Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » AF - pár dotazů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
MildaSs
Nový Člen

Karma uživatele MildaSs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 33  

AF - pár dotazů Příspěvek č. 1

Zdravím mám pár dotazů ohledně Autofloweru. Něco jsem si tady načetl, ale abych v tom měl jasno.. . Semínka jsem zasadil do hlíny 2.4. cca 7.4 už začali vylézat.. a teď jsou už tak cca 10- 15 cm velké(zdají se mi hodně malé, nebo myslíte že se během toho dalšího měsíce tolik vytáhnou?..a už jim začínají vyrůstat pestíky, už z toho je poznat, že to jsou samice. Chci se zeptat, zda to není brzo?(ikdyž už to je 20 dní z hlíny no) mám to ještě v malých kelímkách(od jogurtu) a chci se zeptat, do jaké velikosti to mám dá, aby to v tom už dojelo? (mám tam Think different,dark devil) bylo to v předhnojeném substrátu, takže jsem to dnes poprvé hnojil na růst. A ještě kdy teda hnojit na ten květ? (autáč jedu poprvé)

Old Post 27-04-2015 v 18:29 PM
MildaSs je offline   Profil uživatele MildaSs   Find more posts by MildaSs   Foto galerie člena MildaSs   Click here to Send MildaSs a Private Message   Add MildaSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martinez
Stálý Člen

Karma uživatele martinez - 84% PěstitelskáKarma uživatele martinez - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 2

Čau.Všechno špatně.Zasadil si to moc brzo,ideál je začátek června aby si užili to nejhezčí počasí v roce a automaty pokud možno nepřesazovat ale dát rovnou na finální místo.Pokud si zvolil dobrou hlínu, hnojit na růst nemusíš.Až nahodí paličky tak můžeš přihnojovat na květ.Každopádně budeš rád když vůbec něco sklidíš,příště se sázenim ještě počkej.Měj se

Old Post 27-04-2015 v 19:12 PM
martinez je offline   Profil uživatele martinez   Find more posts by martinez   Foto galerie člena martinez   Click here to Send martinez a Private Message   Add martinez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
countryboy
Stálý Člen

Karma uživatele countryboy - 1% PěstitelskáKarma uživatele countryboy - 1% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 3

Nechcem rypat, ale kebysi viac cital ako sa pytal tak by si vedel a mohol si to naplanovat trosku lepsie. Cus vela stastia prajem nech sklidis aspon nieco

Old Post 27-04-2015 v 19:39 PM
countryboy je offline   Profil uživatele countryboy   Find more posts by countryboy   Foto galerie člena countryboy   Click here to Send countryboy a Private Message   Add countryboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MildaSs
Nový Člen

Karma uživatele MildaSs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 4

Myslíte, že to bude až tak špatné? :/ Jinak mám s těmi automaty zasazeny už i normální femky..u nich to není problém?

Old Post 27-04-2015 v 19:46 PM
MildaSs je offline   Profil uživatele MildaSs   Find more posts by MildaSs   Foto galerie člena MildaSs   Click here to Send MildaSs a Private Message   Add MildaSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 5

No podle me kdy sazet se presne neda rict ja sem nucenej poslednich par let kvuli prostoru jet jen par samonakvetaku na balkone. Loni sem zasadil podibne jako letos na zacatku kvetna stim ze sem sklizel nekdy v cervnu a hned jak sem kytky pokosil zasadil sem druhe kolo od konce cervna sice bych kecal kdybych rek ze od toho kvetna bylo lepsi pocasi protoze to si presne nepamatuju ale co si pamatuju je ze prvni kolo bylo povedenejsi co se tyce mnozstvy a tvrdosti palic. Genetika byla v obou pripadech stejna amnesia od dinafepu nebo jak se to pise .Jinak ja kytky nechavam v mensim kvetinacku tak do 3-4 patra pak je presazuji uz do finalnich kvetinacu stim ze sem kytky zacal hnojit az kdyz sly opravdu do palic. Muzu te sem hodit nejaky fotky ale to je asi zbytecny je tu toho vsude dost

____________________________________________________________________________

Old Post 28-04-2015 v 13:13 PM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MildaSs
Nový Člen

Karma uživatele MildaSs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 6

Zde je pár foto, jsou jeté ve skleníku a je vidět že už to sou samice...jsou to ty první 2 řady. https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/h...d3f&oe=559E8C7F

https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/h...368&oe=55CD0DF1


https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd....277837930f9d1b6

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd....6509f27da5889eb



Nemuselo by to být tak špatné ne? (Btw. musím je tedy teď co nejrychleji přesadit do finálního květníku)

Old Post 28-04-2015 v 18:44 PM
MildaSs je offline   Profil uživatele MildaSs   Find more posts by MildaSs   Foto galerie člena MildaSs   Click here to Send MildaSs a Private Message   Add MildaSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MildaSs
Nový Člen

Karma uživatele MildaSs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 7

Btw. když jsem koukal na galerii jednoho z uživatelů v květnu minulého roku...tak kytičky při 23 dnu vypadali dalo by se říci stejně

Old Post 28-04-2015 v 19:53 PM
MildaSs je offline   Profil uživatele MildaSs   Find more posts by MildaSs   Foto galerie člena MildaSs   Click here to Send MildaSs a Private Message   Add MildaSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MildaSs
Nový Člen

Karma uživatele MildaSs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 8

Tak za pár dní to bude 30.den od kdy začali pomalu klíčit..A vypadají nějak takto.

https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/h...290&oe=55DDDF23


https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd....1d68edf269cb8e0


https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/h...74a&oe=55D6CB9E

Old Post 05-05-2015 v 10:06 AM
MildaSs je offline   Profil uživatele MildaSs   Find more posts by MildaSs   Foto galerie člena MildaSs   Click here to Send MildaSs a Private Message   Add MildaSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witko69
Stálý Člen

Karma uživatele Witko69 - 32% PěstitelskáKarma uživatele Witko69 - 32% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 9

Člověče, zdá se mi to, nebo už ty trpasličí ženy se ženou do rozkvětu ? Asi ne, když píšeš, že se jedná o samice. Tak to už nepřesazuj..

"Breed the best, and forget the rest" - Luther Burbank

Old Post 05-05-2015 v 17:15 PM
Witko69 je offline   Profil uživatele Witko69   Find more posts by Witko69   Foto galerie člena Witko69   Click here to Send Witko69 a Private Message   Add Witko69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od MildaSs
Myslíte, že to bude až tak špatné? :/ Jinak mám s těmi automaty zasazeny už i normální femky..u nich to není problém?


Nebude, neměj strach... můžes si to krásně naplánovat na červenec, ale nikdo ti nezaručí že zrovna v červeneci nebude chcát víc než v červnu atp... to prostě nikdy nevíš ikdyž budeš plánovat jak chceš. Navíc ty dva možná tři měsíce to ještě bude trvat a květen / červen + začátek července je podle mě krásný. U nás kluci automaty sklízí i dvakrát za sezónu

U těch femek co tam máš si budeš muset klasicky počkat na podzim, nebo jim zatmívej ať taky dozrajou na tom nejlepšim slunci.

Old Post 05-05-2015 v 17:36 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MildaSs
Nový Člen

Karma uživatele MildaSs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 11

No já právě jedu automaty teď první rok, a takto jak to vidíte, tak to je. Myslíte, že to je špatné? Jsou ve skleníku..před pár dny jsem je přesazoval z kelímku do finálního 25l kýble. 2.4 jsem je dával do země(nebyly vyklíčené) takže nějak od 7.4 začali vylézat a u těch femek to vím, ty jedou pěkně..a ty automaty po přesazení se zatím nehnuli..bojím se, že se přepli a že už nepojedou, co myslíte?(podle fotek, jak říkám, jedu je první rok a nevím)

femky vypadají takto: https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/h...ca5&oe=55C999E6

Old Post 05-05-2015 v 17:50 PM
MildaSs je offline   Profil uživatele MildaSs   Find more posts by MildaSs   Foto galerie člena MildaSs   Click here to Send MildaSs a Private Message   Add MildaSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 12

Hele podle mě sou ok na to jak sou starý... těm automatu přesazování moc nesvědčí, ale neboj oni se vzpamatujou a ještě povylezou. U těch automatů je na výsledku znát každý malý zdržení... nakvejtat začnou jak pomalu dospívaj, přesazení by na to nemělo mít vliv, ale mělo to vliv na to vizuální "zpoždění" oproti femkám... ale moc bych to s nima neporovnával... jedině třeba s jinýma automatama.

Podle mě to máš dobrý, jen zbytečně nestresuj a nech jim čas... a v tom skleníku bacha na plísně a parazity (ve skleníku se totiž daří nejen kytkám). U skleníku je základ aby pořádně větral.

Jinak 25L na automat je podle mě až až... desetilitrovej by stačil. Já měl ve 20L dva metry velký kytky se "stonkem" na kterej ani nůžky na plech nestačily a to ty automaty mít nikdy nebudou. V menšim pak rychlejc vyschne substrát a dřív můžeš zalejt... čim víc takovej cyklů za týden, tím víc roste (aspoň já z toho vždycky měl takovej pocit, ale nijak podložený to nemam).

Naposledy upravil crazyben 05-05-2015 v 18:17 PM

Old Post 05-05-2015 v 18:06 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MildaSs
Nový Člen

Karma uživatele MildaSs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 13

Jéé tak to jsi mě potěšil, já už se tady strachoval, že jsem posral zrovna ty nejdražší semena Jj neboj větrám a jinak ta nádoba je 25l ale mám jí naplněnou tak těch 15-20l vím, že je to na ně moc..ale za jsem nechtěl, aby byli podsazené až moc pod hranou.. Takže podle tebe všecko ok? Jinak co jsem četl, tak automaty bývají 2,5 až 3 měsíce od zasazení..samozřejmě závisí na odrudě..já je mám ani ne měsíc, takže by ještě měli poporůst no

Old Post 05-05-2015 v 18:25 PM
MildaSs je offline   Profil uživatele MildaSs   Find more posts by MildaSs   Foto galerie člena MildaSs   Click here to Send MildaSs a Private Message   Add MildaSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 14

jj podle mě to neni taková tragédie jak tu psali, jen pro příště... pokud ta možnost je tak rovnou do finálních květináčů. Jinak to vypadá ok... do konce června ještě narostou toho bych se nebál.

Old Post 05-05-2015 v 18:37 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MildaSs
Nový Člen

Karma uživatele MildaSs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 15

Já jsem to udělal tak, že jsem je měl za oknem, kde mi svítilo slunce ráno cca do 11 a poté jsem se vždycky každý den přenášel po té 11 do skleníku, kde svítilo celý den. Děkuji opravdu jsi mě potěšil, já už jsem se bál, že to dopadne hodně špatně :/

Old Post 05-05-2015 v 19:21 PM
MildaSs je offline   Profil uživatele MildaSs   Find more posts by MildaSs   Foto galerie člena MildaSs   Click here to Send MildaSs a Private Message   Add MildaSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MildaSs
Nový Člen

Karma uživatele MildaSs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 16

Nějak se jim pořád nechce moc růst, jak rozdíly tam jsou znát, ale není to nic extra..ale mají ještě měsíc čas no :/ nebo kolik myslíte, když cca 7.4. začali vylézat?

Old Post 10-05-2015 v 19:22 PM
MildaSs je offline   Profil uživatele MildaSs   Find more posts by MildaSs   Foto galerie člena MildaSs   Click here to Send MildaSs a Private Message   Add MildaSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9203860 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív