Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W , 9x Power Plant po X době zase pěst :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od FarmBoys
Ok zítra se na ně tedy vrhnu... a světlo dám možná přeci jen maličko výš.... Jinak přesazovat či ještě ne...? Zítra třeba....

S přesazením ještě vyčkej, protože ty menší květináčky rychleji vysychají, rychleji se to tak srovná, myslím že za 4-5 dni bude vhodnější doba. Nejhorší je, když někdo sadí klony hned do velkých květináčů a když je potřebuje vyživit , tak to trvá nekonečně dlouho, než může zase zalít.

Grow Max 150W

Old Post 18-11-2014 v 20:30 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 18

Vše spácháno dle rad
Kytky opět prolity dohromady 5L vody s hnojivy na EC-1 proteklo z každého kelímku cca 150-300ml vody... Tak snad budou živené dobře. Kořeny už mají fakt bombový... Nechám je tedy proschnout cca 2-3 dny a pak uvidim co a jak s tím přesazením. Jinak ofuk jede skoro furt a můžu říct, že mají hodně pěkný stonky i se mi líbí jak se větví... Fakt jsem spokojen, jsem rád za těch pár úprav než jsem se rozhodl opět to spustit. Je to znát... Hlavně.. dřív jsem svítil furt květovkou... A ted jak je růstovka fakt bombový jak jede a jak se větví No snad se bude už jen dařit...

Je to prostě zábava.

Old Post 19-11-2014 v 21:48 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od Bárt

S přesazením ještě vyčkej, protože ty menší květináčky rychleji vysychají, rychleji se to tak srovná, myslím že za 4-5 dni bude vhodnější doba. Nejhorší je, když někdo sadí klony hned do velkých květináčů a když je potřebuje vyživit , tak to trvá nekonečně dlouho, než může zase zalít.

Když je neprolíváš ale jen obleješ kolem stonku, naprosto OK. Každopádně je výhodnější mít v menším a přesadit i kvůli případné korekci výšky.

Jinak v té světlosti může mít prsty i přelití a podle těch třech direk v kelímku bych řekl, že to bude další z důvodů proč vypadají jak vypadají.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 19-11-2014 v 22:36 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 20






Zdravíčko. Kytiti mititi už vypadají v pořádku, alespoň dle mého oka. Mám tu nové foto a dnešním dnem jsou přesazeny do 4,7L květináčů a zality každá 400ml vody s hnojkama JIDB na EC-1...

Doma je mám 18 dní a svítí se na ně furt 18/6 a stále 250W 1. Otázka... Nemám už třeba o stupeň zvýšit watáž???? ... Uvidím jak se rozjedou a do cca týdne bych CHTĚL přejít na květ. Uvidím jak mi to povolí kyti Jinak po přepnutí mám u PP také čekat že se vyšplhají ještě o těch cca 50% výš...? Já jen jak moc je mohu nechat růst. Ještě uvažuji zda je mám zlehka ohnout skrze kolénka třeba nebo svázáním ke květináči to už je jedno, ale zda to udělat a nebo je nechat volně? Zatím jsem ohýbal každé kolo co jsem jel ale u PP jsem tu kolikrát koukal, že je dost lidí nechávalo volně.

Předem děkuji za rady

Je to prostě zábava.

Old Post 23-11-2014 v 20:34 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od FarmBoys
Zdravíčko. Kytiti mititi už vypadají v pořádku, alespoň dle mého oka. Mám tu nové foto a dnešním dnem jsou přesazeny do 4,7L květináčů a zality každá 400ml vody s hnojkama JIDB na EC-1...

Doma je mám 18 dní a svítí se na ně furt 18/6 a stále 250W 1. Otázka... Nemám už třeba o stupeň zvýšit watáž???? ... Uvidím jak se rozjedou a do cca týdne bych CHTĚL přejít na květ. Uvidím jak mi to povolí kyti Jinak po přepnutí mám u PP také čekat že se vyšplhají ještě o těch cca 50% výš...? Já jen jak moc je mohu nechat růst. Ještě uvažuji zda je mám zlehka ohnout skrze kolénka třeba nebo svázáním ke květináči to už je jedno, ale zda to udělat a nebo je nechat volně? Zatím jsem ohýbal každé kolo co jsem jel ale u PP jsem tu kolikrát koukal, že je dost lidí nechávalo volně.

Předem děkuji za rady

Jsi v kokosu, tam je EC1 při přesazení málo, spíše jsi měl dát 1,4-1,6.
Doručil bych u příští zálivky po přesazení prolít květináče, at se dokonale prohnojí a srovná PH co nejdříve, ať dostaneš kytky před přepnutím do pěkné kondice. Ten model se pěkně větví, jak to chceš mít vysoké, tak 70-90 cm ? To při výšce 90 cm počitej, že každá potřebuje na šiřku tak 40cm. Pokud Tě tlačí čas, tak silnější světlo zrychlí rust , ale pokud bys neměl dohnojené kytky, tak se zhorší deficit živin, tak se neboj hnojit, moc tmavé nejsou.

Grow Max 150W

Old Post 24-11-2014 v 11:21 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Bárt

Jsi v kokosu, tam je EC1 při přesazení málo, spíše jsi měl dát 1,4-1,6.
Doručil bych u příští zálivky po přesazení prolít květináče, at se dokonale prohnojí a srovná PH co nejdříve, ať dostaneš kytky před přepnutím do pěkné kondice. Ten model se pěkně větví, jak to chceš mít vysoké, tak 70-90 cm ? To při výšce 90 cm počitej, že každá potřebuje na šiřku tak 40cm. Pokud Tě tlačí čas, tak silnější světlo zrychlí rust , ale pokud bys neměl dohnojené kytky, tak se zhorší deficit živin, tak se neboj hnojit, moc tmavé nejsou.


Dobrá zítra/pozítří je zaleju s větším s EC 1,4-1,6. Kokos když jsem dělal tak jsem doněj lil vodu též s hnojkama na EC1 a pak ještě každou kytku zvlášt zalil přímo ke stonku a kousek okolo... Takže PH by mělo být srovnané i kokos nahnojený. Tak to mám na šířku pro každou tak těch cca 30-35cm mám box 90*90*170 myslím... tu výšku si nejsem jist.... Jinak teď jsem na ně koukal pod světlem z mobilu ( mají do 15h tmu) a vypadají fakt pěkně po prvních ani ne 24h od přesazení. Jinak ohýbat tedy nebo nechat volně? jak jsem psal, ohýbal jsem zatím každé kolo tak uvažuji jednou je nechat normálně ale nevím co od toho čekat tak i tak takže.... je mi jasné že hlavní větev bude pěkná velká pálka a okolní asi spíš fakt menší, a nebo ohnout a mít víc průměrných no... toť ozátka...
No a ještě jsem teď přepl předřadník na 250W superlumen. CCA 325W. Tak snad jím to půjde lépe

Je to prostě zábava.

Old Post 24-11-2014 v 14:02 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 23

Ta světlá se už srovnala? Jinak to vypadá dobře, teď, když už zabírají velkou plochu, po přesazení, tak jak jsi psal, tak 400W by už přišlo vhod. Ať před přepnutím už začnou růst velké listy a je silný stonek, to potom rychleji roste a pěkně vyplníš plochu.
Ta 250W na SL by měla mít + 10% , takže 275W + 20W ztráta předřadníku, takže 295W +- . Klidně udělej příště fotky více z blízka, ať jsou vidět dobře listy.

Grow Max 150W

Old Post 24-11-2014 v 16:10 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 24






No koukal jsem na to teď za světla z boxu a není to teda uplně Tip ťop no... mohly by být tmavší... Takže ještě zítra jim nechám 275W a ve středu ( možná hned zítra ještě uvidim ) jim tam napálim rovnou 400W a hodím zálivku na EC 1,4 cca jak jsi mi sem už dával výpočty... Další foto listů z blízka dodám buď ještě dnes nebo zítra.

dodání foto....

Je to prostě zábava.

Naposledy upravil FarmBoys 24-11-2014 v 20:57 PM

Old Post 24-11-2014 v 20:25 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od FarmBoys
No koukal jsem na to teď za světla z boxu a není to teda uplně Tip ťop no... mohly by být tmavší... Takže ještě zítra jim nechám 275W a ve středu ( možná hned zítra ještě uvidim ) jim tam napálim rovnou 400W a hodím zálivku na EC 1,4 cca jak jsi mi sem už dával výpočty... Další foto listů z blízka dodám buď ještě dnes nebo zítra.

dodání foto....

Barva je dobrá, ale neboj se hnojit, nejsi ve hlíně, těch 1,4 je minimum, 1,6 optimální a nic by se nestalo u 1,8 a EC 2 v rustu jednorázově pro rychlé nahnojení je také bez rizika. Tabulky jsou pro orientaci, ale ideální je naučit se hnojit podle potřeb, číst to na listech, potom uvidíš i blížící se přehnojení a zavčas mužeš ubrat a tak reagovat na potřeby. I to EC 1,6 je stále opatrné, máš to přesazené a nemáš prohnojený nový kokos ve květináči. Navíc pokud chceš přepínat na 400W , tak bys měl jít do vyšších hodnot hnojení, po přepnutí se velmi zrychlí růst a nesmíš dopustit výživový deficit, který je častý po přepnutí.

Grow Max 150W

Old Post 25-11-2014 v 11:08 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 26

Meris vubec ph? kapky stoji 50kc..

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 26-11-2014 v 19:33 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od Anuvin
Meris vubec ph? kapky stoji 50kc..


pH jsem měřil zatím 2x a vždy jen teda zálivku... což měla pH 5.8 dle kapek... Někde jsem myslím četl, že hnojky JIDB upravý pH vody na tyto hodnoty, ale nejsem si jist.... Zítra při zalejvání to změřím jak na zálivce tak na výtoku a dám vědět.

Jinak od přepnutí na 400W se kytky opravdu pěkně vytáhli.

Je to prostě zábava.

Old Post 27-11-2014 v 13:18 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od FarmBoys


pH jsem měřil zatím 2x a vždy jen teda zálivku... což měla pH 5.8 dle kapek... Někde jsem myslím četl, že hnojky JIDB upravý pH vody na tyto hodnoty, ale nejsem si jist.... Zítra při zalejvání to změřím jak na zálivce tak na výtoku a dám vědět.

Jinak od přepnutí na 400W se kytky opravdu pěkně vytáhli.

JIDB jako většina hnojiv srovnává PH na správnou hodnotu, měření není třeba, hnojí se každou zálivku. Kontrola PH a EC má smysl jen u špatné vody a nebo v případě problému se zdravotním stavem a nebo diagnostikou problému, tady problémy nejsou. Pokud by bylo třeba zalít čistou vodou, tam uprava PH je dobrá, ale u kokosu se dává voda jen u přehnojení, osobně u přehnojení PH neupravuji, protože při přehnojení dochází i ke snížení PH množstvím hnojiv v substrátu, takže proplachem obyč. vodou dojde k odplavení solí i srovnání PH nahoru.
V kokose je do EC 4 na výtoku vše OK, ale u vyššího EC už dochází ke snížení PH pod 5,5PH což zpusobuje poruchy přijmu dusku, listy jsou světlé a objevují se flíčky na listech, ale k tomu stavu se u běžného pěstování nedostaneš, pokud sleduješ barvu listu.

Grow Max 150W

Old Post 27-11-2014 v 16:05 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 29






Zdravíčko, tak je tu menší UP a foto,...

Kytky si lebedí 18 dní na růstu. Vypadají v pořádku, Zálivka byla včera dohromady na ně padlo 5L vody do podtácků vyteklo úplné minimum tudíž příští zálivka bude větší. Teploty za světla 26-29,6 stupňů. Za tmy 19-21,5 st. Vlhkost se pohybuje od 45-55%. 3 kyti museli být ohnuty, jelikož přerůstali ostatní.

Je to prostě zábava.

Old Post 29-11-2014 v 18:35 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shefin
Stálý Člen

Karma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 30

Pp jsem jel posledne.vypadaj ze maj hlad.dal bych jim jeste par kolen a par dni a poslal k nebi :-)

Old Post 30-11-2014 v 09:52 AM
shefin je offline   Profil uživatele shefin   Find more posts by shefin   Foto galerie člena shefin   Click here to Send shefin a Private Message   Add shefin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 31






citace:
Původní příspěvek od shefin
Pp jsem jel posledne.vypadaj ze maj hlad.dal bych jim jeste par kolen a par dni a poslal k nebi :-)


No nwm nwm zda je ještě všechny ohnout a nebo už nechat, už jsou poměrně dost pevný ve stonku jede na ně furt ofuk Teď jsem ho tedy po víkendu vypl Jinakáč nezdají se mi nějak hladový, ale do zítřejší zálivky jim dám tedy ještě mírně víc nad EC-1,8 no

Je to prostě zábava.

Old Post 01-12-2014 v 16:31 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od FarmBoys


No nwm nwm zda je ještě všechny ohnout a nebo už nechat, už jsou poměrně dost pevný ve stonku jede na ně furt ofuk Teď jsem ho tedy po víkendu vypl Jinakáč nezdají se mi nějak hladový, ale do zítřejší zálivky jim dám tedy ještě mírně víc nad EC-1,8 no

Máš to pěkné, klidně to přepni, jestli už nemáš a klidně jim dej vyšší EC, ted u přepnutí to bude rychle rust, klidně dej EC 2 rustový poměr, ted budou mít velkou spotřebu, vyšší obýbej, at jsou stejně vysoké.

Grow Max 150W

Old Post 01-12-2014 v 18:19 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0341910 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív