Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Velikosti blizniček...........
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Astahoe
Stálý Člen

Karma uživatele Astahoe - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 53 

Obecné Velikosti blizniček........... Příspěvek č. 1

No,kvete mi to už asi 14 dní.A mám to na baloně.Vrátil jsem se včera z intru a jdu se podívat jak se mi o to máma stará a jak tak prohlížím paličky a kochám se pohledem,ustrnu...........

Normálně mají zatím všechny blizničky na paličkách tak 1-2,5 mm.Pěstuju poprvý a myslím,že tak nějak to má bejt.Ale koukám a je tam blizna a ta má fakt asi 6 mm.To budou časem takhle veliký všechny ???No,jestli jo,tak budu mít palice jak dělo

Kuřte cíga a mějte rakovinu,
Chlastejte a bějte pupek jak magor,
Hulte a mějte vypracovaný břiho vod smíchu

Old Post 06-09-2003 v 08:48 AM
Astahoe je offline   Profil uživatele Astahoe   Find more posts by Astahoe   Foto galerie člena Astahoe   Click here to Send Astahoe a Private Message   Add Astahoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greedy23
Stálý Člen

Karma uživatele greedy23 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 248 

Příspěvek č. 2

V pohode...moje bliznicky treba u Nebula Skunku maji pres 1cm (taky mi to qvete dyl)...

KE?

Old Post 07-09-2003 v 11:06 AM
greedy23 je offline   Profil uživatele greedy23   Find more posts by greedy23   Foto galerie člena greedy23   Click here to Send greedy23 a Private Message   Add greedy23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astahoe
Stálý Člen

Karma uživatele Astahoe - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 3

No.........tak je to hermec,neva a bylo to voprcaný,tak jsem to urval rovnou at pak nemám práci

Kuřte cíga a mějte rakovinu,
Chlastejte a bějte pupek jak magor,
Hulte a mějte vypracovaný břiho vod smíchu

Old Post 08-09-2003 v 19:44 PM
Astahoe je offline   Profil uživatele Astahoe   Find more posts by Astahoe   Foto galerie člena Astahoe   Click here to Send Astahoe a Private Message   Add Astahoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fernetman
Stálý Člen

Karma uživatele fernetman - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 4

Pěstuju poprvý a mám paldy asi ceňťák, doufám, že ještě vyrostou, dneska jsem jim dal nášup fosforu, takže doufám v obrouvskou úrodu.

Old Post 08-09-2003 v 19:58 PM
fernetman je offline   Profil uživatele fernetman   Find more posts by fernetman   Foto galerie člena fernetman   Click here to Send fernetman a Private Message   Add fernetman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kathos
Stálý Člen

Karma uživatele Kathos - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 5

Tak ja mam palky az 40cm dlouhy,takovy mensi salamy!

Old Post 21-09-2003 v 20:23 PM
Kathos je offline   Profil uživatele Kathos   Find more posts by Kathos   Foto galerie člena Kathos   Click here to Send Kathos a Private Message   Add Kathos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2008 - NEskorsi Balkonik - 30 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7479110 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív