Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600w jack herrer / kokos / jidb
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 17

Kokos je dost hladový. Nech jim vyrůst jedno patro a uvidíš, pokuď se barva zlepší tak nech EC 2,2, pokud ne, tak klidně 2,5 Neboj se toho

Old Post 26-04-2016 v 16:39 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leeeroy
Stálý Člen

Karma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 18


UP 1.5 / 12 den květ / výška 62cm

ec 2,5 růstovy poměr a vypadají v pohodě, vyrobil jsem si pletivo a zkouším tam něco proplétat, ale měl jsem si udělat menší oka

mám otázku, když měníte hnojivo z růstu na květ, zalejete to čistou vodou mezi tím nebo rovnou květ a jaké ec tak ?

a celkově dáváte čistou vodu třeba jednou za 14 dní, nebo pořád hnojivo pokud se něco neposere

http://imageshack.com/a/img853/5963/xewe.png

Old Post 01-05-2016 v 17:12 PM
Leeeroy je offline   Profil uživatele Leeeroy   Find more posts by Leeeroy   Foto galerie člena Leeeroy   Click here to Send Leeeroy a Private Message   Add Leeeroy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 19

Čau.
Moc pěkný kytky.Lej pořád hnojivo,vodu si nech na konec až na průplach.

Old Post 01-05-2016 v 21:18 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leeeroy
Stálý Člen

Karma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 20






10.5 / 20. den květ / výška 83cm , pořád to trochu roste, ec kolem 2

o víkendu jsem na výstavě koupil nový květový stimulátor od jidb tak uvidíme, lije se 1ml/litr, docela dost to zvedá ec, cena 500 za 250ml, a ještě jsem koupil novou výbojku, jinak nic zajimavého se neděje

http://imageshack.com/a/img853/5963/xewe.png

Old Post 10-05-2016 v 08:36 AM
Leeeroy je offline   Profil uživatele Leeeroy   Find more posts by Leeeroy   Foto galerie člena Leeeroy   Click here to Send Leeeroy a Private Message   Add Leeeroy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shefin
Stálý Člen

Karma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 21

Zdat.voskubej to odspod.ltam je tma jak v hrobe,nic tam nevyroste ....

Old Post 15-05-2016 v 21:17 PM
shefin je offline   Profil uživatele shefin   Find more posts by shefin   Foto galerie člena shefin   Click here to Send shefin a Private Message   Add shefin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Leeeroy
UP 1.5 / 12 den květ / výška 62cm

ec 2,5 růstovy poměr a vypadají v pohodě, vyrobil jsem si pletivo a zkouším tam něco proplétat, ale měl jsem si udělat menší oka

mám otázku, když měníte hnojivo z růstu na květ, zalejete to čistou vodou mezi tím nebo rovnou květ a jaké ec tak ?

a celkově dáváte čistou vodu třeba jednou za 14 dní, nebo pořád hnojivo pokud se něco neposere


Kokos pořád s hnojivem + enzyms, průplach až ke konci. Kokos není hlína.

Old Post 16-05-2016 v 00:36 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leeeroy
Stálý Člen

Karma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 23




17.5 / 35 den na květu / výška okolo 90cm / ec 2,2

začíná to vypadat zajímavě, akorát mám návštěvníky, zatím je chytám na lepové desky, mám to řešit postřikem ? nebo to takhle stačí, na listech jsem zatím nic nenašel

http://imageshack.com/a/img853/5963/xewe.png

Old Post 17-05-2016 v 14:02 PM
Leeeroy je offline   Profil uživatele Leeeroy   Find more posts by Leeeroy   Foto galerie člena Leeeroy   Click here to Send Leeeroy a Private Message   Add Leeeroy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 24

Mas nekolik moznosti jak s temi smutnicem inalozit (aspon to vypada jako ony)

- koupit hlistice
- koupit nejaky scyarid sekticid (je to ale chemka)
- koupi Floria hnojivo na smutnice
- zasypat vrsek piskem, prolit tabakovym vyluhem
- se na to vysrat mas 30 dni oni se zas tak nemnozi ty lepovyky by mely stacit

Ja osobne mam vyzkouseny body 2, 3 a 5. Nejlepsi mi asi prisla metoda 3. Kdy 2x misto klasicky zalivky pouzijes ten florian. Ale bacha pere to hrozny EC mordy tak at si to nespalis. Rozhodne to tusim nelij podle toho jejich doporuceni.

Pokud te zajima co bych udelal ja tak vzhledemk tomu ze je to jeste 30 dni bych zkusil bych bod 3. Az kdyby se lepovky zacaly obsypavat bych prikrocil ke kroku 2. To povazuju az za posledni mozny krok kvuli te chemii.

Kvalita predevsim!

Old Post 17-05-2016 v 14:29 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommy Alchy
Stálý Člen

Karma uživatele Tommy Alchy - 54% PěstitelskáKarma uživatele Tommy Alchy - 54% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 25

Mě se osobně osvědčilo hnojivo a desky po přesazení jsem pro jistotu zasypal křemičitým pískem a poté se už neukázala ani jedna

Mr. NiC. Tommy Alchy THC_Group B-)

Old Post 17-05-2016 v 15:50 PM
Tommy Alchy je offline   Profil uživatele Tommy Alchy   Find more posts by Tommy Alchy   Foto galerie člena Tommy Alchy   Click here to Send Tommy Alchy a Private Message   Add Tommy Alchy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squer
Stálý Člen

Karma uživatele Squer - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 26

Taky jsem četl že funguje jemný křemičitý písek, nedostanou se k zemině a nemůžou se rozmnožovat.

Old Post 17-05-2016 v 15:54 PM
Squer je offline   Profil uživatele Squer   Find more posts by Squer   Foto galerie člena Squer   Click here to Send Squer a Private Message   Add Squer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leeeroy
Stálý Člen

Karma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 27

dik moc za info, objednam to hnojivo a zasypu piskem

http://imageshack.com/a/img853/5963/xewe.png

Old Post 17-05-2016 v 20:49 PM
Leeeroy je offline   Profil uživatele Leeeroy   Find more posts by Leeeroy   Foto galerie člena Leeeroy   Click here to Send Leeeroy a Private Message   Add Leeeroy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 28

Ale ale, to budú neškodné octomilky..
V kokose a dokonca aj v rw bežná súčasť pestu, hlina detto.
Neriešim to a vpohode ale zaujímalo by ma kde sa furt berú


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 18-05-2016 v 07:34 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 29

A nebo si tam hoď berušku Ne fakt, taky jsou super

Old Post 18-05-2016 v 08:07 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leeeroy
Stálý Člen

Karma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 30


tak jsem to pohnojil tim svinstvem, ec 2,2 a stačilo fakt trochu, hlavně že to voní po pomerančích, tak uvidíme, jo a stálo to asi 95 kč v hornbachu

http://imageshack.com/a/img853/5963/xewe.png

Old Post 19-05-2016 v 21:11 PM
Leeeroy je offline   Profil uživatele Leeeroy   Find more posts by Leeeroy   Foto galerie člena Leeeroy   Click here to Send Leeeroy a Private Message   Add Leeeroy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leeeroy
Stálý Člen

Karma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 31



24.5./ 41. den květ / ec kolem 2,1 / teplota ted´kolem 33 :-(

hnojím A/M/B 10/20/30 ml na 10l, 10ml x složka a 10ml enzymy
, mušky sem tam jedna, už to neřeším, jinak to vypadá dobře

http://imageshack.com/a/img853/5963/xewe.png

Old Post 24-05-2016 v 09:41 AM
Leeeroy je offline   Profil uživatele Leeeroy   Find more posts by Leeeroy   Foto galerie člena Leeeroy   Click here to Send Leeeroy a Private Message   Add Leeeroy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 32

Pekne stozary, jak se tak koukam muzu byt se svym jackem klidnej ze ma takovy mensi palice. Mam to takovy na pohled pobony jako ty. Se mi to zdalo malo vuci jahodnikovi ale ten JH asi tak roste. Tak drzim palce at pokracuje bez problemu

Kvalita predevsim!

Old Post 24-05-2016 v 09:54 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-12-2015 - 400w / kokos / Jack Herrer / JiDB - 45 odpovědí
09-11-2009 - 400W Jack Herer - 100 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4532520 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív