Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » 2015 - Pěstování konopí a zákon
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
GoQuality
Stálý Člen

Karma uživatele GoQuality - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 31  

2015 - Pěstování konopí a zákon Příspěvek č. 1

Zdravím,
zajímalo by mě, co mi hrozí za 5 kytek, které mám na zahradě. (Bojím se smradu, náhoda je blbec, někdo mrkne přes plot a vidí)
Kytky mám celkem velké, až 2m keře... ze sklizně by mohlo být určitě tak 500g.

Informací je všude hrozně moc, a jsou různé...
Někdo říkal, že dokud to nesklidím/nesuším, tak vlastně nic špatnýho nedělám, protože pěstování se nedá brát jako výroba drogy, je to možný ?

Jak bych to mohl, co nejvíce okecat, abych měl co nejmenší trest ?
Co když řeknu, že to máme celá rodina jako celek a né přímo já, jak by se to pak řešilo ? Myšleno na mastičky, čaj.. nebo co já vím Samozřejmě distribuce není, tudíž vlastní použití.

Myslím, že to není tak úplně zbytečnej příspěvek, protože jsem opravdu nic aktuálního nemohl najít, pokud máte oveřené informace/zkušenosti, tak je sem prosím hoďte, samozřejmě uvést, kdy se to dělo (aspoň rok)..

Díky

Quality over quantity!

Old Post 24-08-2015 v 14:31 PM
GoQuality je offline   Profil uživatele GoQuality   Find more posts by GoQuality   Foto galerie člena GoQuality   Click here to Send GoQuality a Private Message   Add GoQuality to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 2

Na počtu kytek nezáleží, záleží na množství látky obsažené v sušině. A sušinu ti z nich udělají i když je máš ještě na zahradě..

Pěkné shrnutí je tady: http://www.epravo.cz/top/clanky/mno...rebu-94705.html

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 24-08-2015 v 15:24 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 3

V odkazovaném článku je jedna důležitá věc:
Současně je však třeba podpůrně zohlednit i další okolnosti, za nichž byl takový čin spáchán, tedy zejména způsob, jakým pachatel s uvedenými látkami nakládal, dobu, po kterou tak činil, počet osob, jimž je např. opatřil, prodal nebo pro ně přechovával, případně i jiné skutečnosti.

Tedy jinými slovy řečeno, pokud člověk tvrdí že to má na okrasu a neexistuje důkaz že by dříve vyrobil drogy nebo jejich výrobu chystal, tak je odsouzení těžko představitelné. Ale pokud má někdo domě kilo marjány s obsahem THC 15% a najdou to společně s rostlinami, tak se veze. Stejně tak, pokud dotyčného chytí že někomu dal okoštovat jeho výpěstek - to už je šíření toxikomanie.

Old Post 24-08-2015 v 15:56 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GoQuality
Stálý Člen

Karma uživatele GoQuality - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 4

Takže pokud u mě nenajdou nic kromě kytek na zahradě, můžu říct, že jsou jen na okrasu a tím to bude vyřízené ?
A jinak, kontrolujou při prohlídce i data v počítači, popř. i FB/mobil ?

Quality over quantity!

Old Post 24-08-2015 v 16:03 PM
GoQuality je offline   Profil uživatele GoQuality   Find more posts by GoQuality   Foto galerie člena GoQuality   Click here to Send GoQuality a Private Message   Add GoQuality to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 5

Pokud ti najdou kytky na zahradě, tak je posekaj, změří obsah účinných látek v sušině a od toho se odvíjí další průběh. Buď dostanejš pokutu za přestupek anebo se jedná o trrestný čin a jdeš k soudu, kde bude zhohledněno, co psal Mard. Četl jsi ten rozbor?

Z počítače by něco mohli vytahovat, pouze pokud by zároveň měli povolení k prohlídce domu a ten počítač při ní zabavili. Velmi nepravděpodobné při udání, že pěstuješ pár kytek na zahradě...

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 24-08-2015 v 16:06 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GoQuality
Stálý Člen

Karma uživatele GoQuality - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 6

Jen letmo, večer si to pročtu celé.

S tím PC, já se jen bojím toho, že např. na FB mám s kámošema různý konverzace, který by nikdo neměl vidět...

Asi si zašifruju HDD a popř. řeknu, že jsem zapomněl heslo.

Quality over quantity!

Old Post 24-08-2015 v 16:08 PM
GoQuality je offline   Profil uživatele GoQuality   Find more posts by GoQuality   Foto galerie člena GoQuality   Click here to Send GoQuality a Private Message   Add GoQuality to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 7

Nejdůležitější je aby ti nemohli prokázat distribuci. Mám pár kamarádů kterym našli doma stan a vylezli jen s podmínkou plus zabavení vybavení. Samozřejmě nesmíš mít doma kilo sušiny. Musíš tvrdit že to máš jen pro vlastní potřebu. Že jsi kuřák a nechceš to kupovat od dealerů a podporovat tak drogové gangy. Samozřejmě bez trestu nevyvázneš ani náhodou. U páru kytek na zahrádce nevím. Přece jen už se to dá považovat jako výroba. Hodně asi záleží i na soudci a obhajobě.

Old Post 24-08-2015 v 16:13 PM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GoQuality
Stálý Člen

Karma uživatele GoQuality - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 8

No tak to je i tak celkem svinstvo, do kterýho je zbytečný se dostat.. Hold moje blbost, že jsem nepřemýšlel dopředu. No, snad je šance, že to někdo vyčmuchá a k tomu práskne jen maličká... Spíš bych se měl bát zlodějů

Quality over quantity!

Old Post 24-08-2015 v 16:18 PM
GoQuality je offline   Profil uživatele GoQuality   Find more posts by GoQuality   Foto galerie člena GoQuality   Click here to Send GoQuality a Private Message   Add GoQuality to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 9

To souhlasím. Huliči to najdou po čuchu a sklízí to za tebe. Už se mi to stalo x krát...

Old Post 24-08-2015 v 16:48 PM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 10

Me nabehli domu.Mel jsem asi tak 10 dni pred kosou.Kytky+vybaveni vzali.Dostal jsem pul roku podminku,bez pokuty atd.Telefon ani pc je vubec nezajimal.Jen veci ohledne pestovani.Ale hledali jak blazni.Chteli najit vahu,pytliky proste cokliv co by naznacilo prodej.U me nic takoveho nenasli.Pro zasmati..mel jsem doma krystalon starej uz asi 10 let co sem pouzival v mladi.Poslali ho na rozbor byl v orig.baleni a mel modrou barvu o mesic pozdeji mi volali ze se nejedna o drogy a ze mi to vraci.Tak rikam ze uz to nechci.Prej ze mi to musi proste vratit.Prijel v desti a nezapomenu jak sem si sedl do auta a na zemi louzicka rikam asi vam tece do auta.Rekl jen ja vim Joo kdyz posilate modrej krystalon v orig krab. na rozbor.Pak veci ve spise:nedokoureny suseny material prelozeno spek a jak sem otrhaval zlute listy daval jsem to vedle skrine..Nemohli pochopit co to je a jak to zapsat.Tak napsali zluty odpadli rostliny material .Jeste ke me nabehli v lete a ja spim nahatej pul hodky sem je v poutech premlouhal aby sem se mohl obleknout ze nejsem zadnej vrah a ze na me cumi sousedi ze to neni prijemny bejt nahej..Odpoutal me se slovy budes v klidu chlapci prijeli z 10 pytli a naplnili jen jeden nikdy nezapomenu na to.jak muj tejden starej awing sroloval aby se mu vesel do igelitky jeste sem jim pujcoval stipacky aby to mohli pokosit.Pak premejsleli cim svazat kytky.Museli je oznacit po jedny a ocislovat.tak sem jim poradil at vezmou podpernou sit a rozstrihaj ji ani neumeli rozebrat home box.Ale byli v pohode.Hned jim bylo jasny ze nejsem zadnej narkoman a prodejce.Jeste si pamatuju ze to meli rozdeleny jeden me hlidal.jeden zapisoval a ostatni hledali..a ten co zapisoval nasel u linky speka nedohuleneho,jak se tam dostal nevim ale pta se sefe to tam mam taky zapsat a on na nej leda ze by si to dohulil vsichni sme se zacli smat prisaham a tady ten napsal nedokoureny rostliny material.Ted se tomu smeju sle v tu dobu to bylo na hovno.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 24-08-2015 v 17:02 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 11

tak to je sranda .... Kdyby se to stalo mě asi bych se tak nesmál...

Old Post 24-08-2015 v 17:20 PM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GoQuality
Stálý Člen

Karma uživatele GoQuality - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 12

!ZAU! - moc díky za storku, jen bych se ještě zeptal, kolik jsi měl kytek, kolik bys z nich tak měl gramů a jak na tebe vlastně přišli ?
- z toho vyplývá, že fízlové jsou většinou jen v poho lidi, co plní povinnosti chtě nechtě.. ale hold najdou se blbci, co to nahlašují.. proč sakra..

Tak ono to bude stejně asi v pohodě, kosit to nebudu, toho je mi moc líto.. to radši risknu průser....

Quality over quantity!

Old Post 24-08-2015 v 17:24 PM
GoQuality je offline   Profil uživatele GoQuality   Find more posts by GoQuality   Foto galerie člena GoQuality   Click here to Send GoQuality a Private Message   Add GoQuality to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 13

Nejhorší je že grower by mohl být takový akvárium z kterého se dá vytáhnout rybička a dělat mu peklo přece jenom kazdej znáš to tady popisu jak to jenom jde a navíc se na to může podívat úplně kazdej co má NET.. Jinak Zau ty ses típek největší !! 👍✌👍✌👍✌👍

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Old Post 24-08-2015 v 17:37 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 14

Kolem 20 mozna vic.gramu urcite tak 300.Nekdo me udal Ale rekl bych ze sousedi to nebyli.S tema se vychazel dobre.Nejhorsi je ze v tom baraku se tocil pernik ve velkem.Ne jenom jeden clovek kazdej to vedel a nikdo si na ne nedoslapl.Je to smutny

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 24-08-2015 v 17:37 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 15

Ja sem se v tu dobu taky nesmal.Zna te ten pocit?kdyz se neco posere a vy se modlite aby to byl sen?Tvl ja si furt rikal : delej probud se

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 24-08-2015 v 17:40 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GoQuality
Stálý Člen

Karma uživatele GoQuality - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 16

jj... kort v dětství, kdy byly úplně jiné hranice a průser ve škole byl jak kdybys v dospělosti měl jít sedět na 10 let
Tak to jsem rád za tvoji zkušenost, aspoň mě to trochu uklidňuje..

Quality over quantity!

Old Post 24-08-2015 v 17:45 PM
GoQuality je offline   Profil uživatele GoQuality   Find more posts by GoQuality   Foto galerie člena GoQuality   Click here to Send GoQuality a Private Message   Add GoQuality to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2111340 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív