Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » ONDRiX GROW 1# 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
hostitel333
Stálý Člen

Karma uživatele hostitel333 - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 176  

Příspěvek č. 17

fedousek: mě by zajímalo, co ty si někdy vypěstil? a jestli blbě nevidím a umím čist, tak jsem reágoval na větu, že ONDRiX neměl možnost sehnat řezy, přitom x výborných matkářů je po celé republice dosti

Old Post 25-12-2014 v 16:12 PM
hostitel333 je offline   Profil uživatele hostitel333   Find more posts by hostitel333   Foto galerie člena hostitel333   Click here to Send hostitel333 a Private Message   Add hostitel333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od hostitel333
fedousek: mě by zajímalo, co ty si někdy vypěstil? a jestli blbě nevidím a umím čist, tak jsem reágoval na větu, že ONDRiX neměl možnost sehnat řezy, přitom x výborných matkářů je po celé republice dosti



za prvé - reagoval sem na tento příspěvek níže od tebe, kde přitakáváš MUMUK, takže asi opravdu blbě vidíš :-D
"kde vidíme problém? všude ...trochu ti to nakousknul kolega MUMUK"

za druhé - matkářů je dost, to jsi neřekl žádnou novinku, ale třebas já osobně nepojedu 300km, abych si vyzvedl ubohých 15 klonů, to by mě to vyšlo na pěknej ranec...to můžou dělat borci, co nehledí na peníze a nebo jedou pro hromadu klonů...
cca by mě to vyšlo na 2500kč minimálně a věř nebo ne, když jedu ze semen tak mě to vyjde na 1000kč maximálně...

za třetí - co sem kdy vypěstil??? myslím si, že ti to může být úplně jedno :-D :-D

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 25-12-2014 v 17:18 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hostitel333
Stálý Člen

Karma uživatele hostitel333 - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 176  

Příspěvek č. 19

házíš moudra a přitom píšeš blbosti, kor v tomhle posledním příspěvku...300km a 15ks na 2500Kč a kdyby to bylo jak píšeš, tak 1500Kč je velký rozdíl jednou za 3-4měsíce? seš k smíchu

Old Post 25-12-2014 v 17:30 PM
hostitel333 je offline   Profil uživatele hostitel333   Find more posts by hostitel333   Foto galerie člena hostitel333   Click here to Send hostitel333 a Private Message   Add hostitel333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od fedousek



za prvé - reagoval sem na tento příspěvek níže od tebe, kde přitakáváš MUMUK, takže asi opravdu blbě vidíš :-D
"kde vidíme problém? všude ...trochu ti to nakousknul kolega MUMUK"

za druhé - matkářů je dost, to jsi neřekl žádnou novinku, ale třebas já osobně nepojedu 300km, abych si vyzvedl ubohých 15 klonů, to by mě to vyšlo na pěknej ranec...to můžou dělat borci, co nehledí na peníze a nebo jedou pro hromadu klonů...
cca by mě to vyšlo na 2500kč minimálně a věř nebo ne, když jedu ze semen tak mě to vyjde na 1000kč maximálně...

za třetí - co sem kdy vypěstil??? myslím si, že ti to může být úplně jedno :-D :-D


zdarec,

chcel by sem trochu argumentovat,kazdy kdo skusi dobre klony tak sa k semenam len malokto vrati... jasne je moc ludi co idu iba zo semen,ale to len preto,ze neskusili klony...

ked si kupis 15ks. kvalitnych femin.semen od dobrej seed banky( Og Raskal,Dj Short,mr.Nice,Dna,Apothecary Genetics,The Cali Connection, Serious Seeds, B.O.G. Seeds ,Soma Seeds , The Flying Dutchmen),a mnoho dalsich, tak ta to vyjde ked dobre pocitam okolo 120€(3300kc.),a to u nekterych bank za taku sumu tolko semen nekupis, a ty tu napises taku picovinu,ze jet 300km pro 15klonu je moc,tak uz len podla teho mozem usudit,ze si odjel akurat nejaky out ze semena ktere ti vypadlo z gripaku...

jezdival sem pro klony 120km uplne bezne,a stalo sa ze pri rozsireni genetiky na sk sem jel aj 400km a trebas pro 2klony.
a klido sem bol rozhodnuty,ze za jeden klon sem ochotny dat aj 50€(1400kc)

takze s teho usudzujem,ze ty si dobru genetiku od dobreho matkara, ne ze nemal,ale ty si ju ani nevidel,tak by sem zatal vubec nic nekomentoval.

Old Post 25-12-2014 v 18:37 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 21

aby sem ti to tu zbytecne nezasiral,tak ti aspon poradim jak trochu usetrit,zacni im svietit 12/12 a mas vyriesenu aj pohlavnu dospelost kiti ktora pri periode 12/12 zacne nakvitat okolo 5-6tyzdna,a urcite samci zacnu nakvitat skorej jak samice...

Old Post 25-12-2014 v 18:47 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 22

to hostitel333 : ze pisu blbosti? Vzdyt mi nemuzes nic vyvratit, pisu hola fakta na ktere nemas co rict... a jen tak mimochodem, tak 1500kc je pro me dost a jestli ti to je k smichu, tak jsi asi bez pochyby fracek vydrzovany rodici, bez svoji rodiny a jakychkoliv zavazku. Nebo ses milionar, ale to je jina kapitola...

to sailinder : ty si kupuj klony treba za miliony, to mi je vis kde, jelikoz jsi trochu odbocil od tematu... ja koupim semena za 1000 a udelam 0,9g/watt. Proc mam kupovat klony, platit za benzin a travit cely den v aute, kdyz udelam zhruba stejne pri mem stejnem setupu?

Jinak abych se vratil na zacatek, tak se jednalo o to, ze nekteri souhlasi s tim, ze klony jsou ve vsem jednoznacne lepsi. Ja udal nazorny priklad toho, ze se mi nevyplati jet z klonu, ze ze semen to muze taky byt stejne dobre...
Kazdopadne bych tu nerad spamoval, tak jestli mi nekdo chce psat, vysmivat, diskutovat, co sem kdy vypestoval, nevypestoval, videl a nebo nevidel, dohadovat o me soukrome zkusenosti a rikat, ze je to nesmysl, tak prosim SZ... DEKUJI

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 25-12-2014 v 19:21 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hostitel333
Stálý Člen

Karma uživatele hostitel333 - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 176  

Příspěvek č. 23

jsem rád, že někdo tomu rozumí a netlachá tady kecy do tmy , díky sailinder, je vidět, že jsi už taky něco odjel

Jinak ONDRiX, klidně si to nech od módů promazat

Old Post 25-12-2014 v 19:21 PM
hostitel333 je offline   Profil uživatele hostitel333   Find more posts by hostitel333   Foto galerie člena hostitel333   Click here to Send hostitel333 a Private Message   Add hostitel333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hostitel333
Stálý Člen

Karma uživatele hostitel333 - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 176  

Příspěvek č. 24

0,9g/watt??? tím bych se moc nechlubil, kor když "papír snese všechno a realita je jinde co?"

Tak jestli je pro tebe navíc výdaj měsíčně cca 300-500Kč, tak tě lituji , fracek od rodičů ani milionář nejsem, ale investovat do koníčka o 500Kč navíc za měsíc mi přijde zanedbatelný výdaj, tak nepiš hovna a pěstuj si ze semen za litr

Old Post 25-12-2014 v 19:27 PM
hostitel333 je offline   Profil uživatele hostitel333   Find more posts by hostitel333   Foto galerie člena hostitel333   Click here to Send hostitel333 a Private Message   Add hostitel333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 25

hosi nehadejte se :-D,nekdo proste to chce delat dobre a dela to,a investuje do toho,a zkousi novy veci a nekdo to jede jenom z nudy porad stejne ze semen za litr...

Old Post 25-12-2014 v 20:33 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witko69
Stálý Člen

Karma uživatele Witko69 - 32% PěstitelskáKarma uživatele Witko69 - 32% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 26

Ze semen je pest zajimavejsi. Klony jako ze jo, ale vlastni. To je skoro jako jit na snidanido mekace, polotovar.
Vlastni nazor, vlastni zkusenost. At si kazdy dela co cchce a jak se mu zlibi. Svoboda je svoboda.

Old Post 25-12-2014 v 21:42 PM
Witko69 je offline   Profil uživatele Witko69   Find more posts by Witko69   Foto galerie člena Witko69   Click here to Send Witko69 a Private Message   Add Witko69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 27

Lidi hoďte se do klidu, když chce někdo jet ze semen, ať si klidně jede.
To je přece každýho volba.

Nuda je pro mne jet kolo z řízků z jedné genetiky = všechno uniformní a v jedné výšce. To by snad pomalu zvládla cvičená opice.

Já mám v jednom kole třeba kytky z klonů a do toho i kytky ze semen, a aby to nebyla nuda klidně 5 a více genetik. A pěkně smíchaný indiky se sativama a pak se s tou výškou poper. To je práce pro mistry

To, že si zkusí odjet pěst ze semen není vůbec na škodu, kupa zkušeností do budoucna.

Zkrátka každému podle jeho chuti.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 26-12-2014 v 13:52 PM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mumuk
Stálý Člen

Karma uživatele mumuk - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 28

Je to každého věc jestli jede se semen nebo z řezu to je jasné ,myslím že se tu hodně lidi snažilo říct svůj názor a trochu se to zvrhlo obě varianty mají své výhody a nevýhody je to uhel pohledu pokud někdo chce větší rozmanitost tak ok ale i u řezu to jde (víc odrůd )
A že je umění jet třeba 5genetik naráz to není pravda je stim víc práce to jo
A nakonec úspora energie to jasna výhoda
Ale jak jsem psal je to fuk pokud se to kolegovi zamlouvá je to jeho věc
At to roste

Old Post 27-12-2014 v 07:25 AM
mumuk je offline   Profil uživatele mumuk   Find more posts by mumuk   Foto galerie člena mumuk   Click here to Send mumuk a Private Message   Add mumuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 29

Rozhodne, pokud bych si mel vybrat mezi kolem ze semen VS kolem z uniformnich rezu, tak volim seminka, neni vetsi nuda, nez jet kolo z jednoho druhu reziva.
A jak pise čepra, teprv kolo, kde je mix indik, sativ, hybridu co nejvetsiho poctu rostlin je teprv parada a to nejvetsi posusnanicko.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 27-12-2014 v 09:00 AM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 30

Seminka jsou cool ze semen jsem nikdy nedotahl zadne problemy padli atd. Rezy pokud bude dobrej a spolehlivej matkar jsou taky v poho,muze mit i vice matek takze ten pest nemusi byt tak uniformni.micmene za mne jsou seminka COOL
a tak nejak mi prijde cela tato debata o hov..ne



Old Post 27-12-2014 v 09:43 AM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ONDRiX
Stálý Člen

Karma uživatele ONDRiX - 76% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 31

to vendiz : mam digitální předřadník svítím na ně jen na 50% tj. 300w

to sailinder : můžeš prosím tě více rozepsat jak jsi to myslel s tím svícením 12/12 jakože už ted bych měl začít 12/12 když to jsou reguléry

no a něco k tomu proč jedu ze semen : kolega který mi se vším pomáhal kdysi křížil odrůdy tak měl ještě nějaké semča měl vždycky šílené bomby tak jsem to prostě zasadil příště to třeba zkusím s těch řezů.. za chvilku sem hodím co to tam vlastně mám..

ONDRiX 1# 600W

Old Post 27-12-2014 v 11:10 AM
ONDRiX je offline   Profil uživatele ONDRiX   Find more posts by ONDRiX   Foto galerie člena ONDRiX   Click here to Send ONDRiX a Private Message   Add ONDRiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ONDRiX
Stálý Člen

Karma uživatele ONDRiX - 76% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 32

tak tedka k těm odrůdám :
8x Fatal Flower x Mazar
5x White Skunk x Skunkon
4x Blue Hell x Amnesia Gold
4x White Siberian
2x Hazir AUTO
2x Sweet Critical
2x Shiva Shanti
2x Amnesia Gold
2x White Diesel
1x Sweet Somango
1x Alien Black x Bery Kush
1x Lady Dana AUTO

ONDRiX 1# 600W

Old Post 27-12-2014 v 11:31 AM
ONDRiX je offline   Profil uživatele ONDRiX   Find more posts by ONDRiX   Foto galerie člena ONDRiX   Click here to Send ONDRiX a Private Message   Add ONDRiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-03-2020 - 2. Grow 600w - 10 odpovědí
29-04-2013 - Prvý Grow 400W - 32 odpovědí
26-03-2020 - 1. Grow 600w - 220 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6577150 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív