Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » prvý grow Okno 2015
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 17

Čau,
ty igelitky jsou fakt dobrej nápad, posílám K, dík :+)
jinak kytickam se taky dari:+)

Old Post 14-06-2015 v 20:33 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuckon01
Stálý Člen

Karma uživatele kuckon01 - 81% PěstitelskáKarma uživatele kuckon01 - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 18




Ahoj growerzz :-D prinášam malý update...

Kvietky sú už 10 dní od zastrihnutia a jediná zmena ktorú som zbadal je že im enormne zhrubla stonka a skoro vobec sa tie rastlinky nerozvetvili nevedel by mi niekto povedať čo s tým robiť alebo ako postupovať dalej ? za všetky info dakujem

1.foto - pohľad z hora každá rastlina vyzerá skoro uplne rovnako
2 foto - jungle
3 foto - stavba rastliny (výška cca 60 cm)

sorry za otočenie fotiek

Naposledy upravil kuckon01 25-06-2015 v 14:01 PM

Old Post 25-06-2015 v 13:49 PM
kuckon01 je offline   Profil uživatele kuckon01   Find more posts by kuckon01   Foto galerie člena kuckon01   Click here to Send kuckon01 a Private Message   Add kuckon01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 19

Zdar, rostlina si vytvořila silný stonek aby mohla růst a pořádně se vetvit, žádnou vědu v tom nehledej...

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 25-06-2015 v 15:20 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuckon01
Stálý Člen

Karma uživatele kuckon01 - 81% PěstitelskáKarma uživatele kuckon01 - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 20




tak som s5 po dlhšej odmlke :-D pripájam pár foto dúfam teda že všetky kvetinkz čo ostali už budú samičky lebo som vytrhol už asi 12 samčekov.


Na obrázkoch sú 4 rastliny makro a rastlinky ktoré sú na balkone ostalo mi ešte 5 rastlín ktoré mám na inom mieste


chcel by som sa ešte spýtať či ked začnú kvietky kvitnúť či mám ostrihať listy alebo nehať nech rastie ako chce BTW na tej balkonovke pravidelne prestrihávam listy aby slniečko svietilo aj do stredu na tie menšie paličky a zdá sa mi že rastú rýchlejšie :-D

Naposledy upravil kuckon01 30-07-2015 v 15:06 PM

Old Post 30-07-2015 v 14:37 PM
kuckon01 je offline   Profil uživatele kuckon01   Find more posts by kuckon01   Foto galerie člena kuckon01   Click here to Send kuckon01 a Private Message   Add kuckon01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 21

No upřímně řečeno, názory na prostřihávání kytek se neshodují :-) Někdo prostřihuje, jiný zase ne. Já to nedělám, ale to neznamená že je to tak dobře. Já to ušmykám až po kose před sušením.
Venku to slunce prosvítí, takže pro outdoor vidím prostříhávání jako zbytečné. S indoorem nemám zkušenosti.
PS: na první grow to vypadá velmi dobře, kytky jsou krásně zelené a nesežrané. Můj první pokus dopadl mnohem ale mnohem hůř :-) Takže gratuluji!

Old Post 30-07-2015 v 15:30 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuckon01
Stálý Člen

Karma uživatele kuckon01 - 81% PěstitelskáKarma uživatele kuckon01 - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 22






tak som s5 po odmlke pripajam len aktualne foto ....rastliny su vsetky v kvete najdlhšia 4 týždne a ostane 2 ostali mi 4 velké rastliny cca 170 cm výška 130 šírka a 4 malé asi 110cm výška a 2-3 palice dostala ma vôňa ako z parfumerie :-D sladučká a jemne pikantná až citronova a uždibol som si vzorku potom ked usuším napíšem aj chuť :-D

foto 1. 4 velké kytky
foto 2. iný uhol pohľadu
foto 3. 4 malé kytky
foto 4. najväčšie paličky
foto 5. pokus o makro

Old Post 03-09-2015 v 12:42 PM
kuckon01 je offline   Profil uživatele kuckon01   Find more posts by kuckon01   Foto galerie člena kuckon01   Click here to Send kuckon01 a Private Message   Add kuckon01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuckon01
Stálý Člen

Karma uživatele kuckon01 - 81% PěstitelskáKarma uživatele kuckon01 - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 23



a ešte pripájam fotky balkoniku a okna
foto 1. balkon 3den kvet
foto 2. okno 4 týždeň kvet

Old Post 03-09-2015 v 12:56 PM
kuckon01 je offline   Profil uživatele kuckon01   Find more posts by kuckon01   Foto galerie člena kuckon01   Click here to Send kuckon01 a Private Message   Add kuckon01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-07-2017 - PrvnÍ Pokus Okno 2017 - 39 odpovědí
16-07-2017 - První grow 2k17 - 28 odpovědí
14-07-2016 - skromný grow 2016 - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9783050 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív