Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » CM/600W/Cocos
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Obecné 1/18 Příspěvek č. 1


Zdravím Vás přátelé u zeleného stolu.

Chtěl bych se s Vámi podělit o průběh mého pěstu v cocosu. Mám za sebou hydro, hlínu a poslední dobou jsem zkusil cocos, mohu potvrdit, že toto medium se zdá být vítězem. Proto chci ukázat nováčkům na foru jak jednoduše za použití základních hnojiv bez přídavků a využitít efektivní plochy se docílí rychlého a za co možná nejméně peněz kavlitního kuřiva.

I já se budu těšit, jelikož je to mé první kolo s MH na růstu a s plným vytíženým počtem sazenic a tím efektivně zaplněný protostor mého stanu. Nechci předbíhat ale sám doufám, že se dostanu za pomocí dobré genetiky, která je základ přes očekávaný nadstandart g/w.

Bohužel nemám tuto metodu vyzkoušenou, takže budu jen předvídat, jak se pěst bude chovat a mohu nastínit, že celý výsledek bude směrovat k hlavnímu centrálu. Kytky počítám, že budou mít víšku do 1,5m. Stabilitu zajistím babus tyčema. Jen závlaha bude probíhat ručně.

Obydlí: Stan 120x120x200
Světlo: růst 600w MH ELEKTROX, Květ Philips MASTER SON-T PIA PLUS + Waweflector XXL
Klony: 16 ks CM ( MR. Nice)
Medium: Cocos
Hnojivo: Canna cocos

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Naposledy upravil LonGermaX 11-11-2015 v 08:16 AM

Old Post 09-11-2015 v 08:16 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timmy
Stálý Člen

Karma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Timmy - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 2

Zdar, hele jestli pojedes jen na central tak ti to vychazi 37,5g na kytku, teda na ten central. Neni to nemozny kdyz mas skvelou genetiku a zkusenosti. Mne se povedlo na centralu 42g. Lae mit jich takovejch 16 vedle sebe uz je docela nastrelenej predpoklad:-) To mas 11l kvetniky? Stacilo by 6,5l a zaplnit klidne i jen do pulky. Mel bys vic kytek, vic centralu a mista uplne v pohode:-) Ale nic, nebudu ti do toho kecat, kdyztak si to smazni. At se dari, sem zvedavej, jestli s CM na central takhle ten g/w udelas. Budu sledovat, drzim palec


36x SSH ebb&flow // 600w coco - 1,3 g/w
, Selekce SSH // 600w, coco

Old Post 09-11-2015 v 08:57 AM
Timmy je offline   Profil uživatele Timmy   Find more posts by Timmy   Foto galerie člena Timmy   Click here to Send Timmy a Private Message   Add Timmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 3

Tak pro nováčky, co se týče kokosu, potažmo jakéhokoliv hliněného média, mám pár tipů:

1. na start je vždy lepší dát klony nejdříve do menších květníčků, cca 250ml, rychleji se rozjedou a prosperují. Dalším plusem je to, že si lze ve finálním květníku rostliny podsadit či nadsadit (pro korigaci výšky)

2. kokos je třeba hnojit od začátku, většinou 1/4-1/2 doporučeného dávkování, pokud se nejedná o předhnojený (viz výrobce). Ph zálivky je ideální v rozmezí 5.8-6.0, přičemž je důležité sledovat i hodnoty na výtoku (až u rostlin v pokročilejší fázi, řešit pH na výtoku z 250ml zbytečné), přičemž na výtoku by mělo být cca totéž jako na vstupu - pokud je méně, znamená to většinou zasolení (jak moc podle toho jaký je velký rozdíl - řešení enzymy a méně hnojiva v další zálivce), potažmo že rostlina přijímá spíše vodu. Je to ale jen orientační, je dobré mít i EC metr a měřit přesně elektrickou vodivost roztoku - množství solí v něm obsažených. Enzymy je ostatně dobré dávat pravidelně. Vyšší pH způsobuje fialovění stonků a řapíků, rostlina nepříliš dobře prosperuje. Podobné příznaky i u přelití.

3. zálivka je nutná v kokosu častěji jak v hlíně, měl by zůstávat stále vlhký, jinak se zasoluje a kořínky odumírají kvůli nižší vlhkosti substrátu, ale zálivka musí být adekvátní ke stáří rostliny a rozvinutosti jejího kořenového systému.

Chce to zkoušet a přemýšlet nad tím, není dobré jet jen podle nějaké tabulky či "návodu".

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Naposledy upravil guerilla 10-11-2015 v 12:25 PM

Old Post 09-11-2015 v 09:15 AM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Timmy
Zdar, hele jestli pojedes jen na central tak ti to vychazi 37,5g na kytku, teda na ten central. Neni to nemozny kdyz mas skvelou genetiku a zkusenosti. Mne se povedlo na centralu 42g. Lae mit jich takovejch 16 vedle sebe uz je docela nastrelenej predpoklad:-) To mas 11l kvetniky? Stacilo by 6,5l a zaplnit klidne i jen do pulky. Mel bys vic kytek, vic centralu a mista uplne v pohode:-) Ale nic, nebudu ti do toho kecat, kdyztak si to smazni. At se dari, sem zvedavej, jestli s CM na central takhle ten g/w udelas. Budu sledovat, drzim palec


Souhlasím, stačili by menší květníky ano. Minulé kolo jsem jel 9ks CM a vychazelo mi to g/w(mohu ted porovnavat vysledek mezi 9ks/16ks). Ale pořád to není efektivní zaplnění místa. Proto jsem šáhnul po 16ks a když jsem již měl 9ks 11L tak jsem jen dokoupil. Je to plítvání, nadruhou stranu jsem tam nedal plných 11 L cocosu ale tak 8-9L.

Chci je vyhnat do výšky nic nového. Samotný centrál 40g to nebude i ten protostor na jednu kytku naznačuje, že bude centrál plus větve pod centrálem. Idelál 20 centrál+20 spodky. Ale předbíháme,-) Víc kytek nechci dávat, jelikož si klony obstarávám a výsledná cena a výsledek by se moc nelišil. 16Ks je podle mě akorát.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Naposledy upravil LonGermaX 09-11-2015 v 10:19 AM

Old Post 09-11-2015 v 09:58 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od guerilla
Tak pro nováčky, co se týče kokosu, potažmo jakéhokoliv hliněného média, mám pár tipů:

1. na start je vždy lepší dát klony nejdříve do menších květníčků, cca 250ml, rychleji se rozjedou a prosperují. Dalším plusem je to, že si lze ve finálním květníku rostliny podsadit či nadsadit (pro korigaci výšky)

2. kokos je třeba hnojit od začátku, většinou 1/4-1/2 doporučeného dávkování, pokud se nejedná o předhnojený (viz výrobce). Ph zálivky je ideální v rozmezí 5.8-6.0, přičemž je důležité sledovat i hodnoty na výtoku (až u rostlin v pokročilejší fázi, řešit pH na výtoku z 250ml zbytečné), přičemž na výtoku by mělo být cca totéž jako na vstupu - pokud je méně, znamená to většinou zasolení (jak moc podle toho jaký je velký rozdíl - řešení enzymy a méně hnojiva v další zálivce), potažmo že rostlina přijímá spíše vodu. Je to ale jen orientační, je dobré mít i EC metr a měřit přesně elektronickou vodivost roztoku - množství solí v něm obsažených. Enzymy je ostatně dobré dávat pravidelně. Vyšší pH způsobuje fialovění stonků a řapíků, rostlina nepříliš dobře prosperuje. Podobné příznaky i u přelití.

3. zálivka je nutná v kokosu častěji jak v hlíně, měl by zůstávat stále vlhký, jinak se zasoluje a kořínky odumírají kvůli nižší vlhkosti substrátu, ale zálivka musí být adekvátní ke stáří rostliny a rozvinutosti jejího kořenového systému.

Chce to zkoušet a přemýšlet nad tím, není dobré jet jen podle nějaké tabulky či "návodu".


Děkuji, za doplnění.

Jen přidám, že kytky jsou již přesazený z menších do 11L, ale moc nepovyrostly jen zakořenily. Začátek jsem flákal nebyl čas, bude trošku horší start jelikož jsem prcky hnojil menším PH zalivkou do hydra. Nicméně až povyschne kokos, který je čerstvě rozdělán(z kosky cocosu +upravená voda s menším EC) hned jim prdnu vyživu s přiměřeným EC a vše se zpraví. Již druhý den je vidět, že prckové začínají růst a barva se zlepšuje.

Jinak EC a PH hlídám na vstupu vlastními měráky. Hlavní ukazatel je barva listů. Canna coco pojedu nejvišší EC do 1,8.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 09-11-2015 v 10:04 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantaZpanelaku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantaZpanelaku - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrantaZpanelaku - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 6

Zdravim, tak jsem zvedavej jak ti to dopadne, budu sledovat urcite.

Chci se zeptat na presazovani v coco, jde to lip nez u hliny?

PRVNÍ GROW 400W HPS - Ultra White Amnesia, Blue Kush

Old Post 09-11-2015 v 15:32 PM
FrantaZpanelaku je offline   Profil uživatele FrantaZpanelaku   Find more posts by FrantaZpanelaku   Foto galerie člena FrantaZpanelaku   Click here to Send FrantaZpanelaku a Private Message   Add FrantaZpanelaku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od FrantaZpanelaku
Zdravim, tak jsem zvedavej jak ti to dopadne, budu sledovat urcite.

Chci se zeptat na presazovani v coco, jde to lip nez u hliny?


Zdravim, presazovani je samy maximalne se lip s cocosem pracuje.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 09-11-2015 v 22:06 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Obecné 3/18 Příspěvek č. 8



3/18 den

Dneska přidám jednorázově na EC ať trošku zahnojím ten cocos. Zalil jsem EC 1,2 jsou vidět menší změny ale porád to není ono.

Jen otazecka sice jedu cocos asi po treti, ale zajimalo by mi,po jak dlouhe dobe zalivate s odstupem 2-3 dnů ? Nebo udrzuje spise cocos mokrý ( častější zálevání) 1-2 dny ?

Narážím na to zalévání a s nad příde upgrade. Scháním plech, který naohýbám povařím. Materiál bude černý, hliník a anitikoro je moc drahé. Takže bude potřeba provést horní nátěr. A vytvořím si jeden velký podtác 1000x1200x2mm kde ze spod nechám navařit odtokovou trubičku, která bude odvádět přebytečnou zálivku.

jelikož ty podtácy pod květníky jsou na dvě věci. Pokaždě to přeliku a teče to všude a hlavně pak tam ta zálivka stojí a celý proces vysychání trvá. A sám vím, že častější zálevání a odtok závlahy jen prospěje. Na vyndavování květníku jsem už dosti starý a líný

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Naposledy upravil LonGermaX 11-11-2015 v 11:59 AM

Old Post 11-11-2015 v 07:34 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 9

Prijde mi ze to mas porad svetly.

Kvalita predevsim!

Old Post 11-11-2015 v 08:44 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od MocnyOkurek
Prijde mi ze to mas porad svetly.


Jak jsem psal, dneska trosku prihnojim jednorazove. Ja jsem potreboval trosku aby ten kokos povyschnul, rozdelany z kosky takze sem tam prilil moc vody aby se to poradne nafouklo. Priste az ho budu rozdelavat rovnou tu vodu nahnojim, abych predesel pomalejsimu startu. Nicmene, to roste tak jak ma ta barva dozniva a hned tmave zeleny za zacatku nemusi byt. Taky trosku rozhozeny PH. Priste UP uz se to srovna.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 11-11-2015 v 08:54 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 11

1. myslíš zalévat nebo prolévat?
2. kokos by se měl prolívat, tzn v 11L květnících na takových malých kytkách co cca 4-5 dní, ale na malých se to ještě aplikovat nemusí, stačí kloudná zálivka s patřičným pH (cca 1L co 2-3 dny), v pozdější fázi, až budou rostliny patřičně rozvinuté, prolévat cca co 3-4 dny (v závislosti na individuálních podmínkách na základě teploty, vlhkosti atp...)
3. co vyteče z květníku by měl být odpad, čili aby v tom nestály, prostě vylít (máš podmisky)

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 11-11-2015 v 15:26 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 12

Děkuji za upřesnění. ujistil jsem si jen, že dělám vše tak jak se má. Jen vyřešit odpad a bude to fajnové.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Naposledy upravil LonGermaX 12-11-2015 v 06:28 AM

Old Post 11-11-2015 v 16:07 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Obecné 6/18 Příspěvek č. 13




Tak zaciname sesty den rustu. Zalito ec1,5 ph 6,1 a z predminule se uz to lepsi tahle vydatna zalivka je postavi na obe nohy.

Teplota den/noc 28/17-20
Vlkost min/max 45/80

Moc s tim nejde regulovat teplota/vlhkost- vlhcovacku uz ani nezapinam,pouzivam jen rucni rozprasovac.Nocni teploty vychytam na priste aspon na 19. Spodky jsem ustipal a pomalu budeme pripanat jelikoz tenhle model je hroznej tahoun. Davam tomu 3 dny. Skoda pomalejsiho rozjezdu,vyska zatim u vsech stejna a ted uz to jen pofrci.

LG

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Naposledy upravil LonGermaX 14-11-2015 v 21:37 PM

Old Post 14-11-2015 v 19:47 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 14

Možná ještě budeš litovat, že jsi ten saltbuildup z květníků po minulým kole neumyl.

And I'm stoned!

Old Post 17-11-2015 v 14:46 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 15

Mozna, ze jo kamo na priste to napravim. Diky za upozorneni!

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 17-11-2015 v 19:04 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

8 den 18/18 a 1 den 12 Příspěvek č. 16




Dneska uz to prepinam kytky maji +\- 30cm. Vyska je u vsech krom jedne opozdejsi stejna takze neni na co cekat. Hlavne jsme si naistaloval odtokovou vanu a ta mi zabrala 40 cm na vysku, takze si nemuzu dovolit velky klacky.

Zalito ec 1,4 ph 6.

Trosku sem predelal box abYch se dostal na finale na max se stinidlem.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 17-11-2015 v 19:10 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-05-2011 - 600W coco - 13 odpovědí
24-05-2008 - 400W,coco.. - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1549900 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív