Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » DS150*Top Spin*Atami Wilma(Jack Herer, Liberty Haze)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 17

skoda te plisne... jak jsi resil odtah ? mel jsi zapnuty ofuk i odtah nonstop ? ke konci je to dobry mit pusteny porad, popripadne dokoupit odvlhcovacku, neni to az tak drahy, cca stejne jako zvlhcovacka... ale i tak by tam melo byt aspon cca 350g dobreho sucheho, kdyz to plesnivy vyhodis...
btw. tohle mi doporucili v growshopu, jenom bacha at ti to neucpe rozprasovac jako me : http://www.growmania.cz/polyversum-5g-p-3926.html

Naposledy upravil breakbeat 14-12-2014 v 23:37 PM

Old Post 14-12-2014 v 23:19 PM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 18

breakbeat:
Ofuk a odtah jedou nonstop to je jasný... V průměru jsem tam měl vlhkost 48% což je luxus a málo kdo se na tyto hodnoty dostane.. No hele můžu ti říct jednu věc 350gé tam nebude určitě... fotky trochu matou.. je to plocha 150x150 a jsem si jist, že je tam minimálně g/w.. Schválně si můžete tipnout kolik tam toho bude????

Old Post 15-12-2014 v 05:24 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vendiz
Stálý Člen

Karma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 19

tak ja to prudnu
623g ale přeji více.

Je lepší schořet než vyhasnout

Old Post 15-12-2014 v 09:48 AM
vendiz je offline   Profil uživatele vendiz   Find more posts by vendiz   Foto galerie člena vendiz   Click here to Send vendiz a Private Message   Add vendiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 20

666 ze by...?

Old Post 15-12-2014 v 10:04 AM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 21

Pic, taky mi to chytlo a to jsem nemel takovy krovi. Je to tim, ze ty palice jsou moc velky husty a proste se ta vlkost drzi mezi tema siskama kort kdyz mas vic listnatejsi sisky a je mezi tou hmotou a to jsem fokul taky a vlkost taky mala. Priste zastrihnu a nepojedu jen central aby to nebylo tak nachylny.

tezko rict kolik tam mas ale dofam ze to bude na 600. typnu 555

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 15-12-2014 v 10:30 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 22

Zdar Pánové,předem musím pochválit za krasný pěst,tipovat nebudu bo je to kničemu,no a proč jsem pišu problém plísně kolego LonGermax a TommyGun je u vás rozhodně tím,že tam prostě nemáte pořádně ufukové větráky,ty malé zmetky prostě nemají šanci udělat v boxu pořadný ofuk a pak se není čemu divit,na příští kolo bych vám oboum doporučil koupit někde na netu normální stojanové větráky průměru alespon 40cm,pořizovací cena jeden zhruba 500 až 600 korun a máte vystaráno,jak vidím u někoho v boxu ty malé šmejdy a pak si stežuje ,že mu to chytlo plísen tak mě berou mory,chce to pořádný ofuk a je po starostech a pokud zde někdo bude oponovat,že je to genetikou nebo vhkostí která u vás obou byla vcajk,tak je to blbost jak čert,mám odjeto dobrých 100 genů a nikdy jsem se s plísní nepotkal a to oprvadu.takže tak pánové oba dva předvádite opravdu pěkné pěsty a je škoda to na konci takto posrat.

Old Post 15-12-2014 v 13:23 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 23

Ja ti nevim, mel jsem v rohu boxu normalni 30cm na druhy stupen ktery foukal z rohu nadruhy rok nad vrsky takze draha 2,4m a neotacel se foukal primo. Pak jsem dal do vstupu stojanovy 40cm na jednicku a ten se tocil a stejne:/ nemohl jsem dat vic pac to nasavalo z mistnosti kde se topilo a teply vzduch nasaval a foukal na kytky a tem se pak krposutili a vysouseli listy..asi mas pravdu koupim do kazdyho rohu jeden vatrak a bude.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 15-12-2014 v 13:55 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 24

je to jak pise marw. Taky mi to plesnilovelo ale co sem presel na stolni vetrak s cca 2x - 2.5x prumerem nez ty maly zebraky tak to bylo o tridu lepsi. Jedina nevyhoda toho reseni je ze zabira misto pro jednu kytku

Kvalita predevsim!

Old Post 15-12-2014 v 14:16 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 25

Je to taky i o tom jsi s těma ofukama trochu pohrát,sám umistuju ofukové větráky vždy do protější strany odtahu,tudiž v tvém případě odtah doprostřed boxu a do protějších dvou rohů vždy po dvou ofucích ale to až od druhého či třetího týdne květu,já je tam přidávám vždy když proberu spodky a to dělám kolem 20.dne květu,podle genů co zrovna jedu,do te doby ti postačí v každem rohu jeden,taky je mám zavěšená nad kytkama a neotáčí se,z počátku stačí jen nejnižší rychlost ale v druhé půlce květu tomu peru plnou palbu a to né jak někdo doporučuje jemně nad vrcholky kytek ale namířím je tak na horní čtvrtinu kytek at je to pořádně profoukne,když se podíváš na spodní část kytek tak by ti listy měly jemně poletovat a tudiž vidíš že vzduch cirkluje pěkně v celém boxu a nej jen někde v jeho horní části kde je světlo a odtah, s problémem teploty ti neporadím bo nevím jak máš místnost kde pěstuješ řešenou.

Old Post 15-12-2014 v 14:23 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 26

Ok marwe diky za info, myslis tedy ze neni dulezity mit v kazdym rohu jeden ale spis sat pod dvou kusech na protesi stranu odtahu a foukat do kytek a na stranu odtahu, aby to cpalo vzduch z boxu ven a jedes taky nonstop ofuky? Ok zkusime, teplotu si poresim sam. ..

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 16-12-2014 v 05:41 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 27

typnu si 584 gramců.. Co smoke report, bude? Z Jacka ani snad nemusíš toho kouřil snad každej ale ta liberty Haze mě zajímá už jenom pro těch 25% Thc co udávají stránky prodejců semen.
Btw. Jinak moc pěknej pěst

Old Post 16-12-2014 v 15:18 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 28

Ofuky jedou samozřejmě že ofuky jedou nonstop i když jsou 40cm velké.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 21-12-2014 v 20:41 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 29

koogi1:
jj to je jasný, že ofuky jedou nonstop..

Skaff:
Liberty Haze je fakt silný model a dělá neuvěřitelně tvrdé a brutálně vochcané pálky a aj gramáž je dobrá... Jinak chuť je taková zemitá a kouř je docela dost silný na plíce, ale jak už jsem psal minulé kolo tak liberty bude mít vždy místo v boxu tak, že můžu jenom doporučit...

Old Post 22-12-2014 v 11:03 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 30

Jinak už vím gramáž, ale ani nevím jestli to mám tady naspat pze mi stejně nějaký lidi nebudou věřit, ale co nikdy jsem neměl důvod si vymýšlet a vždy jsem psal pravdivé informace...

Tak že gramáž byla luxusní a modely taky!!! a teď to číslo je to teda komplet aj se spodkama kterých bylo minimu a číslo je 780gé.. Nebýt plísně tak je tam krásných 800.. Tak že maximální spokojenost a já mám na rok vystaráno.. Kdyby tipovalo více lidí tak jsem měl pro vítěze připraveny dva řízky(libety haze a jack herer), ale jelikož vás bylo málo tak nic nebude...

Old Post 22-12-2014 v 11:13 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 31

to cumim jak blazen a hned tu wilmu snad objednavam i s tim topspinem

Old Post 23-12-2014 v 00:00 AM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 32

breakbeat:
jj top spin je fakt výborné stínítko a jsem rád, že jsem neváhal tehdy investovat a teď se mi to vše vrací... To samé Wilma jednoduchý a kvalitní systém.. Tak, že já můžu obě věci jenom doporučit..

Old Post 23-12-2014 v 07:44 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2241700 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív