Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Libra Drip kytky nerostou
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
dparez
Nový Člen

Karma uživatele dparez - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 5  

Hydroponie Libra Drip kytky nerostou Příspěvek č. 1

Zdravim groweři,
mám problém se svým libra drip setupem, kykty v něm nechtějí růst. Po zasazení řízků se některé z nich hezky uchytí a rostou tak, jak by měly. Ostatní (větší polovina) se prostě zaseknou, jsou krásně zelený, ale nechtějí vyrůst. Už je to 3tí týden růstu a polovina řízků je pořád max. 10cm vysoký výhonek.

Můj setup je:
Stan 120x120x200, 5x Libra truhlík s rockwoolovýma rohožema, v každém truhlíku jsou 3 rostliny, mám neustále zapnuté dva malé větráky které je jemně ofukují
Osvětlení: MH 250W, stínídlo Diamond reflektor s odtahem + super spread
Hnojiva: Atami A + B, Atami Enzym, Elixér root stimulator, hnojim podle tabulek

PH držim na 5,8 - 6, EC mezi 1.6 a 1.7, teplota ve skříni 24 - 25°

Jak jsem psal výše, rostliny jsou krásně zelené, vypadají, že jim nic nechybí ale prostě nerostou.. např. 4 rostliny vyrostly za týden ani ne o 1cm, netvoří se jim větvení ani nová patra, jen se trochu vytahuje stonek.

Hledal jsem na foru, zkoušel měnit setup (dříve jsem dával růst pod 400W HPS), prodloužit dobu zálivky, odstranit větráky, namíchat znovu celou zálivku... ale nic nepomáhá. .tohle je už druhé kolo, kdy se mi to děje (změnil jsem i odrůdu). Předchozí pěstování bylo ok, ve stanu byl prales jak má být, ale teď je to opravdu bída...

Díky za každou radu

Old Post 10-09-2014 v 10:21 AM
dparez je offline   Profil uživatele dparez   Find more posts by dparez   Foto galerie člena dparez   Click here to Send dparez a Private Message   Add dparez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expert
Stálý Člen

Karma uživatele expert - 95% PěstitelskáKarma uživatele expert - 95% PěstitelskáKarma uživatele expert - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 2

Vysoké EC při přesazování (položení kostek na rohože).

Při přesazení a v prvních pár dnech postačí poloviční dávka hnojiv než je v tabulce.

Old Post 10-09-2014 v 10:53 AM
expert je offline   Profil uživatele expert   Find more posts by expert   Foto galerie člena expert   Click here to Send expert a Private Message   Add expert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dparez
Nový Člen

Karma uživatele dparez - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 3

Vyzkoušim teda dolít vodu a snížit EC řekněme na něco kolem 1 - 1.2 ?

Old Post 10-09-2014 v 10:59 AM
dparez je offline   Profil uživatele dparez   Find more posts by dparez   Foto galerie člena dparez   Click here to Send dparez a Private Message   Add dparez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expert
Stálý Člen

Karma uživatele expert - 95% PěstitelskáKarma uživatele expert - 95% PěstitelskáKarma uživatele expert - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 4

V jaké jsi fázi?

Toto platí pouze při položení nových klonů - přesazení.

Old Post 10-09-2014 v 11:03 AM
expert je offline   Profil uživatele expert   Find more posts by expert   Foto galerie člena expert   Click here to Send expert a Private Message   Add expert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dparez
Nový Člen

Karma uživatele dparez - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 5

Je to 3tí týden v růstu, cca polovina kytek jede tak, jak má, druhá polovina je zaseknutá a vypadá skoro jako když jsem je tam zasadil (listy nežloutnou, kytky prostě stagnují a nic se s nima neděje)

Old Post 10-09-2014 v 11:06 AM
dparez je offline   Profil uživatele dparez   Find more posts by dparez   Foto galerie člena dparez   Click here to Send dparez a Private Message   Add dparez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dparez
Nový Člen

Karma uživatele dparez - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 6

V růstu je to delší dobu právě kuli těm malým klonům, zbytek už by se dal klidně přepnout.. přijde mi škoda dát tam teď 600W a mít polovinu úrody.. možná, že kdybych to celý vyhodil a udělal kolo znovu, pořád by byla ztráta menší než to nechat dojet takhle..

Old Post 10-09-2014 v 11:09 AM
dparez je offline   Profil uživatele dparez   Find more posts by dparez   Foto galerie člena dparez   Click here to Send dparez a Private Message   Add dparez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od dparez
Je to 3tí týden v růstu, cca polovina kytek jede tak, jak má, druhá polovina je zaseknutá a vypadá skoro jako když jsem je tam zasadil (listy nežloutnou, kytky prostě stagnují a nic se s nima neděje)

A jsou prolezlé kořeny skrz kostky?

Grow Max 150W

Old Post 10-09-2014 v 19:54 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 8

Pestovani komercne je naprd. proc neprohlidnes kazdou kytku? Muzes videt koreny, videt,jak reaguji na kazdou zalivku, obzvlast v dripu a presto nevis?

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 11-09-2014 v 03:18 AM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dparez
Nový Člen

Karma uživatele dparez - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 9

Sorry, včera jsem se sem nedostal, díky za komentáře.. kořeny jsou prolezlý u těch větších rostlin, u menších jsou nic moc a trochu žloutnou (nejsou to pěkný vlásky, ale spíš jeden dlouhý kořínek).. napadlo mě ještě zkusit to prolít jen lehce přihnojenou vodou s trochou peroxidu jestli se to nějak pročistí, ale nevim, jestli je to dobrej nápad... co se týče komerčního pěstování, nemyslel jsem ztrátou ztrátu finanční, ale mít prostě z úrody polovinu je špatný.

Jinak neni to aero, takže na ty kořeny zase tolik vidět neni.. když je to ještě malá rostlinka, můžu vytáhnout kostku a podivat se (i tak jsou ale kořeny prorostlé v kostce, takže vidim max. pár malých vlásků co začíná prorůstat ven), jakmile to ale proroste do rohože, už to kontrolovat nejde.. kdybych chtěl tu kostku vytáhnout, tak ty kořeny potrhám

Old Post 12-09-2014 v 09:10 AM
dparez je offline   Profil uživatele dparez   Find more posts by dparez   Foto galerie člena dparez   Click here to Send dparez a Private Message   Add dparez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 10

Vsadil bych se ze je to ta polovina kytek co je vejs. Tzn ty vzadu - podle me je ten problem v suchejch rohozich vzadu. Vem vodu klidne bez hnojiv a nalej to zezadu do tech rohozi... Vim ze je to trictvrte roku stary cili neaktualni, ale tak treba to nekomu pomuze

Old Post 19-05-2015 v 21:58 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-01-2012 - libra drip po prve - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8222010 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív