Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 6x lsd
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
lošík
Nový Člen

Karma uživatele lošík - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 8  

6x lsd Příspěvek č. 1

zdar kluci, jsem začátečník a zkouším lsd , nemám žádný stan , mám jen skřín š100 x d50 x v180 vylepenou diamantovou folií , a nastal mi menší problém, zespodu mu začínají žloutnout kytky a přitom ph mam konstantní , myslíte že to může být tím že jsou přelité vodou ?

Old Post 30-01-2015 v 17:58 PM
lošík je offline   Profil uživatele lošík   Find more posts by lošík   Foto galerie člena lošík     Add lošík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

Dlouhodobější přelití může zapříčinit uhnívání kořenů a následně až úhyn rostlin. Takže ano, pokud je máš přelitý může to být tím. Při přelití kytky zastaví růst a celkově zchřadnou.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 30-01-2015 v 18:49 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lošík
Nový Člen

Karma uživatele lošík - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 3

děkuji za radu, to je přesně ono, chtěl bych se ješte zeptat, jestli po snížení dávky vody budou kytky zdravé? když jsem zjistil tento problém, nechal jsem si poradit od známého, a ten mi řekl že to bude přelitím, tak jsem vynechal 2 dny bez dávky vody.... jak bych mněl pokračovat ? dík ...... groweru zdar lošik

Old Post 31-01-2015 v 15:28 PM
lošík je offline   Profil uživatele lošík   Find more posts by lošík   Foto galerie člena lošík     Add lošík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 4

Člověk kterej se pustí do indoor pěstování by už měl vědět jak zalévat - http://grower.cz/pestovani/navody/z...nojeni/7.html#3
Předpokládám že jsou v hlíně což si ovšem nezmínil.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 01-02-2015 v 10:56 AM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 5

no a jesli si je mnel prelity a uhnily ti koreny tak budes potrebovat rychle novy a zdravi a cim pak asi je podporime?? no odpovedi je hodne v tvem pripade bych sahl po plne davce korenaku.

Old Post 01-02-2015 v 14:08 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 6

lošík: ještě rada jak se vyhnout přelití, nezalívej podle nějakýho harmonogramu (např co druhej den) ale zalívej jen pokud substrát dokonale proschnul. Na to je nejlepší metoda, potěžkat květináče. Dokonale proschlej je jako peříčko oproti zalitýmu. Rychle se ti to dostane do oka a pak vždy víš jestli už zalít nebo ne. Konopí nerado stojí ve vodě tak na to mysli a zalívej až bude květináč lehkej. Ať se daří.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 02-02-2015 v 12:11 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lošík
Nový Člen

Karma uživatele lošík - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 7

děkuji všem za mnoho rad, astronaute co by jsi mi doporučil za stimulátor ?

Old Post 07-02-2015 v 16:19 PM
lošík je offline   Profil uživatele lošík   Find more posts by lošík   Foto galerie člena lošík     Add lošík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xdoom
Nový Člen

Karma uživatele xdoom - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 8

V první řadě bych dodal nějaké foto, abys tomu ještě neuškodil přelití je jedna věc a nedostatek živin druhá.

Old Post 07-02-2015 v 19:51 PM
xdoom je offline   Profil uživatele xdoom   Find more posts by xdoom   Foto galerie člena xdoom   Click here to Send xdoom a Private Message   Add xdoom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lošík
Nový Člen

Karma uživatele lošík - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 9

bohužel, už jsem se o to pokoušel, ale stále jsem nepřišel nato, jak se sem přidává foto

Old Post 01-03-2015 v 10:15 AM
lošík je offline   Profil uživatele lošík   Find more posts by lošík   Foto galerie člena lošík     Add lošík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od lošík
bohužel, už jsem se o to pokoušel, ale stále jsem nepřišel nato, jak se sem přidává foto

http://grower.cz/pestovani/navody/d...azky/16.html#93

Old Post 01-03-2015 v 10:17 AM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lošík
Nový Člen

Karma uživatele lošík - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 11

díkes, tady je foto

Old Post 01-03-2015 v 10:24 AM
lošík je offline   Profil uživatele lošík   Find more posts by lošík   Foto galerie člena lošík     Add lošík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 12

Takže Pm máš zakázáné,tak to napíšu tady.
Pokuď děláš všechno správně a přesto ti to fotku nenahraje ,je možné že máš tu fotku v příliš velkém rozlišení.Změnit velikost můžeš třeba v programu Malování (pixel).

Old Post 01-03-2015 v 10:47 AM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-01-2015 - 6xlsd 600w - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1375440 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív