Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » mají Vaše kytky přes 2 metry? tak sem!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
lokomotiva
Stálý Člen

Karma uživatele lokomotiva - 13% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 33



tak něco už mám pod střechou ........... dobrota

Jdu hulit

Old Post 14-09-2003 v 00:45 AM
lokomotiva je offline   Profil uživatele lokomotiva   Find more posts by lokomotiva   Foto galerie člena lokomotiva   Click here to Send lokomotiva a Private Message   Add lokomotiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 34

tak tyhle kytky uřčitě přes 2m nemaj ...a pochybuju, že jsou tvoje

Old Post 14-09-2003 v 09:38 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scrueface
Nový Člen

Karma uživatele Scrueface - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 35



Zde je pár mých minimálně 2 m vysokých kytek...tak se kochejte

Old Post 14-09-2003 v 11:31 AM
Scrueface je offline   Profil uživatele Scrueface   Find more posts by Scrueface   Foto galerie člena Scrueface   Click here to Send Scrueface a Private Message   Add Scrueface to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
žolík
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné nad 2m Příspěvek č. 36

zdravím z južného Slovenska. Mi letošní kytki dosahujú 3m 40cm. ešte žádne foto, ale slubujem že akonáhle ich odfotím, pošlem. snažte se hošáni..

Old Post 14-09-2003 v 23:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raush
Stálý Člen

Karma uživatele raush - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 37



focený to bylo asi 15 srpna a 2 metry to mělo i když jsem lámal špičky(dalších 40 cm)jak je vidět někde jsem lámal na 2 krát a špička uschla,kde se povedlo na poprvé,přežila.Těd už to je stejně jedno,někdo si pěkně pohulí ale já to nebudu,ponedž škubačů je stále mnoho.

Jednou se tam stejně sejdem.
Ať už tam znamená cokoli.
Přej a bude ti přáno.

Old Post 16-09-2003 v 20:15 PM
raush je offline   Profil uživatele raush   Find more posts by raush   Foto galerie člena raush   Click here to Send raush a Private Message   Add raush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MALCON
Nový Člen

Karma uživatele MALCON - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 38

Moje kytka mi boří skleník,stríham co to jde má 2m +

Old Post 16-09-2003 v 21:00 PM
MALCON je offline   Profil uživatele MALCON   Find more posts by MALCON   Foto galerie člena MALCON   Click here to Send MALCON a Private Message   Add MALCON to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ribak
Nový Člen

Karma uživatele ribak - 17% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 39



zdravim. tento rok skusam pestovat prvy krat, mate tu fakt pekne exemplare, tak sa musim tiez pochvalit.. Moja kvetinka ma uz cez 2 metre a ani raz som ju nezastipoval, nic.. aj tak je nejaka husta, ved posudte sami. len skoda, ze to bolo jedine semiacko, neviem ci nieco podobne este niekedy zozeniem.. neviete niekto posudit, co je to za odrodu, ma siroke listy a rozvetvuje sa ako diva...

Old Post 21-09-2003 v 11:23 AM
ribak je offline   Profil uživatele ribak   Find more posts by ribak   Foto galerie člena ribak   Click here to Send ribak a Private Message   Add ribak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marthen
Nový Člen

Karma uživatele Marthen - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 40

Cus Ja mam kytky mají 2.40 ale palice jsou jeste takove ridke ale velice silne je to shiva a doufam ze to zhutni obalene pliskirici us musim

Old Post 22-09-2003 v 07:54 AM
Marthen je offline   Profil uživatele Marthen   Find more posts by Marthen   Foto galerie člena Marthen   Click here to Send Marthen a Private Message   Add Marthen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 41

Mne zbyla jenom tahle pekna fotecka.
Nakej zmrd mi kyti ukrad vsecky.

Old Post 22-09-2003 v 11:40 AM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 42

fotecka je velika tak poydejc

Old Post 22-09-2003 v 11:45 AM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4932890 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív