Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První indoor OG Kush 400w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
stredocech
Stálý Člen

Karma uživatele stredocech - 71% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 49

Možná bych překontroloval funkčnost čidla vlhkosti....22 je podezřelé

Jinak už asi 4 lidi ti psali že jsi přepnul moc brzy..jelikož jsi dvakrát psal, jak chceš využít prostoru a všeho(č19,č.25-takže přepnuto brzy) tak proto ti to píšeme. Takže odpověd mě to takhle stačí je oukej samozřejmě, ale pak nechtěj rady, aby jsi to měl příště lepší.
Četl jsem tady, že při přepnutí je lepší, aby měli kytky hodně prostoru aby se to prosvítilo...Mám opačný názor. Přepínám, až je opravdu celá pěstební plocha zaplněná (samozřejmě musíš mít poctivý ofuky), a postupem času v květu zastřihávám listy(velké hlavní komplet) u těch vrchních setnu třeba jednu dvě čepele, který vadí prosvitu.
Jestli se těšíš na to až si pochutnáš, tak mi věř, že nějaký spodky, o kterých tady píše kolega chtít nebudeš a radši budeš chtít abys měl pěkně najeté vrcholy. Já se osobně nahulil spodků dlouhoou dobu kdy jsem si pytlíky kupoval...A o výnosu nemůže být moc řeč když v prvním in bylo 0,90/W

Bet, reise, re-reise, all in, call.....

Old Post 19-01-2016 v 11:08 AM
stredocech je offline   Profil uživatele stredocech   Find more posts by stredocech   Foto galerie člena stredocech   Click here to Send stredocech a Private Message   Add stredocech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 50

za mě to máš nádherný, tisíc lidí tisíc názorů.osobně ze semen nejedu zvlhčovačku nikdy, odpadají problémy s plísní semenáčků atd. řezy to je jinej příběh. Hele spousta lidí to tady nechává zbytečně přerůst a pak stejně ostříhá půl kytky. Máš to super, lampa ti prosvítí skoro celou kytku takže žádný řídký spodky.budeš mít krásný paldy a příště zkusíš jinak, nebo nacpeš víc kytek a přepneš stejně.Na první grow stejně nemá cenu honit g/w jde o to si to ošahat zkusit , poladit a vidět.peace

Old Post 19-01-2016 v 11:43 AM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 51

Souhlasím s Madmaxem, zábava je lepší než stres a větší provzdušnění prostoru není na škodu.

Old Post 19-01-2016 v 12:15 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 52

Jj frajeřinky když už něco máte za sebou...
Popravdě začínáte mi to znechucovat (jen někteří)
Ale stejně díky za názory.

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 19-01-2016 v 12:37 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 53

Tady nejde o žádný frajeřinky, jen o doporučení, si příště nezakládej seriál, když to bereš jako kritiku a tu ani neuneseš. Každý má rád něoc jiného, tak ti to tu nabízí, aby sis mohl sám vybrat a ty jsi ještě nespokojenej))))) #hlavouprotizdi

Old Post 19-01-2016 v 12:42 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 54

Ale vůbec mi kritika nevadí ba naopak Jen mě pořád nebaví číst jak jsem to pozdě přepnul.
Prostě to tak je a to už se nezmění tak bych to nechal tam kde to je a jedu dál
Jak jsem psal musím si to hlavně vyzkoušet sám a poučit se.
Osobně vím že z toho nebude kdovíco ale jde mi hlavně o zábavu

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 19-01-2016 v 12:45 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stredocech
Stálý Člen

Karma uživatele stredocech - 71% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 55

Znechucovat? mel jsi napsat na začatku at si odpustíme vkládat zkušenosti. Nikdo ti nic satnýho nenapsal a ty by jsis z toho samozřejmě měl vzít to co chceš. Jestli ti to tak vadí a kazí ti to tvůj seroš tak sorry a nech si připomínky smazat. Mojím rostlinkám ani mě to nijak neublíží:-)

: ohledne toho prepnutí to bylo pro příště:-)

Bet, reise, re-reise, all in, call.....

Old Post 19-01-2016 v 12:51 PM
stredocech je offline   Profil uživatele stredocech   Find more posts by stredocech   Foto galerie člena stredocech   Click here to Send stredocech a Private Message   Add stredocech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 56

Úplně v klidu, tím znechucovat si to musíš přebrat trochu jinak a ne hned jako že jsem se urazil ale formou vtipu
Prostě je to jenom zábava pokec a tak vždyť proto jsem to založil abych se tu s vámi podělil.
Pro příště pojedu STRAWBERRY AMNESIA a na tom se hodlám vyřádit
Je to jinší gen a samozřejmě za jakékoli postřehy či zkušenosti jsem vděčný
A nedělejte ze všeho takovou vědu Prostě na pohodičku

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 19-01-2016 v 13:01 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od Zelená zahrada
Jj frajeřinky když už něco máte za sebou...
Popravdě začínáte mi to znechucovat (jen někteří)
Ale stejně díky za názory.


Hele vůbec si to nenech znechutit od nikoho! Že ti někdo (i já) něco napsal nemusíš hned brát osobně, nemyslíme to zle... máš to fakt pěkný jen si některý myslíme že pár dní navíc by jim neuškodilo, ale co už. To neni nic proti tobě

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 19-01-2016 v 13:02 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 58

A já to beru a jsem rád že se tu vůbec někdo najde kdo mi to sleduje.
Na další kolo se vám pokusím slíbit že se bude na co koukat páč se na tu amnesii těším jak děcko

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 19-01-2016 v 13:10 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 59

Mas to hezky. Delej si to podle sebe, radama se ridit muzes, ale nemusis. Treba zrovna prekvapis s vynosem. Vzdyt o tom ty indoory jsou

A strihani spodku? Hele nekdo je striha, nekdo ne. Ve finale je to stejne vicemene o genetice a kvalite genetiky, at strihas nebo ne.

Edit: A na prepnuti mam jednoduchej nazor. Prepni si kdy chces, ta kytka stejne nez zacne kvest tak dozene pozadovane velikosti a robustnosti nez ukaze prvni kvety. Sice pak bude delsi dobu prepnuta, ale to je uplne jedno. Treba ja jsem prepnul taky hodne brzo, nemel jsem poradny koreny, poradny stonky, listy atd. Ted jsem na tom tak, ze se mi to nevejde do skrine.

Ahoj

LED SUCKS

.. PO VÁLCE JE KAŽDÝ GENERÁL ..

Old Post 19-01-2016 v 13:11 PM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 60

Methodmane - Něco jsem střihl něco ne tak půl napůl ty nejsilnější větve jsem nechal a vytáhly se až do výšky těch hlavních větví tak uvidíme.
Díky

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 19-01-2016 v 13:13 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 61

Hele ta vlkhost podezrela neni. Zalezi kde to ma. Ja mam doma konstatne tedka 30% sem na tom jako on. Tady se aspon dostal na 50+ ja se nedostal ani na 45+ ze zvkhcovackou. Cidla mam dve jedno tady u pc tu je tech 30 a pak ve skrini.

Kvalita predevsim!

Old Post 19-01-2016 v 15:06 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 62

já to mám v takový komoře doma je celá zděná a tak jsem ty zdi olepil polystyrenem (zateplovacím 10cm) a na to jsem si dal tu fólii takže ono to čidlo nwm no zkusím koupit další vlhkoměr a uvidím zas tak drahý to není.

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 19-01-2016 v 17:49 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 63

Takže je to tak.
Dnes jsem koupil nový Teploměr s Vlhkoměrem a bez zvlhčovačky a hadru mám 29%
na obou měřidlech
Takže přístroje se nepletou
Jinak na doplnění dnes jsem přidal Enzymy +

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 20-01-2016 v 10:04 AM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 64


Zdravíčko. Takže zase menší update. Dnes je 14. den 12/12
Stále ještě rosteme není to sice kdoví co ale zas tak zle to nevypadá.
Každopádně dnes to musím naohýbat aby prosvítilo i na menší větvičky.
Už ukázaly pohlaví a jsou to samé holky.

Nevíte jak dlouho to tak ještě může růst?

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 23-01-2016 v 07:17 AM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2018 - první indoor 400w 5x NL - 90 odpovědí
18-02-2017 - První indoor 600w - 22 odpovědí
09-02-2017 - První indoor 600w - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7209190 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív