Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » NFT 600W 9x Agent Orange
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 81

Tyjo ,kazimíre ty nemůžeš být fotograf děsný fotky.jestli je ten agent podle tebe na ... tak vyndej z boxu jednu celou kytku (tu slabou jak píšeš) a nafoť ji celou od hora dolů.Z těhle fotek alespoň já prd vyluštím.Orosené mi to přijde překrásně a když si přečteš z Tga subcool popis na tuhle odrůdu tak píšou že jsou 2 phena jedno nízké a jedno táhlé,takže máme to druhé a taky tam píšou ,že nejvíce nakyne v poslední týden květu,tak se toho neboj a věřím tomu že budeš spokojen na konec.Peace

Old Post 19-03-2016 v 13:31 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 82

Tak jak, kyne to?

Old Post 28-03-2016 v 00:51 AM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 83



Ne, nekyne to, uz asi 10 dni jsou pestíky hnede z 70% a uz to doslova jen stoji, absolutne nijak to nekyne, ale uz jsem se s tim smiril, jen aby to vůbec dozralo v nejaky rozumny době, ted jsou v 57 dnu kvetu a dle mikroskopu jsou trichomy z 90% čiré, jen na vrcholcích "palicek", jsou trochu vice do mlecna, susil jsem na zkousku paldu v susicce na ovoce a nic to nedělalo, tak to musim ještě nechat a to podstatne dyl nez 60 dni, to je za tri dny a to urco nedozrajou... nemam bohužel zadnej fotak, jen nekvalitni na mobilu, tady je zase jedne nepovedena fotka, ale to ani lip nejde s tim a když se kytka navíc klátí na bok, tak... no ehm... je to jedna mensi kytka, ale "palicky" ma skoro ze všech největší, v hydru jsou asi takovy a ostatní v kokosu jsou HORSI!!, sice velky zastipavany kytky, ale je na nich tak 20g/kytka v mikromikropalickach....nepřeháním, dam pak vedet az to nejak po sklizni zvazim, ale je to strasna bida

Naposledy upravil Kazimír 28-03-2016 v 10:28 AM

Old Post 28-03-2016 v 08:48 AM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 84

Nech to na 70.. sice to už asi moc nenakyne, ale aspoň to dozraje Flush od dne 60

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 28-03-2016 v 09:41 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 85

citace:
Původní příspěvek od Kazimír
Ne, nekyne to, uz asi 10 dni jsou pestíky hnede z 70% a uz to doslova jen stoji, absolutne nijak to nekyne, ale uz jsem se s tim smiril, jen aby to vůbec dozralo v nejaky rozumny době, ted jsou v 57 dnu kvetu a dle mikroskopu jsou trichomy z 90% čiré, jen na vrcholcích "palicek", jsou trochu vice do mlecna, susil jsem na zkousku paldu v susicce na ovoce a nic to nedělalo, tak to musim ještě nechat a to podstatne dyl nez 60 dni, to je za tri dny a to urco nedozrajou... nemam bohužel zadnej fotak, jen nekvalitni na mobilu, tady je zase jedne nepovedena fotka, ale to ani lip nejde s tim a když se kytka navíc klátí na bok, tak... no ehm... je to jedna mensi kytka, ale "palicky" ma skoro ze všech největší, v hydru jsou asi takovy a ostatní v kokosu jsou HORSI!!, sice velky zastipavany kytky, ale je na nich tak 20g/kytka v mikromikropalickach....nepřeháním, dam pak vedet az to nejak po sklizni zvazim, ale je to strasna bida


Dělá ti to paličky i na listech u kořenu čepelek ve vějíři? Já to mám na každé druhé kytce na hodně listech.V 28 dnu květu se mi celkem dost z toho line mandarinkovo mangová vůně,jen ovoce a koření,žádnej skunk odor.

Já kdybych byl přesvědčenej,že jsem nic nezanedbal a přistupoval jsem k tomu opatrně jako ke každé nové neznámé genetice ,tak bych se s tímto výsledkem určitě nesmířil.Pro mě 3 měsíce života není krátká doba a o propálených watech nemluvě.

Podle té první fotky mě to podle vzhledu agenta nepřipomíná jak jsem viděl fotky u ostatních.a podle rychlousušení záštipku v sušičce bych nedělal ukvapené závěry

Vyfoť ještě tu nejhorší kytku,když jsi vyfotil tu nejlepší a voní to už po něčem nebo furt lejnovina?

Old Post 28-03-2016 v 13:11 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 86

jo trochu to voni jako hov*o a ovoce, ale to hlavne ty v hydru, v kokosu voni méně vyrazne

Old Post 28-03-2016 v 13:18 PM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 87


den 64 12/12 NFT
uz jedu jen na EC 0,8 asi tyden a docela zezloutly, takze jet je celou dobu na ec 0,8-1,0 jak psal prashiwa, by asi dopadlo ještě hur

trichomy jsou tak z 60% cloudy (mlhave), ne mlecne nebo bile jen mlhave, tak nevim, zastipky narychlo ususeny nedelaj vůbec nic, ale vůbec, ještě pockam tak 5 dni, to budou v 69-70 dnu kvetu a posekam to, snad to nejak při pomalym prirozenym susenim v celku nejak vyzraje a bude to aspoň trochu něco delat ((
jinak vynos, no comment, vidíte to......jo a jestli je prej tohle indika, tak ja sem asi cinskej papez...

uz chci tu sra*ku sklidit a uvolnit si místo pro novy rezy (Ed RossenthalSB) co se mi ted prokorenujou velkejme RW kostkama....

Naposledy upravil Kazimír 04-04-2016 v 12:35 PM

Old Post 04-04-2016 v 12:10 PM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 88

Podle zbarvení listů do fialova to vypadá jak AO, ale chybí tomu palice! To jsem měl větší pod slabým LED panelem. To se ti neposmívam, jen říkám, že tam je něco hodně špatně.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 04-04-2016 v 15:06 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 89


Jn podle zbarvení je to on :-) Takhle to vypadá u mě v 35 dnu květu,mám ty stejné řezy.Jako už jsem zažil taky mnohem větší válce v tuto dobu ale já mu věřím a čekám na poslední týden + boptnají každý den.Všiml jsem si ževrchní paldy se sekly a boptnají jen ty sekundární ze stejného stonku.

Old Post 04-04-2016 v 15:25 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 90


Toto to dělá na listech,celkem dost

Old Post 04-04-2016 v 15:30 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 91

citace:
Původní příspěvek od Kazimír
den 64 12/12 NFT
uz jedu jen na EC 0,8 asi tyden a docela zezloutly, takze jet je celou dobu na ec 0,8-1,0 jak psal prashiwa, by asi dopadlo ještě hur

trichomy jsou tak z 60% cloudy (mlhave), ne mlecne nebo bile jen mlhave, tak nevim, zastipky narychlo ususeny nedelaj vůbec nic, ale vůbec, ještě pockam tak 5 dni, to budou v 69-70 dnu kvetu a posekam to, snad to nejak při pomalym prirozenym susenim v celku nejak vyzraje a bude to aspoň trochu něco delat ((
jinak vynos, no comment, vidíte to......jo a jestli je prej tohle indika, tak ja sem asi cinskej papez...

uz chci tu sra*ku sklidit a uvolnit si místo pro novy rezy (Ed RossenthalSB) co se mi ted prokorenujou velkejme RW kostkama....


Jak vysoko máš posledních 14 dnů lampu nad vrcholkama?

Old Post 04-04-2016 v 15:33 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 92

tak 40 cm

Old Post 04-04-2016 v 15:41 PM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 93

jo a me se taky divne zasekly vrcholky, tam kde by mely bejt palky největší a nejkompaktnejsi, sou tam jen zakrsli minipalicky, kterejm zacaly predcasne hnědnout pestíky, uz nekdy kolem 35 dne kvetu... je to podle me geneticky vycerpany peheno, tezi z ty matky poslední dobou často a masove a to ji vyčerpalo, nekde se to to uz resilo a rikal mi ot om něco kdysi i typek v gshopu na Zizkove....

Old Post 04-04-2016 v 15:49 PM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 94

Přijde mi totiž že to máš : něco nedosvětlené něco přesvětlené,jako že je nemáš moc v rovině u vrchu.Uvidíme,každopádně má to být hotové 60 tý den no...

Old Post 04-04-2016 v 15:50 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 95

ja tam před 3 dny dal 600w metlu, ta ma jenom 50000 lumenu a trochu sem zvednul A winga bez heat shildu, ten tam dat nejde když je tam ta bachrata metla, tak je to hur osviceny, ale UVB zareni z metly by mělo zvýšit potency a urychlit dozravani... když sem to kostval z rychlosusicky horkym vzduchem, tak fakt nic, nevim muze to způsobit ta vysoka teplota při tom suseni, ale není vyssi nez 100 a T*C se uvolnuje az nad 100, vim to pac mam Volcano vaporizer.....

Old Post 04-04-2016 v 16:11 PM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 96

to Koles: do fialova se to barvi halvne proto, ze sem to před casem prestal hnojit, chyby jim fosfor a pak i dusik... to me takhle fialovělo uz hodnekrat dřív u jinych modelu na konci jejich života....

Old Post 04-04-2016 v 16:19 PM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-12-2012 - 400W 10x Sensi Star 2x Agent Orange - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2059060 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív