Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor vol.2
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 17






Tak dneska jsem všechno co nějak přerostlo naohýbal něco pomocí kolínek a něco supercropping Scrog jsem dělal supercropping a zarovnal jsem to tak nějak do stejný výšky udělal jsem pár fotek z blízka aby bylo vidět jak jsem už nějakou dobu zpátky zastřihnul a krásně jde teď viděl jak vrchy tahám do stran a zároveň se zarovnávají větve o patro níž s vrchama...

Kdo si hraje nezlobí

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 04-08-2015 v 16:05 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 18



foto

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 04-08-2015 v 16:10 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 19



Tak jsem dnes vytáhl ven i jednu kytku co je nejblíž dveřím... je to ta kytka co byla nemocná na listech ale už je v pohodě proto na větvích není tolik listů Tak jen abych nefotil furt celek tak přikládám

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 05-08-2015 v 18:35 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 20






Zdravíčko lidi tak jedna kytka už kvete a ostatní už co nevidět budou taky... hezky zhoustly a mám tam pěknou jungli lámal jsem co to šlo i dnes jsem ještě zlomil ale Critical Mass se fakt venku táhne oproti skříni jako hovado... Tak uvidím jak to ukočíruju snad to půjde dobře... jednu kytku jsem zase vytáhl ven hned tu na začátku všechny vypadají plus mínus stejně Snad vyfotím ještě 3 kytky Critical Mass které mám jinde jsou krásné... Tak přikládám fota a zase budu rák za každé názory nebo dotazy

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 16-08-2015 v 15:38 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 21






další

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 16-08-2015 v 15:48 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 22






Ahoj lidi tak menší aktualizace Za tenhle víkend se toho událo až až a já se s vámi podělím o fotky z mého druhého stanoviště z kterého jsem sem ještě nedal ani jednu fotku.... Ve foliovníku který fotím stále se odehrálo také hodně ale nemám fotky Ve foliovníku jsem stonky oholil přesně pod síť a byla to práce na dvě hodiny stejně jako všechny kytky co byly ve foliáku jsem upravil a odstranil naposledy všechny listy co stínili a teď je to tam nádherně prosvícené pak jsem také foliovník zvedl více do výšky a bylo to opravdu trápení... fotky pořídím co nejdřív ale ještě to tam musím trochu zformovat ale není tolik čas takže zbytek ještě dodělám snad do dvou dnů... Fotky které přidávám jsou z včerejška a myslím si že druhý foliovník není potřeba komentovat kytky kvetou už v obou foliovnících. Omlouvám se za špatné fotky ale je to telefonem a já blbě nasměroval foťák a nejde vidět kráska vpravo ale je obdobná těm vlevo

PS: Druhý foliovník je také genetika Critical Mass a jsou to jen 3 kytky s asi milionem vrchů
Fotky:

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 31-08-2015 v 10:21 AM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 23

Totálně mě sere jak kondenzuje voda na stropě foliáku... Vrchy se mi od toho dost spálili teď jsem to sice vyvýšil ale vrchy to schytali tak uvidim jak to pujde ¨dál... jinak co jsem prostříhal kytky a zvedl foliák čímž jsem udělal po celém obvodu dole škvíru asi 40 cm tak je to mnohem vzdšnější hlavne u toho scrogu protože jsem to fakt vystříhal až po síť tak uvidím jestli to byl dobrej tah nebo ne... Co myslíte vy ?

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 01-09-2015 v 11:18 AM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 24

Pokud tam kondenzuje voda, tak je v greenhousu moc vlhko a kytky budou mít tendenci chytat plíseň. Určitě je dobrý nápad udělat větrání!

Old Post 01-09-2015 v 11:48 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 25

Je mi jasný že je tam vlhkost ale větrání ve stropu neudělám což by bylo nejlepší co jsem to zvedl je to mnohem lepší... plíseň je jedna z věcí který se obávám jen u těch tří kytek protože sem tam se dotýkají stěn. Spíš mě štve to že se holky spálili :/ Musím udělat fotky tak snad zítra něco přidam

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 01-09-2015 v 12:13 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 26






Ahoj lidi tak jedna kytka kvete jak blíznivá ostatní jsou nějaký pomalejší :/ Co se týče těch tří vzadu co měli spálenej vrch tak ty kvetou ale já teda doufám že se to letos stihne je to nějaký divný udělal jsem celkem dost fotek Nevím proč ještě holky nejsou v plném proudu jako ta jedna :/ Ostatní mají blizny ale jsou prostě pomalejší... Taky máte letos někdo pomalejší květ ?

Fotka 1: Jediná kytka co je takhle hezky v květu pořádně
Fotka 2: Větev krásně nakvetlá
Fotka 3:
Fotka 4: Nákvět 3 kytek uplně vzadu
Fotka 5: Řada kytek jedna strana
Fotka 6: Celek
Fotka 7: Vršky třech kytek vzadu... Hnědé listy jsou od spálení vše se ale už vyřešilo a kytky se mají fajn

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Naposledy upravil KALAJDY 11-09-2015 v 15:20 PM

Old Post 11-09-2015 v 15:07 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 27



další

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 11-09-2015 v 15:13 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od KALAJDY
Taky máte letos někdo pomalejší květ ?


Až na dva Afghan #1, což jsou téměř čistý indiky a počítal jsem s tím, že to je spíš pokus, tak zbytek je normální a už 3 až 4 týdny kvetou. Jeden Afghan už týden kvete, ale je to samec, tak počítám že samičky začnou někdy v těchto dnech. A kolegové co pěstí venku se také už radují z květů.
A co se týče spálenin, tak u kytek co mám na balkoně, tak ty jsou spálený taky často. Stačí že ty listy jsou někde blbě skřípnutý :-(

Old Post 11-09-2015 v 16:25 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 29

Tyhle jak vidíš na fotkách taky kvetou blizny maj ale příjde mi že je to nějak pomalé Na fotce číslo 4 je fotka blizen... tak nějak vypadá většina kytek ale je mi divný že ta mjedna je tak zrychlená jak ovím muže to bejt jinej fenotyp ale i tak

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 11-09-2015 v 17:06 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 30

Tak jsem si skoro jistej že první foliovník to nestihne Ale zase dělám to přeci jen pro potěchu oka uvidím co druhej foliovník ten vypadal mnohem víc nadějně O víkendu dám aktualizaci snad i s fotkou.,..

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 17-09-2015 v 23:55 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí
09-05-2018 - Outdoor 2018 - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8104670 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív