Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Zajdovo Gró 2016, Louka, Durban Poison/Shaman/Passion 1
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Obecné Zajdovo Gró 2016, Louka, Durban Poison/Shaman/Passion 1 Příspěvek č. 1

Chtěl bych se s mistnim vox populi podělit o sve pestebni zazitky v roce 2016.

Pestoval jsem uz nekolikrat, ale velmi neumě a lajdacky, bez spetky znalosti hlubsi problematiky. Po par pokusech pres zimu indoor a načtení mnoha pismenek o tematu, jsem se natěšeně pustil do pěstovaní pod sluncem, neb priroda je mocna carodejka a je to krasa sledovat.

Mame chajdu se zahradkou v lese 80 na jih od Prahy, tam kde začína Česká sibiř - plodiny jako třešně, jablka a vše další dozrává o 14 dní později. Loucka je vcelku rovna a tak nejsem uplne moc na svahu a krom par hodin kdy mi to stini stromy mam plnou palbu slunce.

Old Post 20-07-2016 v 01:07 AM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 2






uprava terenu - vykopal jsem 3 hroby a na dno navozil zhruba pul tuny konskyho hnoje - tak se delo ve slunnych dnech prvni poloviny dubna. Krom konske mrvy jsem nenechal nic nahode a do ruznych vrstev dal dalsi hnojení koupene v bauhausu - rohovina, dolomitove vapno, guano. Na vrch jsem pak dal zahradnicky substrat, aby male rostlinky mely pré

Old Post 20-07-2016 v 01:14 AM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 3






Zde jak jsem vozil

Old Post 20-07-2016 v 01:22 AM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 4






Mezitím jsem si doma naklíčil a předrostl pod usporkou feminizovany seminka od dutch passionu - mam díky znamosti dobre ceny a navic jsem hlavne vybiral odrudy, jez lide nejcasteji blahorecili. Temi jsou Durban Poison, Shaman a Passion #1. Z 30 seminek mi vzeslo 22, mnoho jich zahnilo aniz by pustilo korinek, coz byla pravdepodobne ma chyba s premirou vlhkosti - mam se co zlepsovat. Pak se mi ale stalo neco nemileho. Jiffove valecky peclive vyrovnane na podtacku hodily salto a tak se mi vsechny strainy promichaly. Dost me to mrzelo a tak 14 dni jsem byl vylozene nastvanej - dokonce jsem premyslel, ze je nekomu prenecham a este rozjedu nove - cas jsem mel, ale nakonec jsem si uvedomil, ze bych je mohl rozeznat behem rustu popripade v kvetu a urcite bych je mel rozlisit nakonec pri sklizni. Takze jsem se zaradoval ze mam pred sebou dalsi zkousku - poznavacku a vklidu nechal spat vedce, jez potrebuje pecive vedene zaznamy

Old Post 20-07-2016 v 01:38 AM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 5

A co se deje dal? Misto je krasny,priprava jak v Humboldt County...

alpine

Old Post 20-07-2016 v 01:43 AM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 6






Mame tam krasne a me vzdycky hrozně uchvacuje ta příroda. Úplněk. Krávy. Nádhera. Jsme nekdy v druhé puly dubna. Z lesa jsem nanosil soušky - byla to dřina, pěknej kusanec neprijemnym terenem - pěkně na rameni. Jal jsem se s motorovkou vyrobit si konstrukci a muj puvodni zamer byl zhotovit foliovnicek (asi by byl krapet nadmernych rozmeru). Nasledne jsem si ale uvedomil ze zalevani destem by bylo slozite, neb se na misto dostavam zhruba v 14 dennich intervalech a soucasne by to mohlo zbytecne pritahovat pozornost nahodilych prichozich. Z vykopanych kamenu jsem pak po obvodu postavil zitku/ val a z jedne strany plutecek. Aby mi tam nelezla škodná.

Old Post 20-07-2016 v 01:47 AM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 7

alpine vydrz - plním

Old Post 20-07-2016 v 01:51 AM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 8




Byl jsem trosku priposranej z tech zmrzlejch, soucasne z ty nadmorsky vysky, cetl jsem ze by nemela teplota vnoci jit pod 7°C, nicmene to slo i po tom 12 kvetnu, kdy jsem dovez spunty, takze jsem moh ty vypiplanky zkusit otuzit trosku driv. Po prijezdu jsou znacne rozcuchany, vytazeny z vnitrni rutiny, prevoz, pekne se zmuchlaj. Hned druhy den po zasazení vsak uz natahujou listecky na slunicko a sapou se po kazdym paprsku.

Old Post 20-07-2016 v 02:04 AM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 9

Drzim palce a verim,ze se ti ta drina oplati.

alpine

Old Post 20-07-2016 v 02:10 AM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 10




Jestli vas zajima, proč tam je spousta tech kybliku a kvetinacu, tak jsem se rozhodl expit i v pestovani zeleniny, takze konecne kdyz jsem dovalcil s maryhujánou, este jsem si doma rozjel okurky, racata, cukety. Dýně, mrdkve, kedluben, hrasek a kvetak se dava rovnou od seminka (díky mami . Este tedy pri sadbe dostaly spunti zalivku s korenakem a kdejakym hnojivem a kdečím co jsem našel vcetne fish emulze, hnojky na pokojovky atd. Pouze jedenkrát jsem změřil pH klasickym aquarijnim testrem - dle zabarveni - jak obyč dešťovku z barelu, tak pak i s přimíchánim hnojek a aditiv a vychazelo to neustale neco mezi 5,5 az 6, takze jsem byl velmi spokojen, protoze jsem nemusel upravovat - sedí maximalně.

No a nyní tedy k dalšímu skoku, přijet jsem mohl až skoro po měsíci, mamina dozorující vždy hlásila že není problém. Takže něco kolem 10.6. prijizdim vyplejt. Prisazuji zeleniny a davam jediny první a poslední záštip, aby se eště lépe rozvětvily a zakošatěly.

Poté jsem udělal nástřik Neem Oilem, Bioolem a Bioanem proti havětím všeho druhu, jako prevenci. A Vita Startem a Vita Racem od Plagronu - proste tak na boost trochu fitohormonu pro vetveni a stimul.

Naposledy upravil nadrzajda 21-07-2016 v 00:37 AM

Old Post 20-07-2016 v 02:18 AM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 11

tyjo hustý pustil si se do toho pěkně z vostra Jen bych asi nedávall na odiv ty fotky okolí byt jsou hezké s tou náloží hnoje co si tam nasypal bych řekl že už vubec nemusíš hnojit trochu bych se toho i bál nemít to hnojivo tak nějak pod kontrolou ale jako palba máš to super.

Ta ohrada kolem to je Scrog ? jestli jo tak je to teda masáž

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Old Post 20-07-2016 v 20:09 PM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 12

Vofce - díky, taky jsem si pak řikal že hnoj navrch možna zbytečno, ale tak mam to třeba na rok dopředu Prehnana duslednost zacatecnika a snaha nic nepodcenit. Nene, to mel bejt foliovnicek, ale nakonec nevyuzit, budu asi používat k přivazum a pne se mi tam hrasek atd Chapu, dlouho jsem premyslel se tady verejne obnazovat, ale snad dle fotek me nezamerej A to by pak museli jit po vsech.

Old Post 20-07-2016 v 23:41 PM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 13





Po dalších 14 dnech - 25.6. už bobtnají do krásy, proběhly silné bouřky - hlavní kmeny trochu polehaly, ale nevidím v tom nic škodného, naopak spodní větévky dostaly možnost více se vyšvihnout. Kyti podepírám, otrhávám spodní uschlé lístky, kontroluji zda nejsou nějací nezvaní hosté a vše v pořádku. Za zalití jsem rád a navíc po silném vichru se pěkně ztužili, aby nakonec mohly nest velke plody.

Naposledy upravil nadrzajda 21-07-2016 v 01:08 AM

Old Post 21-07-2016 v 00:46 AM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 14

"Oni" te nezamerej,ale aby nejaky mistni "kurak loupeznik" si nenasel cesticku k policku. At se dari.

alpine

Old Post 21-07-2016 v 00:46 AM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 15






Jako mala kuriozitka se mi tam vyloupla kvetina konopí, jejíž původ jest neznámý a jde o přežité semínko z dob davnych pokusů - řekl bych tak po 3 letech. Bohužel jsem mu herminatorovi ve vyšších patrech našel dva pylové váčky - chtěl jsem mu nějak pomoci, ale riskovat omrdani se mi nechtelo, vytah jsem jej za pačesy a odešel ho 10 km k rybnicku, lebedit si opodál

V pribehu se posunem o 14 dni dále k 11.7. Málem mě to posadilo na zadek, ale mam radost, přesně toho jsem chtěl dosáhnout pořádny bakule. Vzniká džungle hustá a skoro neprostupná. Sikovnejsi oko by asi dokázalo už říct, že se pár jedinců od ostatních odlišuje, ale ještě jsem si nedovolil určovat, myslíce na možnosti odlišností fenotypu stejného strainu. Jedne holce se vcelku krouti listy vzhuru, takze se bojim ze je prehnojen, ale nic krom zvysenyho zavlazovani pro vetsi diluci zivin me nenapada - zatim roste tak snad se da dohromady. Zaklad pro tvorbu palic máme.

Zminim zde taky drobné ztráty na kráse. Dvě kytky jsou fakt zmetci, rekl bych genetická vada. Jsou zakrsle, jedne jakoby zdrevnatel stonek. Ta druha se od posledne rozrostla, takze este neco asi zachrani. Treti se behem sadby pozlomila. Krasne mi ukazala jak je konopi zivelny, protoze po tom, co zustal hlavni stonek opravdu viset na vlasku je dneska krasny koleno, z pod zlomu se vysvihly dva dalsi hlavni stonky, takze je sice pozadu a nizsi, ale za to pekne trojmo rozjetá.

Tímto přidávám poslední aktuální záznam a o weekendu se už těšim až si mezi holky lehnu a budu s nima povídat a vymenovat energie. Nasledně nezapomenu ukrast nejake obrazky.

Old Post 21-07-2016 v 01:24 AM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 16

hodně slušný... to muselo bejt sraní. K+ Tak držim palce ať je suchej podzim a bez čórek.

Co ty kyble a kvetniky, nevysychaj moc rychle kdyz sou horka? Ja je musel zakopavat do zeme kdyz sem jel out.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 21-07-2016 v 10:54 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2723330 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív