Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600w 10x Cheese quake, 400w 12x Mazar, BB
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

600w 10x Cheese quake, 400w 12x Mazar, BB Příspěvek č. 1


Tak jsem se rozhodl taky neco prihodit at se mnou muzete sledovat jak to roste a kvete... takze zlehka muj equip:

prvni box: 120x120 , 600w sodik na waveflektoru XL, pod nim je v hline od plagronu jenom 10x Cheese quake z rezu od mistniho clena Mac (puvodne meli jit do mensiho stanu pod ctyrkilo v deviti, nakonec jsem je tam mel jenom na rustu a pak je dal smazit pod sestikouli na kvet) v 11l kvetinacich, hnojim to Advanced nutrients (viz. foto) a o odtah se stara 550m3/h NTS vent s regulaci, stazenej na cca 400-450m3/h, teploty mi pres 30 nelitaj coz je v pohode v tehle vedrech, obcas poustim i aktivni pritah okolo 350m3/h, ale neni moc potreba, staci pasiv... k tomu tam mam dva ofuky a ted na kvetu i malou odvlhcovacku, tak snad tam neobjevim plisen...

druhy box: 90x90, 400w sodik a pod nim v poctu 12ks rezy Mazar (9x) a BB (3x) vlastni produkce z reguler semen od dutch passionu, aktualne jsem matkarnu zrusil kuli tomu ze mi matky brutalne prerostly (pozde zastrizene), no ale tak stovku rezu jsem z nich udelal takze nakonec se to i vyplatilo a aspon jsem se ponaucil driv to zastrihovat, kazdopadne priste vemu neco od serious seeds... jinak rezy v druhem boxu jsou taky v plagron growmixu s perlitem a taky hnojim AN... kytky jsou v 6,5l kvetinaci a odtah mam TTcko 360m3/h... je to spis jenom takovej pokus co z toho vyleze a jsou tam rozdilne phenotypy, jelikoz nejsou z jedne matky tak uvidime, ale zatim vypadaj docela rozumne...
a jelikoz jsem vyklidil matkarnu tak mi tam akorat v boxu 60x60 koreni cca 16 dalsich prcku pod zarivkama, ktery pak hodim pod 250w sodik az budou mit koreny... kdyztak pak nahodim fotky az bude co fotit

Old Post 31-08-2015 v 12:33 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 2





takze taky jsou prcky od TGA Subcool - viz. http://tgagenetics.com/Strains/cheese-quake.html v poctu 10ks, mel jsem v planu nechat si jich jen 9 a dojet je pod ctyrkilem ale nakonec probehla zmena planu a jsou pod 600w

Old Post 31-08-2015 v 12:37 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 3



dalsi cheese quake, omlouvam se za kvalitu, foceno mobilem, priste to blejsknu fotakem

Old Post 31-08-2015 v 12:39 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 4






a tady nejaky ty pokusny rezy vlastni produkce mazar a bb od DP, aktualne ani nevim jak dlouho je to na kvetu ani jak dlouho to bylo na rustu, moc to nesleduju, stejne prepinam podle velikosti a kosim podle vzhledu

Old Post 31-08-2015 v 12:41 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 5

Zdar!máš to pěkně rozjetý a budu sledovat..cheese quake je jeden z mejch favorytů!Měl jsem pár parádních phen,všechny byli supr!Když tak nad tim přemejšlim,těžko bych vybral jedno do matkárny..Ať se daří!

Old Post 31-08-2015 v 13:18 PM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 6





nejakej up - prvni 4 fotky cheese quake pod 600w na 120x120, docela me sralo ze tam bylo tak prazdno (puvodne ten malej pocet mel jit pod ctyrkilo) , tak jsem to vyresil tak, ze ty moje prcky mazar a bb ktery byly pod 400w jsem hodil do boxu k cheese q pod sestikilo a docela krasne se tam vesly, foto budou hned...

takze tady zatim samotne cheese quake pred stehovanim v poctu 10ks:

Old Post 08-09-2015 v 09:46 AM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 7



tady ty mazar a bb pod 400w na 90x90, v poctu 11ks pred prehozenim do druheho boxu

Old Post 08-09-2015 v 09:48 AM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 8





a takhle uz po presazeni, aktualne 21ks pod 600w na 120x120, jenom ty cheese jsou ve vetsich kvetinacich, ovsem vyskove rozdily jsou minimalni i presto ze jsem ty mazary a bb sazel a prepinal pozdeji, takze jsem docela spokojenej, nejak uz to dojedu jak to je pod sestikouli vsechno, jenom holt ty mazary a bb asi budu muset nechavat delsi dobu nez dozrajou, mozna je pak zase hodim zpatky pod ctyrkilo, at to mam kde susit, uvidime jeste vice fotek dodam pozdeji

Old Post 08-09-2015 v 09:52 AM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 9






mensi up, zatim se toho moc nedeje, i kdyz ty mazari a bb ktery jsem sazel asi o dva tydny pozdeji ty starsi cheese quake dobehli, takze teoreticky to budu sklizet vsechno naraz...kazdopadne skoda ze jsem tu svoji matkarnu zrusil, aktualne z ni mam poslednich 9 rizku ktery predpestuju pod zarivkama v boxu 60x60 (posledni foto) a i kdyz jsem na ty DP trochu nadaval, tak je videt ze neco rozumnyho se z nich da vyselektovat, ty mazari uplne super, bb mi prijde jako trochu horsi genetika ale taky nejsou spatne,uvidime jak to dopadne a jakej bude vyslednej kour

Naposledy upravil ten_hodnej 19-09-2015 v 17:29 PM

Old Post 18-09-2015 v 21:41 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 10






mensi up, 3 dny uz proplachuju, planuju do 14 dnu sklizet, jeste uvidim...cheese quake od mistniho matkare mi docela prerostly jelikoz jsem je debil nezastrihnul a prepl pozde, tudiz se ted ohybaji pod tihou palic a navzajem se o sebe tak nejak opiraj... jinak ty klony z moji selekce vypadaj super, jedno pheno blueberry bude sice slabsi, ale taky uz jsem tu matku vyhodil a zbytek je docela nad moje ocekavani, takze Mazara od DP musim pochvalit, opravdu se z toho neco rozumnyho da vyselektovat, doba zrani je taky rozhodne kratsi oproti cheese quake a ty palice se mi libi vic, nektere jdou krasne do fialova a voni uplne nadherne uz ted to vypada na dobrej kour, staci to jenom poradne proplachnout... no jsem zvedavej, nechci nic zakriknout, snad to nejak dojede bez plisne a jinejch problemu

posledni foto jsou rizky pod 250w mh, ktery pak pujdou pod ctyrkilo na kvet, postupem casu jeste nafotim az bude co,...

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 02-10-2015 v 11:13 AM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 11






takze dnes probehla kosa, z mazaru vlastni selekce jsem velmi spokojen, to same plati i u BB i kdyz ta bude vynosem slabsi... bohuzel ty cheese quake nejak slavne nedopadli, vynos bude asi docela nizky jelikoz palice jsou mensi a ridsi, navic vune taky zadna slava, oproti mazarum a bb to skoro nevoni, takze ponauceni pro priste - uz nikdy neznamou genetiku do stanu davat nebudu, radsi budu brat overene modely, nebo spis si je budu rezat sam... neco do papirku tam urcite bude, ale rozhodne jsem od toho cheese quake cekal vic... vice fotek pridam casem, az to uschne...
___
prvnich 5 fotek mix mazaru, nektere se krasne zabarvili do fialova, skoda jen ze nejsem dobrej fotograf a muj fotak nevyfoti nejaky rozumny makro, no aspon neco tam snad bude videt... foto susiny dodam pozdeji

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 11-10-2015 v 00:36 AM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 12






dalsi mazar a dole bb

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 11-10-2015 v 00:38 AM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 13




a tady ty cheese quake... nic moc z toho asi nebude ale aspon neco do papirku v tomhle hnusnym pocasi... zitra hodim vic fotek a taky ty moje prcky z druheho boxu

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 11-10-2015 v 00:41 AM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 14

Vypada to paradne, zvlast ten mazar se mi libi

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 11-10-2015 v 14:42 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 15

jojo ten mazar je super, jedu ho uz ponekolikaty a je to snad nejlepsi genetika od DP, i kdyz jejich klicivost neni nic moc... jenom ty posledni cheese quake dost zklamani, navic byly napadeny sviluskama, se kterejma se na kvetu uz temer neda nic delat, coz asi taky bude jeden z duvodu proc nemaji zadny objem ani nevoni tak jako ty mazari s bb ktery tam byli navic o 2 tydny kratsi dobu na kvetu a stejne jsou zralejsi a plnejsi a lepe voni... no uvidime az to uschne...
vecer jeste prihodim fotky z vedlejsiho boxu kde zatim mam 9 prcku pod 250w mhckem a jelikoz jsem je vcera prepl tak je v nejblizsich dnech prdnu pod 400w sodik na vetsi prostor...

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 11-10-2015 v 15:07 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 16






holky akorat visej a pridavam foto dalsich mazaru v mensim boxu pod 250w mh... uz jsem nastavil hodiny na 12/12 tak snad do tydne zacnou kvest a pak je hodim pod 400w...pokracovat budu tady, zbytecny zakladat novej topic imho...

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 11-10-2015 v 21:28 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8717190 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív