Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2x600W - NFT - White Rhino 40x
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
turolop
Stálý Člen

Karma uživatele turolop - 34% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 17





LonGermaX: Snad jo, tedka před spaním a napsáním tohohle příspěvku sem to změřil a 5,5, tak uvidím ráno. Z minula jak sem byl rád, že tam bylo 5,8 , tak druhej den tam bylo 7,4 zas.... tak sem to zas snížil a večer mě to překvapilo na 5,5.... uvidim ráno...
Jak myslíš to až budu mít osmózu at si připravím EC na 0,3? Však EC má kolem 0,01-0,1 z té osmózy a přidáním hnojiv do roztoku v té fázi které to bude (1týden 12/12) budu potřebovat 3x větší, ne? Nebo to myslíš tak abych až budu mít to EC, tam namíchal nízkej koncentrát hnojiv na 0,3 a nechal to s tim prolejt třeba 24hod aby se ustálilo nějako EC z nasáklejch kostek atd...?

Objednal sem tenhle http://www.waterfilter.cz/akvarijni...rium-ro-75.html a absolutně nevím jak to zapojím pod to umyvadlo?! Nějaké triky, rady?

streak light: já nevím ani jakou mám hele Mám nějakou která má šířku třeba 25cm a mám jí vyplněnou ve dvou vanách po dvou vrstvách vedle sebe...

vrchní dvě fotky, tam mrkněte ke stonku, jak jsou tam vložený v tom krytu jestli to takhle stačí, nebo to mám tam pořádně oblepit aby si nedostal ani paprsek dovnitř... ?

áááá spodní 2 fotky nějaké to makro z minulé sklizně...

jo a teďka mě napadlo.... zítra bych chtěl trochu poohýbat stonky a jak je vidět, tvořej se patra velice pod sebou a kolínko se mi tam nevejde... tak jaké máte ověřené triky na ohyb? Protože teďka to vo květináč nemůžu vohnout...
Nebo v hydru je lepší ohýbat po přepnutí? Já jsem zvyklej u kokosu/hlíny, že přepínám na květ, když je hezky zaplněnej prostor na oko a tady sem si všiml, že se přepíná po 14 dnech, kdy ani neni extra zaplněnej prostor ale po tom přepnutí to o hodně víc vyjede, než v kokosu/hlíně....

Naposledy upravil turolop 30-12-2015 v 01:06 AM

Old Post 30-12-2015 v 00:28 AM
turolop je offline   Profil uživatele turolop   Find more posts by turolop   Foto galerie člena turolop   Click here to Send turolop a Private Message   Add turolop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 18

Myslel sem vodu z osmozy namichat s vodou z kohoutku na ec 0,3 aby si nejel cistou osmozu protoze pak by si mohl mit problem s ph. Taky ta voda ma mit nejaky mineraly hodne lidi pak s tim ma problemy. Jinak zkus jak bude fungovat zajima mi kolik z toho bude odpadni voda a za jak dlouho profilyruje zhruba 100l.

Hele v nft bych jel na vrcholu ec 1,8 tak si to od toho odstupnuj. Rust, po prepnuti, nakvet, plny kvet =1,8

Jestli ti zbyla ta bila folie nastrihej si na pocet kytek cverecky od kraje do stredu nastrihni a prekryj ty diry tak ze to tam nasumes na stonek.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 31-12-2015 v 12:47 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turolop
Stálý Člen

Karma uživatele turolop - 34% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 19






Zdravim,

takže bych chtěl říct, že dnes 2. ledna 2016 jsem přepnul na květ. Vše zatím ok, jen tady napíšu pár otázek.

1, Proč tak hodně stoupá EC? Namíchal sem čistej roztok s EC 0.9-1 a dnes po 5 dnech má EC 1.55? A to jsem tam dal minimum hnojiv, třeba jen 4ml/30l

2, Našel sem dneska nahnědlej kořínek, nevíte čím to může být? Viz. foto

3, Zdají se být vitální na správné táhnutí a následné vyplnění prostoru po přepnutí?

4, Do kdy mám používat růstové hnojivo? Kdy mám nasadit PK 13/14?

Ptám se tady jak blbec ale NFT a celkově hydro jedu first time a nechci si to zbytečně pokazit něčím a rád se přiučím od zkušenějších.

Díky moc za Vaše rady a Všem přeji úspěšný Nový rok 2016, kterej určitě bude lepší, než ten 2015

Old Post 02-01-2016 v 20:25 PM
turolop je offline   Profil uživatele turolop   Find more posts by turolop   Foto galerie člena turolop   Click here to Send turolop a Private Message   Add turolop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 20

Zdrc tak ja ti mnoho neporadím skurvil som už tri kolá v nft
Ec stúpa pretože chlastajú čistú vodu, doliať vodu vyladiť na požadované hodnoty
ale tuším je to preliate, trosku uber na čerpadle alebo začni cyklovať, tá rw kocka je evidentne napitá ako dán a to moc neprospieva koreňom.
Rastovka ide cca 2 týždne na kvete, potom bloom, Pk stačí pridávať v pozdejšej fáze, teraz to kytiz nepoberú, kliďo okolo 22-30 dňa záleží od genetiky,napr. canna PK tri týždne pred kosou po dobu 6 dní...


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 04-01-2016 v 13:21 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turolop
Stálý Člen

Karma uživatele turolop - 34% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 21

Ok díky, uberu na čerpadlu a dám ho zas na intervaly Sem myslel, že má jet čerpadlo nonstop, tak asi až dýl až budou kořeny velký...

Tedka bych potřeboval co nejrychlejc odpověd, dostalo se mi do ruky 50l čisté destilované vody pro technické účely... Chtěl bych se zeptat, zda-li tuto vodu mohu použít pro tento systém? Díky

Naposledy upravil turolop 04-01-2016 v 14:22 PM

Old Post 04-01-2016 v 13:43 PM
turolop je offline   Profil uživatele turolop   Find more posts by turolop   Foto galerie člena turolop   Click here to Send turolop a Private Message   Add turolop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 22

Add 2) porid si bud ten ata clean, peroxid nebo podobnou vec. Voda cista (od bordelu) koreny cisty
add 3) cece spise bych to jeste nechal me prijde ze mtam mas mezi kytkama docela mezery.
add 4) tohle je takova zvlastni otazka. Protoze do hydra se vetsinou neco cpe s AB slozkou, mno a A slozka ma v sobe dusiky vzdy. Ja A slozku neprestavam davat dokonce. Koneckoncu i v letaku se lije AB po celou dobu pestovani

Kvalita predevsim!

Old Post 04-01-2016 v 13:59 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turolop
Stálý Člen

Karma uživatele turolop - 34% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 23

Hej ale já to mám tedka přepnutý 2 dny a vložený 2x600W, to to mám přepnout zpátky na 18/6? To se mi zdá jako blbost... Nebo...?

Co k tý destilce, kterou tedka mám? Mohu jí použít?

Old Post 04-01-2016 v 14:02 PM
turolop je offline   Profil uživatele turolop   Find more posts by turolop   Foto galerie člena turolop   Click here to Send turolop a Private Message   Add turolop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 24

No tam nahore ses ptal ja ti odpovedel. Z destilkou nevim pouzivam kasickou vodu to musi jini.

Kvalita predevsim!

Old Post 04-01-2016 v 14:21 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turolop
Stálý Člen

Karma uživatele turolop - 34% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 25

Taky si myslim...

ale co ta destilka? Proto se tedka ptám dřív, než jí tam naleju... Ví někdo?

Old Post 04-01-2016 v 14:22 PM
turolop je offline   Profil uživatele turolop   Find more posts by turolop   Foto galerie člena turolop   Click here to Send turolop a Private Message   Add turolop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 26

Canna to má napríklad takto: Canna aqua VEGA A+B, a na kvet canna aqua FLORES A+B. Tak samo Canna Hydro: VEGA VS FLORES , jedine canna coco je A+B po celú dobu života.. Dúfam že je to zrozumitelne ...asi nie
Ja by som to už nechal,v tom hydre to tiež pekne poskočí.. Neviem ako je na tom genetika ale streč bude takých 100% minimálne aj pri indike..
Destilku jedine riediť s kohútkovou na EC 0,3 +-


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 04-01-2016 v 14:22 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turolop
Stálý Člen

Karma uživatele turolop - 34% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 27

Oka díky, jdu to zředit Jen sem měl strach z toho názvu "pro technické účely", tak abych toho pak nelitoval... znáte to...

Old Post 04-01-2016 v 14:24 PM
turolop je offline   Profil uživatele turolop   Find more posts by turolop   Foto galerie člena turolop   Click here to Send turolop a Private Message   Add turolop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 28

to znamená že by si ju nemal piť ale technicky to možné je


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 04-01-2016 v 14:30 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 29

Asi si reagoval jeste na moji neupravenou zpravu tak to nedava smysl tak sry ze sem ti to upravil pod rukama

Kvalita predevsim!

Old Post 04-01-2016 v 14:55 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 30

Aby se ti co nejmin menila hodnota ec tak mej plny pokud mozno rezervator a dopnuj ho pravidelne cim mensi hladina tim vic se ti hodnoty budou menit. Samozrejme tyden ci dva vymen roztok komplet.V nft to ma jet nonstop pokud se ti to zda prelite uskrt to tim ventilem napul. Teplota roztoku je ok? Prelite vetsinou poznas ma listech jsou takovy povadly me se zda ze se jim dari pravda ze ty koreny vypadaji bidne moc rozrostly nejsou. Kazdopadne na ten pocet kytek vysku maji na prepnuti tos udelal vcas.


Bez te osmozy toho moc nenadelas v kvetu se budes teapit az dorostou vezmou si 20l np. Pak tu destilku budes schanet a vozit casto. To rozpolozeni kytek sis mel lip odmeriy mad tam mezery.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 04-01-2016 v 17:17 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pioneer001
Stálý Člen

Karma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 597  

Příspěvek č. 31

normalni destilka a pro tech. ucely se lisi pouze vyrobou technicka se odparuje po milionech litru vody takze tim odporovim vyparovakem jak tomu rikam se do pary dostanou i nejake necistoty a bordeli ale defakto o tolik horsi neni pit bych to nechtel ale voda je porad voda .jinak zeptam se vas lidi PHcko srazite nekdo v zalivce taky octem?

Mazar 300W LED 250w prikon
Mazar 125W Led 144w prikon
Mazar 90w Led 81w prikon
COB MAZAR 200W 204NAMEŘENO
70x40x80 na predpest
140x140x200 na kwet
100x100x200 darkroom
110x120x200 homemade
Amazon 132.........
..................................pod LEDkama to vářně roste .........................

Old Post 04-01-2016 v 18:27 PM
Pioneer001 je offline   Profil uživatele Pioneer001   Find more posts by Pioneer001   Foto galerie člena Pioneer001   Click here to Send Pioneer001 a Private Message   Add Pioneer001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 32

Nejvice punk sem slysel citronka...

Kvalita predevsim!

Old Post 05-01-2016 v 08:37 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-06-2008 - 2x600w..nft..white Russian - 57 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1400780 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív