Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Cream 47 (4x)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Obecné Cream 47 (4x) Příspěvek č. 1




Genetika: Cream 47 (4 semínka)
Zemina: Plagron Royal Mix (cca 4x 12 litrů)
Hnojivo na růst: Cristalon start
na květ: Plagron Alga Bloom
(A tentokrát jsem nestříhal žádný zdravý listy, z toho už jsem poučenej dost od minule)

Už ani nevim, jak douho je mám od semínka. Asi jsi to přesně zjistim. Začínal jsem s nimi, když bylo ještě docela chladno. V první fázi jsem je měl u kámoše v homeboxu. Pak když jsem je dal ven, všechno se zdálo v pohodě, ale zachvíli začly hrozně přicházet o živiny, protože byli zasazený v takový díře kde se držela voda. Tak jsem tam přidal dost toho cristalonu start, zasypal ty ďolíky a nyní jsou už pořádně pěkně zelený. (snad né moc). A už hnojim tim plagronem na květ (2ml na litr... max dávka je 4ml/l). A zdá se mi to dost slušný, ale když se podívám do minulosti, často jsem udělal nějakou začátečnickou chybu a přišel jsem na ní až když jsem sklízel, tak se radši tentokrát zeptám tady odborníků, jestli v tom třeba neviděj nějakej háček :D :) Dík.

Old Post 21-07-2016 v 15:17 PM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CarlKushJohnson
Stálý Člen

Karma uživatele CarlKushJohnson - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 2

Taky mám 1 cream 47, hodně štěstí :-)

Old Post 22-07-2016 v 11:58 AM
CarlKushJohnson je offline   Profil uživatele CarlKushJohnson   Find more posts by CarlKushJohnson   Foto galerie člena CarlKushJohnson   Click here to Send CarlKushJohnson a Private Message   Add CarlKushJohnson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 3

Vypadaj pěkně holky
Hnojit květ je zatím zbytečný, já třeba s květovejma hnojkama začínám až týden po "přepnutí" na květ, kytka přece jenom stále roste i v ranný fázi květu, což znamená, že potřebuje spíš dusík než fosfor.
Takže se neboj hnojit furt těma hnojkama na růst - jestli má kytka dost živin poznáš z tmavosti listů - zdravej růst a hezky tmavě zelený listy poznáš (těmhle by trochu toho dusíku ještě neuškodilo) - I když zase dle první fotky to vypadá úplně jinak(hezky tmavě), tak je to takový zavádějící pro mě :-)
Jinak mrkni sem: http://grower.cz/pestovani/marihuana/tema/t-142.html
Myslím, že se ještě dá v klidu zastřihnout a podle mě by ti to celkem razantně mohlo zvýšit výnos :-)
tak se zatím měj a gl, ať to roste

Old Post 22-07-2016 v 15:33 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 4

právě že sytě tmavě zelená barva listů je první příznak přehnojení měli by vypadat asi jako listí buku

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Old Post 22-07-2016 v 21:30 PM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 5

To jo, to je ale spíš pak taková do černa až trochu, já jsem zvyklej na tmavější zelenou a prehnojene to nemivam, každopádně zavádějící/spatne info jsem podat nechtěl , tak sorrx

Old Post 22-07-2016 v 22:50 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 6

Toho Cristalonu na růst bych se už celkem bál no :p

Přeci jen tohle je focený 10 dní zpátky a teď už to neni tak moc tmavý.

Old Post 23-07-2016 v 15:32 PM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 7

hele hnojil jsem loni par kytek outu Kristalonem jak na rust, tak dokonce i na kvet a dalo se to pak palit v cajku, ani jsem snad nepoznal rozdil (kromě výnosu - ale ten u těch kytek byl podmíněn špatnym substrátkem)

Old Post 23-07-2016 v 15:37 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 8


Kytičky už mají přes 2 metry

Do zahrady je ale trochu vidět... Hodlám na ně postavit jednu takovou levnou verzi skleníku.

http://www.digiboss.cz/m-a-t-group-...9x211-cm/d69053

Co na to řikáte ?

Dík

Old Post 14-08-2016 v 19:56 PM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 9

Poraďte prosím... opravdu si nejsem jistý, jestli je ten skleník dobrej nápad.

Třeba by ale i výslednej produkt byl ve skleníku kvalitnější ne ?

A zvládly by to vůbec ?

Old Post 15-08-2016 v 13:03 PM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RaScaL
Stálý Člen

Karma uživatele RaScaL - 11% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 10

Ako pokial v skleniku udržiš co najnižšiu vlhkost tak nieje problem .ale ak to bude extrémne vysoké ako ta vlhosť, tak velka pravdepodobnosť ze ti začnu plesnivieť Paličky....



http://grower.cz/forum/http://grower.cz/forum/images/vb_bullet.gif

Old Post 16-08-2016 v 09:54 AM
RaScaL je offline   Profil uživatele RaScaL   Find more posts by RaScaL   Foto galerie člena RaScaL   Click here to Send RaScaL a Private Message   Add RaScaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 11

Já bych ho tam nedával. Kvalitnější ne, to je hlavne o genetice.. . Přemýšlel bych o tom na podzim jako ochrana před dešti, ale oddělal bych komplet boky. Vzdušny vlhkosti se nezbavíš nikdy, ale aspoň ti do nich nebude pršet..

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 17-08-2016 v 08:07 AM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 12




Ok dík, na ten skleník kašlu.


Zatim to vypadá dobře... trochu žloutnou listy některý...

Hnojil jsem 2ml/litr plagronu, teď už budu dávat 3ml/litr, ale bůh ví, jestli to tak dělám správně x--D snad jo a něco pořádního se tam zrodí :--D

(taky by mě zajímalo, jestli trefim správnou dobu, kdy hnojit přestat, zatim to má ale ještě celkem daleko)

Old Post 20-08-2016 v 22:31 PM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 13


Tak ať už to máká...

:--)

Old Post 28-08-2016 v 13:54 PM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 14


Už proplachuju...

Kvalitní hulení toto... hmm :--)

Příští neděli se jde sklízet

Old Post 11-09-2016 v 03:45 AM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trichome
Stálý Člen

Karma uživatele Trichome - 95% PěstitelskáKarma uživatele Trichome - 95% PěstitelskáKarma uživatele Trichome - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 15

viděl bych to minimálně ještě na 14 dní možná i déle...dle fotek to kvete tak od začátku srpna takže za týden to bude nějakej 48 den květu teprve..vypadá to dobře ale nechal bych to pěkně dojet

Old Post 11-09-2016 v 11:09 AM
Trichome je offline   Profil uživatele Trichome   Find more posts by Trichome   Foto galerie člena Trichome   Click here to Send Trichome a Private Message   Add Trichome to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lubos555
Stálý Člen

Karma uživatele Lubos555 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lubos555 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 16

Ok no, třeba máš pravdu, uvidim co to bude dělat.

(Trochu se ale bojim, aby to někdo neobral... přeci jen je to na zahradě)

Old Post 12-09-2016 v 02:39 AM
Lubos555 je offline   Profil uživatele Lubos555   Find more posts by Lubos555   Foto galerie člena Lubos555   Click here to Send Lubos555 a Private Message   Add Lubos555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-07-2016 - Cream 47 - 0 odpovědí
21-07-2016 - Cream 47 (4x) - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4291440 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív