Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Mazar&AK47/ 2x600W/ NFT
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Posere se něco do sklizně?
Ano posere, jelikož by nebylo kolo aby se něco stalo.
Možná se posere, záleží na tobě
Ne, konečně se to povede bez průseru.
Jen se připosere :-D , až si dá prda.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 65

mas pravdu ze stinitko byva fest horky,pro sychr sem to zmeril este raz a u objimky je to fakt 3cm,na konci vybojky 3,5...pro me je mozna i lepsi ze to jede vic do stran,mam prostor 120*160,takze radny roztazeni svetla vsude je pro me dost dulezity...

Old Post 02-12-2014 v 12:13 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 66






Vážení, určitě se těšíte na další UP, takže Vám přináším pár foteček.

foto z 46 dne.

teplota D/N 28/20
Vlkost D/N 45/30
EC/PH 1,5-1,6/5,7:

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Naposledy upravil LonGermaX 05-12-2014 v 06:29 AM

Old Post 05-12-2014 v 05:50 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 67






Už se nám to rýsuje. Brzo bude uzráno...bude na čase snižovat EC a pomalu proplachovat myslím si, že to do 56 dne bude hotový.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 05-12-2014 v 05:54 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 68




Mazar nechutně voní,

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 05-12-2014 v 05:57 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 69

zdar, vyoada to pekne jenom mam dotaz k tomu boxu - kolik te stal a cim to odtahujes ? ja jsem nemohl nic takovyho najit pod 10k, zatimco 2x DS120 by vyslo na 6k za oba a jestli mas silnej odtah tak by se to dalo tahat z obou boxu najednou imho... nejaky zkusenosti s timhle nekdo ?

Old Post 05-12-2014 v 11:08 AM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 70

Nevím, mám ho dva roky mrkni na Home Box silver 240x120x200... ale kolem 10.tis stojí... Ale asi bych zvolil variantu 2 ks 120x120x200 nežli jeden velkej opticky to i víc zabírá místa. No mám tam 680m3/h a zdá se mi to moc silný, nezdá je to silný a ať si říká kdo chce co chce je potřeba ho regulovat. Teoreticky by to šlo mít jeden na dva boxy ale prakticky nevím...větrák se má dát hned za pachový filtr aby jeho učinost a životnost byla co nejdelší...

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 05-12-2014 v 11:49 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 71

no teoreticky by jsi mohl poridit takzvany "kalhoty" neboli rozbocovac toho sonoflexu (napr. http://www.specialgrower.cz/ventila...ty-125-100.html ) a poridit jeste jeden pachac do druheho boxu jestli me chapes... navic by jsi mel celkove trochu vetsi prostor za mensi penize a navic velkou vyhodu a to ze kdyby se ti tam vytvorila plisen tak mas jistotu ze nenapadne vsechny kytky a nema sanci se prenest do druhyho boxu, stejne tak svilusky a podobna havet

Old Post 05-12-2014 v 12:37 PM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 72

Já tě chápu já mám rozbočévač ze 120 na 160..ale asi si mě nepochopil. pachový filtr se má připojit hned za pachový filtr, aby jako učinost neklesala má být vzálenost co nejnižší pokud užiješ ulitu nebo ufo and etc..

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 05-12-2014 v 12:41 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 73

Zdar este se vratim k tem wingum... Mam doma i wawe i origo a wing i a wing stucoo verzi
a wing oproti weveflectoru ma objimku s kterou se da hybat na horu a dolu je na takovejch lizinkach a aretuje se to sroubkem s maslickou aby to slo bez sroubovaku... a pisou tam ze cim bliz je vybojka u plechu tak tim vice svetla je odrazeno na strany a cim je niz tim se svetla odrazi min dostran ale jde to rovnou dolu a na steny boxu. snad sem to napsal pochopitelne jo a pisou i kreslej a snad v kazdym g shopu to maj vystaveny kabelem dolu

Old Post 06-12-2014 v 15:16 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 74

každopádně to chce mít vyrovnaný poměr, aby to nepálilo moc do stran nebo do středu.

Já to nechám kabelem nahoru, příde mi to i logický že kabel by měl vyústit horem. Teď mi to pálí víc dolu ale zase mohu roztáhnout na max.

Jinak A-wing je jiná třída jak vidíš mají více možností s popiskem. Jinak mi psali nevím zda si to četl, že to předělají.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 10-12-2014 v 05:35 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 75

chtel sem editnout predchozi prispevek ale nejde to, jo cetl jsem to a taky mi prijde logicky kabel nahoru jen rikam co tam u toho psali jinak to mam dle jejich navodu kabelem dolu a predelavat to nebudu kdyz si koupim novej mozna ho dam kabelem nahoru a ten stucko a wing stoji 1700 ten nejvetsi takze pro mne oproti wawe kterej mam taky, ted uz nepouzitej je to jasna volba hlavne mne na wawe sraly ty zelezny zavity/tycky misto lanek sou moc tezky a provesujou se a ryhlejc ti "zdeformujou" kridlo jinak tvuj pest vypada velmi pekne tak postni nejaky pokracovani at je na co koukat

Old Post 13-12-2014 v 17:10 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 76

stejne mi prijde ze az moc resite ty stinidla, podle me i to zakladni hobby stinidlo za 300,- ztraci na efektivite oproti predrazenymu awingu max 10% ucinnosti, ovsem to je jenom muj nazor, nikdy jsem tu odrazivost nemeril, kazdopadne udajum od vyrobce bych taky neveril na 100%... stejne je to kus plechu, jenom ty awingy nebo waveflektory maji vetsi odrazovou plochu...

Old Post 13-12-2014 v 20:11 PM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 77

citace:
Původní příspěvek od breakbeat
stejne mi prijde ze az moc resite ty stinidla, podle me i to zakladni hobby stinidlo za 300,- ztraci na efektivite oproti predrazenymu awingu max 10% ucinnosti, ovsem to je jenom muj nazor, nikdy jsem tu odrazivost nemeril, kazdopadne udajum od vyrobce bych taky neveril na 100%... stejne je to kus plechu, jenom ty awingy nebo waveflektory maji vetsi odrazovou plochu...
no jo no kdyz mas 60*60 prostor tak pak asi hobby stinitko staci ale kdyz do nej das sestikylo ozari tak 80*80 a vvelkej wing klidne 130..... jo te to furt jen kus plechu akorat ze ving je jinak upravenej plech a k tomu asi tak 4* vetsi kus a 4x300 mas 1200 a to uz od stucko nebo wawe neni daleko.

Old Post 14-12-2014 v 14:46 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 78

naco si kupovat mercedes, ked ta aj stara skodovka odvezie do ciela...

Old Post 14-12-2014 v 17:09 PM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 79



Máte, pravdu suma sumárú plech jako plech. Tady záleží na tom jak je zpracovaný odraz a rovnoměrně pokryti. Jinak v odrazivosti plechu jak tu psal bude 10% plech jako plech.

Jinak Vás budu muset zklamat, foto už nebude protože to visí vzhůru nohama. Bylo to moc narychlo a sám sem to nečekal i když by to potřebovalo ještě pár dní, ale už jsem nemohl čekat. Navštívila mi plíseň a začala u vrchů proto jsem se rozhodl to skosit tak rychle a bez čekání, aby byly pokud možno nejmenší ztráty.

A to jsem držel vlkost kolem 40-50% a odtah a ofuky jely taky. Ale dám se foto sušiny a jestli má někdo typ sem s ním. Jinak budu rád v průměru 70 g na kytku, tam max kytka si myslím že bude mít kolem 150 g

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Naposledy upravil LonGermaX 15-12-2014 v 10:39 AM

Old Post 15-12-2014 v 06:06 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 80

Tímto děkuji za sledování a K+

Příště když to vyjde představím vám další pěst snad trošku vydařenější co se týče do objemu.



A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Naposledy upravil LonGermaX 15-12-2014 v 10:37 AM

Old Post 15-12-2014 v 06:09 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1183950 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív