Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » automaty 2015
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
icmond
Stálý Člen

Karma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 77  

Obecné automaty 2015 Příspěvek č. 1






Caute vsichni, dlouho jsem premylsel jestli tady neco dat(kvuli corkam ktere jsou svine a uz hodnekrat mi naredily krev) ale nakonec jsem se rozhdol se s vama podelit o muj grow kecy nikdo cist nechce takze k veci...


osazenstvo:

semena banky sweet seeds a dinafem
4x dark devil
4x big devil
4x jack 47
3x white widow

misto:

takze kytky mam na 3 mistech jak uz jsem psal kvuli corkam kterym bych trhal ruce...
prvni misto je ma zahrada, druhe kamosova a treti je u tety. Na vsech mistech je slunce dostatek takze zadny problem by nemel byt

hnojiva a substrat:

na rust mam plagron alga a phytamin a na kvet jeste neco urcite dokoupim(prijmam doporuceni) a substrat jsem pouzil z komposteru, letos jsem ho rusil a hlina tam odpocivala nekolik let takze parada

dost psani, jdu pridat fotky

foto c.1 2.6
foto c.2 7.6
foto c.3 12.6
foto c.4 13.6
foto c.5 dnes

Naposledy upravil icmond 14-06-2015 v 18:22 PM

Old Post 14-06-2015 v 17:58 PM
icmond je offline   Profil uživatele icmond   Find more posts by icmond   Foto galerie člena icmond   Click here to Send icmond a Private Message   Add icmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
icmond
Stálý Člen

Karma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 2






pridam jeste nejake fotky detailu

Naposledy upravil icmond 14-06-2015 v 18:37 PM

Old Post 14-06-2015 v 18:19 PM
icmond je offline   Profil uživatele icmond   Find more posts by icmond   Foto galerie člena icmond   Click here to Send icmond a Private Message   Add icmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuckon01
Stálý Člen

Karma uživatele kuckon01 - 81% PěstitelskáKarma uživatele kuckon01 - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 3

rastie ti to nádherne pochvala :-D

Old Post 14-06-2015 v 19:09 PM
kuckon01 je offline   Profil uživatele kuckon01   Find more posts by kuckon01   Foto galerie člena kuckon01   Click here to Send kuckon01 a Private Message   Add kuckon01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
icmond
Stálý Člen

Karma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 4






caute vsichni takze jsem tu s nejakym upem. Rostliny rostou celkem fajn, bez nejakych vetsich problemu. Jen na jedne kytkce jsem objevil u dvou listu zespod svilusky tak jsem ty listy utrhnul a zatim to resit vice nebudu, kdyby se to nejak rozjelo tak bych to resil nejakym postrikem... jinak hnojim kazdou zalivkou 5ml/l a zitra jedu do growshopu koupit neco na kvet. vdova uz krasne nakveta, takze uz je pomalu na case kuckon01 diky, snad nebude zadny problem a vse probehne jak ma, to preju samozrejme i tobe!

1. pohled na celek
2. hezky vetveny big devil
3. nakvetla vdova
4. dark devil
5. detail vdovy

Old Post 18-06-2015 v 16:45 PM
icmond je offline   Profil uživatele icmond   Find more posts by icmond   Foto galerie člena icmond   Click here to Send icmond a Private Message   Add icmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
icmond
Stálý Člen

Karma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 5




Caute tak jsem tu zase... I kdyz nam pocasi moc(spis vubec) nepreje tak kytky mi rostou/kvetou celkem fajn Videl jsem tu nejaky prispevek od uzivatele ktery byl zvedavy na dark devila( nevim kde to zmizlo). Mam u sebe 3 DD z toho 2 ruzna phena. jedna je jen takove koste snad bez jedine bocni vetve ale je cela cervena i stonky. a ty zbyle dve jsou velke, hezky se vetvi jen te tmave cervene barvy na nich zatim moc videt nejde, uvidime jak budou postupovat v kvetu... jack 47 a big devil zatim nekvetou, mozna nejaky malinkaty naznak akorat. Vdova kvete zatim nejdelsi dobu ale uz by to chtelo slunce to je ode me zatim vse a preju vam at to roste!!

1. celek
2. zminovane koste
3. vdova

Old Post 22-06-2015 v 11:13 AM
icmond je offline   Profil uživatele icmond   Find more posts by icmond   Foto galerie člena icmond   Click here to Send icmond a Private Message   Add icmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
icmond
Stálý Člen

Karma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 6





Caute takze nastal prvni problem a doufam ze mi s nim pomuzete.... na jedne kytkce se nejak divne krouti listy smerem nahoru a ty listy jsou jak kdyby takove leskle, vubec nevim cim to muze byt.... ted asi 14 dni jsme vubec nehnojil protoze porad jen prselo. dnes jsem konecne mohl zalit a dodat ziviny( nekterym porad jeste na rust, zbytku uz na kvet) to je vse a prosim vas o nejake rady k problemu, diky
1. celek
2. vdova
3. darkdevil
4. zminovany problem

Old Post 26-06-2015 v 17:48 PM
icmond je offline   Profil uživatele icmond   Find more posts by icmond   Foto galerie člena icmond   Click here to Send icmond a Private Message   Add icmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OneFree Man
Nový Člen

Karma uživatele OneFree Man - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 7

čau,zjisti si Ph,srovnej na hodnotu kolem 6.
Potom přidej výživu ve formě hnojiva,já jedu guano.Má vyrovnaný poměr živin,malé riziko přepálení.

Old Post 27-06-2015 v 00:34 AM
OneFree Man je offline   Profil uživatele OneFree Man   Find more posts by OneFree Man   Foto galerie člena OneFree Man   Click here to Send OneFree Man a Private Message   Add OneFree Man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OneFree Man
Nový Člen

Karma uživatele OneFree Man - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 8

teď se dívám na ty fotky...vypadá to na nedostatek draslíku.takže zjisti ph půdy,mělo by být 6-7,ne více.Nejspíše,máš hodně vápenitou půdu.Takže dodat draslík.Nejjednodušší je přidat popel ze dřeva,ale kontroluj ph hlíny,ať není více než 7.Do týdne,by se mělo ukázat zlepšení.

Ať se zadaří!

Old Post 27-06-2015 v 00:50 AM
OneFree Man je offline   Profil uživatele OneFree Man   Find more posts by OneFree Man   Foto galerie člena OneFree Man   Click here to Send OneFree Man a Private Message   Add OneFree Man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
icmond
Stálý Člen

Karma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 9





UP
Onefreeman diky za radu, bohuzel jsem jeste nemel cas tento problem resit, dnes jsem se byl jen podivat na skok ale kytka uz vypada lepe i bez me pomoci...az bude cas urcite tam prihodim ten popel Kvuli podivnym lidem kteri se potloukaji kolem zahrady jsem musel dalsi 2 kytky(dark devil) odvezt na bezpecnejsi misto kde mam dalsich 5 rostlin. takze mi na zahrade zustalo 5 rostlin a to 2x Jack47, 1x big devil, 1x dark devil a 1x vdova.Velkou radost mi udelali oba Jackove kteri se krasne rozrostli a udelali velky kompaktni keriky...Od zitrka ma uz byt konecne krasne pocasi po nejake 2 tydny takze doufam ze holky poradne naboptnaji! At to roste!

1. dark devil
2. vdova
3. jack 47
4. celek

Old Post 30-06-2015 v 19:28 PM
icmond je offline   Profil uživatele icmond   Find more posts by icmond   Foto galerie člena icmond   Click here to Send icmond a Private Message   Add icmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
icmond
Stálý Člen

Karma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 10





Caute jsem tu zas s nejakym upem... Pocasi je ted delo, takze kytkam to velice prospiva. Vdova uz hezky kyne a cukruje, dark devil uz taky hezky nabyva big devil uz se pomalu dava dokupy, prisypal jsem tam ten popel na pridani drasliku. oba jackove jsou vazne monstra, hezci automaty jsem asi jeste nemel jen s kvetem jsou trosku pozadu, ale casu je dost. jinak kytky co mam u kamose jsou jen takove male kostata, ze 3 kytek pocitam tak s 50g max, moc se jim tam nedari. Na druhem placku jsou kytky hezke a velke, tam to bude super. az tam pojedu tak nafotim

1. celek
2. vdova
3. vdova
4. dark devil

Old Post 06-07-2015 v 19:14 PM
icmond je offline   Profil uživatele icmond   Find more posts by icmond   Foto galerie člena icmond   Click here to Send icmond a Private Message   Add icmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
icmond
Stálý Člen

Karma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 11



tak vcera jsem se byl podivat na druhy placek tak jsem neco nafotil

Old Post 08-07-2015 v 18:05 PM
icmond je offline   Profil uživatele icmond   Find more posts by icmond   Foto galerie člena icmond   Click here to Send icmond a Private Message   Add icmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
icmond
Stálý Člen

Karma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 12




Caute, dnes bez kecu

Old Post 13-07-2015 v 21:02 PM
icmond je offline   Profil uživatele icmond   Find more posts by icmond   Foto galerie člena icmond   Click here to Send icmond a Private Message   Add icmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 13

No to jak pozdě se a těma autoflower kytkama začínalo, tak to jsou pěkná křoviska! Jsem zvědav na úrodu. Zdá se že ty seedbanky opravdu už vylepšily ty autoflower strainy!

Old Post 14-07-2015 v 00:15 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
niglak
Nový Člen

Karma uživatele niglak - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 65534  

Příspěvek č. 14

[účet odstraněn]

Old Post 14-07-2015 v 13:43 PM
niglak je offline   Profil uživatele niglak   Find more posts by niglak   Foto galerie člena niglak   Click here to Send niglak a Private Message   Add niglak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
icmond
Stálý Člen

Karma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 15




Caute, takze dnes nastal den D pro vdovu... kytka to nebyla nijak zvlast velika, ale za to kvalitou to urcite dozene palice v mokrem stavu jsou neskutecne tvrde, sladce vonici a krasne obsypane. Byla to moje kraska na kterou jsem byl celou dobu jak v rustu, tak v kvetu velice pysny. Jinak zbytek kytek chce jeste aspon 14 dni... tak zatim se mejte

1. tesne pred kosou
2. vrcholovka po ostrihani
3. big devil dark devil a jack 47

Old Post 28-07-2015 v 14:03 PM
icmond je offline   Profil uživatele icmond   Find more posts by icmond   Foto galerie člena icmond   Click here to Send icmond a Private Message   Add icmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
icmond
Stálý Člen

Karma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 16




dnes jsem nahrubo ostrihal vdovicku, nacisto ji ostriham az po ususeni protoze tohle se nedalo, nuzky zajebane ruce ulepene proste masakr... nasel jsem par luzek s plisni ale to je uplne zanedbatelne. bylo toho max gram. co si myslite, kolik toho bude? muj odhad je 45g. ale chtel bych samozrejme vic

Old Post 29-07-2015 v 19:49 PM
icmond je offline   Profil uživatele icmond   Find more posts by icmond   Foto galerie člena icmond   Click here to Send icmond a Private Message   Add icmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-02-2020 - Automaty 2019 - 17 odpovědí
27-06-2017 - Automat 2017 - 9 odpovědí
27-06-2017 - Automat 2017 - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9994700 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív