Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600w 10x Cheese quake, 400w 12x Mazar, BB
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 17

jo svilusky sou svine, ja ted bojuju s molici, ale vypada to ze sem to snad chytil vcas. Jinak Mazar je fakt peknej, skoda ze se trochu nezbarvily i ty boruvky u tech bych to cekal spis. Jak to visi tak tam vidim 460g ale preju vic

Jinak pod tou 250 to mas taky hezky, vypadaj pekne silny a zdravy. Mas to pekne poreseny sklidit jedno a nacpat druhym... sem to chtel taky tak vymyslet ale neni k tomu prostor. Jak dlouho tam sou?

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 11-10-2015 v 21:57 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 18

hele ty prcky nejdriv asi 14 dni korenily pod zarivkou 2x18w, pak jsem je hodil pod 250W mhcko a nechal je tam dalsich asi 10dni cca na rustu (moc tohle nesleduju, vsechno ridim podle oka, takze ani nevim kolikatej den jsem sklizel nebo prepinal) ... ted jsou druhej den po prepnuti, dost jsem je zpomalil tim praskanim stonku, ale aspon posilily a nebudou se tolik lamat a ohybat na kvetu... no jsem zvedavej jak to dopadne, kazdopadne je super mit dva boxy a pred sklizni uz si predpestovat dalsi varku

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 12-10-2015 v 00:11 AM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 19

...super

Old Post 12-10-2015 v 19:04 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 20






mensi up...
prvni tri fotky jsou mejch mazaru a dvou bb
aktualne uz cca tyden kvetem tak snad o vanocich uz budu hulit dalsi varku


-
predposledni foto je nova posadka 9ks mazaru od znameho matkare, zatim koreni pod zarivkama a v kelimku, v tejdnu musim pro novej pytel hliny a presadim je do 6,5l kvetinacu, az trochu zakoreni tak je prdnu pod 250W mh a potom nejspis pod 400w sodik na kvet...

-
posledni foto je palice sucheho mazara z minuleho kola, jelikoz mam na hovno fotak, neumim fotit a mam to spatne nasvicene, tak vsechny fotky staly vicemene za prd, tou moji sunkou makro proste nevyfotim, takze pridavam jen jednu fotku... kazdopadne kour super, neveril jsem ze jde vypestovat uvnitr takovou fialku kdyz jsem to nadrtil tak to bylo cely fialovy a krasne to vonelo, jen skoda ze to neumim vyfotit... takze mazara od dp doporucuju, bb bylo slabsi nez jsem cekal... jak vynos tak kvalita... kazdopadne jsem to ani nevazil, moc toho ani nebylo ale do pristiho kola je aspon co hulit jen skoda toho cheese quake, docela zklamani pro me, mozna to taky zkurvily svilusky ktery se mi ke konci objevily a neslo s nima uz nic delat, snad se mi tohle kolo vyhnou, kontroluju je denne a zatim nic, tak snad chciply jak prisla zima

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 25-10-2015 v 20:47 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 21






takze jedem dal....v prvnim boxu 90x90, 400W mi bohuzel jedna BB zhermila takze sla ven, ted jsou jen v osmi... bohuzel jsem je trochu presolil takze ted dostavaj jenom vodu nez se srovnaj




posledni foto jsou prcky mazaru od znameho matkare, na prostoru 60x60, pod 250W MH, vsechny zastrizene az na jednu, ktera byla pomalejsi tak jsem ji nechal at ostatni dozene.... na kvet je hodim pod 400w az sklidim prvni box

kdyby mel nekdo nejaky dotazy nebo pripominky tak piste

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 11-11-2015 v 23:08 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 22






prvni box: 400W, 90x90, tak za tyden zacnu proplachovat a do vanoc uz snad budu mit sklizeno je videt ze jsou tam rozdilne phenotypy, jelikoz rezy nepochazeji jen z jedne matky... no snad to dojedu do finale bez problemu, teploty jsou kolem 27 stupnu a vlhkost kolem 40%, mam tam dva ofuky a odvlhcovacku tak snad zadna plisen nebude

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 23-11-2015 v 21:21 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 23





druhej box 250W, 9x mazar
pred cca tydnem prepnuto na kvet, az dnes zacaly vyhazovat naznaky kvetenstvi... snad to nepreroste, ale uz ted mi prijde ze jsem to mohl prepnout o 2-3 dny driv... zatim vypadaji zdrave a pijou jen cistou vodu, za par dni zacnu pomalu lehce hnojit...

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 23-11-2015 v 21:54 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 24






dalsi fotky mazaru pod 400W, melo by to byt cca 40. den kveteni, jeste to tak na dva tydny vidim... skoda ze nemam lepsi fotak :/
jinak klidne piste, ptejte se...

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 24-11-2015 v 21:11 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 25






po tydnu mensi up, prvni dve fotky jsou mazari pod 400W sodikem, akorat uz tyden proplachuju cistou vodou a jeste to tak na tyden vidim, pak kosa.... detailni foto nafotim az pri sklizni, zatim jen jedna kytka + celek




dale tam mam uz nakvetly mazary v mensim prostoru 60x60 od znameho matkare, ktery jsou zatim porad pod 250W MH a trochu mi bohuzel prerostly do vysky, takze tipuju ze s tim bude jeste hodne srandy az budou mit palice vetsi vahu...

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 01-12-2015 v 11:00 AM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kifo
Stálý Člen

Karma uživatele Kifo - 62% PěstitelskáKarma uživatele Kifo - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 26

[účet odstraněn]

Old Post 04-12-2015 v 20:51 PM
Kifo je offline   Profil uživatele Kifo   Find more posts by Kifo   Foto galerie člena Kifo   Click here to Send Kifo a Private Message   Add Kifo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orbit 075
Nový Člen

Karma uživatele orbit 075 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 27

Kamo fakt mooc pekna prace ten mazar klobouk dolu od koho mas prcky toho mazara jestli muzu poprosit pm diky

Old Post 04-12-2015 v 21:02 PM
orbit 075 je offline   Profil uživatele orbit 075   Find more posts by orbit 075   Foto galerie člena orbit 075   Click here to Send orbit 075 a Private Message   Add orbit 075 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 28

jestli myslis ty mazary z minuleho kola a ty z posledniho prispevku nahore ktery jsou do fialova tak ty jsou z moji vlastni selekce z regulernich semen od DP, pak jsem ovsem matkarnu zrusil takze zadny dalsi rezy toho uz nebudou... coz je mozna skoda, je to super pheno, ale nebavilo me ty matky porad drzet na rustu kdyz jsem mel malej odber na rizky, docela mi holky totiz prerostly a uz se mi s nima nechtelo srat ve vysledku ta elektrina a cas jim venovanej se mi az tolik nevyplatil, si je radsi koupim uz hotove a vypestuju neco do papirku, nez furt rezat dokola klacky a svitit 18/6 kazdopadne super zkusenost, nekdy se k tomu urcite chci vratit az bude vic prostoru a casu... jinak dik za pochvalu, zitra nahodim dalsi fotky

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 05-12-2015 v 00:14 AM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orbit 075
Nový Člen

Karma uživatele orbit 075 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 29

tak to je skoda ze si je zrusil jel uz jsem taky mazara ale na to co ty mas to vubec nemelo fakt pekna prace a budu sledovat dale at to roste

Old Post 05-12-2015 v 20:02 PM
orbit 075 je offline   Profil uživatele orbit 075   Find more posts by orbit 075   Foto galerie člena orbit 075   Click here to Send orbit 075 a Private Message   Add orbit 075 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 30






up, pristi tyden bude kosa, jeste uvidim kdy

taky jsem si vsiml trasnenek, ale ted jz s nima nic neudelam...
fotky z druheho boxu hodim zitra

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 05-12-2015 v 22:30 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty86
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 31

[účet odstraněn]

Old Post 09-12-2015 v 18:12 PM
Dirty86 je offline   Profil uživatele Dirty86   Find more posts by Dirty86   Foto galerie člena Dirty86   Click here to Send Dirty86 a Private Message   Add Dirty86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 32

Moc pekny ;-) mazara je urcite skoda vypada to na pekny fenofyp z dobre selekce

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 09-12-2015 v 21:33 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5621940 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív