Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » druhý IN - kokos / rezy / 600W / Ednik
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od TommyGun
Jj s tím ph má kolega pravdu a ješté jedna poznámka nemusíš ty 11l kvétináče plnit tak plné a budes to mit skoro jako 6,5l.


Dnes ráno som ich pomeral, 7l v 11l bude super.

Old Post 20-09-2015 v 12:03 PM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od krobak


Teraz na začiatku kým sú v malých kelímkoch pH moc neriešim. Kokos ho stiahne a aj keby som ich zasolil pH pôjde dole. Po presadení dám väčší pozor a nastavím pH podobne ako ako píšeš. Dík.

Ano, kokos je PH upravený, tak ještě snižuje PH, ale pokud chceš mít jistotu, tak si změř po zalití hodnotu PH, co vyteče ze spod. Ale odhaduji, že to bude OK, když zaliju nový kokos, tak na výstupu mám 5,5 PH i když leju 5,9.

Grow Max 150W

Old Post 21-09-2015 v 19:31 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od Bárt

Ano, kokos je PH upravený, tak ještě snižuje PH, ale pokud chceš mít jistotu, tak si změř po zalití hodnotu PH, co vyteče ze spod. Ale odhaduji, že to bude OK, když zaliju nový kokos, tak na výstupu mám 5,5 PH i když leju 5,9.

Dnes dostali pH 6,0 EC 1,4. Zmeral som výtok pH 6,2 EC 1,7. Mám dojem, že sa mi zvýši EC odstátej vody po pridaní kys. dusičnej na EC 0,6. Od rána im pálim 400W. Zajtra mám v pláne presadiť do 11l teku, do nich dám 7l kokosu. Vyzerajú v pohode, len sa niektorým ohýbajú konce listov nadol, ale to už od začiatku. Bolo ich viac, dávajú sa pekne dokopy. Korene krásne biele.

Old Post 21-09-2015 v 19:51 PM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 20

Taky se mi mírně ohybaj listy naspod.. a to jedu v keramzitu drip takze to bude asi v genu

Květinář

Naposledy upravil kybork 21-09-2015 v 20:25 PM

Old Post 21-09-2015 v 20:14 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 21




Uff, presadné. Ja debil som mal v pláne: kelímok-->3,5l-->11l. Jasné, možno tak u babičky na záhrade a nie v 1+kk . Ťažký punk. Ono, aj kokosové brikety boli kúpené presne na 16x11l. Znova nevídalo, 16x7l. Nasledovala úprava brikety na požadovanú veľkosť (chcel som kúpiť menšiu v okolí, no ani prd). Existujú aj príjemnejšie veci ako pilka na železo...ktorú mi pivnica dala .
citace:
Původní příspěvek od crazyben
...Já už to cpu vždycky rovnou do finálních.

citace:
Původní příspěvek od Kiddnaped
Priste tu kosticku daj rovno do 11l...

...vždy už len takto...

Nevadí, dievčatá sú presadené. Zábava začína.

foto č.3:

Old Post 23-09-2015 v 17:07 PM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 22





13. deň 18/6, 400W, pH 5,7 EC:2,1
Prejavuje sa hladovka sakra, na niektorých viac (viď foto). Začalo to pár dní po presadení, mal som fofry tak dostali zabrať. Včera som zvýšil ec a každú prelial 900ml zálievky, dosť toho vytieklo spodom. Výtok pH 6,5 EC 2,4. Uvidím či sa to zrovná za pár dní, vysoké sú cca 25cm.

Old Post 27-09-2015 v 11:05 AM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od krobak
Uff, presadné. Ja debil som mal v pláne: kelímok-->3,5l-->11l. Jasné, možno tak u babičky na záhrade a nie v 1+kk . Ťažký punk. Ono, aj kokosové brikety boli kúpené presne na 16x11l. Znova nevídalo, 16x7l. Nasledovala úprava brikety na požadovanú veľkosť (chcel som kúpiť menšiu v okolí, no ani prd). Existujú aj príjemnejšie veci ako pilka na železo...ktorú mi pivnica dala .

...vždy už len takto...

Nevadí, dievčatá sú presadené. Zábava začína.

foto č.3:


Dovolím si nesúhlasit..Ideálne sa mi javí presádzať RW kocku do kelímku cca 0,5-1L. Jeden krát zaliať a čakať. Do kokosu EC 1,3 +- vpohode. Za 5-7 dní je to prekorenené durch. A môžes stým robiť čo chceš (rozumej presadiť trebars do 6,5L viď dalej...). Apropos tie 11L kochle.. V tvojom počte kytiz to nemá velmi vyznam. Porovnával som výnos 11L vs 6,5 a rozdiel bol minimalny.
inak pekne a kludne to poriadne nakrm, nezabudaj ze kokos je hladový... a výtok v kokose by som moc neriešil mr. Bárt by ti povyprával..


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 27-09-2015 v 19:39 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Samulele


Dovolím si nesúhlasit..Ideálne sa mi javí presádzať RW kocku do kelímku cca 0,5-1L. Jeden krát zaliať a čakať. Do kokosu EC 1,3 +- vpohode. Za 5-7 dní je to prekorenené durch. A môžes stým robiť čo chceš (rozumej presadiť trebars do 6,5L viď dalej...). Apropos tie 11L kochle.. V tvojom počte kytiz to nemá velmi vyznam. Porovnával som výnos 11L vs 6,5 a rozdiel bol minimalny.
inak pekne a kludne to poriadne nakrm, nezabudaj ze kokos je hladový... a výtok v kokose by som moc neriešil mr. Bárt by ti povyprával..

Dík za reakciu, kokos idem prvý krát, trochu si ma ukľudnil. Valia jak blázni, z toho asi ten hlad. Napúšťal som kokos ec 1,0. Kelímky prekorenili za 4 dni, v tých 11l teku mám 7l kokosu. Trochu zle sa to zalieva teraz na začiatku, keď sú utopené hlbšie. 6,5l možno menej by boli ideál, aj MH miesto dual. Mám dosť zlú zdrojovku ec 0,7. Tak sa tam moc toho "žrádla" nezmestí, musím poriešiť osmózu na Ježiška. Čakám kým preschnú a ako to rozchodia. Nech sa darí.

Old Post 27-09-2015 v 20:25 PM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 25

Samuelele: Proč se ti jeví ideálně přesazovat do malýho a pak teprv do velkýho? Podle mě je to ideální je to bez jakýhokoliv přesazování. Žádnej stres, žádný zdržení... taky sem to tak dělával, dneska to hážu rovnou do finálních, pokud to neplánuju dát na chvíli pod zářivku.

krobak: že sou utopený hloubš neřeš, dělám to tak taky a po deseti dnech dosypávám po okraj, ten zasypanej stonek pak ještě hodí kořeny.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 28-09-2015 v 08:47 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 26

crazyben: mladé korienky potrebujú hlavne vzduch a trpia na premokrenie a následné uhnívanie.. kedže sa bojíme spálenia mladých koreňov solíme málo a potom sa to javí ako nedokrmené/preliate , vo velkých kochlíkoch to ustráziš len ťažko, ale klobúk dole majstrom kokos je defka...
Imho po presadení z kelímku do finálu to už letí ako čert a doba rastu je spolu 16-21 dní..samozrejme to závisí od počtu a celkoveho setupu ale na 9-12 ks na 1,2x1,2 to sedí +-


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 28-09-2015 v 09:16 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 27

Proto malinky zalejvam malo ikdyz sou ve velkejch. Ja rad hlinu misto kokosu, takze prvnich 14 dni nejaky hnojeni neresim vubec, ale i kokos muzes sehnat nahnojenej abyses nemusel bat spaleni malejch, aspon na tech 14dni to musi vydrzet, pak uz sou dost velky na hnojivo...
Ja nemel nikdy problem ani ve dvacetilitrovejch kyblych s nejakym uhnivanim korenu nebo prelejvanim (a to ani v hline bez perlitu, ve "vzdusnym" kokosu bych se toho vubec nebal, ale zkusenost s nim nemam), takze to uz zalezi jen na sikovnosti a soudnosti growera.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 28-09-2015 v 09:32 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 28

nevím jakou máš kohoutkovou vodu.. já mám to štěstí že my vytýka 0.13ec.. takže pokud ten kokos ma neake ec tak to zjistis pruplachem kohoutkovky imho je to asi zbytecne za me na zacatek zadne ec krome korenaku dokud to neprokoreni alespon ten kelimek

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 28-09-2015 v 10:12 AM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od Kiddnaped
nevím jakou máš kohoutkovou vodu.. já mám to štěstí že my vytýka 0.13ec.. takže pokud ten kokos ma neake ec tak to zjistis pruplachem kohoutkovky imho je to asi zbytecne za me na zacatek zadne ec krome korenaku dokud to neprokoreni alespon ten kelimek

Nový kokos má EC 0,3 a méně, to EC bývá důsledek PH úpravy a zbytků živin v kokose. Takže je vhodné nechat občas část zálivky protéct pryč.

Grow Max 150W

Old Post 28-09-2015 v 10:31 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 30





citace:
Původní příspěvek od crazyben
.....takze to uz zalezi jen na sikovnosti a soudnosti growera.

Kurvím to chlapci, dnes nepekný pohľad. Lampa išla hore na 60cm.

edit:foto za tmy s bleskom

Naposledy upravil krobak 29-09-2015 v 03:38 AM

Old Post 28-09-2015 v 21:39 PM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 31

Problém s výživou, přijde mi to dost podhnojené, případně by to chtělo změřit hodnoty na výtoku, vypadá to na málo fosforu. Osobně bych doporučil zalít vyšším EC po proschnutí.
http://grower.cz/forum/image.php?ac...chmentid=511330

http://grower.cz/forum/showthread.p...5282#post365282

Grow Max 150W

Old Post 29-09-2015 v 12:00 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 32

Chtějí papat pořádně grow složky hodně strádají a změř si PH na výtoku... nezdá se mi to něak ale ec 2.4 wutafak.. takové ec jsem nikdy nejel takže už nevím jak ti mám poradit snad ti mr bárt poradí :-)
Většina se zdá v pohodě .. zkus ještě to ph.. nebo tam nalij ec 3 a uvidíš..

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 29-09-2015 v 17:55 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-12-2018 - tretí IN - kokos / 400W / Plagron / Ednik - 67 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6347800 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív