Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » AF - pár dotazů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
EvzenTulipan
Nový Člen

Karma uživatele EvzenTulipan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 17

Je to ruzny. nektery autoslavove mi dozraly ve vejsce jako mas ted ty (auto blueberry od kamose (nevim kde sehnal regular) a pak jsem mel treba zhruba metrovyho mobydicka. Kazdopadne bejt tebou, tak si pripravuju uz druhy kolo a pristi mesic rozjed treti. Moc bych nesazel na to, co ti napisou na strankach banky, protoze kazdy seminko je stejne original. Treba od dinafemu jsem mel ve stejnej den zasazeny tri critical cheese a jeden mel zhruba do padesati cisel, jeden asi 15 navic a treti metr. Vsechny meli stejne podminky a stejnou vyzivu. Ale co mi chutnalo nejvic bylo auto somango od fair. bylo to tak sladky, az me z toho rozbolely zuby. Vynos tak do 30 na kyti

Old Post 10-05-2015 v 21:53 PM
EvzenTulipan je offline   Profil uživatele EvzenTulipan   Find more posts by EvzenTulipan   Foto galerie člena EvzenTulipan   Click here to Send EvzenTulipan a Private Message   Add EvzenTulipan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MildaSs
Nový Člen

Karma uživatele MildaSs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 18

Ok díky za rady, a myslíš, že se ještě vytáhnou? Jinak tento týden mám v plánu objednávat další kola no. Asi pojedu Fair seedse.

Old Post 10-05-2015 v 22:18 PM
MildaSs je offline   Profil uživatele MildaSs   Find more posts by MildaSs   Foto galerie člena MildaSs   Click here to Send MildaSs a Private Message   Add MildaSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EvzenTulipan
Nový Člen

Karma uživatele EvzenTulipan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 19

Jako o kousicek urcite ano, ale necekej o moc. Do tech peti cisel mozna s tim, ze zmohutni. Byt tebou tak si ty fair seeds pojistim jeste treba automazarem. Podle projetejch threadu co zde guys rozjizdeli to vypada slibne. Kazdopadne drzim palec. Ale sklenik a pod hnojkama z toho neco vytahnes

Old Post 11-05-2015 v 07:22 AM
EvzenTulipan je offline   Profil uživatele EvzenTulipan   Find more posts by EvzenTulipan   Foto galerie člena EvzenTulipan   Click here to Send EvzenTulipan a Private Message   Add EvzenTulipan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MildaSs
Nový Člen

Karma uživatele MildaSs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 20

Oukej, teď jsem měl právě Think different a Dark Devil ((( Jako ty fair seeds zkusím určitě nějakej autáč od nich a pak ještě k tomu asi něco dražšího, co by jste doporučily? Láká mě AutoMazar, AK 47 AUTO od natural seeds a možná zkusím ještě magnuma, nebo syup oboje od budhy.

Old Post 12-05-2015 v 16:44 PM
MildaSs je offline   Profil uživatele MildaSs   Find more posts by MildaSs   Foto galerie člena MildaSs   Click here to Send MildaSs a Private Message   Add MildaSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MildaSs
Nový Člen

Karma uživatele MildaSs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 21

Ano, tak jste měli pravdu, už o moc nepovyrostly a bude z toho na pár brček. Už mám doma klasiku 5xSyrup 5xmagnum a začnu klíčit prvního června

Old Post 22-05-2015 v 08:51 AM
MildaSs je offline   Profil uživatele MildaSs   Find more posts by MildaSs   Foto galerie člena MildaSs   Click here to Send MildaSs a Private Message   Add MildaSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6728120 seconds with 21 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív