Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » samozavlažovací systém
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
zavlažování
......
......
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
beatboxer
Nový Člen

Karma uživatele beatboxer - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 15  

samozavlažovací systém Příspěvek č. 1

zdravím groweři!!! prosím vás co by jste mi doporučily do boxu o rozměrech 150x150x200 ? tohle : http://www.specialnizahradnictvi.cz...1-wilma-16.html a nebo tohle : http://www.specialnizahradnictvi.cz...-modul-kit.html

Budu moc rád za každičkou radu díky!!!

Old Post 06-09-2016 v 17:53 PM
beatboxer je offline   Profil uživatele beatboxer   Find more posts by beatboxer   Foto galerie člena beatboxer   Click here to Send beatboxer a Private Message   Add beatboxer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paranormal Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 2

Ja bych to vyresil takhle, je to rozhodne levnejsi....

https://www.youtube.com/watch?v=o2Ar0ucsSmQ

Nebo jestli chceš tu ATAMI WILMU, tak mam 2ks na 16x11l, nové a nepoužité (jen bez květináčů)

Old Post 12-10-2016 v 16:35 PM
Paranormal Grow je offline   Profil uživatele Paranormal Grow   Find more posts by Paranormal Grow   Foto galerie člena Paranormal Grow     Add Paranormal Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 3

Autopot je super vec pokud se chces co nejmin starat. Roste to v nem pekne. Muzu doporucit. Ja v nem jedu metrop a ten nedela usazeniny, takze to je pohoda. Akorat nevim proc ale porad se mi zveda PH. Namicham 6.3 a po tydnu mam 7. Takze hlidam hlavne PHcko. Jinak bezstarostne.

Old Post 13-10-2016 v 05:30 AM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 4

autopot i wilma jsou dobrý systemy mě osobně příjde lepší ta wilma z důvodu prolívání od vrchu. Pár kol jsem odjel v libra systemu a myslím že pro začatek dobrá volba ale stejně jsem se vrátil ke kokosu a ručnímu zalívaní ( mě to chybělo )

Kazo: mám to samí jedu Metrop a taky stále bojuju s vysokým PH , leju 6 a vyteče 6,5
ale už to moc neřeším leju PH5,8-6 a vytoky přestávám měřit řídím se podle kytek jak vypadají.
Dále by mě zajímalo jakým způsobem se to snažíš řešit

Old Post 14-10-2016 v 13:34 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 5

Já výtok neřeším. Ani nemohu. Mám dvě nádrže a do těch míchám roztok. Takže co pár dnů jdu a snížím PH na požadovanou hodnotu.

Old Post 14-10-2016 v 15:48 PM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 6

Ono někdy to drží lépe a někdy to vyletí rychleji nahoru. Nejhorší to je když tam přidávám ROOT+. Ten nový je nějaký divný. Smrdí a pění. Mám v těch nádržích vzduchování a po přidání ROOT+ to je jako bych tam nalil pivo. A dělá usazeniny. Jinak jsem z Metropem spokojený.

Old Post 14-10-2016 v 15:51 PM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 7

přesně tak, taky mi to dělá root od metropu ale myslím že funguje dobře

Old Post 14-10-2016 v 22:11 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-05-2004 - Automatický zavlažovací systém - 5 odpovědí
30-08-2002 - Samozavlazovani - 17 odpovědí
03-06-2010 - Samozavlažovací květináče - 75 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9517590 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív