Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Dutch passion vs. Other
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
MildaSs
Nový Člen

Karma uživatele MildaSs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 33  

Dutch passion vs. Other Příspěvek č. 1

Zdravím, chtěl bych se zeptat, na semínka značky Dutch passion. Letos to bude můj druhý pěst..rozmýšlím se mezi Dutch passion(bylo mi řečeno jako nejkvalitnější a to odpovídá i ceně) a na druhou stranu jsem chtěl zkusit "levné" Fair seeds(growshop seeds) Když jsem se na to koukal podrobněji kvalita/cena/výnos když třeba u těch levných Fair seeds je 5 semen za 315,-Kč (z toho na každou kytičku je třeba psaný výnos okolo 50g(Bubble gum)...nýbrž u Dutch passion jsou třeba 3 semínka za 650,-Kč(Think different, je psáno 250-300g- na kytičku, takže by se měla vyplatit o dost více, než levná seedbank) + samozřejmě je jasně prokazatelně lepší genetika osvědčená u DP..Do kterých by jste šli?

Old Post 25-03-2015 v 18:11 PM
MildaSs je offline   Profil uživatele MildaSs   Find more posts by MildaSs   Foto galerie člena MildaSs   Click here to Send MildaSs a Private Message   Add MildaSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 2

Ahoj, předně.. ty údaje o výnosu jsou dost často zavádějící, někdy se vztahují na m2 pěstební plochy, jindy na jednu outdoorovou kytku (ta může mít 3 metry že), takže se podle toho moc orientovat nedá. Pokud někde píšou velký výnos, znamená to "normální, střední znamená "malý"..

DP nabízí několik venkovních odrůd, které jsou v našich podmínkách ozkoušené. U levných semínek je to sázka do loterie. Pokud jim dáš dobré podmínky, určitě z nich něco vyroste, jen je potřeba volit modely s kratší dobou květu nebo určené přímo na out. Taková střední cesta by mohla být banka Sweet Seeds, která navbízí "fast verze". Každopádně na výběr je toho opravdu hodně ve všech cenových kategoriích

Pokud tě budou zajímat konkrétní modely, vyzkoušej hledání (odkaz vpravo nahoře)

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 25-03-2015 v 18:32 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 3

Podle toho pod čím budeš pěstovat. Jestli budeš jet dutch passion pod 1000w tak těch 250-300g bys moh mít, ale musela by to být obrovská kytka (tak okolo 1,5 až 2 metry). Jestli to pojedeš pod něčím slabším, tak určitě množství co udává seed banka nedosáhneš


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 25-03-2015 v 20:01 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MildaSs
Nový Člen

Karma uživatele MildaSs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 4

Chci to jet Outdoor, skleník, foliovník. A nevím si rady..jestli nejkvalitnější, nebo nejlevnější banky..:/

Old Post 25-03-2015 v 21:11 PM
MildaSs je offline   Profil uživatele MildaSs   Find more posts by MildaSs   Foto galerie člena MildaSs   Click here to Send MildaSs a Private Message   Add MildaSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 5

Zdravím
Tak to nakombinuj kup od každé něco a uvidíš. I od fair seeds se dá sklidit kvalitní materiál.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 26-03-2015 v 05:01 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jakiko1
Nový Člen

Karma uživatele jakiko1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 6

[účet odstraněn]

Old Post 26-03-2015 v 06:59 AM
jakiko1 je offline   Profil uživatele jakiko1   Find more posts by jakiko1   Foto galerie člena jakiko1   Click here to Send jakiko1 a Private Message   Add jakiko1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 7

Zdar,jak psali chlapi nademnou,ty výnosy co uváděj seedbanky jsou v podstatě o ničem..A kvalitní banku určitě neurčuje cena semen,i když je logický,že za kvalitu by si měli nechat řádně zaplatit..Ale už kolikrát se mi stalo,že drahý seeds pořádně zklamali!Trochu to je loterie!Já bych se spíš zaměřil na dobu zrání,než výnos..Brouzdej,hledej!informací tu o outdooru máš dost..Ať se zadaří!
Ještě mě napadlo,pokud chceš fakt jistotu,je tu spousta matkářů a s řezy máš nejlepší kvalitku za supr cenu(dle mě)...

Old Post 26-03-2015 v 14:24 PM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MildaSs
Nový Člen

Karma uživatele MildaSs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 8

Děkuji za rady, tak jsem se rozhodl takto, pro letošní pěst:
Dutch passion: Think Different – autoflowering
Royal queen seeds: Special Queen n. 1 - fem.
Fair seeds: Indoor MIX - fem.
Bubble Gum - autoflower
Sweet seeds: Dark Devil - autoflower

+ chci dát ještě určitě jedno kolo automatů...schválně jsem vybrla více seedbanků. které mě zajímali a sm se přesvědčím o kvaitě.

Old Post 26-03-2015 v 14:49 PM
MildaSs je offline   Profil uživatele MildaSs   Find more posts by MildaSs   Foto galerie člena MildaSs   Click here to Send MildaSs a Private Message   Add MildaSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 9

S tím indoor mixem na out kdo ví, ale jinak dobrej výběr

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 26-03-2015 v 15:35 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hvězdář
Stálý Člen

Karma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 10

Bubble Gum - autoflower

Tohle bych nejel, v out galerce se několikrát řešilo, že tyto semena nejsou autoflower. Kup si raději auto AK47 od Natural seeds, v podstatě za stejné prachy, jelo to tady půlka groweru a spokojenost.

Old Post 26-03-2015 v 15:43 PM
Hvězdář je offline   Profil uživatele Hvězdář   Find more posts by Hvězdář   Foto galerie člena Hvězdář   Click here to Send Hvězdář a Private Message   Add Hvězdář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MildaSs
Nový Člen

Karma uživatele MildaSs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 11

No ono vlastně ten balíček je pojmenovaný Indoor mix, ale přitom v něm jsou normální femky..great white shark, 2x WW, black domina a AK47xnorthern light - což jsou ve svých balíčcích prodávány jako out jinak chci za pár týdnu ještě dokoupit shamana, automazar,autoultimate...a ještě uvažuji nad powerplantem...vše od Dutch passion

Old Post 26-03-2015 v 16:07 PM
MildaSs je offline   Profil uživatele MildaSs   Find more posts by MildaSs   Foto galerie člena MildaSs   Click here to Send MildaSs a Private Message   Add MildaSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 12

Byl bych ohledně DP dost opatrnej,ale třeba to už je jinak,např:

http://grower.cz/pestovani/marihuana/tema/t-22194.html
http://grower.cz/pestovani/marihuana/tema/t-64798.html
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Náhoda je příjemný polštář k odpočinku pro všechny,kteří by chtěli vše to božské,naplněné smyslem a ukazující cíl,z kosmu vyloučit,a to ve prospěch jalové myšlenky,že vesmír postrádá účelné uspořádání a že vznikl sám ze sebe. H.FRITSCHE

Old Post 27-03-2015 v 06:36 AM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MildaSs
Nový Člen

Karma uživatele MildaSs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 13

Jeejda..a já čekal, že je to opravdu kvalita..:/ to mě teda dos zklamali :/ No nic, objednal jsem zboží ze 4 různých bank, tak se i podívám jak to z které půjde..jestli to bude dobré objednám s z nich tedy něco dalšího a možná zkusím ještě nějakou jinou popřípadně.(ještě mě láká Budha seeds,dinafem...uvidím jak se osvědčí ten DP s think different )

Old Post 27-03-2015 v 09:25 AM
MildaSs je offline   Profil uživatele MildaSs   Find more posts by MildaSs   Foto galerie člena MildaSs   Click here to Send MildaSs a Private Message   Add MildaSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 14

Od Dinafem jsem uz jel hodne AF.A za tu cenu bych nedoporucoval,malej vynos,ridky palice a nic moc chut.Ale zase obsypanost byla hodne dobra i ucinek.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 27-03-2015 v 09:31 AM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MildaSs
Nový Člen

Karma uživatele MildaSs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 15

No já to bral podle historie bank a logicky jsem to vzal podle ceny(a kvality seedbank)..ikdyž neříkám, že z fair seeds nemůže být něco dobrého..tak jsem je taky zkusil. A další věc je ta, že fair seeds/growshop seeds..nabízejí takové běžné modely..co v okolí má kdejakej strejda.. (jack,ww,wr) taková ta klasika...ale neříkám, že to je špatně..

Old Post 27-03-2015 v 10:58 AM
MildaSs je offline   Profil uživatele MildaSs   Find more posts by MildaSs   Foto galerie člena MildaSs   Click here to Send MildaSs a Private Message   Add MildaSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 16

ja tez nemam s dp dobre zkusenosti. Koupil sem si takovej mix 6 kusu za 1200 a vyrostlo jedno seminko ktere pak chciplo D a jedno mi prislo rozmackany ale to byla vec prodejce seminek. Od te doby jedu uz jen rizky

Kvalita predevsim!

Old Post 20-04-2015 v 12:07 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-03-2014 - Mazar od Dutch Passion -seno - 4 odpovědí
15-03-2014 - dutch passion prosím rady - 3 odpovědí
26-03-2011 - Dutch passion - Twilight - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1121780 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív