľa toho ako sú vitálne. Ja by som im dával upravenú vodu a koreňák (ten nieje nevyhnutný). V každom prípade držím palec a sledujem.

Old Post 19-09-2016 v 21:07 PM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 8

Mně právě šlo o to ''nejedení se'' ligh mixu, další už bude zas voda...navíc je to JiDB a ve skleníku jsem právě měl 11l květník s tak 1m velkou kytkou a dal jsem tam tuším 3.6 EC (1.8, ale na 10l, já dal jen 5l a několikrát za sebou) Jo je to jiný, už měla kořeny atd. ale minulý pěst jsem měl 5. den deficit, což ten JH jel krásně no...ale napily se tak z půlky, protože už byly vlhký(navíc zalejvam destovkou) a uvidíme no, zejtra určitě dám vědět, ale potřebuju aby měly živiny teď.(JiDB tam má právě i ten kořeňák)

Naposledy upravil Plagrom 19-09-2016 v 21:45 PM

Old Post 19-09-2016 v 21:30 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 9

Dokud nebudou mít nějakej kořenovej bal tak si z toho stejně moc nevemou... akorát to spálíš a pak nebudou žrát vůbec a jak piše krobak zbytečně tim zasoluješ substrát.

Light mix neznamená že je bez živin... jen že jich neni tolik. Na první dva tejdny to stačí bez jakýhokoliv hnojiva.

Ty hlavně potřebuješ aby měly kořeny, pak teprv začnou papat živiny. 1,6 je fakt úlet... když už píšeš že je light mix jako kokos... neni... v kokosu by to dávno bylo mrtvý, je to hlína a ty máš štěstí, že hlína je tolerantní médium.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 19-09-2016 v 22:03 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 10

Moje vypadaly hure a jak sou ted krasny! Btw 1.6 je fakt prisnych. Prvni dny nechod vice nez 0.8 a spise davaj jen root preparaty nez samotny hnojiva.

Kvalita predevsim!

Old Post 20-09-2016 v 08:22 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 11


Jo, byl jsem už prostě...
Jinak to přežily a tady je nějaký foto, teď budu čekat těch pár dní no, snad se vejdu do 5 dní jako pozastavení.
Jediný, co mi dělá starosti jsou ty vršky dvou,tří kytek...trochu uschly, třeba se do nich ještě vrátí život. 1 z nich můžu dát pryč.

Jinak do light mixu bych lil 8. den 1.4 EC normálně, dva týdny bych určitě nečekal.
To ale musí jet vše jak má no.

Old Post 20-09-2016 v 12:22 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 12

To nevadi jen budou pozadu. Ja mam treba SD ktery ma rekneme zjednosene kolem 6-7 vrsku krasne zalistneny po cely plose a pak mam trojzubce D. Ten dostal nejvetsiho cocana a je to vlastne zhruba asi 10-15cm holej stonek z toho prave pak 3 zuby a to je vse. Vypada to jako ultra koste, ale tedka uz taky vypada fajn. Proste tomu nech volnej prubeh. Jedine co asi budes muset bojovat je s temi ostatnimy aby zustaly na stejny urovni, ale to se da resit at uz kolicky na pradlo, supercropingem, kolinkama ci jinyma vychytavkama. Drzim pesti at to roste

Kvalita predevsim!

Old Post 20-09-2016 v 12:30 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 13

Jo, ty určitě zasadím o něco hlouběji, pak je všechny zaštípnu a určitě využiju kolena.
Už aby měly imunitu, tohle je fakt piplačka...jo, aspoň další zkušenosti.

Old Post 20-09-2016 v 12:36 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 14



6. den

Old Post 22-09-2016 v 18:41 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 15


Jak si na tom s vlhkostí? Určitě by jim zvýšená vlhkost prospěla. Já to vyřešil nádobou s vodou umístěnou přímo pod světlem mezi kytkama a mokrým hadrem. Při zapnutým světle se to pěkně odpařuje. A taky je důležitý je rosit. Jestli máš vysoký EC tak jenom upravenou vodou, jinak já je teď rosím vodou s BioBizz Grow a trochou kořeňáku, dohromady o pH 6.

Hodně štěstí


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 24-09-2016 v 12:55 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 16




Tak s vlhkostí je právě trošku problém, protože mám buď otevřené dveře nebo okno, ale to pár dní spraví.

Já tu jsem samozřejmě s updatem a taky s otázkou, ten hluk je hroznej a musí jít pryč. (s otevřenými dveřmi...jak to děláte, když nefouká, tak se do okna nedostane chladný vzduch)
Mám http://www.kleckashop.cz/ventilator...5-ctrl-420-m3-h , ale to se nedá...navíc bych chtěl dokonce 600w a k tomu tedy http://www.hotchilli.cz/ventilatory...50-405-555m3-h/ , nemá někdo zkušenosti s hlukem?
Díky


Jinak na holkách už jde vidět, že začínají vegetovat.
Ano, trochu suché ale před rozžehnutím zaliju. Ještě bez hnojek teda.

Naposledy upravil Plagrom 24-09-2016 v 14:37 PM

Old Post 24-09-2016 v 14:23 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-09-2016 - 9 x White Rhino (mediciman) 400w - 0 odpovědí
13-09-2016 - 9 x White Rhino (mediciman) 400w - 0 odpovědí
03-03-2014 - 16x White Rhino (400w/600w) - 20 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0397220 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív