Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » skřínka 125wcfl /150hps bo 200cfl ...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Zvýší se výnos jedním zastřihnutím?
Ano
NE
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Obecné skřínka 125wcfl /150hps bo 200cfl ... Příspěvek č. 1

Dobrý den ve spolek všem přátel drobného pěstování,zeleného listu a milovníků vůně skunku

Po delší době opět zakládám thread ke zdokumentováni mého growu.Disponuju skřínkou velikosti 50x50x100 a na růst používám cfl elektrox 125w(toto je její 4. kolo) a na květ použiju pravděpodobně hps 150w Osram nebo 200wcfl (záleži jestli uchladim výbojku-s cfl problémy nemám.)

Co se týče osazenstva z časových důvodů jsem zvolil samonakvétací odrůdy a to je vlastně i důvod,proč zakládám tento thread.Na internetu a i zde se řešilo jestli se zaštipnutím autofloweru zvýší jeho výnos nebo ne,nu a jelikož jsem s tím už experimentoval(ale nezdokumentoval) přikláním se,ke zvýšení výnosu...,.tak uvidíme

Mám tedy celkem 4 kytičky 2a2

1) Jotamayuscula purple auto od Delicious seeds,Sativa/indika,kříženec OG kush purple kush auto.Dobu zraní banka uvádí na 45-50dní (čemuž neveřím :-) )

http://ganjaseeds.cz/delicious-seed...minizovana.html

2)Lsd-25 od fast buds ,převážně indika s udávanou dobou zrání8-9 týdnů.

http://2fast4buds.com/seeds/lsd-25

jako zeminu jsem zvolil bat mix od plagronu a hnojky od general organics.používám kořenak od biobizu,ale ten došel a tak holky krmim ted růtem od hesi ale ten taky dojde,takže budou dostavat růt od advanced ...takže taková všehochuť :-D

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Naposledy upravil SarumanCZ 01-02-2016 v 18:34 PM

Old Post 01-02-2016 v 17:55 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 2


Fotka pořízená 25.1 v den kdy kytišky poprvé spatřily světlo světa.

bohužel asi začínám bejt fakt vyhul a tak natěšen,že si zase něco vypěstuju jsem holky zasadil rovnou do 6,5l květníků,ktere jsou zbytečně velké,ale zase to v boxu hezky vypadá.navíc jsem jim dal míň hlíny a holky byly ze začátku hodně utopené pod světlem

školácká chyba na začátek pěstu.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 01-02-2016 v 18:06 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 3


27.1 přibyla v boxu zvlhčovačka a povím Vám,je to teda pěkně vlhká záležitost.Na dno boxu jsem musel dát hadr,všude je voda ale je to nutný zlo,vlkost se bez ní pohybuje pod 30%,kolik,že je ideál v růstu?85?

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 01-02-2016 v 18:09 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 4


A jedno foto ze dneška.holky stáří 8 dní.Pořád si vyčítám ten pomalej rozjezda bojim bojim,že to ovlivní nejen dobu sklizně ale i množství sklizně

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 01-02-2016 v 18:12 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Re: skřínka 125wcfl /150hps bo 200cfl ... Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od SarumanCZ
Na internetu a i zde se řešilo jestli se zaštipnutím autofloweru zvýší jeho výnos nebo ne,nu a jelikož jsem s tím už experimentoval(ale nezdokumentoval) přikláním se,ke zvýšení výnosu...,.tak uvidíme


No sem zvědav... (osobně dost pochybuju že střihat autoflower je dobrej nápad).

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 01-02-2016 v 20:17 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 6

Už tu byla debata na to zvlhčování. Jsou zastánci a odpůrci toho používat jí i u kytek ze semen. Někdo říká, že klony musej mít vlhčí vzduch narozdíl od kytek ze seeds, někdo v tom nedělá rozdíl. Jestli tam máš vodu až na podlaze, tak je každopádně něco špatně a nutné zlo by to být nemělo. Nemáš výbojku, ta vzduch spíš podle mě vysouší, tady to nehrozí. Kytky si udělají klima po pár týdnech samy, stačí počkat. Podle mě na tý teorii něco bude

Old Post 01-02-2016 v 22:57 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od SarumanCZ
Fotka pořízená 25.1 v den kdy kytišky poprvé spatřily světlo světa.

bohužel asi začínám bejt fakt vyhul a tak natěšen,že si zase něco vypěstuju jsem holky zasadil rovnou do 6,5l květníků,ktere jsou zbytečně velké,ale zase to v boxu hezky vypadá.navíc jsem jim dal míň hlíny a holky byly ze začátku hodně utopené pod světlem

školácká chyba na začátek pěstu.


nemyslím si, semínko se má uložit do květináčku nějak tak aby se dalo postupně dosypat trochu substrátu. Světlo je také celkem důležité, tj ale podobný progress jsem viděl i u mnohem slabšího LED světla u mě ve skříni, možná i lepší, odhadem nějakých 16W. Hodně záleží, jak vlhký je ten substrát, stačí potěžkat květníky, pokud tam nemůže vzduch=jsou těžké, tak pak nemůže probíhat základní proces v půdě-růst kořenů a styk s půdním roztokem v rizosféře, která není.

důležítý je, že jsou kytky v pořádku a můžou pomalu nabírat na otáčkách. Zase, beru informace z víc zdrojů, ale dneska jsem viděl třeba Growboss a ten jasně říká, že malý kytky se můžou vytáhnout z 10 cm klidně na 70 čísel, důležitý je aby se mohly vytahovat za světlem ale to platí u sodíkovky, která když není dostatečně vysoko, tak brzdí růst způsobuje zakrňování vrcholů, různý deformace listů apod. Určitě to zčekuj, je to i na fóru

jako každá rada drahá, co člověk to názor. Uvidíš jak to poroste a kdy se vyplatí přejít na HPS. Jinak samozřejmě ty velký květináče byla chyba. Zkus to přesadit, začni znova.

Old Post 01-02-2016 v 23:09 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pioneer001
Stálý Člen

Karma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 597  

Příspěvek č. 8

Pade na pade y krasne vysvitil 125w led box a v kvetu svitil na 3 jamaiky (kostata) a urodilo se zitra zacnu testovat nizkowatovej cob cip na predpestovavani. Bere 38w tak uvide

Mazar 300W LED 250w prikon
Mazar 125W Led 144w prikon
Mazar 90w Led 81w prikon
COB MAZAR 200W 204NAMEŘENO
70x40x80 na predpest
140x140x200 na kwet
100x100x200 darkroom
110x120x200 homemade
Amazon 132.........
..................................pod LEDkama to vářně roste .........................

Old Post 02-02-2016 v 16:00 PM
Pioneer001 je offline   Profil uživatele Pioneer001   Find more posts by Pioneer001   Foto galerie člena Pioneer001   Click here to Send Pioneer001 a Private Message   Add Pioneer001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od zelenymuz
Už tu byla debata na to zvlhčování. Jsou zastánci a odpůrci toho používat jí i u kytek ze semen. Někdo říká, že klony musej mít vlhčí vzduch narozdíl od kytek ze seeds, někdo v tom nedělá rozdíl. Jestli tam máš vodu až na podlaze, tak je každopádně něco špatně a nutné zlo by to být nemělo. Nemáš výbojku, ta vzduch spíš podle mě vysouší, tady to nehrozí. Kytky si udělají klima po pár týdnech samy, stačí počkat. Podle mě na tý teorii něco bude


Klony skutecne potrebuji vyssi vzdusnou vlhkost dokud poradne nezakoreni... nejak se k ty vlaze musi dostat a bez korenu to jinak nez vzduchem nejde. Jak se rozrostou koreny uz to taky neni tak dulezity...

Proč velkej květináč chyba?? Z toho si stres nedělej já to dělám běžně... oni se vytáhnou i když je neutopíš, takže já je takhle trochu "utopim" vždycky a pak dosypu... ono to ze stonku i tak nějaký kořeny ještě pustí, takže buď v klidu

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 02-02-2016 v 16:13 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 10


zdar chlapi dik za reakce.Ty kvetinace jsou zbytecne velky z toho duvodu,ze tyhle autoflower modely nestihnou korenama za svuj zivotni cyklus poradne tim kvetnikem prorust,uplne by na ne stacily 3,5 kvetnajze...Celkove na jakejkoliv model stacej v takhle malym boxu 3,5L,obyc strain zasazenej ve velkym ten box nesmyslne preroste :-D -vlastni zkusenost..

U toho cflka hraje roli kazdej centak co je lampa od vrsku kvitek a jelikoz jsem je zasadil hluboko,tak 20cisel pod lamou,jsem to zbytecne pozdrzel,oni se za ni sice vytahnout,ale ted maj 9.den zivote a kdyz je porovnam s minulym kolem autoflr,ktery byly 10 uz docela slusny kytky,tak jsem na sebe trosku nastvanej ale je taky mozny,ze ta usporka je uz 4.kolo proste vysvitenejsi nez byla v druhym kole nvm no jakou ma zivotnost....
Jinak zelenejmuzik ma pravdu,asi jsem je castecne zalil trosku vic nez zvladnou vypit,coz bylo videt i na povadlejsich listech,za coz trosku muze i ta zvlhcovacka,ktera strikala vsude kolem takze jsem ji dal pryc,stejne to vypilo takovy vody nestacil jsem ani dolejvat
Jinak dik za info s tou vlhklosti pri growu ze seminek,myslel jsem ze se jim libi vyssi vlhkost a ona to pritom nemusi byt zas tak nutne pravda.. (takze 6 stovek za mistmaker zbytecne pryc,ale co,nekdy zkusim aero :-D )

Ted mi trapi spis teplota,ktera se ted pohybuje kolem 30c (vlhkost 35) ale to snad vyresim pridanim jeste dalsich dvou ofuku,snad zitra nebo pozitri,zatim prizvedavam lampu o par cisel vys,ted je asi 10cm nad vrcholky...Pockam na 14-15den rustu a zastrihnu..pocitam,ze kolem 25dne zacnou kvest a pak prehodim na vybojku,ale bude to boj s teplotou...

jinak foto z dnesniho dne,mam autflowery proste rad rostou pred ocima

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 02-02-2016 v 20:03 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 11


update online deníčku růst 10. den.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 04-02-2016 v 20:40 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 12


den 12. holkám do zálivky dávám 5ml/1l kořeňáku od hy-pro a dvakrát jsem je skropil na noc spraymixem taky od hy-pro výživou na listy ...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 06-02-2016 v 20:52 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 13



14. den růstu.Dnes jsem se odhodlal holky zastřihnout ,pokusil jsem se o fim techniku,tak uvidíme jestli se zadaří

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 08-02-2016 v 15:18 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 14

Ahoj, jakou tam máš vlhkost? řekl bych, že je máš takový suchý. Mohli by být víc zelený, nabobtnalý, živější. Přijde mi, že je trošku trápíš :-)) Ale jinak se ti daří je držet alespoň při životě:-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 10-02-2016 v 10:18 AM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od slamacek
Přijde mi, že je trošku trápíš :-))

Že to říkáš zrovna ty ne v pohode...


Mě se zdaj pěkný... střihnul si všechny?

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 10-02-2016 v 10:44 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 16

Mě se zdaj vitální Po přepnutí přijde ten očekávaný boom.

LED SUCKS

.. PO VÁLCE JE KAŽDÝ GENERÁL ..

Old Post 10-02-2016 v 10:58 AM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1269680 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív