Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Aeroflo10, 600w, Blueberry, Jack Best
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 17

Měl jsi je ještě proplachnout od těch starých hnojiv
Já na postrik ph neupravuju
Ty kameny jsou podle mě taky zbytečný

🍀

Old Post 08-09-2015 v 08:37 AM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frank
Stálý Člen

Karma uživatele Frank - 84% PěstitelskáKarma uživatele Frank - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 18



Ahoj,

Díky cflgrow já to propláchl akorát zapomněl napsat:-)

Použil jsem na to Florakleen od GHE.

Jinak díky všem za rady. Je vidět, že úpravy a hnojiva rostlinám vyloženě svědčí. I menší mrzáci se začali vzpamatovávát a mají zelenější barvu.

Pořád jsem uvažoval jestli začít znovu. Nakonec to dojedu do konce ale už teď začnu stavět matkárnu abych na druhý Grow byl řádně připraven.

Jaký setup by jste pro matkárnu doporučili? Rád bych aby nebyla moc energeticky náročná. Jinak se těším na vaše nápady.

Old Post 09-09-2015 v 00:25 AM
Frank je offline   Profil uživatele Frank   Find more posts by Frank   Foto galerie člena Frank   Click here to Send Frank a Private Message   Add Frank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 19

Jen pár postřehů z fotek - tu elektroniku bych určitě vyved ven z boxu (přepěťovku). Vlhkost elektronice obecně nedělá vůbec dobře a jen zvyšuješ riziko že ti odejde.
Ten tank na vodu od Aeroflow neni vidět jestli je nějak přikrytej, kdyžtak ho něčim přikrej, aby se tam nedostalo žádný světlo, pak se ti může kazit roztok s hnojkama.

Old Post 14-09-2015 v 12:30 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frank
Stálý Člen

Karma uživatele Frank - 84% PěstitelskáKarma uživatele Frank - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 20

Ahoj všem,

Díky moc za rady. Trochu se mi to rozleželo a já bych to rád posunul o něco málo zpět a doplnil prázdné místa. Jelikož nenám matkárnu, chtěl bych udělat to, že z největší rostliny bych udělal řízky a ty bych dal do košíčků a rozjel to opět od prvního týdne.

Je to reálné, že mi to zakoření?

Díky.

Old Post 15-09-2015 v 08:42 AM
Frank je offline   Profil uživatele Frank   Find more posts by Frank   Foto galerie člena Frank   Click here to Send Frank a Private Message   Add Frank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frank
Stálý Člen

Karma uživatele Frank - 84% PěstitelskáKarma uživatele Frank - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 21


Takže se mi to rozleželo a pojedu to nakonec znovu. Těď už vím jak na to. Z nejsilňejší rostliny připravil řizky. Umístil zakořenit do skleníku.

Na Aeroflo jsem utěsnil strany a pořádně nastavil trisky. Vložil velkou nádrž na zvlhčovačku a udělal všechny z vašich doporučení.

Old Post 15-09-2015 v 22:45 PM
Frank je offline   Profil uživatele Frank   Find more posts by Frank   Foto galerie člena Frank   Click here to Send Frank a Private Message   Add Frank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zubáč222
Stálý Člen

Karma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 22



citace:
Původní příspěvek od Frank
Hodnocení Aeroponie - GHT Aeroflo10
Mám Aeroflo10 navíc rozšířené o vzduchovací kameny. Kameny jsou umístěny v nádrži a nepřetržitě vodu provzdušňují. Osvědčilo se i při úpravě PH, krásně vodu promíchává.

Teď k samotnému systému, tady až tak spokojený nejsem.

Aeroflo10 je poměrně drahý aeroponický systém na pěstování rostlin. O to víc mě udivuje "nedotaženost" tohoto systému. Tady je součet nedokonalostí tohoto systému, které mi znepříjemňují práci.

1. Rozvod systému a trisky. Rozvod je volně ve vzduchu a celkově spoje v něm drží na dobré slovo. Nelze nijak kontrolovat směr trisek bez vytažení květináče. (osvítí kořeny)

2. Hlavní nádrže je i opěrným bodem pro aeroponí tunel. V praxi to znamená při výměně vody celý systém úplně rozebrat. Aeroponní tunel má vlastní přepad, ten je navíc potřeba pokaždé vytáhnou a vylít nashromážděnou vodu. Pak celý tubus konečně vyndat ven a věci očistit. S více vzrostlou rostlinou to bude peklo.

3. Nekvalitní plastové tubusy propouští vodu. Zakončení těch tubusů je lepidlem přilepený kus plastu. Po čase tento spoj může protékat. Já si naštěstí všiml v čas. Prasknout ten spoj pokud nejsem doma je 40 litrů vody ve skříni.

Netvrdím, že se jedná o nějaké konstrukční vady. Jen bych od výrobku, této cenové kategorie očekával, že je více vyladěn. Hodně věcí si půjde určitě nějak vyladit, aby se manipulace zpříjemnila, ale proč? Čekal bych, že to vychytá ten výrobce.

Takže se neubráním několika nutným modifikacím abych si týdenní údržbu, trochu zjednodušil.

Máte nějaké typy a vychytávky, které se vám osvědčili? Dejte vědět. Díky!



Zdarec souhlasim s tebou ze ty sistemky sou osuleny, a za ty prachy by si mohli dat víc zalezet kdyz to vyrabej., Ja treba mel jednu pevececkovou trubku obracene takze mh tam nesedeli díry., musel jsem si navrtat sve, taky kdyz jsem ho zapnul tak fest protejkal, v mem pripade to bylo tvrdostí hadic za boha jsem to nemohl dotahnout aby to nekde neteklo...Ale vse spravil SILIKON jak u zavitu tak u kapilar i tu gumu na vytok z vanicky do nadrze, stim me fakt nasrali teklo to vsude kolem! S tim keramzitem nevim porad stim sou naky trable, nech ty new rízky poradne zakorenit ja to delam ze je davam do rw kostky v ní si udelaj perfektní koreny a pak to kurva jede..A to ece na zacatek tak 0.6-0.8 ale to si vychytas casem podle vzhledu kytek mej se.

Old Post 27-09-2015 v 21:01 PM
zubáč222 je offline   Profil uživatele zubáč222   Find more posts by zubáč222   Foto galerie člena zubáč222   Click here to Send zubáč222 a Private Message   Add zubáč222 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frank
Stálý Člen

Karma uživatele Frank - 84% PěstitelskáKarma uživatele Frank - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 23

Zdravím všechny díky, že máte zájem o můj grow. Rozjel jsem druhé kolo vychytal chyby v pěstírně a upravil hnojiva. Teď již jsou řízky zakořeněné a já jedu druhé kolo.

Zvolil jsem pro to i lepší thread ve fotogalerii, kde je možné přidávat více fotek a toto téma bych rád již uzavřel. Adminům se omlouvám pokud jsem jim v tom udělal bordel a vy co máte zájem můžete sledovat zde
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=75944

Starý grow v Aeroflo - Blueberry od Dutch Passion
Nový grow v Aeroflo - Amnesia Lemon a Chronic Thunder od Barnies Farm

Old Post 04-10-2015 v 12:31 PM
Frank je offline   Profil uživatele Frank   Find more posts by Frank   Foto galerie člena Frank   Click here to Send Frank a Private Message   Add Frank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4316550 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív