Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » automaty 2015
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 17

Vypadá to moc krásně ta white widow, a ten odhad je asi správný! Abych tě potěšil, tak já hádám 49gé :-)

Old Post 30-07-2015 v 00:56 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BongKeeper
Stálý Člen

Karma uživatele BongKeeper - 84% PěstitelskáKarma uživatele BongKeeper - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 18

vypadá to že je to krásně prorostlý tak si myslim že 50tka by tam být mohla

vykouřit špeka neznamená orálně uspokojit tlustýho kluka

Old Post 30-07-2015 v 11:20 AM
BongKeeper je offline   Profil uživatele BongKeeper   Find more posts by BongKeeper   Foto galerie člena BongKeeper   Click here to Send BongKeeper a Private Message   Add BongKeeper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
icmond
Stálý Člen

Karma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 19




Caute takze konecne ostrihano, je to smrad pres cely barak zitra to zvazim, dnes je to jeste takove vlhci. Smokereport urcite dodam taky, jeste to ale nejaky cas potrva zatim fotky, a muzete jeste tipnout. jsou to dve A4 vedle sebe

Old Post 02-08-2015 v 18:59 PM
icmond je offline   Profil uživatele icmond   Find more posts by icmond   Foto galerie člena icmond   Click here to Send icmond a Private Message   Add icmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
icmond
Stálý Člen

Karma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 20

Svete div se! sice jeste malinko vlhci material ale hodilo to krasnych 60,2 g

Old Post 03-08-2015 v 23:07 PM
icmond je offline   Profil uživatele icmond   Find more posts by icmond   Foto galerie člena icmond   Click here to Send icmond a Private Message   Add icmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Korag
Stálý Člen

Karma uživatele Korag - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 21

No pekne a z kolkych af si tolko dal? Iba z tych widow alebo zo vsetkych dokopy?

Old Post 04-08-2015 v 14:21 PM
Korag je offline   Profil uživatele Korag   Find more posts by Korag   Foto galerie člena Korag   Click here to Send Korag a Private Message   Add Korag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
icmond
Stálý Člen

Karma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 22

Cau jen z jedne jedine kytky(white widow)

Old Post 04-08-2015 v 20:32 PM
icmond je offline   Profil uživatele icmond   Find more posts by icmond   Foto galerie člena icmond   Click here to Send icmond a Private Message   Add icmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
icmond
Stálý Člen

Karma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 23




Caute vsichni, takze jsem tu zas s necim novym... Dnes jsem ostrihal druhou vdovu ktera uz byla sucha. Sekl jsem ji nekdy minuly tyden, byla to ta u kamose(nepsal jsem to tu protoze mi to neprislo zajimavy). Vzrustem to byla kytka mensi(jako vsechny co jsou u nej), byla krasne az neuveritelne obsypana, nicmene byla takova ridsi a listnatejsi. Moc toho nebude, pocitam tak s 20g ale ja jsem rad za kazdy gram Tak a ted k jinemu soudku. Na zahrade u me dnes taky doslo k jednomu zarezu a to dark devil. Kytka uz ud malicka netvorila skoro zadne bocni vetve(mozna tak 3), proste to bylo takove koste. Tmave barvy na ni bylo mnohem vice nez u ostatnich jedincu tohoto druhu a palice jsou taky stavbou uplne odlisne. Jsou to tvrde, tmave, citronove vonici kameny To je zatim ode me zase vse, mejte se a at to roste/kvete

1. celek ususene vdovy co rostla u kamose
2. cerstve sekly dark devil
3. ostrihana topka

Old Post 05-08-2015 v 11:39 AM
icmond je offline   Profil uživatele icmond   Find more posts by icmond   Foto galerie člena icmond   Click here to Send icmond a Private Message   Add icmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cont3
Stálý Člen

Karma uživatele cont3 - 73% PěstitelskáKarma uživatele cont3 - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 24

Hodně pěkný a ta barevnost u toho automatu mě možná zmodra blue moonshine když ho zatemnuji ale záleží na phenu příští rok chci zkusit hale barevne věci at to pěkně vypada

Old Post 05-08-2015 v 15:16 PM
cont3 je offline   Profil uživatele cont3   Find more posts by cont3   Foto galerie člena cont3   Click here to Send cont3 a Private Message   Add cont3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
icmond
Stálý Člen

Karma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 25




Caute jsem tu zas s tim jak se mi to pohlo... dnes seknute dva dark devily opravdu krasne barvy. jedna byla cela ruda, druha zelena s cervenymi palicemi... fotky dodam az po ususeni. Jinak mi uschly dalsi dve vdovy, jedna takova slabsi, jak uz jsem tu o ni psal a druha nadherna prorostla krasavice... Ted si na ni jedu, je to parada, stavik na relax, pokec i kreativitu, takovy fresh stav...Dark devil z moji zahrady uz je taky suchy, nejsou to zas takove sutry jak jsem cekal ale i tak nadhera. voni to po citronech.Jeste jsem nic z toho nevazil, to musim udelat co nejrdiv. to je zatim vse, zbytek seknu zas za nejake dny. caute

1. ususeny dark devil
2. big devil a jack 47 u me na zahrade
3. porovnani vdovy 1 a vdovy 2

Old Post 11-08-2015 v 19:17 PM
icmond je offline   Profil uživatele icmond   Find more posts by icmond   Foto galerie člena icmond   Click here to Send icmond a Private Message   Add icmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
icmond
Stálý Člen

Karma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 26


Caute dnes sklizen small/big devil. opravdu bizardni kousek )

Old Post 13-08-2015 v 21:24 PM
icmond je offline   Profil uživatele icmond   Find more posts by icmond   Foto galerie člena icmond   Click here to Send icmond a Private Message   Add icmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
icmond
Stálý Člen

Karma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 27

caute, chtel bych to nejak shrnout corky se mi ani tento rok nevyhly, ale nastesti mi vzali jen jednu kytku a to u kamose... takze sklizeno 14 z 15 a za to jsem nesmirne rad. musel jsem odjet do zahranici a jeste mi nestihlo vse uschnout takze doma mam jeste 5 kytek na zpracovani. co se tyce jednotlivych modelu tak vitezem je JACK 47 a to svou skvelou(mozna i nejlepsi co jsem kdy mel) chuti, stavikem a konzistence sisek. Kdejaka lampa je oproti tomuhle fakt slabota. pristi rok urcite jedu znovu! na druhem miste je white widow, na tretim je big devil a na poslednim miste je dark devil... tenhle model opravdu nedoporucuju, sice vypada hezky ale kour je to vazne spatnej. Stavik neni zas tak zlej ale ta chut to je hnus velebnosti. co se tyce celkoveho vynosu tak to ani nevim pak to jeste zkusim dat nejak do kupy a postnout i nejake fotky. tak se mejte a at se vam sklizen vydari a corky vyhnou obloukem

Old Post 27-08-2015 v 12:09 PM
icmond je offline   Profil uživatele icmond   Find more posts by icmond   Foto galerie člena icmond   Click here to Send icmond a Private Message   Add icmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 28

Čau hele ten big devil takhle vypada normálně--- Jinak zdá se mi to nebo chytl trochu plíseň?

Old Post 12-09-2015 v 19:17 PM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
icmond
Stálý Člen

Karma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 29

Cau nene, to mi udelala jen jedna kytka ze 4... a plisen nechytla vubec, bylo tam jen mnoho zlutych a uschlych listu

Old Post 18-09-2015 v 15:36 PM
icmond je offline   Profil uživatele icmond   Find more posts by icmond   Foto galerie člena icmond   Click here to Send icmond a Private Message   Add icmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-02-2020 - Automaty 2019 - 17 odpovědí
27-06-2017 - Automat 2017 - 9 odpovědí
27-06-2017 - Automat 2017 - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5540440 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív