Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Amazon Aero 4xOG Kush - Vol. 2,1
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 17

To jsem si myslel o bubblerech taky... ale hold, mi nedrží pH... ani s metropem ani s ničím jiným... AH pH perfect ....

Nikdy jsem neviděl někoho řešit pH... mě padá imrvére pod 5.0
bohužel pro mě, to znamená, buď budu těžkej chemik přes vodu, nebo se na hydro vyseru.
Po jednom roundu totální dřiny a trápení, vysrááno.

And I'm stoned!

Old Post 26-11-2015 v 23:02 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 18

Udržet stabilní pH v bubbleru je opravdové umění, ale když vidím, jak to v tom roste, tak to nevzdávám.
Jedu JIDB.

Old Post 27-11-2015 v 09:53 AM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 19

Tak dneska jsem tam dal peroxid a zitra vymena roztoku snad ty koreny budou lepsi.

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Old Post 03-12-2015 v 16:49 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od kcb
Hej chlapi nereste chujoviny. ))
Kdyz uz chcete opisovat, tak od lidi,kteri maji nejake smysluplne vysledky a kteri tady maji velmi dobre zpracovane temata, napr XMALCOLM v sini slavy, jedte podle nej a nemuze se vam nic posrat.
Roztok mente maximalne co 14 dni


V amazone som nemenil vodu vyše mesiaca a v pohode to vydržalo. Ale asi záleží od hnojiva (u mňa powerfeeding od ghs)

Old Post 03-12-2015 v 17:27 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fill1989
Stálý Člen

Karma uživatele Fill1989 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fill1989 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fill1989 - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 21

Rookie, neber vážně kraviny, co ti radí dementi jako Kubok..

Old Post 03-12-2015 v 17:45 PM
Fill1989 je offline   Profil uživatele Fill1989   Find more posts by Fill1989   Foto galerie člena Fill1989   Click here to Send Fill1989 a Private Message   Add Fill1989 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 22

Roztok měním každých 14 dní. Zajímalo by mě kdy se projeví změna u těch kořenů. Mám 50l roztoku což podle faq (5ml/10l) znamená 25ml 35% H2O2. Až budu míchat nový roztok přidám hnojiva dle tabulky ovšem bez Natural Power složky (root stimul a enzymy), protože peroxid by je stejně zničil.
Mám načtené knížky a tak takže nějaký základ mám, ale praxe je docela jiná. Chtělo by to kámoše kterej jede to samé jako já a umí to. Prostě se přijít podívat, osahat si to a konzultovat případné tipy a triky u pivka :-D

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Naposledy upravil Rookie 04-12-2015 v 01:17 AM

Old Post 03-12-2015 v 19:25 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fill1989
Stálý Člen

Karma uživatele Fill1989 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fill1989 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fill1989 - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 23

Praxe je nejlepší učitel..každej si projde sračkama :-D

Old Post 03-12-2015 v 19:28 PM
Fill1989 je offline   Profil uživatele Fill1989   Find more posts by Fill1989   Foto galerie člena Fill1989   Click here to Send Fill1989 a Private Message   Add Fill1989 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 24


citace:
Původní příspěvek od Fill1989
Rookie, neber vážně kraviny, co ti radí dementi jako Kubok..
máš pocit že som dement? píšem z vlastnej skúsenosti, nič viac nič menej, nemusíš s tým súhlasiť ale urážať človeka čo nepoznáš? pod úroveň...

//foto v amazon116, zaćiatok 2. Týždňa kvetu, pod ledkou. 90x90x170, tri rastliny, včera po niečo vyše mesiaci vymenená komplet voda

Old Post 03-12-2015 v 21:20 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fill1989
Stálý Člen

Karma uživatele Fill1989 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fill1989 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fill1989 - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 25

Pro mě za mě si měn vodu co rok.. neřeším.

Old Post 03-12-2015 v 21:25 PM
Fill1989 je offline   Profil uživatele Fill1989   Find more posts by Fill1989   Foto galerie člena Fill1989   Click here to Send Fill1989 a Private Message   Add Fill1989 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 26

ok ved nerieš a neurážaj...peace

Old Post 03-12-2015 v 21:27 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 27

Nejde o to jak dlouho vydrzi kytky ve stejnem roztoku, to by vydrzely klidne do konce pestu )))

Old Post 04-12-2015 v 07:36 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 28

Pokud není vylozene potřeba, tak roztok taky nemenim. Nikdy jsem nemel problém. Když někdo nekoho nazve dementem a v podstate bezduvodne, tak je sam dement.

Old Post 04-12-2015 v 10:19 AM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 29

Ja ho měním, až většinou mi nejde srazil EC a už mám plnou nádrž, ale většinou to vychazí na 2 týdny. Pravda KCB vydrží až do konce dolívání, ale pak už tam mají nasráno respectivě zasoleno. Tak jim dáš nový a zas máš na chvíli klid.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 04-12-2015 v 11:16 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 30

Kdyz uz se to tu tak protrasa. Tuto rundu sem menil vodu 3x kompletne. 14rust a 55 dnu kvet. Na zdravi kytek to neni poznat. Voda byla kristalove cista jen lehce zabarvena od slozky B do cervena. Ale to je taky tim ze tam poctive davam ten ATA clean ktery pusobi jako ochrana proti rasam a temhle srackam. Takze kdyz clovek dodrzuje jista pravidla a lije tam ata clena nebo jiny podobny pripravek tak se nemusi niceho bat.

Kvalita predevsim!

Old Post 04-12-2015 v 11:37 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 31

Nejak to nejede...Dejme tomu ze si na dalsi pokus sezenu rizky ktery budou mit na vysku cca 10cm a malinky koriny...Kolik ec jim mam pripravit? mam dat radeji peroxid nebo root stimul a enzymy?

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Old Post 08-12-2015 v 16:21 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 32

10cm a malé korene? korene rastú po pridaní stumulátora, ec 0.6 max 0.8 (záleží na vstupnej vode)

Old Post 08-12-2015 v 19:27 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-11-2015 - Bubbler 400w 4xOG Kush - Vol.2 - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2912370 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív