Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » af 2016 sklenik
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
hardteknos
Stálý Člen

Karma uživatele hardteknos - 89% PěstitelskáKarma uživatele hardteknos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 66 

Pohodička af 2016 sklenik Příspěvek č. 1

Takze ve zkratce: sklenik na jiznim svahu, 6x3m, vyska 2m, pres sklenik prehozena a upevnena folie na foliaky kvuli zatekani vody dovnitr - funguje 100%.
Genetika: 14x automazar od DP
Auto Ak-47
Auto syrup od budhaseeds
Auto polarlight od DP
Auto blueberry od DP
Auto magnum od budhaseeds
+ mozna jeste neco ted z hlavy nevim pozdeji doplnim
Celkem 33ks af+ 3 normalni (orange sweet)
Kyble v rozmezi od 10-50l.
Substrat obyc pestebni substrat z obi+ trosku odlezeleho hnoje+ perlit +granulovane guano.
Vysazeno 4.5 2016

Old Post 27-05-2016 v 08:53 AM
hardteknos je offline   Profil uživatele hardteknos   Find more posts by hardteknos   Foto galerie člena hardteknos   Click here to Send hardteknos a Private Message   Add hardteknos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardteknos
Stálý Člen

Karma uživatele hardteknos - 89% PěstitelskáKarma uživatele hardteknos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 2


Tak kytky jsou v 25 dnu od vysazeni, zatim se jim dari celkem dobre.

Old Post 29-05-2016 v 18:28 PM
hardteknos je offline   Profil uživatele hardteknos   Find more posts by hardteknos   Foto galerie člena hardteknos   Click here to Send hardteknos a Private Message   Add hardteknos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardteknos
Stálý Člen

Karma uživatele hardteknos - 89% PěstitelskáKarma uživatele hardteknos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 3


Jede to rychle jako svine, par uz ma 100cm:d 29 den rustu, vetsina uz nahodila preflowers, dostaly dvakrat hnojky na rust, teplota jak kdy ldyz to pari tak okolo 40 ale vetrame co to jde, a vlhkomer mi ukazuje 30% vlhkost, je to asi blbost a funguje obracene takze tam bude tehc 70%..

Old Post 02-06-2016 v 15:53 PM
hardteknos je offline   Profil uživatele hardteknos   Find more posts by hardteknos   Foto galerie člena hardteknos   Click here to Send hardteknos a Private Message   Add hardteknos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 4

Zdravím
Prosím tě jaký máš rozměry toho skleníku...Díky.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 02-06-2016 v 16:21 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 5

Tipuji, že 6x3m, výška 2m

4x White Widow 70W HPS SCROG - Levně a přesto účinně
7x Amnesia Jack 70W HPS - FEM klony - Další homemade mini boxík, tentokrát o krůček blíž k ideálu.
AKTUÁLNÍ Early Skunk + Chocolope - Natural Seeds 70W HPS - Indica se sativou v jednom boxu, uvidíme, co nám z toho vznikne.
Lidé jsou zaslepení svými názory, přitom by jen stačilo umět se zamyslet nad pohledem ostatních. Hned by bylo na světě líp.

Old Post 02-06-2016 v 16:32 PM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hvězdář
Stálý Člen

Karma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 6

Ve 29. dnu metr? Ti ty autoflowery budou za 3 týdny bourat skleník. moje mají též cca 29 dnů a jsou tak 30-50 cm, a i to je ocela slušné, když ještě tak 3 týdny porostou.

2015: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=75591&perpage=50&pagenumber=1
2016: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=76988

Old Post 02-06-2016 v 16:44 PM
Hvězdář je offline   Profil uživatele Hvězdář   Find more posts by Hvězdář   Foto galerie člena Hvězdář   Click here to Send Hvězdář a Private Message   Add Hvězdář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardteknos
Stálý Člen

Karma uživatele hardteknos - 89% PěstitelskáKarma uživatele hardteknos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 7

Jojo 6x3, a celkem velky kyble necekal jsem ze to pojede takovy bomby, napadlo me dat kolem kazdy kytky pletivo s velkyma okama a ruzne to proplejtat aby se to tam vubec veslo jel jsem minulej rok af na terase a ty byly ve finale kolem 50cm kazda. Tak doufam ze tohle nepreroste prece jsou to afka ale sklenik dela svy no a jeste jsem se chtel zeptat, mam v planu natahnout prodluzovak a dat tam normalne dva stojanovy vetraky kvuli plisni, ale netusim jestli nebude vadit ta vlhkost ty elektrice ( voda tam nezatejka- ani kapka)

Old Post 02-06-2016 v 16:57 PM
hardteknos je offline   Profil uživatele hardteknos   Find more posts by hardteknos   Foto galerie člena hardteknos   Click here to Send hardteknos a Private Message   Add hardteknos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rubie
Stálý Člen

Karma uživatele rubie - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 8

to bude uroda jak prase

zacinajici pestitel

Old Post 02-06-2016 v 18:18 PM
rubie je offline   Profil uživatele rubie   Find more posts by rubie   Foto galerie člena rubie   Click here to Send rubie a Private Message   Add rubie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
theWeedyz
Nový Člen

Karma uživatele theWeedyz - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 9

roste ti to pěkně

Old Post 03-06-2016 v 10:36 AM
theWeedyz je offline   Profil uživatele theWeedyz   Find more posts by theWeedyz   Foto galerie člena theWeedyz   Click here to Send theWeedyz a Private Message   Add theWeedyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardteknos
Stálý Člen

Karma uživatele hardteknos - 89% PěstitelskáKarma uživatele hardteknos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 10



34. Den, zase to povyjelo, vetsina uz ma pres metr, 4 dny to kvete. Pristi zalivka budou hnojky na kvet.
Myslite ze je dobry napad natahnout tam takovou tu sit? Zacinam se bat aby to fakt neprerostlo, sice jsem jeste nevidel 2m automat ale i tak

Naposledy upravil hardteknos 06-06-2016 v 19:13 PM

Old Post 06-06-2016 v 18:56 PM
hardteknos je offline   Profil uživatele hardteknos   Find more posts by hardteknos   Foto galerie člena hardteknos   Click here to Send hardteknos a Private Message   Add hardteknos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witko69
Stálý Člen

Karma uživatele Witko69 - 32% PěstitelskáKarma uživatele Witko69 - 32% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 11

Scrogem nic nezkazis

"Breed the best, and forget the rest" - Luther Burbank

Old Post 06-06-2016 v 20:54 PM
Witko69 je offline   Profil uživatele Witko69   Find more posts by Witko69   Foto galerie člena Witko69   Click here to Send Witko69 a Private Message   Add Witko69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
theWeedyz
Nový Člen

Karma uživatele theWeedyz - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 12

řekl bych že nebude třeba už se nějak extra nevytáhnou

Old Post 09-06-2016 v 16:52 PM
theWeedyz je offline   Profil uživatele theWeedyz   Find more posts by theWeedyz   Foto galerie člena theWeedyz   Click here to Send theWeedyz a Private Message   Add theWeedyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardteknos
Stálý Člen

Karma uživatele hardteknos - 89% PěstitelskáKarma uživatele hardteknos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 13


38 den od vysazeni. Favorit magnum, kolik myslite ze by na nem mohlo cca bejt?

Old Post 09-06-2016 v 20:42 PM
hardteknos je offline   Profil uživatele hardteknos   Find more posts by hardteknos   Foto galerie člena hardteknos   Click here to Send hardteknos a Private Message   Add hardteknos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 14

2x tolik kdyby byl v zemi vic ti asi nereknu kazdopadne to mohlo byt hovado, vkratkym ne moc hlubokym kvetinaci to roste pomalu, koreny se otacia dou nahoru dokola, napicu, po jedine skusenosti kvetinac nikdy více, koreny potrebujou rust do hloubky aby je nic nezdrzovalo, zatim, typuju tak mozna 50-60 ? nevim jen sem se potreboval vykecat, je mi smutno

ps, proc kvetinace/pytle ve skleniku ?, zem chlape ZEM

Old Post 09-06-2016 v 21:09 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Alpinestars
2x tolik kdyby byl v zemi vic ti asi nereknu kazdopadne to mohlo byt hovado, vkratkym ne moc hlubokym kvetinaci to roste pomalu, koreny se otacia dou nahoru dokola, napicu, po jedine skusenosti kvetinac nikdy více, koreny potrebujou rust do hloubky aby je nic nezdrzovalo, zatim, typuju tak mozna 50-60 ? nevim jen sem se potreboval vykecat, je mi smutno

ps, proc kvetinace/pytle ve skleniku ?, zem chlape ZEM


Já také pěstuji v kýblech a nevidím na tom nic špatného. Vidím kolik tam mám lít vody, je to přemístitelné, lépe se to ošetřuje, atd. Nevím proč bych měl kopat díry do země a mít napevno ukotvené kytky. To je jako kdybys radil že hovada, co pěstují rajčata ve sklenících tak by také neměli používat nádoby ale měli by rozrýt podlahu a nasázet to do půdy pod skleníkem.

Old Post 10-06-2016 v 07:10 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Mard


Já také pěstuji v kýblech a nevidím na tom nic špatného. Vidím kolik tam mám lít vody, je to přemístitelné, lépe se to ošetřuje, atd. Nevím proč bych měl kopat díry do země a mít napevno ukotvené kytky. To je jako kdybys radil že hovada, co pěstují rajčata ve sklenících tak by také neměli používat nádoby ale měli by rozrýt podlahu a nasázet to do půdy pod skleníkem.


Jasny vklidu, jen jsem nemel co hulit vecer tak jsem vymyslel todle , pokud mu to vyhovuje tak proti gustu zadny disputat, ale po tom co jsem vytal auto amnesii z kyblu tak nikdy vice, slo mi o to ze mohl mit vice rozrostle vetsi vynos a jestli jsou diry v zemi ve skleniku tak to prida jeste body navic, jen ma zkusenost, jen muj tip/postreh snad ste to nepochopily spatne pokud to tak sorac, nechtel jsem nikoho zbuzerovat, kazdopadne prales pekny to se musi nechat, nak jsem zapomel pochvalit

Old Post 10-06-2016 v 08:16 AM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-11-2011 - můj 1 skleník - 22 odpovědí
13-09-2006 - 2006 venek/skleník - 30 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4355570 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív