Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Mordor 2015
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Luboshek
Stálý Člen

Karma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 128  

Obecné Mordor 2015 Příspěvek č. 1






Po 6 letech se s Vámi chci podělit o svůj outdoor mám 3 fleky, ale dostávám se pouze na jeden kde mám 5 řízků,

osazenstvo: C.N haze(DNA genetics)
: Hash Plant(Sensi seeds)
: White Russian(Serious seeds)
: Green poison-fast version(Sweet seeds)
: Tutankhamon(Pyramid seeds)

hnojiva: růst-jsem nehnojil
květ: Plagron Alga Bloom
Plagron PK 13-14
Advanced hydroponics Final Solution

c.n. haze s white russianem jsem měl už 20.5 a hasplant,green poison. tutankhamon jsem až měl 31.5. nechal jsem je 14 dní v zahradnickým substrátu v květináčích co jsou na fotkách..a kolem 10.6 šli všechny do země

poslední 3 fotky jsou z 6.7.

Naposledy upravil Luboshek 06-09-2015 v 20:15 PM

Old Post 17-07-2015 v 14:59 PM
Luboshek je offline   Profil uživatele Luboshek   Find more posts by Luboshek   Foto galerie člena Luboshek   Click here to Send Luboshek a Private Message   Add Luboshek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 2

Zdar, prosím tě kde jsi sehnal řezy C.N. HAZE?

Old Post 18-07-2015 v 06:47 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luboshek
Stálý Člen

Karma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od TommyGun
Zdar, prosím tě kde jsi sehnal řezy C.N. HAZE?


čau kámoš mi je dal..nemám ponětí odkud jsou

Old Post 21-07-2015 v 15:35 PM
Luboshek je offline   Profil uživatele Luboshek   Find more posts by Luboshek   Foto galerie člena Luboshek   Click here to Send Luboshek a Private Message   Add Luboshek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luboshek
Stálý Člen

Karma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 4






Mám tu pár fotek z 19.7. ..na C.N Haze mi vítr sfouknul květináč s muškátama, takže jedna hlavní větev je pryč ,ale naštěstí to odnesla jen jedna..jinak jsem jiim dal zbytek alga grow a smíchal jsem to z alga bloom ...povyrostli za 14 dní víc než jsem čekal

Old Post 21-07-2015 v 16:10 PM
Luboshek je offline   Profil uživatele Luboshek   Find more posts by Luboshek   Foto galerie člena Luboshek   Click here to Send Luboshek a Private Message   Add Luboshek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luboshek
Stálý Člen

Karma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 5






Mám tu nějaké foto z 25.7.

Old Post 29-07-2015 v 14:18 PM
Luboshek je offline   Profil uživatele Luboshek   Find more posts by Luboshek   Foto galerie člena Luboshek   Click here to Send Luboshek a Private Message   Add Luboshek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luboshek
Stálý Člen

Karma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 6


nevíte co s tímhle?? bojím se aby to nezačlo hnít..je tam úplně díra..co na to použít??

Old Post 29-07-2015 v 14:31 PM
Luboshek je offline   Profil uživatele Luboshek   Find more posts by Luboshek   Foto galerie člena Luboshek   Click here to Send Luboshek a Private Message   Add Luboshek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Luboshek
nevíte co s tímhle?? bojím se aby to nezačlo hnít..je tam úplně díra..co na to použít??


Steparsky vosk nebo pásku, GL peace.

ab imo pectore

Old Post 29-07-2015 v 18:11 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luboshek
Stálý Člen

Karma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od nice bloom


Steparsky vosk nebo pásku, GL peace.


jako myslíš omotat to páskou?? nebude to kytce bránit v růstu?? .jelikož ten vosk, kterej píšeš nevím kde bych ho scháněl.Hlavně díky moc za radu

Old Post 30-07-2015 v 15:32 PM
Luboshek je offline   Profil uživatele Luboshek   Find more posts by Luboshek   Foto galerie člena Luboshek   Click here to Send Luboshek a Private Message   Add Luboshek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BongKeeper
Stálý Člen

Karma uživatele BongKeeper - 84% PěstitelskáKarma uživatele BongKeeper - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 9

já bych to vůbec neřešil ta kytka si s tim poradí

vykouřit špeka neznamená orálně uspokojit tlustýho kluka

Old Post 30-07-2015 v 16:05 PM
BongKeeper je offline   Profil uživatele BongKeeper   Find more posts by BongKeeper   Foto galerie člena BongKeeper   Click here to Send BongKeeper a Private Message   Add BongKeeper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 10

Vem vobyč svíčku, trochu z ní roztav nad ohněm v kusu alobalu, kápni do toho pár kapek lihu a promíchej. Pak tim natři tu díru (až to vychladne). Ale jak píše kolega, takovýto "malý" problém u konopí nehraje roli. Konopí je jednoletá rostlina, proto dlouhodobé ošetřování porušení kmene je skoro zbytečné.

Old Post 30-07-2015 v 16:46 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luboshek
Stálý Člen

Karma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Mard
Vem vobyč svíčku, trochu z ní roztav nad ohněm v kusu alobalu, kápni do toho pár kapek lihu a promíchej. Pak tim natři tu díru (až to vychladne). Ale jak píše kolega, takovýto "malý" problém u konopí nehraje roli. Konopí je jednoletá rostlina, proto dlouhodobé ošetřování porušení kmene je skoro zbytečné.


díky moc.já to měl takhle loni a kytka dostala s toho stonkovou plíseň, takže bych tomu chtěl předejít

Old Post 30-07-2015 v 16:54 PM
Luboshek je offline   Profil uživatele Luboshek   Find more posts by Luboshek   Foto galerie člena Luboshek   Click here to Send Luboshek a Private Message   Add Luboshek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luboshek
Stálý Člen

Karma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 12






ještě nějakej příhoz

Old Post 30-07-2015 v 17:02 PM
Luboshek je offline   Profil uživatele Luboshek   Find more posts by Luboshek   Foto galerie člena Luboshek   Click here to Send Luboshek a Private Message   Add Luboshek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luboshek
Stálý Člen

Karma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 13




tak a tady máme druhej flek

4x C.N. haze
1x Blueberry
2x White Russian

sázeno druhý týden v červnu, ale já to nesázel, starají se mi o to starší lidi a zasadili mi 7 kytek na 4 m2 ...je to zasazený v hlíně s kravským hnojem...jinak hnojivo žádný nebude.

jo a ta nejvyšší kytka co s toho čumí je Blueberry

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=795784#post795784

Naposledy upravil Luboshek 04-08-2015 v 05:52 AM

Old Post 03-08-2015 v 18:59 PM
Luboshek je offline   Profil uživatele Luboshek   Find more posts by Luboshek   Foto galerie člena Luboshek   Click here to Send Luboshek a Private Message   Add Luboshek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luboshek
Stálý Člen

Karma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 14




a tady je třetí flek

3x C.N haze ...taky hlína s kravsým hnojem..jinak žádný hnojivo... jsou ze všech 3 flekú nejmenší, protože to tam nemá kdo zalejvat...měřej kolem 80 cm

foto z1.8.

Naposledy upravil Luboshek 04-08-2015 v 05:52 AM

Old Post 03-08-2015 v 19:04 PM
Luboshek je offline   Profil uživatele Luboshek   Find more posts by Luboshek   Foto galerie člena Luboshek   Click here to Send Luboshek a Private Message   Add Luboshek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 15

Zdravím kolego
Mám dotaz ohledně CN Hazu. Začíná ti to už kvést? Já že jedu letos taky Cnko a už to pomalu začíná nakvétat. Tak si říkám jestli to není moc brzo. Sem čekal že to začne s květem až tak ke konci měsíce.
Jinak to máš moc pěkný K+ letí

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Old Post 03-08-2015 v 19:30 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luboshek
Stálý Člen

Karma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 16

Čau, no zatim žádný blizny nedělá, ale za poslední 2 týdny se to hodně vytáhlo takže čekám o víkendu že to něco už ukáže..ale myslím si že máš rychlejší pheno..to co mám já tak kámoš to loni sklízel na konci září, tak si myslim že ti to kvete akorát včas

Old Post 04-08-2015 v 05:47 AM
Luboshek je offline   Profil uživatele Luboshek   Find more posts by Luboshek   Foto galerie člena Luboshek   Click here to Send Luboshek a Private Message   Add Luboshek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí
04-04-2020 - Kambu Outdoor 2019 - 9 odpovědí
09-05-2018 - Outdoor 2018 - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4414530 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív