Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První zkušenost - 5x Auto Blueberry
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
koulař
Stálý Člen

Karma uživatele koulař - 84% PěstitelskáKarma uživatele koulař - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 33

Zhulbong:já neřekl že jsi spatnej pestitel ale až přijde spatnej výsledek tak se ukáže jestli mas kule na pěstování jestli jo tak si pořadí sám jestli ne tak budeš prosit na foru

Pilsner Urquell je nejlepší pivo.
Budweiser Budvar je jediný český pivo.

Old Post 16-02-2016 v 22:30 PM
koulař je offline   Profil uživatele koulař   Find more posts by koulař   Foto galerie člena koulař   Click here to Send koulař a Private Message   Add koulař to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martinez
Stálý Člen

Karma uživatele martinez - 84% PěstitelskáKarma uživatele martinez - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 34

Můžu já za to za nějakej zamindrákovanej chcípák má písek ve vagíně a kvůli tomu všem okolo nadává Přesně tak jsem to myslel, že když už mám pálit elektriku a vynaložit na grow nějakou energii a čas tak šáhnu raději po originálních seeds než nějaký trapný napodobeninky který maj společný s originálem tak maximálně název

Old Post 18-02-2016 v 11:31 AM
martinez je offline   Profil uživatele martinez   Find more posts by martinez   Foto galerie člena martinez   Click here to Send martinez a Private Message   Add martinez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 35

To víš, koukal jsem na recenze, všichni psali paráda atak. Na outu jsem měl 5x Russian 5x Widow a byla to zkrátka paráda . Teď když jsem se dozvěděl jak to je, tak už asi Fair nepojedu indoor, tak díky za info. Ale myslím, že to jde bez urážek.

Jinak. Kytky dvě chcípli, ale dvě fakt krásně najeli (cca 10 cm ale 3 patra), stonky pevný, a hezky rostou (Dnes to je 2-3 dny zalévám jen vodou s upraveným PH, zítra už jim dám trochu najíst).

A zítra dodám foto

Old Post 18-02-2016 v 21:44 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od BRooT
V pohodě, jsem rád za každou radu/názor. Já mám naopak z Fair Seeds dobré zkušenosti, vždy jsem bral od nich, klíčivost 100% a výnos super. Pak doložím nějaké fotky z out.


Minulý rok jsem od nich zkusil automat a nestěžoval jsem si. Za tu cenu zlatá seedbanka.

Old Post 19-02-2016 v 08:14 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 37




Čuste. Tak to nakonec moc nedopadlo. I přes sprchu a všechno možné. 4 pošli. Nevím jestli na přehnojení, listy jim ani tak už nešli od špiček jako spíš od stonku, jak kdyby seschly . Takže jsem je vyhodil. Zbyla mi jedna hezký blueberry, ale jelikož tam byla tak sama, tak jsem jí vzal pár kamarádů Klony 5x Vanilla Kush, 2x S.A.G.E, 1x La Cannalope (Ano , vím zajímá kombinace, kvůli výšce apod. No uvidíme Rád tvaruji a nejspíše nahodím síť ) .

Setup stejný, kokos jsem tentokrát ještě celý prolil 4x po sobě vodou s PH 5,8+- , a potom naposled s PH 5.8 + Cannaenzym.

Klony jsou teď v menších květináčích, až prorostou tak půjdou do 11L. Obalil jsem se v práškovém kořeňáku a zasadil Vlhkost držím momentálně přes den 65-72, v noci 98 Dva jsem dal do sáčků abych věděl jestli to hodně pomůže nebo ne. A všem jsem dal 100ml vody s PH 5,8+- spolu s Canna Coco A+B 0,8ml/litr

Old Post 23-02-2016 v 18:42 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 38

Klony jsou jeden den po příjezdu, žíhané směrem od čepelí už byly. Asi nedostatek horčíku/zinku , snad to Canna spraví , nedočetl jsem se ,jestli obsahuje tohle vše, ale píšou, že je tam nějaký humus atak, tak by mělo. Teploty 26-29 D , 18-21 noc

Old Post 23-02-2016 v 18:45 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koulař
Stálý Člen

Karma uživatele koulař - 84% PěstitelskáKarma uživatele koulař - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 39

Hele těm klunum taky nelij plnou palbu hnojek aby nedopadlo jak semena

Pilsner Urquell je nejlepší pivo.
Budweiser Budvar je jediný český pivo.

Old Post 24-02-2016 v 11:56 AM
koulař je offline   Profil uživatele koulař   Find more posts by koulař   Foto galerie člena koulař   Click here to Send koulař a Private Message   Add koulař to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 40

Jojo jsem poučenej neboj Plná palba je 4ml/l což je EC 1,8, já dávám 0,8ml/litr

Old Post 24-02-2016 v 13:30 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od BRooT
Jojo jsem poučenej neboj Plná palba je 4ml/l což je EC 1,8, já dávám 0,8ml/litr


Ahoj,

pisou na canne schematu co jsem si nasel tak 20-30 ml/10 L.

coz mas plnou plabu 2-3ml/L.

Vypadaji docela hladovy dej jim trebas jednorazove 2mm/L+korenak, pak bych jim dal 1,5ml/l nez je presadis. ten velky kvetinac chce taky nahnojit. Az je presadis tak jim dej jednorazovku 3ml/l a pak zase 2ml.



Ty klony jsou zbidaceny pokud si je privezl v pondeli. Chudinky hotovy. Musis se modlit, ze to prezijou nic ti nezbejva nez cekat.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 25-02-2016 v 05:48 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 42

Chápu správně, že ty jsi zakořeněný řízky obalil v klonovacím prášku, kterýmu říkáš kořeňák?!? A pak zasadil do kokosu?

Old Post 25-02-2016 v 06:30 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od Mard
Chápu správně, že ty jsi zakořeněný řízky obalil v klonovacím prášku, kterýmu říkáš kořeňák?!? A pak zasadil do kokosu?


Dobrej poznatek od toho je korenak od cany rhiziton

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 25-02-2016 v 07:31 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od Mard
Chápu správně, že ty jsi zakořeněný řízky obalil v klonovacím prášku, kterýmu říkáš kořeňák?!? A pak zasadil do kokosu?


Ne, měl by to být přímá výživa pro rozvoj kořenů v práškový formě, žádnej klonovací prášek. Obalíš v tom trochu kořeny, posadíš do květníků a pak zasypeš hlínou.

Jinak mám dost měkkou vodu a podle tabulek na canna je plná 4ml/l ještě to teda počekuju. Jinak všem děkuju za rady.

Old Post 25-02-2016 v 13:28 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 45

Pánové, koukám jako blázen. Pokud myslíte Canna Rhizotonic, tak to je tekutina, žádný práše. S produktem Canna Rhizoton jsem se nikdy nesetkal. Nechápu, co by měla být výživa pro kořeny?!? Existují root boostery s kyselinou giberelovou a auxiny z vrby ale to jsou také roztoky. A pak existují stimulátory zakořenění, které se používají na uříznutý klon bez kořenů, aby nějaké kořeny pustil a ty obsahují třeba kyselinu indolyloctovou a to jsou roztoky i prášky. Ale obalit něco co již má kořeny tímhle práškem je nejspíš nesmysl a kytce to ublíží. Kytka pak bude mít atrofované kořeny, které snadno napadne plíseň a kořenové choroby.
Máte někdo jiné zkušenosti?

Old Post 25-02-2016 v 15:19 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 46

Dal mi to kamarád, který stím jede furt a nemá problém. Dnes jsem nad tím přemýšlel, tak jsem jednu kytku (obyč no name) vytáhl a měla kořeny bez problémů, čistě bílé a kořenový bal už utvořila ve 100ml kelímku. Že to nikdo nezná, neznamená, že to musí být špatný.

Old Post 25-02-2016 v 15:30 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 47

Jinak , holky už jsou napřímené, hezky zelené, za týden dám foto

Old Post 25-02-2016 v 15:32 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 48

Ja pri presazeni pouzivam ten to prasek: http://www.xtreme-gardening.com/#!mykos/cm4f Jedna se o nazev Mykos

alpine

Old Post 25-02-2016 v 15:42 PM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8997650 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív