Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 52 53 54 55 56 »
Autor
Téma 
sasek1
Nový Člen

Karma uživatele sasek1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 849

Zdar krobak a odo moc vám dekuju za rady. Jsme uplný začatečník takze trochu jantar :-D Dneska jsem zmeril EC vstup je 1,83 a výstup 3,94 EC :-( což podle ruzných navodu co jste mi poslali odkaz mi vychazí že je prehnojení :-( melo by byt EC pri vstupu i výstupu cca stejne? PH jsem srazil na 5,7
Ale nechapu jak to kdyz mam krmeni advancenutriens koko grow A,B a vodoojuice a vse jsem daval podle jejich tabulek výrbce. Nevim co tedka jestli je prolit cistou vodou upravenym PH? Jsem smutný :-D kdyby jste meli nejakou dobrou radu budu moc rad

Old Post 22-11-2016 v 18:58 PM
sasek1 je offline   Profil uživatele sasek1   Find more posts by sasek1   Foto galerie člena sasek1   Click here to Send sasek1 a Private Message   Add sasek1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sasek1
Nový Člen

Karma uživatele sasek1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 850

ze zalivky mi nikdy moc neproteklo tak jestli to malo nezalevam ale zalivku davat kazdy den 0,4l na kus do 11l kvetinace

Old Post 22-11-2016 v 19:00 PM
sasek1 je offline   Profil uživatele sasek1   Find more posts by sasek1   Foto galerie člena sasek1   Click here to Send sasek1 a Private Message   Add sasek1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 851

to je divné, 1,83 na vstupe? To je voda z vodovodu? Alebo s hnojivom? Ak ti vyteká z coco 3,94 - to je dosť - skús pár dní prelievať iba pH upravenou vodou. Pravdepodobne vysokým pH sa stali živiny neprístupnými pre rastliny a sa to nahromadilo v tom substráte.
Nemáš náhodou nejaký coco mix? Je to určite čistý cocos? Ako si ho napufroval? Uveď Ec vody, čo používaš na miešanie živného roztoku.

Old Post 23-11-2016 v 06:52 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sasek1
Nový Člen

Karma uživatele sasek1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 852

JJ je to voda z vodovodu odstata v barelu týden a pak namixuju s hnojivi co jsem psal nahore. Kokos je od Plagronu cocos brix substrate 100% coco. Byl v kostkách a v obyc vode jsem to nadelal. Než pouziju hnojiva tak EC vody je 0,14 a po přidani hnojiv se mi to zvíší na EC 1,83. Zkusím dneska dat zalivku pouze vody s upravenym PH. Doufám že to pomůže jsem z toho bezradny. Každopádně moc děkuju za pomoc a za každou další radu.

Old Post 23-11-2016 v 07:24 AM
sasek1 je offline   Profil uživatele sasek1   Find more posts by sasek1   Foto galerie člena sasek1   Click here to Send sasek1 a Private Message   Add sasek1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liverone
Stálý Člen

Karma uživatele Liverone - 90% PěstitelskáKarma uživatele Liverone - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 853

citace:
Původní příspěvek od hokej97
.

Spalene hnojivom,jedine čo sa da robiť je vyčíhat to v skorom štádiu a najlepšie je vybrať to aj z koreňmi von zo zeme a koreňe poriadne prepláchnut a dať novú zeminu.


Old Post 23-11-2016 v 11:21 AM
Liverone je offline   Profil uživatele Liverone   Find more posts by Liverone   Foto galerie člena Liverone   Click here to Send Liverone a Private Message   Add Liverone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukas1993
Nový Člen

Karma uživatele Lukas1993 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 13  

Fleky na listech Příspěvek č. 854


Zdravím potřebuji řadu tyhle fleky se objevují jen sem tam nevíte kde je problém?

Old Post 23-11-2016 v 19:56 PM
Lukas1993 je offline   Profil uživatele Lukas1993   Find more posts by Lukas1993   Foto galerie člena Lukas1993   Click here to Send Lukas1993 a Private Message   Add Lukas1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sasek1
Nový Člen

Karma uživatele sasek1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 855

Zdar vsem. Potreboval bych trochu poradit. Tohle mi delaji listy, a už si nevim rady. Precetl jsem toho ranec a vsechno udelal ale nic nepomaha :-( Je to v kokosu, zalivka co druhý den na každou kolem 1l a vždy neco protece. 3x zálivka byla cista voda s ph 5,6 a teplotou 22stupnu protoze jsem mel za to ze je to prehnojene podle vseho co jsem cetl. A kdyz jsem to proleval cistou vodou vzdycky je EC vystupu kolem 3 :-( a pri tom EC vstupu vody bylo 0,15. Nevíte co s tím? Díky moc za pomoc

Old Post 28-11-2016 v 21:05 PM
sasek1 je offline   Profil uživatele sasek1   Find more posts by sasek1   Foto galerie člena sasek1   Click here to Send sasek1 a Private Message   Add sasek1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sasek1
Nový Člen

Karma uživatele sasek1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 856



jeste fotka

Old Post 28-11-2016 v 21:08 PM
sasek1 je offline   Profil uživatele sasek1   Find more posts by sasek1   Foto galerie člena sasek1   Click here to Send sasek1 a Private Message   Add sasek1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 857

SASEK pravdepodobne prehnojené, spálené a presoleny substrát. Ako a čím hnojíš? Nemůže viac z toho vytekať, než tam toho naleješ, pokiaľ to je čistý cocos. Skus pomaly prelievať s upravenou vodou, kým to trochu nezleze.

Old Post 29-11-2016 v 03:14 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sasek1
Nový Člen

Karma uživatele sasek1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 858

ODO hnojím to advancenutriens koko grow A,B a vodoojuice. Sanozrejmě tedka 3 zalivky byli bez vseho cista voda jen upravene PH. Takže stále zalivat jen vodou? Díky

Old Post 29-11-2016 v 08:14 AM
sasek1 je offline   Profil uživatele sasek1   Find more posts by sasek1   Foto galerie člena sasek1   Click here to Send sasek1 a Private Message   Add sasek1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 859

myslel som to tak, že to preleješ upravenou vodou, pokiaľ to Ec vo výtoku neklesne, potom ďalšiu zálievku aplikuj normálne hnojivo

Old Post 29-11-2016 v 08:21 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schweeps
Nový Člen

Karma uživatele Schweeps - 64% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 860



Ahoj takové fleky se mi objevili na jedné kytce co by to mohlo být?? díky

Old Post 02-12-2016 v 18:16 PM
Schweeps je offline   Profil uživatele Schweeps   Find more posts by Schweeps   Foto galerie člena Schweeps   Click here to Send Schweeps a Private Message   Add Schweeps to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 861

citace:
Původní příspěvek od Schweeps
Ahoj takové fleky se mi objevili na jedné kytce co by to mohlo být?? díky


http://grower.cz/pestovani/navody/...-hnojeni/7.html mrkni na vapnik a zkontroluj ph

Old Post 02-12-2016 v 18:27 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Dotaz Prosím o pomoc, nevím si rady Příspěvek č. 862


Ahoj, prosím o pomoc. Nevíte někdo, čím to může být? Do nedávna byla normální, krásná kytička a během cca týdne se z ní stalo toto jsem z toho nešťastný, snažím se, aby měly vše co potřebují. Je v light mixu, hnojim biogrow, světlo 200 w CFL red,teplota přes den 22 - 25, přes noc 18 - 20. Jsem dlouholetý outdoorista, in jedu poprvé, nikdy jsem se s něčím takovým nesetkal. Ph a Ec neměřím

Old Post 04-12-2016 v 19:02 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 863

Mam podezření na přelití nebo přehnojení, co vy na to? Nemohla by být příčina vzdálenost lampy? Mam cfl 200w ref a držím jí cca 5 - 10 cm nad vrcholky. Nejdříve to bylo pouze na jedné kytí, ale dnes jsem podobné náznaky našel i na druhé listy stočené nahoru - podélně, listy jsou takové hrubší, cípky listů jakoby nepřirozeně vykrojené. Ta nejvíc zasažená rostlinka celkove

Old Post 04-12-2016 v 22:38 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 864

Celkově neroste, spíš se jí jen víc a víc krabatí listy. díky za jakoukoliv radu, jsem bezradný

Old Post 04-12-2016 v 22:39 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 52 53 54 55 56 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7622460 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív