Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Jack Cheddar z Karma Genetics / Aero
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Autor
Téma 
Jointza
Stálý Člen

Karma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 65

Reaguji pouze na to že jsi v životě neviděl kolik se má dávat mr a cg tak jsem se optal. To jak dlouho je používáš je věc druhá a pro mě nepodstatná

In Ctrl+C, Ctrl+V we trust
Zensation / soil Bush as fuck seed mix Matkárna Jack Cheddar / Amazon
Thc Bomb / Amazon
Fotogalerie


V České republice je 15000 registrovaných jediů a 3000 muslimů. Tzn. že na jednoho muslima připadá pět jediů. Můžeme být v klidu

Old Post 04-12-2015 v 07:45 AM
Jointza je offline   Profil uživatele Jointza   Find more posts by Jointza   Foto galerie člena Jointza   Click here to Send Jointza a Private Message   Add Jointza to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jointza! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 66

citace:
Původní příspěvek od kcb
Souhlasim absolutne ve vsem co napsal kolega Longermax. Zadna veda v pestovani neni a kdo ji tam hleda, je proste IDIOT. Ja sam jsem hnojici schema od Metropu NIKDY nevidel, leju to do kyble primo z litrovych flasek az do pozadovaneho EC , jedu jenom zaklad + calgreen, zadne boostery, korenaky atd nepouzivam, mam na ne stejny nazor jako Machoman - jsou proste k hovnu )
Az budete mit opakovane aspon trochu podobne vysledky jako Longermax v hydru, tak muzete s radosti oponovat, ale do te doby, dokud neukazete smysluplne vysledky, se prosim pred kazdym prispevkem aspon trochu zamyslete, at ze sebe nekteri nedelate uplne blbecky )
Ty seš normálně moc... DEJ MI TVOJÍ NEBO JEHO VODU A UVIDÍŠ VÝSLEDKY.
Ale nechtěj po mě abych se srovnával s někým, kdo nemusel ujít ani čtvrtku mojí cesty. Už teď jsem napřed i bez výsledků.

Vy jste idioti, tím, že jste nikdy nemuseli řešit problémy, kterým nerozumíte, čistá zakrnělost.

More... takový nervy mám, když čtu tu Tvojí nevydřenou aroganci.

To co vy můžete radit, je denní rutina, kterou se naučí každej i sám postupem času. V tom ale vopravdu žádnej science není.

Nemáte zkušenosti s měkkou vodou, nemáte ponětí jak jí napravit a nemáte tušení, že se sní nedá pracovat. A odtud pramení rozdíl, tady vznikne frajer co to leje rovnou z flášy i když to teda první dva roky měřil pokaždý co mixoval... a frajer co ví hromadu píčovin a je mu to k hovnu, dokud nějak sám nepřijde na to jak si udělat vlastní kohoutkovou. Tady pozoor, tady je ten science faktor, ten váš kámen úrazu, protože se od vědy razantně distancujete, tak by jste se asi zřejmě přestěhovali za lepší vodou, než jí sami vytvářeli.

Vysrat se na celý pojebaný hydro s měkkou vodou a pořídit kokos v kterým bude more takový hydro, že celý hydro může jít do píče.
V kososu dokud vy nebudete mít měkkou vodu, tak se nechytáte s výsledkama na frajery co jí maj...
A já končim, jelikož a protože, tohle je totál o hovně, jedinej kdo tady něco vytváří jsem já a fakt se mi nelíbí, že to dávám grátis, takovejm jako jste vy.

And I'm stoned!

Naposledy upravil Negative Creep 04-12-2015 v 15:46 PM

Old Post 04-12-2015 v 14:26 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 67

Tohle je slusny emicko . Hele chlape vysvetli mi jednu vec. Kdyz vis ze mas vodu nahovno proc pod ni pestujes? Tak to projed RO a lij poradne zalivky. Dyt ty hnojiva sou preci delany tak aby kytkam daly secky prvky. Pokud nepouzivas florian tak by preci nemel byt problem (necetl sem celou vasi zazivnou diskuzi a jen hazu co bych ja prvni zkusil tak me nekamenujte pokud to tu probhelo)

Kvalita predevsim!

Old Post 04-12-2015 v 15:31 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 68

423 příspěvků a v jednom odstavci 4 trashtalky.

Hnojiva rozhodně nejsou dělaný na R/O water.

And I'm stoned!

Old Post 04-12-2015 v 15:35 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 69

No aspon jsem tu neoznacil lidi za idioty . Sak to co RO vyplachne z vody ty dolijes hnojkama mas porad stejnou hodnotu nechapu v cem by mel byt problem. Max leda tak ten ojeb ze musis porad filtrovat vodu.

Kvalita predevsim!

Old Post 04-12-2015 v 15:48 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 70

Třeba JIDB uvádí dávkování přímo pro RO.
http://www.jungleindabox.cz/cz/davkovani.html

Old Post 04-12-2015 v 15:55 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 71

To je fakt, oni mě označujou tak jak to je na český poměry zvykem, pěkně bokem.

Jsi mimo mísu já mám blízko k R/O přímo z kohoutku.
A když nepřidávám mag, tak mám deficit, to je důkaz toho, že většina two bottle brendů nejsou dělaný pro soft water.
Jen řeším, jak doladit stálou tvrdost vody, aby pH bylo stabilnější.
Což je proces, s kterým mi tady nikdo nepomůže, protože mu tady nikdo nerozumí a mají štěstí, že to nemusí řešit.

Co se týče JIBD a dávkování do R/O vody. Sám moc dobře víš, že to nemá nic společného se stabilitou pH.

And I'm stoned!

Old Post 04-12-2015 v 16:03 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 72

Mno a to je problem prikoupit nejaky booster s prvkama k tem AB slozkam? nechapej me zle ja ti chci ve sve podstate jen pomoct... Ja treba pouzivam komplet sadu od bcuzu sice to stoji penize ale kdyz to tam lijes rozumne tak tam musi bejt opravdu vse. Treba ten bcuz velim dobre hodnoti na legalizaci. Dostal tam 4.5/5

Kvalita predevsim!

Old Post 04-12-2015 v 16:11 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 73

Calmag tady pořádně nejde sehnat a nejjednodušší je opustit od hydra. A držet se kokosu. Nejvíc se tomu podobá Buffer agent od Canna. Nebo Callgreen od metropu, ale ten má v sobě moc dusíku.

A všechno ostatní jako jsou poměry různejch prvků ve vodě je o hledání na zahraničních serverech. I když v americe mají všude tvrdou vodu... Všichni jí tam míchaj půl na půl s R/O water tím si zajistej stabilitu, takže tohle téma je prostě všude tak trochu neprobádaný.

Jak říkám, člověk musí bejt napůl chemik a napůl vědec, nikde nenajdeš žádnej návod. A pH to ti nasere do huby dokud nebudeš mít specifickej poměr prvků ve vodovodní vodě.

Já prostě na bubblery a i na takový RW rohože, pr**m

RW rohož každej den pH nad 6.5
Bubbler každej den pH pod 4.5

A chceš po mě výsledky... ? Mám přestat chodit do práce a každou hodinu to snižovat nebo zvyšovat, nebo dát všechny prachy na to abych si pořídil automatickej dávkovač? Chceš abych toho věděl padesátkrát tolik než ty, dokud nebudu mít stejný výsledky jako ty?

Jeslti já budu mít někdy výsledky jako LONGERMAN tak budu kurva vědět úplně přesně jak jsem toho docílil. Do tý doby, mě žádná štastná náhoda nepotká, že by se mi to povedlo.
Hold nejsem takovej frajer jako vy, asi nejsem naturální zahradník.

Umím vypěstovat plnej patnáctilitrovej kýbl kořenů, ale palice nic moc...

A jsem trochu sprostej.

And I'm stoned!

Naposledy upravil Negative Creep 05-12-2015 v 18:50 PM

Old Post 04-12-2015 v 16:13 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 74


Kdyz mas napicu vodu tak se do toho neser kort kdyz to vis. Nebo si ji namichej s tvrdou vodou tece vsude kde je podzemni voda. Ja ti psal 100x ze mas pro stabiliitu mit vodu s ec 0,3 do 0,6 canna aqua to tak i doporucuje mit v rozmezi pro runwase systemy. Nebo zkus jiny hnojiva metrpot neni dobra volba pro bubler, nebo pridej na ec hodne lidi psalo problemy s ph v zavisloti na ec a ja to muzu potvrdit z praxe. A ver mi ec je mnohme vetsi zlo pro zacatecniky nez ph

Momentalne lebedim v hudru 1m kytky zadna srani ph se nehne jen ec dolu nahoru tod vse. Maji se dobre i kdyz by mohlo bejt lip ale ja mam skoro sklep takze nemam pokoj jak vy a to je jina liga pak v pokoji doma.


A promin nechci te urazit kokos ti pujde jo?? Hh to sem se zasmal to je jina liga tam ty zmeny nezmeris metrama ze to nekam strcis. Kokos je uz soucitit s pestem.

A kdyz jsme u toho radeni co si klobneho poradil? Tvoji chemii e nicem lidi potrebujou jednoduchy navod a proc to nejde je x faktoru a tezko se nekomu trefis do srdce problemu.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Naposledy upravil LonGermaX 04-12-2015 v 21:02 PM

Old Post 04-12-2015 v 19:42 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 75

Nevydrene ? Kdybys provedl hledani podle temat, ktere jsem zacal ja, tak by ses mohl dopidit faktu ze jsem zacinal v hline, po praxi v hline jsem presel na hydro/aero. A vodu jsem vyzkousel postupne uz ve 4 mestech, vsude s podobnymi vysledky. Je sakra takovy problem si donest vodu odjinud, kdyz uz v miste kde chces pestovat je voda nahovno? Ja v zime pridavam odparenou vodu z kondenzacniho kotle a ta ma taky EC 0,1 a vysledky byly vyborne, staci se mrknout na PP.
S tema kecama mi pripadas, jako by jsi chtel pestovat brambory na Snezce a vsechny okolo jebal za to, ze na rozdil od tebe maji vysledky, protoze ty k tomu nemas podminky, poradim ti, staci je nasadit v udoli, tam uz to pujde. V tvem pripade snad, protoze jsi dosud neukazal prozatim vubec nic (

Old Post 05-12-2015 v 08:44 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 76

citace:
Původní příspěvek od Negative Creep
A já končim, jelikož a protože, tohle je totál o hovně, jedinej kdo tady něco vytváří jsem já a fakt se mi nelíbí, že to dávám grátis, takovejm jako jste vy. [/B]


Meli byste se vsichni nadechnout a trochu uklidnit...

Jedinej tady urcite nejsi (navic rok registrace 2014), takze pokud mas pocit ze neco davas gratis a nic za to nedostavas (podle mne hledas pozornost), tak si opravdu muzes s klidem jit urazet nekoho jinyho - JINAM.

Jestli ctu pozorne jsi tu prvni kdo zminil slovo idiot...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 05-12-2015 v 11:30 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 77



Testing is knowing, and knowing is growing; how much do you know?

And I'm stoned!

Naposledy upravil Negative Creep 12-12-2015 v 00:19 AM

Old Post 05-12-2015 v 14:05 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 78

OT

>Já pozornost nehledám ba naopak mám chuť všechno smazat.

To bys na to nejdriv musel mit prava... a to nemas... Prispevky lze upravit maximalne 7 dni.. Takze ano ty sprostarny smazat muzes, zbytek tu zustane. Tohle je diskusni forum, ne tvoje facebookova zed.

K tematu: netusim co jsi chtel prispevkem rict... Ze v kokosu je stabilnejsi pH nez v bubbleru? Souhlas... Ze je potreba mit kvalitni vstupni vodu? Souhlas...

To ale neni nic noveho ani nic co by te opravnovalo k tvemu arogantnimu tonu. Nikdo te nenuti uploadovat fotky, co se ale vyzaduje je slusnost a respekt.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 05-12-2015 v 18:14 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 79

Testing is knowing, and knowing is growing; how much do you know?

And I'm stoned!

Naposledy upravil Negative Creep 12-12-2015 v 00:19 AM

Old Post 05-12-2015 v 18:52 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 80

Aha, takže vlastne tvoja neschopnosť si upraviť vodu je "šťastím" ostatných growerov? Sledoval som tento grow so záujmom, ale tvoje zmýšlanie stojí za 0 bodov... Tebe to proste nejde a nevieš čo s tým. Tám to hasne, tú tvoju nechutnú vodu by som upravil veľmi rýchlo. Stačí viac študovať

Old Post 05-12-2015 v 19:02 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9915100 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív