Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » kam odvádíte pachy (ven z bytu ?)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kaluhas
Nový Člen

Karma uživatele Kaluhas - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 4  

Dotaz kam odvádíte pachy (ven z bytu ?) Příspěvek č. 1

Ahoj, zajímá mě kam odvádíte vzduch ze skříně, po tom co projde pachovým filtrem ..odsáváte ho úplně ven z domu (komín,stupačky,díra ve zdi) nebo ho točíte pořád v místnosti ? Dotaz směřuji hlavně na lidi pěstující uvnitř bytů, kde bych chtěl rozjet svůj indoor i já.

Jde mi hlavně o eliminaci pachů, která je u mě na prvním místě, smrdět to ani nezačínám Bydlím v cihlovém bytě a místnost kde bych rád pěstoval (běžný pokoj) je bez jakýchkoliv venkovních vývodů až na okna (kde asi trubka v okně nebude praktická). Proto mě zajímá, jaká je v tomto běžná praxe, jak to ostatní řeší ..a teda jestli je to překážka.

Old Post 14-02-2016 v 14:01 PM
Kaluhas je offline   Profil uživatele Kaluhas   Find more posts by Kaluhas   Foto galerie člena Kaluhas   Click here to Send Kaluhas a Private Message   Add Kaluhas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 2

ideálně ven do komína. jinak větrat, v době před sklizní bych doporučil mít osvěžovač vzduchu- třeba Airwick nebo pohlcovač pachů. když otvíráš box tak zavřít okno(a) otevřít až jak eliminuješ to co se ti vyvalilo z boxu.

Old Post 14-02-2016 v 15:53 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 3

Mám to v bytě v chodbě mezi pokoji, nemám ani okno v té chodbě, prostě panelák... Mám pachovy filtr, jedu takové smradochy jako skunk, ice atp. A ani pachac to nepochyta vše... Pak nastupují na řadu osvezovac v zásuvce a airwick na pohyb a taktéž strikne co půl hodky... Jinak před bytem nejde nic cítit, jen jak otevřu když dorazím z práce tak něco málo v té vůní vonavek cítím, ale je to neškodné minimum...pochybuji že by to nějaký soused poznal jako neznalec

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 14-02-2016 v 20:49 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 4

Odvádím to přímo do komína kterej nepoužívám..


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 15-02-2016 v 09:59 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaluhas
Nový Člen

Karma uživatele Kaluhas - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 5

Děkuji za odpovědi, na tohle téma jsem moc informací nenašel a tak bych určitě ocenil, kdyby se vás ozvalo víc. Chci to mít v tomto směru 100% vyřešené ..idea je žádný smrad ani po bytě ..v tom mě dost zklamal ten propouštějící pacháč :/ rád bych 400W

Old Post 15-02-2016 v 17:07 PM
Kaluhas je offline   Profil uživatele Kaluhas   Find more posts by Kaluhas   Foto galerie člena Kaluhas   Click here to Send Kaluhas a Private Message   Add Kaluhas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 6

Pokud chceš aby to pochytal všechno pachac tak sezen odrůdu která moc nevoní... Pár témat tu bylo Na G. Jinak jak pojedeš smradochy tak to vše nechytne ani ten nejlepší pachovy filtr.... Peace

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 15-02-2016 v 21:09 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gramy
Stálý Člen

Karma uživatele Gramy - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 7

Nemám zkušenosti se smaďochy, ale normální modely zvládne v boxu kterej je zavřenej a neporpouští pacháč úplně v pohodě.

Po manipulaci s rostlinami mimo box (úprava a tak) to chce vyvětrat pořádně ale jinak není cítit nic.

Old Post 16-02-2016 v 07:17 AM
Gramy je offline   Profil uživatele Gramy   Find more posts by Gramy   Foto galerie člena Gramy   Click here to Send Gramy a Private Message   Add Gramy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 8

Ahoj, ja mám stan v byte. Vzduch cirkuluje v jednej miestnosti, počas rastu a na začiatku kvetu nepoužívam pacháč. Nasadím ho až keď začnú kvetinky voňať. Domovníčka v mojom paneláku je dosť akčná, chodí osobne odčítavať merače tepla, plyn a stočné. Návštevy väčšinou ohlasuje vopred, tak stihnem vyvetať. Nemávam v byte priamo spečifický zápach podľa ktorého by bolo hneď jasné čomu sa venujem vo voľnom čase . Ale nedá sa ani hovoriť o žiadnom zápachu. Pacháč všetko neodbúra, preto odporúčam používať ako ostatní prekrývače pachu a stan otvárať v takom čase, keď najmenej hrozí nejaká nečakaná návšteva. Pár dní späť sme mali vo vchode únik plynu, tak som bol rád že nekvitnem, návštevu technika som nečakal. Držím palec.

Old Post 16-02-2016 v 18:15 PM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2303590 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív