Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600W Aeroflo + Kokos s Drip - DP Blueberry
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Frank
Stálý Člen

Karma uživatele Frank - 84% PěstitelskáKarma uživatele Frank - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 17


Dík za názor. Takže k přepnutí chtěl jsem počkat na 40cm ale asi to zítra už přehodím.

Teď ke genetice kytky jsou ze semínek od DP 5x Fem Blueberry. Naklíčil jsem je a hodil do Aeroflo nechal cca týden - 14 dni růst. Vybral nejsilnější rostlinu z ní nadělal řezy. No a ty teď jedu. Tak doufám že to bude stát za to:-)

No a k vodě zdrojová má 0,6 EC. Po přidání hnojiv EC 1,3 ale dřží se tak stabilní. Nevím co s tím.

Machoman kdyby jsi mi mohl doporučit genetiku. Opravdu TOP 3 dle tebe nejlépe i jaká seedbanka.
Díky

Starý grow v Aeroflo - Blueberry od Dutch Passion
Nový grow v Aeroflo - Amnesia Lemon a Chronic Thunder od Barnies Farm

Old Post 22-10-2015 v 01:50 AM
Frank je offline   Profil uživatele Frank   Find more posts by Frank   Foto galerie člena Frank   Click here to Send Frank a Private Message   Add Frank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Frank
Dík za názor. Takže k přepnutí chtěl jsem počkat na 40cm ale asi to zítra už přehodím.

Teď ke genetice kytky jsou ze semínek od DP 5x Fem Blueberry. Naklíčil jsem je a hodil do Aeroflo nechal cca týden - 14 dni růst. Vybral nejsilnější rostlinu z ní nadělal řezy. No a ty teď jedu. Tak doufám že to bude stát za to:-)

No a k vodě zdrojová má 0,6 EC. Po přidání hnojiv EC 1,3 ale dřží se tak stabilní. Nevím co s tím.

Machoman kdyby jsi mi mohl doporučit genetiku. Opravdu TOP 3 dle tebe nejlépe i jaká seedbanka.
Díky


Chápu, ale pořád máš klony z nečeho, z čeho není jasný výsledek já prostě od DP neviděl nikdky schopnou BB ( ale celou seedbanku neodsuzuju, pár modelů není špatnych a to nesoudím podle hnusnych semen jak někteří, ale podle výsledku )

TOP 3 ti fakt neřeknu, to bych se tady vypisoval několik hodin a je to dost individualní, ikdyž v ČR lidi zajímá nejvíc poměr cena/kvalita/ výnos ani ne tolik účinky. V tomhle ohledu je třeba dobrá volba durga mata od paradise seeeds ( bohužel už jen femky )

Ad. ec sundej klidně na 1,0 a veřím, že pořád bude dál stabilní, aniž by si posádka stěžovala. Obecně drtivá většina lidí hnojí daleko víc než je potřeba, kor v hydru...

Oběti komunismu 1948 - 1989:

- 205 486 odsouzeno
- 248 popraveno
- 4 500 zemřelo ve věznicích
- 327 zahynulo na hranicích
- 170 938 občanů emigrovalo

Old Post 22-10-2015 v 02:37 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 19

z toho BB od DP se da neco rozumnyho vyselektovat, ale neni to nic extra na vynos.... navic ja jsem selektoval z reguleru a nejsem si jistej jestli je nejlepsi napad rezat z femky kterou jsi ani nedojel a doufat ze to bude zrovna kvalitni phenotyp... ja kdyz jsem mel nekolik BB na selekci, tak stejne ve vysledku jen jedna matka stala za to, ale jen kvalitou, vynos byl vzdycky slabsi u vsech kytek... no preju ti good luck, ale abys nebyl zklamanej z toho BB...

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Naposledy upravil ten_hodnej 22-10-2015 v 16:01 PM

Old Post 22-10-2015 v 09:50 AM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 20

Machoman:
Durga mata od paradise seeds délají i regular semena...

Old Post 22-10-2015 v 15:38 PM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frank
Stálý Člen

Karma uživatele Frank - 84% PěstitelskáKarma uživatele Frank - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 21

Když jsme u té genetiky nemá doma někdo Ed Rosenthal nebo Jack Herrer od SS?

Díky.

Starý grow v Aeroflo - Blueberry od Dutch Passion
Nový grow v Aeroflo - Amnesia Lemon a Chronic Thunder od Barnies Farm

Old Post 22-10-2015 v 22:42 PM
Frank je offline   Profil uživatele Frank   Find more posts by Frank   Foto galerie člena Frank   Click here to Send Frank a Private Message   Add Frank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 22

Jack Herre je ten samý smutný příběh jako BB .- .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 22-10-2015 v 23:27 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frank
Stálý Člen

Karma uživatele Frank - 84% PěstitelskáKarma uživatele Frank - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 23




Jinak nahodím ještě update z přepnutí na 12/12.
1. Den květu
Výměna lampy za květovou.

Pro zajímavost popis k fotkám.
1. Foto foceno bez úprav
2. Brýle Method Seven
3. Foto foceno přes brýle Method

Starý grow v Aeroflo - Blueberry od Dutch Passion
Nový grow v Aeroflo - Amnesia Lemon a Chronic Thunder od Barnies Farm

Old Post 23-10-2015 v 00:47 AM
Frank je offline   Profil uživatele Frank   Find more posts by Frank   Foto galerie člena Frank   Click here to Send Frank a Private Message   Add Frank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od TommyGun
Machoman:
Durga mata od paradise seeds délají i regular semena...


Můžeš mi nalinkovat, kde je koupím? Díky.

Oběti komunismu 1948 - 1989:

- 205 486 odsouzeno
- 248 popraveno
- 4 500 zemřelo ve věznicích
- 327 zahynulo na hranicích
- 170 938 občanů emigrovalo

Old Post 25-10-2015 v 17:06 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 25

hey proč ty kytky na boku necháváš takové zapadlé ? nic z nich nebude ? trochu bych je vyzvedl aby byly tak 10 cm nad urovní zbytku , . .

PS :Macho to budou 10 let starý v nějakém zaprášeném eshopu co neaktualizoval 5 let . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 26-10-2015 v 00:58 AM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Machoman


Můžeš mi nalinkovat, kde je koupím? Díky.


http://lekarnazrostlin.cz/produkt/p...-10-ks-regular/

Prej je mají skladem. Také mne to překvapilo když samotné Paradise tvrdí že "out of stock"

Old Post 26-10-2015 v 07:30 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frank
Stálý Člen

Karma uživatele Frank - 84% PěstitelskáKarma uživatele Frank - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 27




Takže 4. Den květu.
V zálivce přidáno dle návodu GHE diamond nectar, Bio bloom, minerál magic. Aplikován i postřik Bio protect. Nárůst masivní.
Rostliny v kokosu jsem zvedl na úroveň AeroFlo.
Rostliny za 4 dny spořádali už 10 l zálivky.

PH 6,0
EC 1,3

Starý grow v Aeroflo - Blueberry od Dutch Passion
Nový grow v Aeroflo - Amnesia Lemon a Chronic Thunder od Barnies Farm

Old Post 26-10-2015 v 19:46 PM
Frank je offline   Profil uživatele Frank   Find more posts by Frank   Foto galerie člena Frank   Click here to Send Frank a Private Message   Add Frank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frank
Stálý Člen

Karma uživatele Frank - 84% PěstitelskáKarma uživatele Frank - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 28




10. Den květu
PH 6.0
EC 1.4

Starý grow v Aeroflo - Blueberry od Dutch Passion
Nový grow v Aeroflo - Amnesia Lemon a Chronic Thunder od Barnies Farm

Old Post 01-11-2015 v 19:52 PM
Frank je offline   Profil uživatele Frank   Find more posts by Frank   Foto galerie člena Frank   Click here to Send Frank a Private Message   Add Frank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od Mard


http://lekarnazrostlin.cz/produkt/p...-10-ks-regular/

Prej je mají skladem. Také mne to překvapilo když samotné Paradise tvrdí že "out of stock"


Díky, ono to bude jak píše wamp, paradise seed už nějakou dobu regulary nedělají. Tak snad to ve výsledku bude opravdu durga mata, zlom vaz

Oběti komunismu 1948 - 1989:

- 205 486 odsouzeno
- 248 popraveno
- 4 500 zemřelo ve věznicích
- 327 zahynulo na hranicích
- 170 938 občanů emigrovalo

Old Post 01-11-2015 v 23:02 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frank
Stálý Člen

Karma uživatele Frank - 84% PěstitelskáKarma uživatele Frank - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 30





21. Den květu
Proběhlo 24 hodin na flóra cleanu.
Postřik bioprotectu.
Ph: 6,1
EC: 1,6
Odpojil jsem zvlhčovačku a prostřihl spodni listy.

Mám i dvě nové hračky topení do nádrže s vodou a BIOFiltr od GHE.

Starý grow v Aeroflo - Blueberry od Dutch Passion
Nový grow v Aeroflo - Amnesia Lemon a Chronic Thunder od Barnies Farm

Old Post 06-11-2015 v 01:13 AM
Frank je offline   Profil uživatele Frank   Find more posts by Frank   Foto galerie člena Frank   Click here to Send Frank a Private Message   Add Frank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frank
Stálý Člen

Karma uživatele Frank - 84% PěstitelskáKarma uživatele Frank - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 31






25. Den květu
PH: 6,0
EC: 1,5
Už to vypadá hezky mám jen trochu obavu že ten prostor přerostou.

Starý grow v Aeroflo - Blueberry od Dutch Passion
Nový grow v Aeroflo - Amnesia Lemon a Chronic Thunder od Barnies Farm

Naposledy upravil Frank 11-11-2015 v 00:33 AM

Old Post 10-11-2015 v 18:16 PM
Frank je offline   Profil uživatele Frank   Find more posts by Frank   Foto galerie člena Frank   Click here to Send Frank a Private Message   Add Frank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frank
Stálý Člen

Karma uživatele Frank - 84% PěstitelskáKarma uživatele Frank - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 32



27. Den květu a první menší komplikace
PH: 5,9
EC: 1,8

Zdravím všechny. Bojuji teď s vlhkostí. Ne, že bych zaznamenal plíseň nebo tak něco ale po vytažení zvlhčovačky vlhkost zůstala na 50%. Koupil jsem na to odvlhčovačku a tím stáhl vlhkost pouze o 2%. Budu vděčný za vaše rady.

Starý grow v Aeroflo - Blueberry od Dutch Passion
Nový grow v Aeroflo - Amnesia Lemon a Chronic Thunder od Barnies Farm

Old Post 12-11-2015 v 20:45 PM
Frank je offline   Profil uživatele Frank   Find more posts by Frank   Foto galerie člena Frank   Click here to Send Frank a Private Message   Add Frank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1194550 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív