Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Stavba "ICEBOX 150W"
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 17







Už je to uděláno, už je to hotovo...
Nu tak tu sou nějaké ty fotky, předem uvádim, že nejsou moc kvalitní-ne že bych je moc komprimoval, ale proces analog->digitál neni moc kvalitní (asi budu muset pořídit digitál-ach jóó).
Nu a nebudou.li sedět barvy tak to je tim, že za boha nemůžu nastavit monitor (je to prostě šílený).

1.fotka
Lednice jak vyšitá-neni to moc dobře vidět, ale přidat jas je to eště horší-ty káble vlevo sou na regul. teploty (stejně sem větral furt-75m3-je celkem málo), jo a k těm hnědejm místum se eště dostanu níže.

2.fotka
-je skoro stejná jako 1. jen je otočená kyti a je použita měrka pro odhad velikosti palice-použil jsem věc kosmopolitního rozšíření-tušim, že je to 400útržková verze

3.fotka
Detail na palici-asi bez komentáře-jenom je to nějak do modrofialova

4.fotka
A tady je ten hnědý problém-áááno výbojka udělala své, respektive větrák dokázal, že na to nestačí-tyhle vypálená místa vznikla během 2-3 denního světelného šoku (24/0)-konkrétně tahle část rostla přímo pod výbojkou a navíc tam neměla co dělat-akorát stínila na nižší části ostat. palic (poučení do budoucna)

5.fotka
-už je venku mrška jedna stínivá-opět použita kosmopolitní měrka a navíc tři glóbusy

6.fotka
Opět jedno ze spálených míst (tohle je myslim nejvíc)-bolestná rána nejen pro kyti

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 27-10-2003 v 17:04 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 18

7.-9.fotka asi komentář nepotřebuje
10.fotka taky ne , ale modré pozadí je fakt dobrá věc (myší podložka)

11.fotka
Hurá konečně jedna fotka, která je celkem solidně vyfocená, ale taky bez újmy prošla digitalizací. Pravděpodobně je to ta nejlepší palda.

A to je vše.
Eště bych měl dodat VOLEJTE SI KOMU CHCETE, ALE PIŠTE KVETAKovi

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 27-10-2003 v 17:12 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 19






7.-9.fotka asi komentář nepotřebuje
10.fotka taky ne , ale modré pozadí je fakt dobrá věc (myší podložka)

11.fotka
Hurá konečně jedna fotka, která je celkem solidně vyfocená, ale taky bez újmy prošla digitalizací. Pravděpodobně je to ta nejlepší palda. Je krapet větší cca 300kB-jen tak pro medemisty, že.

A to je vše.
Eště bych měl dodat VOLEJTE SI KOMU CHCETE, ALE PIŠTE KVETAKovi

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 27-10-2003 v 17:13 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 20

No jooo, solidos paldos! Co že to je za modýlek? Podobný kartáče sem měl předloni venku (noname).

Old Post 28-10-2003 v 07:19 AM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 21

Skunk#1, sem myslel, že sem to sem napsal, ale vono nee.

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 28-10-2003 v 10:50 AM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kernelerror
Grower drummer

Karma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% PěstitelskáKarma uživatele kernelerror - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 174  

Dotaz Dotaz Příspěvek č. 22

Jenom by me zajimalo... Videl jsem tam na fotkach dole na vetvickach nejaky kusy - asi umele hmoty... Nejak si to rozpiral nebo ridil rust popripade kdy jsi zacal a jak si to delal???? Diky za odpoved...

Old Post 13-03-2004 v 10:41 AM
kernelerror je offline   Profil uživatele kernelerror   Find more posts by kernelerror   Foto galerie člena kernelerror   Click here to Send kernelerror a Private Message   Add kernelerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zkazifras
Nový Člen

Karma uživatele zkazifras - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 23

Zaujímalo by ma, že aká stará bola tá rastlinka na posledných fotkách.
Inak je to po p..i rastlinka

zap

Old Post 19-04-2005 v 07:14 AM
zkazifras je offline   Profil uživatele zkazifras   Find more posts by zkazifras   Foto galerie člena zkazifras   Click here to Send zkazifras a Private Message   Add zkazifras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-07-2003 - afghan "bonsai" - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0733560 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív