Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W , 9x Power Plant po X době zase pěst :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Obecné 400W , 9x Power Plant po X době zase pěst :) Příspěvek č. 1

Zdravíčko,

Od příštího týdne kdy mi má přijít zbytek věcí rozjedu po X době další kolo.

Výbava...

Box 90*90*170
Elektronický předřadník Lumatek 400W
Na růst : Výbojka GIB growth spectre 400W MH
Na květ : Výbojka VENTURE SUNMASTER 400W HPS
CoolTube/Sputnik / (Sputnik bez skla možná varianta na zkoušku)
Ventilátor TT 125 - 220/280 m3/h+ Pachový filtr
Regulátor otáček s termostatem : EuroTech, KingProduct
zemina : Kokos
osazenstvo : poprvé zkusím PowerPlant 9x od místního člena/známého
5L Květináče.
Hnojiva: Jungle In Da Box
Cirkulace : Hurricane - klipsový ventilátor Ø 18cm


Rada od vás prosím : mám na výběr CoolTube nebo Sputnika... Vím, přes sklo je to naprd, ale furt mám strach že to neuchladím a nechci pálit vršky kytek... Dobu jsem nejel kvuli tomu, že se mi rozsekala ventilace a teď jsem to dal dokupy za minimální prachy, tak to prosím nehejtujte Rozhodl jsem se že to zkusím takto tak hold uvidíme. Byl jsem na tom fakt bídně s prachama tak proto jen TT125... Další kolo se pak polepším to slibuji ;-)

Je to prostě zábava.

Naposledy upravil FarmBoys 06-11-2014 v 19:14 PM

Old Post 06-11-2014 v 13:42 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 2

Přehřívání by u tebe hrozit nemělo i s klasickým stínítkem, ale chce to směřovat ofuk mezi výbojku a vršky, pod 400w mám odzkoušen jeden ofuk na nižší rychlost a když je dobře namířený, tak vršky netrpí.

Grow Max 150W

Old Post 07-11-2014 v 12:01 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 3

Klasicky stínítko ted nemam. Max zkusit ten sputnik, ale bez skla. Tahat by to melo teplo stejne přímo od výbojky. Tak by snad problém být nemusel. Ale zatím jsem měl vzdy CT tak nevím, abych nespálil vyršky.

Je to prostě zábava.

Old Post 08-11-2014 v 15:22 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 4





Tak jsem zde.... Kolo konečně frčí. Klony dorazili a už se vesele svítí Vřele děkuji členovi Bárt Vše zatím snad bez problémů jen čekám jak se klony uchytí.
Prozatím zasazeny do 300ml kelímků s kokosem.... uvidím jak se chytí a za jak dlouho budou zralé na přesazení do 4,7L květníků Foto Dodám.

Teplota za světla 25,3
Vlhkost 69%
Dostali jemnou zálivku na probrání, teď nechám cca 24-48h proschnout a budu jen stříkat rozprašovačem listy ;-)

Je to prostě zábava.

Old Post 12-11-2014 v 19:29 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 5

Čau, jaký roztok jim dopřáváš? Klony mají pěknou zelenou barvu, tak jsi mohl přímo sadit. Kostky není dobré napouštět, lepší je jen navlhčovat, třeba postřikovačem, je potřeba i u kostek dbát na jejich vzdušnost, pokud jsou nacucané, tak huře prorůstají kořeny a nebo mohou i uhnít.
Kokos napouštiš jakým poměrem? Já osobně u JIDB nemám dobrou zkušenost u jejich poměru na klony, ale doporučuji přimo rustový poměr 15mlA+10mlM+5mlB a to mi dává EC 0,9 na 10L a tim přimo napouštím kokos a u sázení kokos trochu vymačkám, at není moc mokrý a sazím. Sáček přes klon jistí vlhkost a za dva dny ho sundám a jedou.
Druhý a naprosto bezrizikový způsob je sadit do kelimku s hlinou a zaliješ kořenákem, po prokořenení přesadiš do kokosu.
Co máš odzkoušené ty za postupy?

Grow Max 150W

Old Post 12-11-2014 v 20:34 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 6

čawes, Zatím jen kokos rozmáčenej ve vodě, jel jsem to od oka, ani ne moc ani málo... Kostky jsem nenapouštěl, velebí si už v kokosu a jemně zalito zálivkou s root stimulátorem na kořeny dával jsem 4ml/5L vody... v 15h se rozsvítí opět světlo tak na ně kouknu jak se mají po prvním svícení a první noci Teplota v noci 19,5 nejnižší, za světla nejvyšší 26,8... Zatím svítím jen 250W na Reg. předřadníku od Lumatek 400W.... Takže, snad by se neměli mít zle )) Snad se bude jen dařit.

Kdy začít přihnojovat tím růstovým cca...? Jinak tyto čísla už od tebe mám z minulého kola jako radu a držím se toho a dále držet budu.

Je to prostě zábava.

Old Post 13-11-2014 v 12:45 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od FarmBoys
čawes, Zatím jen kokos rozmáčenej ve vodě, jel jsem to od oka, ani ne moc ani málo... Kostky jsem nenapouštěl, velebí si už v kokosu a jemně zalito zálivkou s root stimulátorem na kořeny dával jsem 4ml/5L vody... v 15h se rozsvítí opět světlo tak na ně kouknu jak se mají po prvním svícení a první noci Teplota v noci 19,5 nejnižší, za světla nejvyšší 26,8... Zatím svítím jen 250W na Reg. předřadníku od Lumatek 400W.... Takže, snad by se neměli mít zle )) Snad se bude jen dařit.

Kdy začít přihnojovat tím růstovým cca...? Jinak tyto čísla už od tebe mám z minulého kola jako radu a držím se toho a dále držet budu.

Čau, máš kokos, ten nemá živiny, kořenák také ne, ten jen podporuje rust kořenů, takže ti začnou rychle žloutnout listy a fialovět stonek později, protože nemají výživu a projeví se ti deficit živin a budeš rozcházet za chvíli podvyživené rostlinky.
Když se podíváš do tabulky JIDB , tak tam máš napsané, že se hnojí od startu, nemáš hlínu.
Takže ted když jsi je zasadil do kokosu bez živin, tak musíš namíchat vyšší EC, protože se ti rozředí s vodou v kokosu. Mají kelímky ze spod velké díry? Pokud ne, tak je udělej, budeš muset prolít kokos hnojivem a spodem ti musí vytéct voda, ať se vymění za hnojivo. Namíchej růstový poměr JIDB zhruba EC 1,4-1,6 (asi to bude zhruba 21mlA+14mlM+7mlB na 10L) a prolej kelímky, ať si nahnojiš kokos , postřikuješ asi také jen kořenákem, to zpusobí také žloutnutí, klidně to postříkni tím hnojivem do zálivky a rychle začni řešit hladovku klonů :-D Jo a ten kokos je PH upravený na normální vodu, tak nesnižuj vubec PH hnojiva, po namíchání EC 1,4 budeš mít asi PH +- 6,7 a to je ok, protože to stáhne kokos a na postřik je toto PH také OK.
Bohužel po prolití kokosu bude hodně nacucanej, tak proto potřebuješ dole hodně velké díry a postav kelímky na něco, at spodem může odtékat pořádně přebytek, do mokrého to špatně prokořenuje, dusí se kořínky, proto jsem minule psal, ať kokos vymačkáš, do vdušného materiálu to prokoření za 3 dny.
A tady máš tabulku míchání hnojiva http://grower.cz/forum/image.php?ac...chmentid=373571

Grow Max 150W

Old Post 13-11-2014 v 17:00 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 8

Zdravíčko, ou ou ou... Je vidět že jsme měl fakt cca 9 měsíců pauzu no... uplně jsem na to zapoměl.... že je musím přihnojovat hned od začátku... já vůl je nechal jen na vodě s trochou root stimulátoru...


Grrr jsem to blbec... Vše je napraveno... všech 9 kytek prolito každá cca 330ml vody s hnojkama, na dnu kelímků díry a vše v klidu proteklo... Snad se proberou a zas chytí tu správnou barvu. V postřikovačce je dolit zbytek vody s hnojkama....


Díky moc za sledování a za reakci... Snad už to bude jen lepší.

Je to prostě zábava.

Old Post 13-11-2014 v 19:28 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od FarmBoys
Zdravíčko, ou ou ou... Je vidět že jsme měl fakt cca 9 měsíců pauzu no... uplně jsem na to zapoměl.... že je musím přihnojovat hned od začátku... já vůl je nechal jen na vodě s trochou root stimulátoru...


Grrr jsem to blbec... Vše je napraveno... všech 9 kytek prolito každá cca 330ml vody s hnojkama, na dnu kelímků díry a vše v klidu proteklo... Snad se proberou a zas chytí tu správnou barvu. V postřikovačce je dolit zbytek vody s hnojkama....


Díky moc za sledování a za reakci... Snad už to bude jen lepší.

Tak proto zde máme forum :-) . Pokud ti začaly klony po hladovce světlat, tak vytáhni na pár dní lampu vysoko, silné světlo jen prohlubuje deficit živin. Tak jen než začnou zpět chytat zelenou barvu a další zálivku jim dej, až částečně proschne kokos, což bude asi nejprve za 3 dny, s vysycháním kokosu se bude zvyšovat EC a provzdušněním kořínků se zrychli příjem živin a měl by se rozjet růst.

Grow Max 150W

Old Post 14-11-2014 v 10:34 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 10

Jsou lehce světlejší, ale mám na ně zatím puštěno jen 250W je to v CTčku a ještě je to cca 40+- cm od vršků.... Už jsou ale zase pevný, pevný stonky i listy, o převozu už se probrali, jen ta hladovka no.... Ta jim ubrala na barvě. Teď mají od 8 do 15h tmu... Tak na ně ještě kouknu a pak jedu do neděle rána mimo, tak snad se nic nezkazí V neděli je přijedu očíhnout, popřípadě přesadit, když už bude třeba. Naštěstí bude někdo furt doma takže zvlhčovačku budou mít furt plnou + dám instrukce na postřikování s hnojkama na listy

Je to prostě zábava.

Old Post 14-11-2014 v 11:08 AM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od FarmBoys
Jsou lehce světlejší, ale mám na ně zatím puštěno jen 250W je to v CTčku a ještě je to cca 40+- cm od vršků.... Už jsou ale zase pevný, pevný stonky i listy, o převozu už se probrali, jen ta hladovka no.... Ta jim ubrala na barvě. Teď mají od 8 do 15h tmu... Tak na ně ještě kouknu a pak jedu do neděle rána mimo, tak snad se nic nezkazí V neděli je přijedu očíhnout, popřípadě přesadit, když už bude třeba. Naštěstí bude někdo furt doma takže zvlhčovačku budou mít furt plnou + dám instrukce na postřikování s hnojkama na listy

Jasný, klidně obsluze namíchej hnojivo předem, nezkazí se, vydrží minimálně 14 dni.

Grow Max 150W

Old Post 14-11-2014 v 11:17 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 12

Je namíchané v postřikovači toho je 0,7L + cca litr co zbyl v kanystru... Ale to snad nebude třeba zatím na ty tři dny, aby se probrali, pořádně nabaštili a když v neděli budou vypadat líp a uvidím kořínky na dno kelímků tak půjdou do větších, popřípadě mám v plánu je nechat do cca úterka v kelímkách. Tak uvidíme jak na tom budou.

Je to prostě zábava.

Old Post 14-11-2014 v 11:24 AM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 13






Zdravíčko,

Tak menší UP po hladovce která byla do pátku... Kytky se jakš takš probrali a už si vesele rostou jen sem tam nějaký lístek má známky té hladovky... Jinak kořeny jedou jak ďas...
Uvažuji na zítra o přesazení do 4,7L květináčů.... Jinak včera zalito každá kytka cca 150ml jen fakt trocha s hnojkama jak tu byl poměr od bárta na růst od pátka nedostali ani kapku, jen zvlhčovač a postřik na listy voda + hnojky... do kokosu nic až včera....

Jinak pro orientaci... Kytky už si v boxu lebedí 7 dní pod zatím regulovatelnýmy místo 400W zatím jen 250W.

A ještě jedna věc... Nevím proč, ale nové lístky jsou dosti světlé na foto je to vidět až moc asi to zkresluje foťák, ale stejně jsou i když sem tam na konečkách už zase tmavnou.... Je to tím, že jsou čerstvé, mladé? nebo opět nějaký nedostatek?

Je to prostě zábava.

Old Post 18-11-2014 v 17:48 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 14

cus,zatim to vypada slibne,novy svetlejsi listy jsou normalni,aspon teda u me,jestli je chces ztmavit pouzij vita race(phytamin).peace at to roste

Old Post 18-11-2014 v 18:28 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od FarmBoys
Zdravíčko,

Tak menší UP po hladovce která byla do pátku... Kytky se jakš takš probrali a už si vesele rostou jen sem tam nějaký lístek má známky té hladovky... Jinak kořeny jedou jak ďas...
Uvažuji na zítra o přesazení do 4,7L květináčů.... Jinak včera zalito každá kytka cca 150ml jen fakt trocha s hnojkama jak tu byl poměr od bárta na růst od pátka nedostali ani kapku, jen zvlhčovač a postřik na listy voda + hnojky... do kokosu nic až včera....

Jinak pro orientaci... Kytky už si v boxu lebedí 7 dní pod zatím regulovatelnýmy místo 400W zatím jen 250W.

A ještě jedna věc... Nevím proč, ale nové lístky jsou dosti světlé na foto je to vidět až moc asi to zkresluje foťák, ale stejně jsou i když sem tam na konečkách už zase tmavnou.... Je to tím, že jsou čerstvé, mladé? nebo opět nějaký nedostatek?

Nové jsou vždy světlejší, ale nemají být takhle do žluta, stále to ukazuje na podvýživu a nebo nízké PH.
Pokračuj teda EC 1,6 do srovnání barvy, jednorázově neuškodí ani EC 2, ale šetrnější bude, pokud u zalévání EC 1,6 kytky proleješ i s hnojivem a do příští zálivky necháš trochu proschnout kokos, to proschnutí nejlépe poznáš potěžkáním, ale nenech je moc proschnout, aby nebyly kořeny v suchém, ale jen lehce vlhké. Takto se nejrychleji srovnávají kytky, tím prolitím ( Asi 2-3 deci nech vytéct ven) se srovná PH a zároveň vyplaví zbytky hnojiv.A tím proschnutím se zvýší v kokosu EC. Ta hladovka ze začátku bez hnojiva rozhodila kytky, to vždy trvá nějakou dobu. Do týdne bys měl kytky už srovnat, postřikování už klidně vynechej, kořeny jsou silné a kytky to bude stimulovat .
Ty světlejší se rychleji zazelenají na slabším světle, většina lidí má tendence ty světlejší dávat na nejlepší světlo, ale více světla potřebuje více hnojit, takže to jen zhoršuje stav, klidně dej ty světlejší do místa s trochu slabším osvětlení, ne do středu, spíše krajní pozice.

Grow Max 150W

Old Post 18-11-2014 v 19:56 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 16

Ok zítra se na ně tedy vrhnu... a světlo dám možná přeci jen maličko výš.... Jinak přesazovat či ještě ne...? Zítra třeba....

Je to prostě zábava.

Old Post 18-11-2014 v 20:18 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2361510 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív