Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor 2016 by bigV
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

Hlína Outdoor 2016 by bigV Příspěvek č. 1

Opet dravim po dlouhe dobe vsechny growery,
rozhodl jsem se, pres vsechny neprijemnosti v minulem roce, ze i letos pojedu out, ovsem pouze v bezpecnem prostredi domova..urcite se moc tesim na toto kolo, proto zakladam i letos dalsi vlakno a uvodem bych tu chtel privitat nejen stale cleny komunity, ale i nove zacinajici growery, kterym se stala tato zahradni cinnost treba konickem


setup - mam k dispozici 3 x 40l kyble z minuleho roku, nic noveho - kybliky maji perforovane dno, zde uvazuji o malem upgradu, ze bych navrtal malym vrtackem diry zboku, coz by umoznilo pristupu vzduchu do korenove struktury


medium - zahradni substrat 4/5 + extra kokosove vlakno 1/5


hnojky - zalivka (destovka s melasou), v kvetu jungleindabox


genetika - 1x White Rhino, 3x Sweet Mendobog

fotky zatim zadne nejsou, neb neni co fotit urcite se ale budu chtit drzet pravidla, co prispevek, to pripojeni dokumentarnich obrazku .. pocasi nam preje a ja preju groweum pekne pocasi ..s temito slovy se dnes loucim a priste snad uz nejaka akce a i fotkyj

V

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Naposledy upravil bigV 18-07-2016 v 20:42 PM

Old Post 12-07-2016 v 12:20 PM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 2



Zdravim vsechny growery!

Dneska jsem privezl rizky a hned sly do kybliku. Medium se sklada ze zahradnickeho substratu , pridano par hrsti perlitu a kokosu, a mensi hrstka granulovaneho guana..v systemu budou 4 kusy nakonec - 1x White Rhino a 3x Sweet Mendobog.

prikladam par fotek z dneska:

1. kytky pospolu, WR zprava
2. zatim mam 3 kybliky, necham prorust holku v kvetniku a mezitim sezenu dalsi pestebni nadobu

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Old Post 17-07-2016 v 18:34 PM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralo7
Stálý Člen

Karma uživatele kralo7 - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 3

Čau bigV, letos jedu jen white rhino, většinu mám v zemi, ale 4 kusy mám taky v 40l kýblech a moc mi to tam neletí, jeden kus jsem zastřihl a ten se od té doby (cca. 3 týdny) úplně zasekl. Takže držím palce ať ty kýble šlapou víc jak mně. Zkusil jsem jen z důvodu místa v zemi, už to nebylo kam dát . Jinak je to typická indica která v zemi letí fakt krásně. Ještě jednou good luck a budu sledovat jak se daří tobě

Old Post 17-07-2016 v 20:47 PM
kralo7 je offline   Profil uživatele kralo7   Find more posts by kralo7   Foto galerie člena kralo7   Click here to Send kralo7 a Private Message   Add kralo7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 4

cau kralo7,
diky, souhlasim s tebou, ze velikost rostliny se odviji od toho, kolik ma kytka k dispozici mista pro koreny osobne letos jedu pouze tuto komorni sestavu mam v planu kytky nestrihat, probehne ale urcite skoleni..

tobe at se tez dari a vse vyjde, jak zamyslis!

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Old Post 18-07-2016 v 20:40 PM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 5

zdravim vsechny, co sleduji toto vlakno!

jak uz to v zivote byva, nic neni, jak clovek planuje a proto musi veci prizpusobovat vzniklym skutecnostem a vcas reagovat .. jeden SM to nedal, napsal jsem matkarovi, jestli bude mit nahradni, nejlip jinou genetiku, aby bylo co porovnavat, protoze podminky maji vsechny kytky de facto stejne.. tak uvidime, co odepise, aktualne jsou v systemu 1xWR, 2xSM .. fotky snad priste az bude zas co fotit, I'll keep u updated

pocasi nam preje, tak poctive zalivejte a mejte hezky vikend!

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Old Post 22-07-2016 v 13:55 PM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralo7
Stálý Člen

Karma uživatele kralo7 - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 6

Čau, chci se zeptat jak to vypadá s tím WR, mně totiž nezačal kvést ještě ani jeden

Old Post 23-08-2016 v 13:04 PM
kralo7 je offline   Profil uživatele kralo7   Find more posts by kralo7   Foto galerie člena kralo7   Click here to Send kralo7 a Private Message   Add kralo7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí
26-11-2018 - Outdoor 2018 Royal Medic - 34 odpovědí
09-05-2018 - Outdoor 2018 - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9349110 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív