Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Mango je Kamarád konopí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Pohodička Mango je Kamarád konopí Příspěvek č. 1


Tohle mi nedalo, tak jsem Vám to musel napsat. Je dokázáno, jestliže před užitím konopí žvýkáte Mango které obsahuje látku
Myrcen, umocníte tím účinnost konopí. Důkaz zde : http://psychotropicon.info/cs/myrce...a-mangos-essen/
Mango je ale u nás šííííleně drahé, tak si ale dejte pozor, protože s poptávkou roste cena.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 10-01-2015 v 15:01 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jatro
Stálý Člen

Karma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 612 

Příspěvek č. 2

Nekde jsem cetl, ze by melo jit o zrale mango. Coz u nas, je tez problem.
Udajne jde pouzit i mango v prasku. Tedy ususene a rozemlete. Pouziva se v asijske kuchyni

Monitoringy Médií - zpravy o konopi ZDE

Old Post 10-01-2015 v 16:39 PM
jatro je offline   Profil uživatele jatro   Find more posts by jatro   Foto galerie člena jatro   Click here to Send jatro a Private Message   Add jatro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 3


Co jsem vyčetl, tak "funguje" jedíně čestvé mango anebo 100% džus.
Čím vetši a "masitější"mango,tim obsahuje více látky Myrcene.
Má se sníst asi 20 minut před hulením a má zvýšit efekt,až o 15% do 30% v závislosti na rozdílném lidském organismu a mnoho jiných faktorů.

Jinak díky za tip,určitě vyzkouším.

Old Post 11-01-2015 v 09:51 AM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od jatro
Nekde jsem cetl, ze by melo jit o zrale mango. Coz u nas, je tez problem.
Udajne jde pouzit i mango v prasku. Tedy ususene a rozemlete. Pouziva se v asijske kuchyni


Co je zrálé mango za problém? Koupíš nezralé a necháš pár dní nad topením. Dělám to takhle se vším a nikdy no problem

Old Post 11-01-2015 v 14:38 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jatro
Stálý Člen

Karma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 612 

Příspěvek č. 5

Priklad: koupis rajcata v marketu a nikdy jako rajcata nechutnaji.
To je podle meho ten rozdil. U nas, to neni kvalitni.

Monitoringy Médií - zpravy o konopi ZDE

Old Post 11-01-2015 v 14:50 PM
jatro je offline   Profil uživatele jatro   Find more posts by jatro   Foto galerie člena jatro   Click here to Send jatro a Private Message   Add jatro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 6

Mangový prášek, no nevím , to už raději samoz. Mango. Co se týče 100% džusu, tak ten jsem snad v ČR nikdy neviděl, leda tak možná v obchodě pro Snoby /dříve Tuzex / za 500kč, ale stejně tam určitě bude nějaká chemka, éčka, konzervant, stabilizátor a tisíc dalších hnusů.
Takže fakt jen samotné Mango. Zralé se neprodává, takže jak tu psal Skaff, koupit nezralé, což je u nás normální u všech tropic. citrusů a nechat pár dní v teple. Podle toho co jsem vyčetl z chemické analýzy Myrcenu, tak stačí pár kousků zralého Manga rozkousat a pak za chvilku vyčadit tu naší bylinku.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 11-01-2015 v 14:53 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 7

Ještě trocha faktu o Myrcenu...
Myrcen je zodpovědný za sedativní efekt silných indických odrůd. Uvolňuje svalstvo a pomáhá usnutí. Další jeho účinky jsou antimikrobiální, antiseptický, analgetický, antioxidační, antidepresivní, protirakovinný, protizánětlivý. Myrcene ovlivňuje propustnost buněčných membrán a tak se více THC dostává do mozkových buněk.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 13-01-2015 v 17:20 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 8

díky za tip, hned ho běžím shánět .)
btw - napadá mě sušené mango, to by nefungovalo?

carpe diem

Old Post 13-01-2015 v 18:23 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 9

Sušené bych nedoporučil, nejlepší je zralý plod. Nakrájet na kousky a rozmixovat na kaši, pak v sníst resp. vypít, počkat tak 30 min než se uvolní do těla Myrcen a poté aplikovat bylinku. Vyzkouším a napíši report.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 14-01-2015 v 15:02 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liverone
Stálý Člen

Karma uživatele Liverone - 90% PěstitelskáKarma uživatele Liverone - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 10

Zdar
Na silvestra sme to vyskušali a bola to uplna sila. Odporučam !!


Old Post 14-01-2015 v 15:42 PM
Liverone je offline   Profil uživatele Liverone   Find more posts by Liverone   Foto galerie člena Liverone   Click here to Send Liverone a Private Message   Add Liverone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 11

Přesně tak, jen to chce to pravé zralé Mango. Také mám report od známého, který mi potvrdil účinnost konopí tak o 50 % resp. efekt vnímání a hloubku spirituality. Každopádně se to asi pozná na modelu, který už tělo a mysl zná.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 14-01-2015 v 15:49 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 12


tak přátelé, včera jsem to zkusil - ovšem místní vietnamec měl na skladě jen nektar 41% (viz obrázek).. hele, ono to fungovalo! taky to tedy mohla být autosugesce, ale moc tomu nevěřím.. model, který si dávám už cca 10 dní, najednou makal jak blázen.. vaše zkušenosti?!

carpe diem

Old Post 14-01-2015 v 18:20 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PfejrzManiac
Stálý Člen

Karma uživatele PfejrzManiac - 95% PěstitelskáKarma uživatele PfejrzManiac - 95% PěstitelskáKarma uživatele PfejrzManiac - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 13

Tak jsem nakoupil Manga, jedno je zralejsi, takze dneska to otestuju

Old Post 15-01-2015 v 14:56 PM
PfejrzManiac je offline   Profil uživatele PfejrzManiac   Find more posts by PfejrzManiac   Foto galerie člena PfejrzManiac   Click here to Send PfejrzManiac a Private Message   Add PfejrzManiac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 14


Ten Juice by to chtělo 100% ale ten jsem snad nikde neviděl, ale i tak ten od Jumexu ujde. Já jsem koupil sušené-kandované Mango plátky za 20 kč, tak vyzkouším.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 15-01-2015 v 15:33 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Martin666
Co se týče 100% džusu, tak ten jsem snad v ČR nikdy neviděl, leda tak možná v obchodě pro Snoby /dříve Tuzex / za 500kč, ale stejně tam určitě bude nějaká chemka, éčka, konzervant, stabilizátor a tisíc dalších hnusů.


http://www.bazalkahk.cz/zbozi/bazal...00-200ml-ceres/

Old Post 15-01-2015 v 21:26 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 16

Tak myslím, že mají u Bazalky o kšeft postaráno, cena je sice šílená, ale na jedno doplnění by to mělo v pohodě stačit

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 15-01-2015 v 21:31 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4717890 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív