Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250W - 1.Indoor - domácí skříň | za málo peněz (snad) hodně muziky...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
B&B
Nový Člen

Karma uživatele B&B - 41% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 3 

250W - 1.Indoor - domácí skříň | za málo peněz (snad) hodně muziky... Příspěvek č. 1



Zdravím growery, už delší dobu jsem přemýšlel nad využitím vestavěné skříně u nás v panelákovém bytě na pěstování, tak jsem se do toho pustil a finální výsledek můžete vidět na pár fotkách dole. Teplota se mi drží okolo 25-26 stupnů a vlhost na 70-80% (rosička, PETky s vodou, namočené utěrky rozvěšené okolo). Domácí vestavěná skřín - posuvné příčky super věc na regulaci výšky lampy / květináče. Cirkulaci zajištují 2 odvody vzduchu jeden na horejšku skříně a druhý vespod pod kytkou + větráček z PC. Odfuk zajišťuju, tak že zavírám pouze hlavní dveře a dvířka nahoře nechávám otevřené = krásná cirkulace vzduchu (červené šipky ukazují ofuky).

SET PŘÍSLUŠENSTVÍ

250W sodík (růst a květ výbojky zvlášť)
stínítko zatím chybí
teploměr
alobal (reflexni potah na zdi)
rozprašovač
kropáček
odměrka

SET KYTÍ

1x Cindy GG (BlimBurn seeds)
Substrát (hlína na pokojové rostilny + perlit + písek + keramzit na dno)
květináč 2,5L (růst) 8,5 (květ)
PETka (odvod vlhka)

SET HNOJIV

Get Root (Dutch Pro) 1:1000
Flora Duo (General Hydroponics) na růst i květ (kombinace 2 složek)
popř. ještě dohnojovat biohumusem

Pokusím se o co nejlepší výsledek, budu sem průběžně přidávat fotky uprav a tweaků skříně, budu rád za jakékoliv připomínky / náměty, je to můj 1. Indoor...

Dnes jsem zasadil vyklíčené semínko do země, uvidíme jak to dopadne

Old Post 21-11-2014 v 21:17 PM
B&B je offline   Profil uživatele B&B   Find more posts by B&B   Foto galerie člena B&B   Click here to Send B&B a Private Message   Add B&B to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 2

čau, čím to naně teď svítíš ?
až tam prdneš sodu 250 mám obavu že to neuchladíš
dále můj názor je že svítit na jednu kytku 250 HPS je strašný plýtvání energii
to je jako pod 600w jet jen 2-3 kytky a to je nesmysl
dále alobal jako odrazová folie je velice neefektivní to bys možná udělal líp kdybys to natřel na bílo ale radši bych koupil z nakyho shopu kvalitní folii pro tyto učely metr tě vyjde cca 30,- daleko lepší nežalobal

substrát na pokojovky - nebrat

moc nechápu to rozložení ventilace ...

Old Post 21-11-2014 v 21:42 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
B&B
Nový Člen

Karma uživatele B&B - 41% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 3

Teď jen nějakou 100W ze světla v pokoji, ale teprve dneska sem tam prdnul semínko, sodík by měl být behem pristiho tydne, tak snad cajk, jinak potom budou jeste 2x rizky Magic Bud tak to prdnu dovnitř = 3 kytičky pod 250W už zní rozumněji ne? A alobal byl nouzovka, celý je to dělaný, aby náklady byly co nejnižší. Popřemýšlím o folii / barvě.

No a dále ten substrát nebrat proč? Mam ho mixlej s perlitem a pískem + keramzit mam vrstvičku na dně, to by mělo bejt v cajku ne? Semínko mam zasazený po naklíčení ve vatičce, kdy by mělo ukázat první lístečky? 23 dny ne? A má cenu svítit "do hlíny" do té doby nebo stačí počkat na první lístečky..?

Jinak na ventilaci musím jeste maknout, ale 25 stupnu co se mi tam drzi je dobry a to mam oba ty privody na půl, až tam prdnu sodík, půjdou do plnejch + vetráček, takže by to mělo v pohodě cirkulovat...

Old Post 21-11-2014 v 21:53 PM
B&B je offline   Profil uživatele B&B   Find more posts by B&B   Foto galerie člena B&B   Click here to Send B&B a Private Message   Add B&B to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 4

nejde o to jak je mixlej substrat ale složení to substratu
co vim tak složením vubec nevyhovuje a dále je tam velké ryziko že si přitáhneš
nakeho škudce .

velikost skříně ?

Old Post 22-11-2014 v 07:09 AM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 5

Ahoj na kytku svit az vyleze z hliny.3kytky se daj.Budes to muset hodne zastipavat a dratkama(kolinkama)ohejbat at to poradne vyplnis.K ventilaci:ten pritah pod tou polickou neni mic dobrej napad.mel jsi ho dat tesne nad kvetinace(castecne by ti poslouzil i jako ofuk na kytky)Ty policky si nemyslim ze bude dobrej napad.Cim mensi prostor tim se ti to bude vic prehrivat.Bejt tebou sehnal bych si jeste jeden PC vetrak a namiril bych ho primo na vybojku.Dost ti to pomuze s teplotou.250w uz dokaze zatopit.Alobal bych taky dal dolu.lepsi nez alobal je i tahle obyc folie(je i levna)http://www.grow4u.cz/shop/detail/82...m2#.VHBTTt9NyBY

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 22-11-2014 v 09:07 AM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
B&B
Nový Člen

Karma uživatele B&B - 41% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 6

Ok, asi ty poličky vyhodim uplne, resp. jen ty na kterých jsou kytí a věci, ale horní tam nechám, co jsem sledoval, reguluje teplotu o cca moje potřebné 3 stupňě, ale jak tomu bude až tam narvu 250W, nevím, takže to dořeším potom, alobal je teda dole, dík za tipy.

Určitě je větrá(če)k v plánu uvidíme jak velkej bude potřeba.

Jinak rozměry jsou (50x50x60) za současnýho stavu na fotce, ale pokud vyhodím horejšek, jsem z vejškou klidně na dvou metrech, ale myslel sem, že budu poličkou s lampou (folií) postupně posouvat během fáze rústu a navíc na poličce nad kytkama mam všechny věcičky hehehe )))))

Každopádně díky za rady, je to spíš takovej pokus, uvidíme co z toho vzejde, dam info až vykoukne howk.

Old Post 22-11-2014 v 17:44 PM
B&B je offline   Profil uživatele B&B   Find more posts by B&B   Foto galerie člena B&B   Click here to Send B&B a Private Message   Add B&B to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 7

Co se týče té hlíny, tak hlína pro pokojovky neni problém. Sám jsme v ní pěstil, ale chce to aby jsi ji sterilizoval (v mikrovlnce/troubě). Ale je s tim sraní a smrdí to, tak jsem se vártil k hlíně z g shopu.

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 22-11-2014 v 21:27 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orgas90
Stálý Člen

Karma uživatele orgas90 - 35% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 8

Zdravim , peknej "spajz" mam to samy doma a stací ;-) jenom jestli muzu par tipu predradnik nainstaluj pokud mozno mimo ten spajz , jinac tam bude hic... jo a ten alobal neni nejidealnejsi reseni mel jsem ho tam , a myslim ze to bylo k h....u :-D par lidi mi psalo ze je docela dobra folie z autolekarnicky , tak ji v pristim roundu zkusim nalepit ... myslim ze to postaci ,tak at to roste jsem zvedavej na ten model jeste jsem o nej neslysel aj ta banka je mi zahadou ....

Old Post 23-11-2014 v 12:20 PM
orgas90 je offline   Profil uživatele orgas90   Find more posts by orgas90   Foto galerie člena orgas90   Click here to Send orgas90 a Private Message   Add orgas90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Torm
Stálý Člen

Karma uživatele Torm - 82% PěstitelskáKarma uživatele Torm - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 9

Na tu hlínu fakt bacha,jednou jsem ji taky mel a pak toho kruté litoval. Po měsíci skudci.jinak budu sledovat,mel jsem neco podobného

......Torm

Old Post 23-11-2014 v 12:32 PM
Torm je offline   Profil uživatele Torm   Find more posts by Torm   Foto galerie člena Torm   Click here to Send Torm a Private Message   Add Torm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
B&B
Nový Člen

Karma uživatele B&B - 41% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 10

Oukej, díkes za tipy, radši tena namícham něco z toho substrátu pro venkovní nebo na kaktusy a sukulenty, semínku se zatím ven nechce, uvidíme jestli vůbec vykoukne, kdyby ne, lupnu tam 2x řízky Magic Bud.

Old Post 23-11-2014 v 18:18 PM
B&B je offline   Profil uživatele B&B   Find more posts by B&B   Foto galerie člena B&B   Click here to Send B&B a Private Message   Add B&B to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 11

Promiň, ale asi jsi to špatně pochopil. Hlína pro venkovní nebo sukulenty je to samé jako hlína pro pokojovky co se týče škůdců. Proč ? protože ta hlína je z Obi/Baumaxu/Bauhasu a tam nevedou sterilizovanou hlínu. Takže buď tu hlínu z hobymarketu sterilizuj (jak jsem ti psal výše) a nebo si kup hlínu v growshopu (ta sterilizovaná je) :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 23-11-2014 v 20:54 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 12

jestli jsi z prahy tak jsem schopnej ti darovat maly hobby stinidlo i s objimkou a kabelazi akorat na tu tvoji 250tku

edit: hlavne si kup odrazovou folii obycejnou bilou stoji to par korun, tobe budou stacit dva metry ctverecni a prdni tam rovnou 9 kytek (3x3)

Old Post 23-11-2014 v 23:02 PM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2888860 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív