Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Aladinův Power Plant s OG Kushem pod čtyřkulí.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20
Autor
Téma 
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 289

ALADIN - skús si prečítať ešte 1x to, čo som Ti už napísal a porieš tu vodu! Máš ju evidentne napytschu! Kým nezačneš používať vodu vhodnu na prípravu živného roztoku, tak nekupuj nové klony a nespúšťaj ďalší pest!

Old Post 26-10-2016 v 06:43 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 290


Nekoupil jsem metr za dva a půl papouchu abych měl špatné PH.

Sháněl jsem někoho,kdo by mi půjčil metr na ověření ale nepochodil jsem.
Papírky na smočení jsou úplně k hovnu,podle nich nic nepoznáte.

Když jsem se tak prohraboval krabicí s materiálem,narazil jsem na tyhle spešl proužky,co mi tenkrát koupila žena.Byly dost drahý a já je nikdy nepoužil protože jsem si hned na to pořídil ten metr.
Podle nich (a samozřejmě i kytek) je skutečně PH na píču i po úpravě podle metru.
PH vody 7,2 - snížím podle metru na 5,8-6 ale podle proužku má pořád 7.

Klony jsou už ale bohužel téměř v kundě.

Old Post 30-10-2016 v 06:26 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 291

Ale u Teba je problémom vysoké Ec na vstupnej vode z vodovodu. Ph je až na 2. mieste. Ideš v hline. Co vlastne chceš overovať? Svoj pH meter nakalibruj s kalibračným roztokom!

Old Post 30-10-2016 v 06:41 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 292

PH 7 ti kytky takhle nezničí PG 7 je ve vodovodní vodě běžně spousta lidí to vubec neřešía ph neupravuje a kytky mají přesto pěkný. No když koukám na ten papírek tak tam máš spíš 8 a víc . to už je teda divný to už snad ani neni pitná voda.

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Naposledy upravil Vofce 30-10-2016 v 10:20 AM

Old Post 30-10-2016 v 10:10 AM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 293

Díky všem za rady a podporu.


Omlouvám se ti Tommy.Vypadá to,že by tvoje klony přežily kdybych jim lil správné PH.Zde byl celou dobu zakopán pes.

Škoda že jsem to neodhalil dříve.Příliš jsem věřil dražšímu přístroji.

Ať vám to roste.

Old Post 06-11-2016 v 07:19 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 294

Kurec to je skody. Tak aspon ze jsi to nasel a priste to bude lepsi!

Kvalita predevsim!

Old Post 06-11-2016 v 10:58 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 295


MocnyOkurek - To je fakt,teď se to teprve rozjede!!!

Takovýho trápení a peněz v píči,přitom taková banalita.Lepší mít dva měřáky pro sichr.
Už se to srovnává tak doufám že PH-metr dorazí co nejdříve zpátky,bo to ředím tak nějak orientačně podle modelu z netu.Beru,že mám vodu těch 7,2-7,5.

Když pokaždé seženu takové pěkné klony tak to bude paráda.Teď,když už je problém odhalen bych jel rád z nich.Ušetří to spousty času - potažmo peněz.

...jak dojedu tyhle. Za chvíli tu mám 4 keříky

Až teď jdu koštnout ten enzym

Old Post 10-11-2016 v 05:42 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 296


No,
Cannafest jsem si docela užil a zásob mám na dva měsíce!

Klony nevypadají pořád nijak zvlášť dobře.Lil jsem tam kyselinu podle návodu z netu ale naštěstí mám zpět PH metr s New elektrodou.Dorazil také fotoaparát takže budou zase fotky jako víno.

Jdu na to! V pátek byli po zálivce tak jsem to nechal na dnešek.

Old Post 13-11-2016 v 09:22 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 297

Jestli jedes hlinu tak bych ph vubec neresil...by me zajimalo jaky mas ph metr a jak ho mas dlouho ze ti odesla elektroda..

Old Post 13-11-2016 v 10:36 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 298

Voltcraft PH 100 ATC - Právě že chvíli.Tak ty dvě kola max

Old Post 13-11-2016 v 11:12 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 299

souhlasim s tommym...

nevim jestli planujes vratit se ke kokosu, ale ja v hline ph taky uplne prestal resit a pohoda... navic s biobizzem s vstupni vodou v norme nemusis, to pisou sami. Takze jestli zustanes u hliny bud vklidu a moc to nehrtot... ja mam vodu doma 7,0 - 7,4 a pohoda (metr nemam, ted uz ani kapky a jedou). Upravuju lehce akorat cistou vodu na flush, ale to uz mam vymakany, kapku na konvici co tu mam doma a je to +/- akorat... vic uz to taky nemerim ani.

PS. koukam ze sis taky uzil cannafest

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 13-11-2016 v 11:36 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 300

AladinWarior: ty voe tak to bych byl pekne nasranej!!! Dat za ph metr pres dva tisice a vydrzet mi cca pul roku... zkousel si reklamacku??? Ja jsem takovej ze bych jako pekne prudil!!!

Old Post 13-11-2016 v 11:52 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 301





crazyben:
Jo jo,zatím chci zůstat u kokosu.Klony jsem naposledy přesazoval do takovýho kokosovýho mixu ...hlíny už moc nebylo. Tak cca. 60% hlíny a 40 kokosu.

Jó ...Cannafestík byl celkem parádní.Dobrej byl taky ten zahulenej stan u konopný církve - celkem dobře tam hráli (raggae/dub).Už se těším na další

Taky jsem tam dostal tenhle fajne palmovej rasta list, tak jsem si ho u toho hned vypálil


TommyGun:
No to jsem taky byl pěkně nasranej.Jasně že zkusil.Psal jsem že dorazil zpět s new elektrodou.

Tady jsou fotky z měření a míchání živného roztoku:
PH vody mám 7,4
To co jsem míchal podle internetu s PH sotva hnulo.Lil jsem jim cca. 6,7.
Snížil jsem na těch 5,7 a namíchal cannazym + grow - PH 5,6 a dorovnal vodou na 5,8.

Old Post 13-11-2016 v 16:32 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 302






No,
takhle nějak ohlodaně (hlavně po Cannafestu ) vypadá křovajzz - víkendové foto:

Pár detailů květů-trochu jsem to uspěchal s průplachem,jak už jsem psal,kvůli tomu Cannafestu a nějak dlouho to zraje.Už to mělo dávno bejt - asi taky následek toho PH-výživy.

Sehnal jsem ještě jeden PH metr - ten co mi přišel s novou sondou se mi nějak nezdá.Nechce se ustálit hodnota a pořád to nepatrně stoupá

Old Post 17-11-2016 v 18:35 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 303

P.S. Pozoruji,že na vrcholcích asi třech šišek,narůstají abnormálně velké listy.
Nevíte někdo co by to mohlo být?Světelný stres a nebo změna PH.Spíš bych řekl tou změnou PH.Máte s tím někdo zkušenost?Zítra hodím foto

Old Post 17-11-2016 v 20:21 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 304




Takhle to vypadá - ráno focené

Je to týden na vodě (PH 6,0) a asi tři vrcholky začali nahazovat takovýhle listy.
Co myslíte?Nezačalo to zase růst?Světelný stres, jak se na ni v noci svítí?Že by se to projevilo až teď?Změna PH na poslední chvíli?
Co s tím?Tyhle tři štangle asi dost prořídnou než to vůbec dozraje.Velký listy na průplachu zežloutly a odpadly a rostou zase nový ale pořád to nedozrává.

PH metry jsem nakalibroval a ukazujou stejně.Klony dostávají 5,8

Old Post 18-11-2016 v 08:30 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-08-2016 - Aladinův Mazar pod čtyrkulí - 312 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4428170 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív