Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » [Travní OUTDooR 2016]
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Obecné [Travní Windoor a Outdoor 2016] Příspěvek č. 1


Zdravím, na toto léto jsem si připravil odrůdy:
-------------------------------------------------------

Euphoria # Orange Bud
(Shaman # Early Girl) x L.R.2
Blue Satellite 2.0 F2

+ No Name sesbíranej tak různě od kámošů.
+ Nějakej NoName Skunk dělanej jako řízek
--------------------------------------------------------
Jedná se o regulérní semena od místního člena "Mystery"- >děkuji ti ještě jednou :-)

Dnes jsem nechal naklíčit od každé odrůdy 4 semínka. tak snad od každého modelu bude alespoň jedna-dvě samice :-D

Nou nejmu nechávám naklíčit více :-)

Klíčím semínka na ubrousku + převařená voda a jsou ve tmě a v teple :-)
Pak kytky půjdou chvilku buď za okno podle toho jestli bude hezky, a nebo bych je mohl nechat pod úsporkama(100w) ale to se ještě uvidíí, v květnu je hodím někam ven, to ještě musím najít nějaké pořadné slunečné místo.

Naposledy upravil demoneq 01-05-2016 v 14:12 PM

Old Post 20-04-2016 v 18:39 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mystery
Mysterious Grower

Karma uživatele Mystery - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mystery - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 2

Ahoj, no já budu určitě sledovat, doufám že jsem vybral zrovna samé samice a takové, které nebudou dělat ostudu :-)

Jinak nechávám klíčit semínka zásadně v zemi, ale to je asi o preferencích. Tak držím palce.

Old Post 20-04-2016 v 18:53 PM
Mystery je offline   Profil uživatele Mystery   Find more posts by Mystery   Foto galerie člena Mystery   Click here to Send Mystery a Private Message   Add Mystery to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mystery! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 3

Ahoj Mystery, snad těch samic bude co nejvíc i když mám možná v plánu si nechat alespoň jednoho samce a opílit tím nějakou kytku a nějak to překřížit mezi sebou budu se o ně snažit starat snad jak nejlépe umím. Já jsem zvyklý si to předklíčit a pak vsunout do kelímku s připraveným substrátem tím že to semínko nedám moc hluboko a trošku čouhá, tím se mi to snad i daří

Old Post 20-04-2016 v 18:59 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Klíčení a sadba Příspěvek č. 4




1. Obrázek - > Klíčení semínek, zhruba až měli takovýto malý kořínek šli do hlíny
2. Obrázek - > Všechny pohromadě
3. Obrázek - > Je na nich takováto fólie z důvodu zvýšení vlhkosti, pak jsem jí sundal protože se lístky dotýkaly

- Vyklíčily za 24h teda né všechny ale většina, tak jsem některý do hlíny hodil i bez klíčků a vpohodě vykličíly jen dvě semínka o trochu později ale doženou to

Prostě démon

Naposledy upravil demoneq 01-05-2016 v 13:45 PM

Old Post 01-05-2016 v 13:16 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Kytičky Příspěvek č. 5





Klíčení proběhlo více než úspěšně 12/12 to je 100%!
všechny už jsou venku další obrázky ↓

1. Obrázek - > kytka: - Blue Satellite 2.0 F2

2. Obrázek - > 1.Řada: Euphoria x OB, 2. Řada: Sh # EaG# L.R.2 3. Řada Blue Sattelite 2.0

3. Obrázek - > kytka: Eup x OB

4. Obrázek - > kytka: Sh x Ea G x L.R.2

Prostě démon

Naposledy upravil demoneq 01-05-2016 v 13:43 PM

Old Post 01-05-2016 v 13:21 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Papriky a No name zaoknovky Příspěvek č. 6






Kytky které budu mít za oknem, kdyby náhodou mi to sklidil venku někdo jinej tak abych měl alespoň tyhle zaoknovky mám okno na jižní stranu takže by si tu měli slunka dopřát dost když je hezky
_________________________________________________________
Tady mám 4. druhy No Name.

1. Obrázek - > No Name Kytky pohromade + Dvě papriky jedna je Carolina Reaper, druhá nevím..

2. Řízek No name skunku(jediná z nich voní fakt Skunkově )

3. Další noname řezan zřejmě nějaká spíš Indica? zastřižený

4. Nou nejm kterej má dost tenký listy, takže to bude asi hodně Sativa(od semínka)
zastřižena normálním způsobem

5. Dva řezany taky no name.. od kámoše z Brna, stále pátrá po názvu

Ty řízky jsem dělal z kytek jako pokus, seřízl jsem větvičku a dal jí jen vody do který nešlo světlo a dal pod úsporky, do 10 dnů se objevilo dost kořínků tak jsem je dal do hlíny a naprosto vpořádku jsou na to že jsem použil jen vodu a jsou zdravý jsem hrdej dřív jsem si myslel že mi to nezakoření bez pomoci nějakejch kořen. stimulátorů.

Prostě démon

Naposledy upravil demoneq 01-05-2016 v 14:18 PM

Old Post 01-05-2016 v 13:58 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 7



9.5.2016 Update

- pohromadě celkem vyrostly, teďka je čeká přírodní sluníčko aby si zvykly konečně, na okně budou zhruba do 15. května, chci se ujistit aby šly ven v tom nejlepším počasí, ono je teďka sice tejden hezky, ale pak může bejt tejden hnusně.

- mám je zastřihnout? sice by se asi větvily sami ale nevím teďka.

Prostě démon

Old Post 09-05-2016 v 11:38 AM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 8

Update! 20.5.2016
tak už je poznat co je co u pár kytek
doohromady je zatím 5 samic a 3 samci, samci jsou od každýho druhu jeden zatím asi si je nechám kdybych si chtěl náhodou udělat ke konci pár semínek

Mám takovej nápad že bych si nechal od každýho druhu jednu samici na okně, pač tam mám jistý že mi to nikdo neukradne, maximálně že by mi z toho okna slítla dolů a zlomila si nohy, ale určitě by to přežila akorát 7 kytek na okně kam viděj i lidi se mi zdá moc... navíc už teďka jdou celkem dost cejtit když je schovávám dovnitř.. vždy když mi někdo jde do pokoje tak hned "tyvole tady je to cejtit" a přitom já si tak vpohodě sedím a nic necítím možná když se na tu vůni soustředím..

Byl bych rád kdyby tu byla alespoň nějaká reakce, chápu že je to dost nezáživný zatím... ale můžete napsat rady a nápady

- fotky zatím nemám, až budu mít vymyšlený flek pro ostatní kvítka někde volně v přírodě tak to vše nafotím

Prostě démon

Old Post 20-05-2016 v 20:33 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mystery
Mysterious Grower

Karma uživatele Mystery - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mystery - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 9

No, tak pro klid v duši bych si být tebou vybral jen 5 kytek za okno. Ještě se k nám nedonesla USA legislativa, což doufám že v řádu pár let bude :-)

No a s flekem Ti moc neporadíme. Musíš hledat :-D A to pohlaví už jsi poznal podle pre-flowers? Jen si dej bacha, někdy to je zrádný a můžeš se snadno seknout.

Old Post 21-05-2016 v 14:35 PM
Mystery je offline   Profil uživatele Mystery   Find more posts by Mystery   Foto galerie člena Mystery   Click here to Send Mystery a Private Message   Add Mystery to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mystery! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 10

Ano, pohlaví jsem poznal podle pre-flowers, takovej mini váček s 2 chloupkama.
Raději tam tedy nechám 5 kytiček a na zbytek najdu nějaké místo už, snad se mi zejtra podaří nějakou kytku pustit volně do přírody.

Prostě démon

Old Post 21-05-2016 v 18:30 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 11

Na začátečníka dobrý, je vidět že se umíš o kytky postarat. Později se ti to za oknem bude hodit, hlavně si dávej pozor na správné pH substrátu, který stačí pomalu ladit okyselováním zálivky např. pár kapkami citrónu na litr vody co ti naprší. Na kohoutkovou už tak slabá kyselina nemusí stačit a musel bys pořídit kys. dusičnou a fosforečnou, k tomu rovnou hydroxid draselný na zvýšení a samozřejmě něco na měření pH. Ale nechci tě naopak strašit, může to být v pohodě i s minimální pěčí, je to dost individuální záleží na půdě, vodě a potřebě rostlin. S tím souvisí i náročnost jednotlivých genetik. U modré rodiny mám zatím zkušenost, že pod zářivkou nebo výbojkou jedou rostliny mnohem lépe a na svůj plný potenciál, který nemusí být v běžných podmínkách venku, zvláště teď zjara, naplněn. Volně do přírody bych pustil noname kytky, nemá cenu je dusit za oknem. Shaman XE.GIRLXLowrider 2 jsem měl a můžu říct, že to dokvetlo bez problémů. Takový typický venek, dost záleží jaké podmínky tomu dáš, může to být super, ale spíš do mastí, není to moc chuťovka. To jsou jen mé postřehy, u tebe může být vše jinak

Old Post 21-05-2016 v 22:12 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 12

S tou dešťovkou to bude horší, max že bych si dal nějakej velkej barel někam ven až bude pršet ale to by se stejně nezaplnilo. Ven hodím jednu nebo dvě noname kytky, jedna má už něco přes 40cm a stejne by mi na okně nejspíš přerostla kdybych jí nějak neohnul nějak si to tu upravím a promyslím co si nechat na okně v bezpečí do 5 kytek. Jinak kytky co nebudou moc na zhul dobrý si nechám do mastí, případně hash když se mi s tím bude chtít srát, srát proto, protože že jsem ho nikdy nedělal.
Jinak, mám tu 5 úsporek(2700k) které mají 20W jedna tak bych pak možná přes zimu založil nějakej microgrow, zatím jsem je používal jen na růst, pač rostly hezky u země a netahali se, jak jsem je dal na okno tak asi nějakej nezvyk pro ně a začali se celkem táhnout, ono za oknem asi není moc světla ale před oknem na parapetě tam to svítí dost

Prostě démon

Old Post 22-05-2016 v 09:12 AM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 13

Tak zrovna dneska bylo super počasí, ale ber v potaz, že modrá rodina vznikla celá uměle pod umělým osvětlením (DJ Short to měl pod zářivkama a rozjížděl to v době, kdy ještě neexistovalo svícení na kytky sodíkem) tzn. je tam prakticky nulová aklimatizace a chce to spíš s něčím experimentálně skřížit-druhej problém, je velká pravděpodobnost, že ty znaky z modrý rodiny jako je čokoládová vůně, borůvková vůně, cokoli zajímavýho se díky velkýmu počtu křížení v rámci omezenýho počtu vstupních genetik (celkově 4) mohou přenášet v křížencích v recesivní podobě, takže se tak často neprojeví. Ale to už je čistě úvaha, i když vychází z mendelistický genetiky. Blue sattelite je maličko něco jinýho než třeba blueberry nebo blue moonshine, vypadá dokonce, že je i málo stabilní a rostliny jsou dost odlišné, pravděpodobně to byl záměr.

jsem zvědavej jak si povedeš dál, dost tomu fandím, třeba to na parapetu bude ono.

Old Post 22-05-2016 v 22:47 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 14

Já tomu na parapetu věřím nechal jsem si na okně 3 noname kytky který jsou naprosto odlišné od sebe, dnes přihodím fotky až nafotím všechny kytky.
Ta blue voní tak nějak dost pronikavě, možná ta čokoláda jinak celkově mám na parapetě 6 kytek, akorát se tam vešly 3x noname,2x blue a 1x euphoria#orange bud
Do přírody jsem vypustil 2x Sh x Ea G x L.R.2 a 1x noname(ten kterej měl už 40cm)
mám z toho celkově ale docela chaos v hlavě už ještě mi tu zbývá hodit do přírody 2x euph#orange bud, 1x blue sattelite a 1x shaman#eag#l.r.2 ale myslím si že je ještě čas na výsadbu ven.. nepotřebuju nějak extra přerostlý kytky když jich je tolik.

Zelený muži, děkuji ti za reakce a rady
mám ještě pár semínek od blue sattelite, tak až si nějak doupravím microskřín tak bych jel určitě tuhle odrůdu

Prostě démon

Old Post 23-05-2016 v 10:39 AM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

fotky-23.5.2016 Příspěvek č. 15






Zaoknovky - > 23.5.2016
___________________________
1 - noname kytka, indica
2 - noname kytka, skunk - > fotka je před zalitím, měla trochu povadlý listy ale už je vpohodě
3 - noname kytka, sativa
4 - euphoria # orange bud
5 - blue sattelite
+ ještě jedna kytka blue sattelite která vypadá dost podobně jako její sestra ale lze vkládat jen 5 fotek tak jen toto

Prostě démon

Old Post 23-05-2016 v 19:44 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 16





Kytky v přírodě - >
________________________

Omlouvám se že kvalita fotek stojí za prd, dneska bylo celkem dost nemilý počasí, včera jsem je sadil do země a dneska tohle... kroupy,vítr a déšť

1 - no name nejvyšší kytka, něco kolem 40cm má, trochu to odnesla jedna větev a pár listků ale jinak vpohodě.

2 - Shaman # Ea G # L.R.2, taky jí pár listků upadlo

3. tady je druhá Shaman # Ea G # L.R.2 je na tom stejně

4. pokus o porovnání kytky s mojí rukou

Prostě démon

Old Post 23-05-2016 v 19:52 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí
04-04-2020 - Kambu Outdoor 2019 - 9 odpovědí
09-05-2018 - Outdoor 2018 - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3081980 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív