Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Absence vůně
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
FrantaOkurka
Stálý Člen

Karma uživatele FrantaOkurka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 31  

Absence vůně Příspěvek č. 1

Ahoj,
Mám na zahradě White Widow, která už nějakou dobu kvete a má chvilku před sklizní. I když kvalitativně je to celkem dobrý hulení (dnes jsem zkoušel) tak mám problém s tim, že vůbec nesmrdí.... krásně kvetoucí kytka ale zápach je velmi slabý a připomíná něco hodně sladkého , skoro bych řekl med.

Nevíte čim to je? Může to bejt přehnojenim nebo tim že moc stříhám listy?.
Říkám kvalita dobrá ale když to nebude pořádně smrdět tak mi každej komu dám ochutnat řekne že je to sr****.
Jednu kytku mám zasazenou v zemi a další 3 v květináčcích a se všema je stejnej problém.

Old Post 25-09-2015 v 15:39 PM
FrantaOkurka je offline   Profil uživatele FrantaOkurka   Find more posts by FrantaOkurka   Foto galerie člena FrantaOkurka   Click here to Send FrantaOkurka a Private Message   Add FrantaOkurka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 2

Ahoj řekl bych že je to méně voňavá odrůda, a pokud ti někdo před ochutnanim řekne podle vůně ze sušiny že je to šmejd, tak mu řekni že je nezkušený a namachrovany frajirek který si hraje na znalce... Nic jiného by u mě nebyl a asi už bych s ním skončil s přátelským jointem
Jsou modely smrdici... Teď mi dojel nedávno skunk a to je smradoch, i pachac s ním měl problémy to pochytat a jsou i modely co voní málo a groweri si je vybírají třeba na balkon aby to nebylo cítit...prostě tu slabou vuni neřeš a užívej z toho kouř peace

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 25-09-2015 v 18:41 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 3

ja sem mel v boxu doma LSD od Barny fams a ten nebyl citit vubec kdyz kvetl, az pak pri ususeni a vyzrati susiny se pri droleni v ruce ukazala takova jemna vune, stavove zabijak, ale nevonel, kazdej to taky ocuchaval a divil se, kdyz si dal pak prda divil se jeste vic :-D ja bych to neresil, navic do indooru takovy modeli ideal.

Old Post 26-09-2015 v 09:08 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 4

Ano, já bych byl právě za tohle moc vděčný, aby sousedé nenatahovali rypáky!

Old Post 26-09-2015 v 09:08 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantaOkurka
Stálý Člen

Karma uživatele FrantaOkurka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 5

Hmm, no co se dá dělat .. má to opravdu zvláštní jemnou atipickou vůni, takovou jsem ještě nikdy z trávy necejtil ale něco mi to připomíná (doufám že ne hnojivo).
I s účinkem je to trochu zvláštní , stačí sice málo (i 1 nenapěchovaná skleněnka dala slušně) ale učinek se nedostaví hned, spíš až tak za 5 minut , je to docela záludný, když si člověk myslí že to nic moc nedělá, de se projít, zakecá se se sousedem a najednou BUM! ale to se snad zpraví až to uplně dozraje, ještě tomu dva tydny davam.
Díky za odpovědi a určitě K+

Old Post 26-09-2015 v 19:43 PM
FrantaOkurka je offline   Profil uživatele FrantaOkurka   Find more posts by FrantaOkurka   Foto galerie člena FrantaOkurka   Click here to Send FrantaOkurka a Private Message   Add FrantaOkurka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6510480 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív